Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.347
Πόντοι
376
καλημερα στην παρεα
προσφατως παντρευομαι κ θελω να κανω δωρο στον εαυτο μου την εκπληρωση μιας φαντασιωσης, να κανω παρτουζα με δυο γκομενες,(το να με γλυφουν ταυτοχρονα κ να τις πιστιλαω ειναι τρελη φαντασιωση), επειδη εχω καταληξει στο συμπερασμα (διαβαζοντας εδω μεσα το Forum) , οτι μια καλη κ προσιτη οικονομικα λυση ειναι το μασαζ , θα μπορυσε καποιος εμπειρος και κοσμογυρισμενος γνωστης να με ενημερωσει συγκεκριμενα που κ πως πρπει να κινηθω? ειτε εδω ειτε με pm αν θεωρηθει πως ειμαι εκτος θεματος
σαε ευχαριστω πολυ συναγωνιστες εκ των προτερων
το θέμα φίλε είναι ότι το χούι να γαμας άλλη γυναίκα κάθε μέρα δεν θα σου φύγει, όσους αρραβώνες ή γάμους και να κάνεις. Εάν δεν έχεις πάει ποτέ σε στούντιο πρόσεχε. Σε συμβουλεύω να μην κάνεις τίποτα. Εάν είσαι μπουρδελιαρης γενικά και εχεις κράτει στην τσέπη σου όρμα.
Σε συμβουλεύω να βρεις κοπέλες που να γουστάρουν η μια την άλλη για να κάνεις το τρίο και να έχει επιτυχία το παιχνίδι. Γιατί μπορεί να το ρίξουν στην κουβέντα και να σε ξεπεταξουν. Καλή επιλογή σαν μαγαζί είναι το νιρβάνα για ντούο Άννα Αντελίνα και επειδή έχει πολλές κοπέλες πάντα. Όχι πως δεν θα πήγαινα κάπου αλλού π.χ. στο Σέντραλ να πάρω Ρούλα και την Εύα την Μαυρουλα σύγχρονως π.χ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

Alobar80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
0
Προχθές ήταν η πρώτη φορά μετά από τέσσερα περίπου χρόνια που ασχολούμαι με το σπορ, που μπήκα σε ίδρυμα, δεν μου άρεσαν τα κορίτσια κι έφυγα. Αισθάνθηκα λίγο άβολα βέβαια αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Υπάρχει κάποιος που θα μπειί με κάποια έστω κι από περιέργεια;
 

Alobar80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
0
Έχουμε τηλέφωνο από εθνάρχου Μακαρίου στην δάφνη;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Προχθές ήταν η πρώτη φορά μετά από τέσσερα περίπου χρόνια που ασχολούμαι με το σπορ, που μπήκα σε ίδρυμα, δεν μου άρεσαν τα κορίτσια κι έφυγα. Αισθάνθηκα λίγο άβολα βέβαια αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Υπάρχει κάποιος που θα μπειί με κάποια έστω κι από περιέργεια;
Σε ποιό ίδρυμα;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Προχθές ήταν η πρώτη φορά μετά από τέσσερα περίπου χρόνια που ασχολούμαι με το σπορ, που μπήκα σε ίδρυμα, δεν μου άρεσαν τα κορίτσια κι έφυγα. Αισθάνθηκα λίγο άβολα βέβαια αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Υπάρχει κάποιος που θα μπειί με κάποια έστω κι από περιέργεια;


Τύπε μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα. Λαγουμτζή είναι πεσμένο το επίπεδο γενικά στις κορασίδες. Εγώ περίπου μία στις τρεις μπαίνω εκεί μέσα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
σούπερ υπηρεσίες όντως! και η Ζωή και η Μαίρη!!!
και το Ριτάκι είναι μπιμπελό! και η Μάρτα γυναίκα με τα όλα της!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556
σούπερ υπηρεσίες όντως! και η Ζωή και η Μαίρη!!!
και το Ριτάκι είναι μπιμπελό! και η Μάρτα γυναίκα με τα όλα της!
Τελευταια ειχα παρει τη Ζωη,πριν κανενα μηνα περιπου. Ρε φιλε η γυναικα μου εδινε την αισθηση οτι ειχε σκυλοκαβλωσει.  Ουτε μασαζ δεν καναμε , ολη την ωρα γαμιομασταν. Δεν πιστευω οτι οντως ειχε φτιαχτει αλλα οποια και αν ειναι η αληθεια και μονο που μ εκανε να νιωσω ετσι μπραβο της. Πολυ καλες υπηρεσιες
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Γενικά ποιες είναι οι επιλογές με τα εξής χαρακτηριστικά: milf, κομψή εμφάνιση και τρόποι (όχι "μαγκάκια), καλό μασάζ, καλός δεύτερος γύρος και cim. Δώστε κάποιες ενδεικτικές επιλογές.
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Προχθές ήταν η πρώτη φορά μετά από τέσσερα περίπου χρόνια που ασχολούμαι με το σπορ, που μπήκα σε ίδρυμα, δεν μου άρεσαν τα κορίτσια κι έφυγα. Αισθάνθηκα λίγο άβολα βέβαια αλλά δεν γινόταν διαφορετικά. Υπάρχει κάποιος που θα μπειί με κάποια έστω κι από περιέργεια;
αν μπορεις για δωσε καμια παρταπανω πληροφορια για αυτα τα δυο που ανεφερες, ποια μαγαζια ειναι
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
το θέμα φίλε είναι ότι το χούι να γαμας άλλη γυναίκα κάθε μέρα δεν θα σου φύγει, όσους αρραβώνες ή γάμους και να κάνεις. Εάν δεν έχεις πάει ποτέ σε στούντιο πρόσεχε. Σε συμβουλεύω να μην κάνεις τίποτα. Εάν είσαι μπουρδελιαρης γενικά και εχεις κράτει στην τσέπη σου όρμα.
Σε συμβουλεύω να βρεις κοπέλες που να γουστάρουν η μια την άλλη για να κάνεις το τρίο και να έχει επιτυχία το παιχνίδι. Γιατί μπορεί να το ρίξουν στην κουβέντα και να σε ξεπεταξουν. Καλή επιλογή σαν μαγαζί είναι το νιρβάνα για ντούο Άννα Αντελίνα και επειδή έχει πολλές κοπέλες πάντα. Όχι πως δεν θα πήγαινα κάπου αλλού π.χ. στο Σέντραλ να πάρω Ρούλα και την Εύα την Μαυρουλα σύγχρονως π.χ.
αν μπορεις δωσε καμια παραπανω πληροφορια για αυτα
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Δοκίμασε και τη Νικόλ στη Λαγουμιτζή.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Στη Λαγουμτζή καθημερινά έχει 7-8 κοπέλες. Γενικά η εμφάνιση τους είναι κάτω του μετρίου. Τώρα βέβαια παίζουν καλές υπηρεσίες από κάποιες, χωρίς εξτρά και αξίζει σίγουρα επίσκεψης. Για τις περισσότερες όμως δεν υπάρχει ενημέρωση και η εμφάνιση τους δεν σε προδιαθέτει να δοκιμάσεις...
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
καλημερα στην παρεα
προσφατως παντρευομαι κ θελω να κανω δωρο στον εαυτο μου την εκπληρωση μιας φαντασιωσης, να κανω παρτουζα με δυο γκομενες,(το να με γλυφουν ταυτοχρονα κ να τις πιστιλαω ειναι τρελη φαντασιωση), επειδη εχω καταληξει στο συμπερασμα (διαβαζοντας εδω μεσα το Forum) , οτι μια καλη κ προσιτη οικονομικα λυση ειναι το μασαζ , θα μπορυσε καποιος εμπειρος και κοσμογυρισμενος γνωστης να με ενημερωσει συγκεκριμενα που κ πως πρπει να κινηθω? ειτε εδω ειτε με pm αν θεωρηθει πως ειμαι εκτος θεματος
σαε ευχαριστω πολυ συναγωνιστες εκ των προτερων

Προσφάτως παντρεύομαι δεν βγάζει νόημα....
Όπως και να έχει ο γάμος είναι μια δέσμευση την οποία δεν ήθελες.
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Προσφάτως παντρεύομαι δεν βγάζει νόημα....
Όπως και να έχει ο γάμος είναι μια δέσμευση την οποία δεν ήθελες.
ρε μαγκες μην κολλατε και χανετε την ουσια, παρτουζα αξιοπρεπης αναζητειται!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
αξιοπρεπής προσφάτως παρτούζα θα κάνεις με Μαίρη και Λέιλα... που κατά την άποψη μου είναι μαμά και κόρη...
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
αξιοπρεπής προσφάτως παρτούζα θα κάνεις με Μαίρη και Λέιλα... που κατά την άποψη μου είναι μαμά και κόρη...
αξιοπρεπής προσφάτως παρτούζα θα κάνεις με Μαίρη και Λέιλα... που κατά την άποψη μου είναι μαμά και κόρη...
για δωσε καμια παραπανω γνωση και πληροφορια συναγωνιστη εστω κ με pm αν θεωρηθει οτι ξεφευγω απο το θεμα, θα με υποχρεωσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom