Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aggelosmpa

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είναι εύκολο να μου πει κανείς αν στο Andromeda spa luxury έχει τίποτα περισσότερο από μασάζ?

Πλεον εχουν προσθεσει νουρου, tantric κτλ αλλα δεν το εχω επισκεφθει. 100 ευρω η μια ωρα. Οποιος εχεις παει ας ενημερωσει τι παιζει
Εισαι σιγουρος οτι παιζει nuru ? που το ειδες? ισχυει 100%?
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Τώρα πια δεν έχει σημασία... έκλεισαν
Εν αναμονή...
 

ChocoGun47

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
60
Πόντοι
0
Στο Andromeda spa luxury επειδη δεν γνωριζω προσφερουν υπηρεσιες κοπελες σε κατι παραπανο :wink: Η απλα οτι γραφει ο καταλογος?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.890
Πόντοι
5.595
Απο οσο ξερω δεν εχουν κλεισει τα μασαζ. Αυτος που γραφει οτι εβαλαν nuru + ταντρα στο Andromeda, που το ειδε; στο site δε βρηκα τιποτα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.414
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα σύντροφοι, σήμερα Κυριακή είναι ανοιχτά τα θεραπευτηρια? Επίσης για μια ωρίτσα, λίγο μασάζ και ένα μησιγα πόσο πάει το μαλλί μέση ταριφα
Λίγο καθυστερημένα, αλλά γενικά βλέπω ότι παίζουν στα 80€ για 1 ώρα, μασάζ, 2 φορές σεξ και ανάλογα την κοπέλα και πρωκτικό μέσα στην τιμή.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Απο οσο ξερω δεν εχουν κλεισει τα μασαζ. Αυτος που γραφει οτι εβαλαν nuru + ταντρα στο Andromeda, που το ειδε; στο site δε βρηκα τιποτα.

Δες στο nuru.gr. ΑΝ δεις τις φωτο του χωρου ειναι το ιδιο μερος με το Andromeda. Πηρα τηλεφωνο και το επιβεβαιωσαν. Προσθεσαν τις συγκεκριμενες υπηρεσιες τις τελευταιες εβδομαδες. Δεν ετυχε να παω. Οποιος εχει δοκιμασει ας ενημερωσει. Επισης εχει ιδεα τι απεγινε το thread του Andromeda Spa?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.890
Πόντοι
5.595
Απο οσο ξερω δεν εχουν κλεισει τα μασαζ. Αυτος που γραφει οτι εβαλαν nuru + ταντρα στο Andromeda, που το ειδε; στο site δε βρηκα τιποτα.

Δες στο nuru.gr. ΑΝ δεις τις φωτο του χωρου ειναι το ιδιο μερος με το Andromeda. Πηρα τηλεφωνο και το επιβεβαιωσαν. Προσθεσαν τις συγκεκριμενες υπηρεσιες τις τελευταιες εβδομαδες. Δεν ετυχε να παω. Οποιος εχει δοκιμασει ας ενημερωσει. Επισης εχει ιδεα τι απεγινε το thread του Andromeda Spa?

Εχεις δικιο, και αφου πηρες τηλεφωνο , μια χαρα! Αρα το Ανδρομεδα κατι παιζει, αλλωστε οι τυπισσες στις φωτο, δεν φαινονται και επιστημονες της φυσιοθεραπειας...σε κατι ακριβο παραπεμπει μαλλον. Αλλα τωρα ποιος τραβιεται κεντρο ειναι το θεμα ..
 

ChocoGun47

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
60
Πόντοι
0
Αμα εχει επισκευτει κανεις το ανδρομεδα και ξερει αν παρεχετε καποια αλλη υπηρεσια με τις κοπελές ας πει :embarrased: μην παω και γινω ρεζιλι ! Αν και σαν χωρος αξιζει γενικα εκτος απο αυτο :wink:
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς αν το city spa στην Καλλιρόης 47 είναι ανοιχτό? Το πρόγραμμα τους δεν δείχνει καμία κοπέλα και έχω πάρει τηλ αλλά δεν το σηκώνουν.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Απο οσο ξερω δεν εχουν κλεισει τα μασαζ. Αυτος που γραφει οτι εβαλαν nuru + ταντρα στο Andromeda, που το ειδε; στο site δε βρηκα τιποτα.

Δες στο nuru.gr. ΑΝ δεις τις φωτο του χωρου ειναι το ιδιο μερος με το Andromeda. Πηρα τηλεφωνο και το επιβεβαιωσαν. Προσθεσαν τις συγκεκριμενες υπηρεσιες τις τελευταιες εβδομαδες. Δεν ετυχε να παω. Οποιος εχει δοκιμασει ας ενημερωσει. Επισης εχει ιδεα τι απεγινε το thread του Andromeda Spa?

Εχεις δικιο, και αφου πηρες τηλεφωνο , μια χαρα! Αρα το Ανδρομεδα κατι παιζει, αλλωστε οι τυπισσες στις φωτο, δεν φαινονται και επιστημονες της φυσιοθεραπειας...σε κατι ακριβο παραπεμπει μαλλον. Αλλα τωρα ποιος τραβιεται κεντρο ειναι το θεμα ..

Όταν πήρα τηλέφωνο ζητησα και φωτό. Είναι 5 κοπέλες και μου έστειλαν φωτό από τις 3. Η μία φαινόταν φωτιά. Λογικά πρέπει να είναι οι κοπέλες που κάνουν και κανονικό μασάζ. Ωστόσο μου είπε ότι δεν κάνουν ούτε καν εκτόνωση. Ωστόσο μου φαίνεται δύσκολο στο nuru να μην τελειώσεις έστω και με την τριβή των σωμάτων. Αν κάποιος δοκίμασε ας ενημερώσει
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Oρε συναδελφοι... τι χαμος γινοτανε χτες στα μασατζιδικα....???!!!! :new_shocked: προτελευταια μερα γαρ....
φανταζομαι κ σημερα τα ιδια κ χειροτερα...!!!
Μια βολτα εκανα Συγγρου..Λαγουμτζη κλπ... δεν υπηρχαν κοπελες.. ολες πιασμενες... κ πελατες στα δωματια στην αναμονη!!!!:new_shocked:

Παμε...τελευταια μερα σημερα... γαματε γιατι χανομαστε!!!:2funny:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Νομίζω ότι τα μαγαζιά θα εξαντλήσουν κάθε περιθώριο να μείνουν ανοικτά ενώ έχω ακούσει ότι καποια μοιράζουν κάρτες με τηλέφωνα......
Δυστυχώς δεν κατάφερα να πάρω μιας και δεν πηγα αυτη την εβδομάδα. Αν καποιος εχει κατι ας ενημερώσει με μυνημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
Τι εγινε ρε μάγκες? Lockdown? ή υπάρχουν μερικά που δουλεύουν?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Απο οσο ξερω δεν εχουν κλεισει τα μασαζ. Αυτος που γραφει οτι εβαλαν nuru + ταντρα στο Andromeda, που το ειδε; στο site δε βρηκα τιποτα.

Δες στο nuru.gr. ΑΝ δεις τις φωτο του χωρου ειναι το ιδιο μερος με το Andromeda. Πηρα τηλεφωνο και το επιβεβαιωσαν. Προσθεσαν τις συγκεκριμενες υπηρεσιες τις τελευταιες εβδομαδες. Δεν ετυχε να παω. Οποιος εχει δοκιμασει ας ενημερωσει. Επισης εχει ιδεα τι απεγινε το thread του Andromeda Spa?


Αδερφέ όντως μοιάζει να είναι ο ίδιος χώρος, αλλά φίλος μου από επαρχία που τους πήρε τηλέφωνο,δεν το επιβαιβεωσαν ότι είναι το ίδιο μαγαζί.
Επίσης στην σελίδα τους λένε ότι φοράς μαγιό για το nuru,και αυτό με προβληματίζει, μήπως πάει στα δεν γ@@@ς.
Πάντως μετά την καραντίνα θα τους πάρω και εγώ ένα τηλέφωνο και αν μου πουν ναι θα πάω μια βόλτα...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
Αμα εχει επισκευτει κανεις το ανδρομεδα και ξερει αν παρεχετε καποια αλλη υπηρεσια με τις κοπελές ας πει :embarrased: μην παω και γινω ρεζιλι ! Αν και σαν χωρος αξιζει γενικα εκτος απο αυτο :wink:
μόνο μασάζ...Ο χώρος γαμαει αλλά εμείς δε νομίζω να πάρουμε το κάτι παραπάνω...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
Τι εγινε ρε μάγκες? Lockdown? ή υπάρχουν μερικά που δουλεύουν?
Τα περισσότερα close...Χτύπαγα στο καλιρροης αλλά παπαλα..
Το φρατζή 2 άνοιξε πόρτα μετά από κάνα πεντάλεπτο που χτύπαγα...η πορτιερισα πρέπει να είναι πιο σκληρή και από το ακρωτήρι...
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν Λαγουμιτζή λειτουργεί ? Έστω και σε πμ.

THX
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Καποια πρέπει να είχαν προνοήσει....ρωτησα προ ημερών αν καποιος είχε πάρει κάρτα/τηλέφωνο για δύσκολη περίοδο απο μαγαζι.....
Φανερά η σχεδόν φανερά φαίνεται να λειτουργεί το 108
 

jimmakos(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
το 108 μια χαρά ακούγεται.. δεν μπορεί, ολο και κατι θα κινείται, οποίος εχει κάποια τηλ ας στειλει pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom