Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
είναι σίγουρο το ότι παραμένει κλειστό? γιατί έμενα μου είπαν πως λειτουργεί με νέα διεύθυνση . Το δούλευε μια Έλενα Ρουμάνα ξέρω αλλά τώρα το πήρε μια άλλη μου είπαν αλλα .....
Μακάρι τύπε μου!!!
Προσωπικά με βολεύει στα δυτικά.
Κάπου παίζει τηλέφωνο,άμα μάθεις,ρίξε ενημέρωση.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Για να βασανίζουν τη γυναίκα που πάει κάθε μέρα και καθαρίζει το μαγαζί.  :2funny:  Περίπου αυτή τη στοιχομηθεία είχα με την Άννα πρόσφατα. Με προσκάλεσε για πρωινό καφεδάκι, να δω την κυρία που καθαρίζει "επί το έργον", για να καταλάβω είπε, γιατί της εμπιστεύεται το μαγαζί και την υγεία της, εδώ και αρκετό καιρό.

κυριολεκτικά ο χώρος μοσχοβολάει. Γίνεται αντιληπτό απο το 1ο βήμα στην είσοδο πριν καν ανέβεις στον όροφο. Ειδικά στις μετα covid εποχή σε κάνει να νιώθεις κάπως καλύτερα...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Μακάρι τύπε μου!!!
Προσωπικά με βολεύει στα δυτικά.
Κάπου παίζει τηλέφωνο,άμα μάθεις,ρίξε ενημέρωση.
Το τηλέφωνο πάντως δείχνει να μη λειτουργεί.
Χτυπάει μια φορά και κλείνει.
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Καλημέρα.Παίρνω τηλ στο nirvana αλλά μου λέει οτι ο συνδρομητής δεν είναι διαθέσιμος.Έχει συμβεί τίποτα,ξέρει κανένας?
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
όταν πηγαίνετε  και γράφεται λεπτομερή τη έγινε ενώ στην ουσία είναι κλειστά την αλί μέρα έτσι θα είναι 
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.445
Πόντοι
5.946
Έλα αρίβαρε το κομπετίσιον
Αχαχαχα αλί αλί και τρισαλί!!!!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
όταν πηγαίνετε  και γράφεται λεπτομερή τη έγινε ενώ στην ουσία είναι κλειστά την αλί μέρα έτσι θα είναι   
απο τα πιο δυνατά ποστ που έχω διαβάσει!!!γεια σου ρε μαννεεεεεεε  :respect:
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Πέρασα το μεσημέρι, Νιρβάνα, Σίλβερ κλειστά. 108 ανοιχτό, αναζωογονητική συνεδρία.
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
1.330
Πόντοι
206
Το 108 ειναι παντα ανοιχτο, εχει νεαρες ομορφες παρουσιες αλλα μασαζ δεν κανει καμια τους!
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.371
Κριτικές
31
Like
2.312
Πόντοι
4.655
Το 108 εχει ακομα τις 2 πιστολιες στην ωρα 100 ευρω?
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
Σημερινή επίσκεψη στην Εθ.Μακαρίου στη Δάφνη, πρώτη στη μετά covid εποχή. Μου άνοιξαν άμεσα κ με υποδέχτηκε η Άννα που ήταν πολυ ανανεωμένη! Δεν θυμάμαι άλλη φορά να μοσχοβολάει έτσι αντίστοιχος χώρος. Παντού αντισηπτικα στον χώρο. Το δωμάτιο ήταν ανοιχτό για να αεριστει πριν την είσοδο μου κ ήταν το πρωτο που έκαναν πάλι με την αποχώρηση μου. Παρούσες ή Ρίτα, Αφροδίτη, Ρόζα. Επειδή η μεγάλη αδυναμία (Ρίτα) είχε κλεισμένο ραντεβού μου προτάθηκε η 2η μεγάλη αδυναμία μου η Εύα που θα ερχόταν στα επόμενα λεπτά. Χωρίς σκέψη επιλογή για 1 ώρα. Πληροφορήθηκα απο την Άννα ότι η Χριστίνα δεν θα είναι πλέον (το αναφέρω γιατί ξέρω κάποιους που την έχουν κ στανταρακι να μην την αναζητήσουν μάταια). Η Εύα σε τρέλα κέφια κ ιδιαίτερα κοινωνική όπως πάντα. Αν και είναι πάντα εξαιρετική η εμπειρία μαζί της, σήμερα ήταν φωτιά! Αυτο που με αναστάτωσε πιο πολυ ήταν το όμορφο τριγωνακι που έχει αφήσει για εμάς τους πιο...μερακλήδες. Το μασάζ της παραμένει  εξαιρετικό με αρκετή σωματική επαφή. Τα χάδια κ τα φιλιά δεν τα περιορίζει πουθενά...Η γλώσσα της ασυγκράτητη...Βασικό της χαρακτηριστικό ότι δεν βιάζεται καθόλου. Μετα το τέλος μου αφιέρωσε επιπλέον χρόνο για να με μπανιαρισει, να με σκουπίσει, να μου κάνει χαλαρωτικό μασάζ. Ήταν μοναδική εμπειρία

Να σας ρωτήσω κάτι, η Εύα είναι η ξανθιά ψιλόλιγνη κοπελίτσα που δούλευε και παλιά κι έκανε και αρκετά καλό μασάζ;
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Στο 108 οι χρεώσεις που γνωριζω είναι 50μιση/70 τα 3/4 /80 η ώρα, ο διπλός γύρος στα 100 στη μια ώρα.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Να σας ρωτήσω κάτι, η Εύα είναι η ξανθιά ψιλόλιγνη κοπελίτσα που δούλευε και παλιά κι έκανε και αρκετά καλό μασάζ;

δεν την λες ακριβώς ψιλολιγνη αλλά στα άλλα δεν απέχεις. Φοράει γυαλιά, έχει tattoo στο σώμα,μεγάλο στήθος,είναι καταπληκτική στο μασάζ κ στις υπηρεσίες κ εγώ προσωπικά την εκτιμώ γιατί είναι ωραίο τυπακι
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Να σας ρωτήσω κάτι, η Εύα είναι η ξανθιά ψιλόλιγνη κοπελίτσα που δούλευε και παλιά κι έκανε και αρκετά καλό μασάζ;
Όχι, άλλη είναι αυτή που περιγράφεις, και έχει χαθεί από την πιάτσα.
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Το 108 ειναι παντα ανοιχτο, εχει νεαρες ομορφες παρουσιες αλλα μασαζ δεν κανει καμια τους!

Από τις καινούριες ναι δεν κανουν. Οι ποιο παλιες κανουν αν ζητησεις, αλλες καλύτερο αλλες χειρότερο...
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Από τις καινούριες ναι δεν κανουν. Οι ποιο παλιες κανουν αν ζητησεις, αλλες καλύτερο αλλες χειρότερο...

Οπως ειναι το ροστερ τωρα μονο με τη Σουζάνα εχω φχαριστηθεί μασσαζ.  Καπως καλή μου ειχε φανει η Βικτωρια (οχι το πιπίνι)...

Τελικά κάθε μαγαζι δείχνει να βασίζετια  σε ενα ή 2 καλές στο μασσαζ και οι υπόλοιπες ειναι εμφανιση....
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Και η Σουζανα και η Λιζα και η μια βικτωρια κανουν μασαζ. Εμενα η Λιζα μου εχει κανει το καλυτερο πάντως...

Τωρα ειναι και μεταβατική περίοδος και καποιες από τις κοπέλες είναι περαστικές λογω κλειστών στουντιο και μπουρδελων οπότε δεν μπορούμε να περιμένουμε μασαζ από αυτες.... Στις 15 του μηνα θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα
 

sgouvi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
0
Αγωνιστικές καλησπερες.. Εγώ επειδή δεν έχω ξαναδοκίμασει μασάζ.. Από τα λίγα που έχω διαβάσει λέω να επισκεφτώ paradise μπανάνα για Έλενα.. Κάθε πληροφορία καλόδεχόυμενη. Υπόψιν σκεφτόμουν για διπλό άδειασμα αλλά δεν ξέρω από ώρα αν θα παίξει.. Κάθε έμπειρη συμβουλή καλοδεχουμενη..
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Συναγωνιστή αφου έχεις διαβάσει ξερεις πλεον την ποιότητα της κοπέλας.
Για το διπλό αδειασμα ενα τηλεφωνακι και κανονιζεις..

Καλό βόλι


 
  • Like
Αντιδράσεις: sgouvi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom