Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Παρατηρώ σε άλλο site ότι το studio Sensuality παρουσιάζεται πλέον και σαν Luxury Spa. Πριν απο περίπου ενάμισυ μήνα που ειχα παει και ειχα γραψει και κριτικη για την Ζιζελ που δούλευε εκεί, η υπηρεσία μου ειχα παρουσιάσει με περηφάνια και τα μασαζοκρεββατα που βάλανε σε δυο δωμάτια. Άρα υπαρχει μια κρίση προσωπικότητας η μια προσπάθεια ένωσης δυο κόσμων....το μόνο που ελπιζω είναι να υπαρχει και τιμολογιακή ταύτιση. Αν καποιος παει πριν απο μένα ας ενημερώσει....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Επειδή συνήθως τα προγράμματα μίας ώρας είναι στα μασατζίδικα για δύο εκτονώσεις, σας έχει τύχει να τα βρείτε με την κορασίδα για παραπάνω;
Παραπάνω τι;
Ώρα;
Δηλαδή θες να μου πεις ότι έχεις τελειώσει ήδη 2 φορές και θες και συνέχεια;
Για σχέση ψάχνεις;; :P :cheesy:

Όχι παραπάνω ώρα. Αυτό εξαρτάται πόσα θα πληρώσεις. Ξεκάθαρα πράγματα.
Για παραπάνω από δύο εκτονώσεις μέσα στη μία ώρα ρώτησα, xenitemenos.

*Θενξ pirateman.


προσωπικα και χωρις να κανω μασαζ ομως στις συγκεκριμενες συνεδριες που αναφερομαι τωρα
-ενω αλλες φορες που εχω επιλεξει τις ιδιες κοπελλες εχω κανει και μασαζ,με δυο φορες σεξ-
εχω ριξει τρια καψουλια με Μαρθα,Βαλερια και Μαιρη στο Λ23 χωρις εξτρα χρεωση.
αλλα ειχαμε περασει και λιγο το χρονο της μιας ωρας. ο συναδελφος παραπανω εχει δικιο που αναφερει οτι αγοραζεις χρονο στην ουσια.
ειναι θεμα της κοπελλας πιστευω,αν σε ξερει,αν εχετε αναπτυξει μια καποια οικειοτητα κλπ. αλλες δεν κανουν παρα μονο το προγραμμα τους.
αλλου δεν επιτρεπεται και απο το μαγαζι.
Εσυ εισαι και βετερανος αφου...
Βασικά στο συγκεκριμένο μαγαζι καθώς και σε καποια αλλα (π.χ. Φραντζή 7, Τατοιου...) πληρώνεις την Τσα για μια ώρα και κανεις ότι συμφωνήσεις με την κοπελα και φυσικά οσο μπορεις......το μαγαζι δεν ενδιαφέρεται....
Σε ένα η δυο αλλα π.χ. Στουρνάρη κάθε πιστολιά πληρώνεται....πάλι δεν ξέρω αν το μαγαζι ενδιαφέρεται νομίζω ότι απλά η κοπελα παίρνει παραπάνω...
Εκεί που οι τιμές διαφέρουν και τι κανεις είναι το body2body για όπου υπαρχει. Υποθετω ανάλογα και με το ποσό υδρωνουν τη φανέλα....

αν το σηκώνει το κορμί σου και η τσέπη σου για 3ο σμπάρο...καμιά δε θα σου το αρνηθεί...

Στο Στουρνάρη πχ πληρώνεις κάθε σπάρο επιπλέον του ενός. Είναι το σύστημα του μαγαζιού. Την πρώτη φορά που πήγα εκεί, μπήκα με την Βίκυ (μούναρος....δεν την χόρταινα ποτέ αυτή την γυναίκα) της έριξα 3 και πλήρωσα 120!!!
Αλλά και στο "42" που περιλαμβάνει 2 στην ώρα , αν αντέχεις 3ο και γνωρίζεις την κυρία , δεν σου αρνείται...θυμάμαι μου είχε πει μια φορά μια με την οποία περνούσα συχνά να της ρίξω και 3ο.


 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Επειδή συνήθως τα προγράμματα μίας ώρας είναι στα μασατζίδικα για δύο εκτονώσεις, σας έχει τύχει να τα βρείτε με την κορασίδα για παραπάνω;
Παραπάνω τι;
Ώρα;
Δηλαδή θες να μου πεις ότι έχεις τελειώσει ήδη 2 φορές και θες και συνέχεια;
Για σχέση ψάχνεις;; :P :cheesy:

Όχι παραπάνω ώρα. Αυτό εξαρτάται πόσα θα πληρώσεις. Ξεκάθαρα πράγματα.
Για παραπάνω από δύο εκτονώσεις μέσα στη μία ώρα ρώτησα, xenitemenos.

*Θενξ pirateman.


προσωπικα και χωρις να κανω μασαζ ομως στις συγκεκριμενες συνεδριες που αναφερομαι τωρα
-ενω αλλες φορες που εχω επιλεξει τις ιδιες κοπελλες εχω κανει και μασαζ,με δυο φορες σεξ-
εχω ριξει τρια καψουλια με Μαρθα,Βαλερια και Μαιρη στο Λ23 χωρις εξτρα χρεωση.
αλλα ειχαμε περασει και λιγο το χρονο της μιας ωρας. ο συναδελφος παραπανω εχει δικιο που αναφερει οτι αγοραζεις χρονο στην ουσια.
ειναι θεμα της κοπελλας πιστευω,αν σε ξερει,αν εχετε αναπτυξει μια καποια οικειοτητα κλπ. αλλες δεν κανουν παρα μονο το προγραμμα τους.
αλλου δεν επιτρεπεται και απο το μαγαζι.
Εσυ εισαι και βετερανος αφου...
Βασικά στο συγκεκριμένο μαγαζι καθώς και σε καποια αλλα (π.χ. Φραντζή 7, Τατοιου...) πληρώνεις την Τσα για μια ώρα και κανεις ότι συμφωνήσεις με την κοπελα και φυσικά οσο μπορεις......το μαγαζι δεν ενδιαφέρεται....
Σε ένα η δυο αλλα π.χ. Στουρνάρη κάθε πιστολιά πληρώνεται....πάλι δεν ξέρω αν το μαγαζι ενδιαφέρεται νομίζω ότι απλά η κοπελα παίρνει παραπάνω...
Εκεί που οι τιμές διαφέρουν και τι κανεις είναι το body2body για όπου υπαρχει. Υποθετω ανάλογα και με το ποσό υδρωνουν τη φανέλα....



αυτος ηταν και ο λογος που εκοψα το Στουρναρη.
οτι απο καποια στιγμη και μετα και επειτα απο χρονια επισκεψεων,για καθε τι ζηταγαν εξτραδακια,ενω δεν ηταν παντα ετσι.
εχω γραψει κι εγω δεν ξερω ποσες κριτικες για το Στουρναρη μεχρι που αρχισαν να αλλαζουν πολιτικη και να εξελισσονται σε μαγαζι της αρπαχτης.
κριμα,πολυ κριμα γιατι ηταν και ειναι απο τους καλυτερους χωρους.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Ετσι γίνεται όταν ένα μαγαζι διαφοροποιείται απο τα αλλα και το ξερει. Και αυτο που διαφοροποιείται το Στουρνάρη εκτος απο το περιβάλλον (καθαρά προσωπικό στον καθένα όπως και η αξία που δίνει καποιος σε αυτο) είναι το μασαζ!
Καλο πήδημα γίνεται σε αρκετα μαγαζιά καλο μασαζ μαζί με πήδημα.......Σε ελάχιστα....σε αυτά πληρώνεις...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Ήταν καλοκαίρι και είχε πεσμένη κίνηση
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Έχω μπει με Τζέσικα Σ40-42, για μονό πιστόλι και έχουμε περασει 45' με διπλό άναλ και διπλό γλειφομούνι τελειωτικό. Έφυγα κι έτρεμα ακόμα 3 ώρες μετά, από την κάβλα. Τέτοια εμπειρία δεν έχω ξανά ζήσει στην πορνοκαριέρα μου. Όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα.
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Έχω μπει με Τζέσικα Σ40-42, για μονό πιστόλι και έχουμε περασει 45' με διπλό άναλ και διπλό γλειφομούνι τελειωτικό. Έφυγα κι έτρεμα ακόμα 3 ώρες μετά, από την κάβλα. Τέτοια εμπειρία δεν έχω ξανά ζήσει στην πορνοκαριέρα μου. Όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα.

Εχω κάνει με Τζέσικα επικά γαμήσια! Κρίμα που σταμάτησε το κορίτσι.
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και εγώ το ίδιο ρε φίλε στο σ40 42 Με Βίκυ τι βυζάρες τι πάτος ήταν αυτός πως θα γινόταν να την έβρισκα και να την έκανα χρήση από πάνω μέχρι κάτω
 

mixalismixalis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
40
Like
16
Πόντοι
0
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.083
Like
25.104
Πόντοι
5.006
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
Έλα τι έχουμε:sunglasses:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
Έλα τι έχουμε:sunglasses:



ελα,ειδα την πορτα ανοιχτη και φως αναμμενο και μπηκα :grin::sunglasses: :alivedick:












Υ.Γ. εβαλα κι εγω ενα πουλι ρε πρωτη φορα στο φορουμ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.083
Like
25.104
Πόντοι
5.006
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
Έλα τι έχουμε:sunglasses:



ελα,ειδα την πορτα ανοιχτη και φως αναμμενο και μπηκα :grin::sunglasses: :alivedick:












Υ.Γ. εβαλα κι εγω ενα πουλι ρε πρωτη φορα στο φορουμ
:alivedick:
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα ποια Λαδάδικα παίζουν αυτές τις μέρες με 2 πιστολιες την ώρα?
Προτάσεις δέκτες
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Η ζωή τάντρα και η Ελένη από Μπακνανά μου έχουν κάνει τα καλύτερα body 2 body στα 100€ μια ώρα.
Κατι σου χάρησε η Έλενα γιατί κανονικά χρεώνει 100 για 45’ στο body2body που όμως πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι σημείο αναφοράς! Ενώ μασαζ κάνουν και άλλες 2-3 του ίδιου επιπεδου (σιγουρα όχι περισσότερες...) το body2body της Ελενας είναι εμπειρία!!
Και το γαμίσι της Ελενας είναι εμπειρία. Οταν ανεβάζει στροφές το εργαλείο, δεν παίζεται. Μόνο στο θέμα εμφάνιση την αφήνει πίσω η Τζέσικα.


ε και καμμια 15αρια χρονια σε ηλικια για να τα λεμε και ολα. :grin:
η Ελενα πλεον κατατασσεται στα gilf.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ελενα μου,σιγουρα δεν εισαι γκιλφ,αλλα μια μιλφαρα που τιμαει την δουλεια της και τα λεφτα του πελατη.οσο για την εμφανιση αυτο ειναι υποκειμενικο.εμενα σαν συνολο μου αρεσεις,σε αλλους οχι.μακαρι ομως το κορμι σου να το ειχαν και αλλες μοκροτερες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.367
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο Συγγρού 40-42, έπειτα από προσωπική ενημέρωση από άλλο μέλος ότι είναι ανοιχτό.

Χωρίς ραντεβού, χτυπάς κουδούνι και ανοίγουν.
Δυστυχώς η επιλογή φτωχή. Από 3 κοπέλες είχε μόνο 2 διαθέσιμες εκείνη την ώρα και η μία δεν βλεποταν.
Τσίμπησα την Μινα, θα ανέβει σχετική κριτική στην σελίδα του μαγαζιού.

Ελπίζω να ανοίξει και η Λαγουμιτζή σύντομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom