Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα διάφορα post και πουθενά δεν βλέπω να μιλάει κανείς για τα 2 αντικρυστά μαγαζιά της ******. Χάνω κάτι? Τα λέμε με κάποια άλλη κωδική ονομασία ?

Έλα ρε φίλε, όλο το θρεντ για τα μαγαζιά αυτά λέει.


 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα διάφορα post και πουθενά δεν βλέπω να μιλάει κανείς για τα 2 αντικρυστά μαγαζιά της ******. Χάνω κάτι? Τα λέμε με κάποια άλλη κωδική ονομασία ?
ειναι ενα μαγαζι, απλώς ςκτείνεται σε δυο χωρους, και λέγεται Ιλιάδα
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
δεν κανω διαφημιση ουτε ειναι δικό μου το ιδρυμα απλα μου κανουν υπέροχα πράγματα δεν ξέρω αλλα εγω δεν έχω περάσει καλύτερα στην ζωή μου σε τέτοιο μέρος και δεν είπα οτι έχει θεές, μιλφ σκυλογκόμενες έχει απλά αυτές κάνουν τα ωραία οι θεές απλα δεν υπάρχουν σε τέτοια μέρη.
και μην είστε ολοι καχύποπτοι :tickedoff: αν γουστάρει η γκόμενα τα κάνει αν όχι δεν κάνει τίποτα :uglystupid:

Κάνε μας, αν θέλεις  και μια περιγραφη των συγκεκριμένων ...θεραπευτριών (φάτσα, σώμα, κλπ)
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
αυριο παιδες ειναι η ωρα να κανω κανενα καλο σκαουτινγκ....με βλεπω σε καμια 10αρια να πηγαινω μεχρι να δω τι παιζει...αυριο βραδυ η ενημερωση...ειδωμεν....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ε εσυ εισαι μαλλον πολυ γκόμενος κουνα λοιπον το δαχτυλάκι σου και ασε εμασ να κουναμε κατι αλλο :2funny:
άμα χρειάζεται να είσαι γκόμενος για να γαμήσεις χαμούρες, πάω να αυτοκτονήσω.
Σε λίγο θα μας πεις (μας το είπες ήδη δηλαδή πιο πριν) πως άμα δεν γουστάρουνε κιόλας αυτές στα μασατζίδικα, δεν σου κάθονται κιόλας...
μα τι λένε ορισμένοι ρε σεις εδώ μέσα...
και μετά συζητάμε να ρίξουμε τις τιμές γιατί οι υπηρεσίες και τα προσφερόμενα προϊόντα είναι χαμηλής ποιότητας...
με τέτοιους χαμούρηδες...πώς να μην προσπαθούνε να μας γδύσουνε χωρίς να δίνουνε τίποτα; Αφού βρίσκουνε μαλάκες... :idiot: :uglystupid:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν πρέπει να είναι από Ρουμανία παρότι λέει ότι είναι από Βουκουρέστι. Μάλλον από Αλβανία. Καλή κοπελίτσα, περιποιητική, χαμηλών τόνων, λίγο φλύαρη. Από μασάζ, λίγα πράγματα.

:grin:
δηλαδή άλλο ένα μπάζο που παίρνει λεφτά παρότι στο δρόμο δεν θα την πήδαγε κανείς ούτε τσάμπα...
 

lougros yasaitis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
εκτός απο την επίσκεψη του στουδίου στην κεφαλληνίας προγενέστερα επισκέφτηκα και 3 μασάζ έτσι για να πάρω μιά εικόνα μιάς και ήμουν στην ακτίνα δράσης τους.Πρώτο στο δρόμο μου ήταν το Γ'Σεπτεμβρίου 59 όπου μου άνοιξε μια ωραιοτάτη ξανθιά μίλφ και μου παρουσίασε 4 κοπέλες απο τις οποίες η μία είναι μεγαλοκοπέλα και κακής εμφανίσεως και οι άλλες 3 αρκετά καλές με καλύτερη αυτην την καρίνα.Δεν μου εσήκωσε όμως το ηθικόν και έτσι πήγα για άλλα.Επόμενος σταθμός η πατησίων 95 όπου έφαγα πόρτα καθότι δεν υπήρχαν κοπέλες διαθέσιμες.Συνέχεια στην περιήγηση η φωκίωνος 9 αν δεν κάνω λάθος στη κυψέλη όπου λόγω ανακαινίσεως δεν γινόταν παιχνίδι και έτσι απεχώρησα άπρακτος.Έτσι κατέληξα στην κεφαλληνίας.Ξέχασα να πώ ότι μετά το 59 πέρασα και απο το Γ'Σεπτεμβρίου 54,αλλά δεν μου άνοιξαν.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εκτός απο την επίσκεψη του στουδίου στην κεφαλληνίας προγενέστερα επισκέφτηκα και 3 μασάζ έτσι για να πάρω μιά εικόνα μιάς και ήμουν στην ακτίνα δράσης τους.Πρώτο στο δρόμο μου ήταν το Γ'Σεπτεμβρίου 59 όπου μου άνοιξε μια ωραιοτάτη ξανθιά μίλφ και μου παρουσίασε 4 κοπέλες απο τις οποίες η μία είναι μεγαλοκοπέλα και κακής εμφανίσεως και οι άλλες 3 αρκετά καλές με καλύτερη αυτην την καρίνα.Δεν μου εσήκωσε όμως το ηθικόν και έτσι πήγα για άλλα.Επόμενος σταθμός η πατησίων 95 όπου έφαγα πόρτα καθότι δεν υπήρχαν κοπέλες διαθέσιμες.Συνέχεια στην περιήγηση η φωκίωνος 9 αν δεν κάνω λάθος στη κυψέλη όπου λόγω ανακαινίσεως δεν γινόταν παιχνίδι και έτσι απεχώρησα άπρακτος.Έτσι κατέληξα στην κεφαλληνίας.Ξέχασα να πώ ότι μετά το 59 πέρασα και απο το Γ'Σεπτεμβρίου 54,αλλά δεν μου άνοιξαν.
εχει κλεισει το 54 ,
εκ παραδρομης το ανεφερα στις ξανθομαλλουσες,
εννοουσα το 59.
Επισης ξανθια ειναι η Λιζα απο Φρατζη 4 ,
και η Λολα απο Σολωμου 59
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
επιακεψη κυρια καιτη, αριστη στην υποδοχη και καλες υπηρεσιες η βικυ ευγενεστατη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
αυριο παιδες ειναι η ωρα να κανω κανενα καλο σκαουτινγκ....με βλεπω σε καμια 10αρια να πηγαινω μεχρι να δω τι παιζει...αυριο βραδυ η ενημερωση...ειδωμεν....

για να ιδούμε!
περιμένουμε..
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περασμενο σαβατο επισκεψη σε Στουρναρη 63.Περασα με Τζουλι.Καλη ευχαριστη πολυ περιποιητικη ειδεικα στα επιμαχα σημεια αλλα κορμι θελει ρεστορινγκ το οποιο δεν ξερω αν γινεται πλεον να επανελθει.Παντως δεν ειναι χαμενα τα 70 γενικως καλη εντυπωση.
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προπερασμενη βδομαδα επισκεψη σε Μαρνης 28, ξαναπηρα συλβι που ειχα δοκιμασει πριν μια βδομαδα,γενικα καλη αν και λιγο slow σε ολα .Εκει που επαθα πλακα ηταν οταν την γυρισα απο πανω ..μιλαμε για την απιστευτη βρωμα που ερχοταν απο χαμηλα σαν χαλασμενο ψαρι...επαθα πλακα αφου μετα απο λιγο μου επεσε σε σημειο που τελειωσα με στοματικο...
μεχρι εκει.-
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
προπερασμενη βδομαδα επισκεψη σε Μαρνης 28, ξαναπηρα συλβι που ειχα δοκιμασει πριν μια βδομαδα,γενικα καλη αν και λιγο slow σε ολα .Εκει που επαθα πλακα ηταν οταν την γυρισα απο πανω ..μιλαμε για την απιστευτη βρωμα που ερχοταν απο χαμηλα σαν χαλασμενο ψαρι...επαθα πλακα αφου μετα απο λιγο μου επεσε σε σημειο που τελειωσα με στοματικο...
μεχρι εκει.-
ρε συ θαναση, αφου και την αλλη φορα σου βρωμαγε , γιατι την ξαναπηρες?
δωσε μια περιγραφη να ριξουμε ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ ΣΥΛΒΙ
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
προπερασμενη βδομαδα επισκεψη σε Μαρνης 28, ξαναπηρα συλβι που ειχα δοκιμασει πριν μια βδομαδα,γενικα καλη αν και λιγο slow σε ολα .Εκει που επαθα πλακα ηταν οταν την γυρισα απο πανω ..μιλαμε για την απιστευτη βρωμα που ερχοταν απο χαμηλα σαν χαλασμενο ψαρι...επαθα πλακα αφου μετα απο λιγο μου επεσε σε σημειο που τελειωσα με στοματικο...
μεχρι εκει.-


Το είχε αφήσει εξω απο το ψυγείο γι αυτό χάλασε το ψαράκι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
προπερασμενη βδομαδα επισκεψη σε Μαρνης 28, ξαναπηρα συλβι που ειχα δοκιμασει πριν μια βδομαδα,γενικα καλη αν και λιγο slow σε ολα .Εκει που επαθα πλακα ηταν οταν την γυρισα απο πανω ..μιλαμε για την απιστευτη βρωμα που ερχοταν απο χαμηλα σαν χαλασμενο ψαρι...επαθα πλακα αφου μετα απο λιγο μου επεσε σε σημειο που τελειωσα με στοματικο...
μεχρι εκει.-

έλεος πια με τις άπλυτες Αλβανίδες
μαυριστε τις !!!!
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
δοκιμασε..μιχαλακοπουλου..199...η 99...μαλλον 199..ειναι διπλα απο shell..και απεναντι..

απο  hotel kouros...

εχει ενα ιταλιδακι....μικροκαμωμενο....σκετη τρελλα...

αν δεν το  βρεις....ανεβα..μεσογειων 208...

απογευμα..αργα εχει 2 ελληνικα  ...ΜΙΛ ΦΕΙΓ... ...πιπετα....και τα δυο....

καλο χαλαρωμα...
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
έλεος πια με τις άπλυτες Αλβανίδες
μαυριστε τις !!!!
Προτείνω στους συναθηλητές μασαζιάρηδες να ανοιχτεί ένα θρεντ με τις χειρότερες εν ενεργεία μαζατζούδες.Έτσι θα δείτε, εφόσον και αυτές παρακολουθούν το site, πως θα πλένονται και θα βελτιώνονται.Τι λέτε;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Προτείνω στους συναθηλητές μασαζιάρηδες να ανοιχτεί ένα θρεντ με τις χειρότερες εν ενεργεία μαζατζούδες.Έτσι θα δείτε, εφόσον και αυτές παρακολουθούν το site, πως θα πλένονται και θα βελτιώνονται.Τι λέτε;
φτιαξτε παιδια οτι θελετε,
προσωπικα ξερω μονο τις καλυτερες,
μουαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!!!!!
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
δοκιμασε..μιχαλακοπουλου..199...η 99...μαλλον 199..ειναι διπλα απο shell..και απεναντι..

απο  hotel kouros...

εχει ενα ιταλιδακι....μικροκαμωμενο....σκετη τρελλα...

αν δεν το  βρεις....ανεβα..μεσογειων 208...

απογευμα..αργα εχει 2 ελληνικα  ...ΜΙΛ ΦΕΙΓ... ...πιπετα....και τα δυο....

καλο χαλαρωμα...
Μιχαλακοπούλου 99
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom