Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
χθες Εθνάρχου Μακαρίου στη Δάφνη στο μαγαζί της Άννας
Ροστερ
Ρίτα
Εύα
Ρόζα
Χριστίνα
Αφροδίτη ψιλή εντυπωσιακή
Μαρίνα από Πατησιων 131
Αθηνά Ελληνίδα νταρντανα
Μαρία πρώην Δημοκρίτου αδυνατισμένη με νέο κοντό μαλλι
Η Άννα πάντως είναι πιστόλι καλό!!!
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
χθες Εθνάρχου Μακαρίου στη Δάφνη στο μαγαζί της Άννας
Ροστερ
Ρίτα
Εύα
Ρόζα
Χριστίνα
Αφροδίτη ψιλή εντυπωσιακή
Μαρίνα από Πατησιων 131
Αθηνά Ελληνίδα νταρντανα
Μαρία πρώην Δημοκρίτου αδυνατισμένη με νέο κοντό μαλλι

Φιλε μου η Μαρια απο Δημοκριτου ειναι η γνωστη απο Σερβια;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ο ΚΑΖΑΜΠΟΥΜΠΟΥ αλλα δεν του εδωσαν βιζα !!!!!!

Ο Καζαμπουμπου πήρε μεταγραφή σε μαγαζί στο Κολωνάκι...Το οικονομικό "χάσμα" δεν  γεφυρωθηκε ( το πόσο της διαφοράς στα δικα μου αυτιά ακούστηκε μικρο αλλά προφανώς για τις κοπέλες έχει διαφορά) παρόλο ότι κ οι 2 πλευρές ήθελαν ,κ δουλεύει κ η συμπατριωτισα κολλητή της εκει
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδιά εγω που θέλω να παω για πρώτη φορα σε μασατζιδικο πρέπει να προσέξω κατι??? συγκεκριμένα η μπακνανα νεο κόσμο θα παω η δοιρανης Καλλιθέα λεω να παω.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.358
Πόντοι
5.946
Συνήθως το Σερβία χρησιμοποείται αντι του Αλβανία πάντως...
Πχ η Χριστίνα, Αννα, Εύα, οι διάφορες Σέρβες που πέρασαν από τα μαγαζιά έχουν όλες Αλβανική καταγωγή και κοινή θητεία στο παλιό Ντάιμοντς στην Γλυφάδα!
 

ass_addict

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Έριξα μια ματιά στο πρόγραμμα του nirvana και είδα ότι η Λίνα Γιασμίν είναι πλέον εκεί
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Ισχύει την είδα απο κοντα...πέρασμα προ ημερών, ίσως ο πιο πολύς κόσμος που έχω δει να μπαίνει κ να βγαίνει σε ίδρυμα, πήγα 2 φορές απόγευμα καθώς την πρωτη δεν είχε δωμάτιο...πέρασμα με Ανδριάνα, η κοπέλα είναι κούκλα πραγματικά αλλά οι υπηρεσίες της δεν μ άρεσαν, ΟΎΤΕ ΜΑΣΑΖ ούτε μετά... τίμησε όμως τον χρόνο αυστηρά κ αυτό είναι ένα + 
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Πόλεμος γίνεται στην Αμβρόσιου Φρατζή στα χαρακώματα!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.725
Πόντοι
20.686
Ισχύει την είδα απο κοντα...πέρασμα προ ημερών, ίσως ο πιο πολύς κόσμος που έχω δει να μπαίνει κ να βγαίνει σε ίδρυμα, πήγα 2 φορές απόγευμα καθώς την πρωτη δεν είχε δωμάτιο...πέρασμα με Ανδριάνα, η κοπέλα είναι κούκλα πραγματικά αλλά οι υπηρεσίες της δεν μ άρεσαν, ΟΎΤΕ ΜΑΣΑΖ ούτε μετά... τίμησε όμως τον χρόνο αυστηρά κ αυτό είναι ένα + 
Τι να την κανεις την τηρηση του χρονου αν στα αλλα δεν..
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Επισης στο Καλλιροης 48 κωλαρακι δινουν Τανια,Μαριαννα και Αλικη.
Και η Λινα Γιασμιν που ειναι τωρα στο Νιρβανα.

Υπάρχει extra χρέωση για το κουλούρι; Γενικά τι τιμολατάλογο έχει το μαγαζί;
Από τις 3 κοπέλες ποια κάνει πιο καλό πρόγραμμα γενικά κατά τη γνώμη σας; Για Μαριάννα π.χ. έχω διαβάσει κάποιες κριτικές για ξεπέτα κτλ.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
η Μαριάννα ειναι να πας φούλ καβλωμένος για ένα στα γρήγορα,εχει δειξει ότι αυτό θελει και η ιδια
δεν ξερω αλλα στα ματια μου μοιαζει η αρπαχτρα… πλεον δεν θα της εδινα για αυτό που προσφερει ουτε 10 ευρω.
νομιζει ότι όπως τα βγαζει αυτή,ετσι τα βγαζουμε και εμεις μαλλον.

σεβασου τα χρηματα σου και μην πας φιλε μου,,,
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.725
Πόντοι
20.686
Το κουλουρι στοιχιζει +20.Με Αλικη και Τανια εχω περασει καλα.Για Μαριαννα συνυπογραφω με τον παραπανω συναδελφο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BobieS

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδιά εγω που θέλω να παω για πρώτη φορα σε μασατζιδικο πρέπει να προσέξω κατι??? συγκεκριμένα η μπακνανα νεο κόσμο θα παω η δοιρανης Καλλιθέα λεω να παω.
κανείς δεν ξέρει δηλαδή?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.574
Κριτικές
190
Like
48.265
Πόντοι
41.443

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
κανείς δεν ξέρει δηλαδή?

κατα την ταπεινή μου γνώμη, στο Μπακνανα έχεις περιορισμένες καλές επιλογές. Αν βρεις διαθέσιμη την Έλενα θα βιώσεις μια μοναδική εμπειρία μασάζ. Από εκεί κ πέρα για εμένα τουλάχιστον τίποτα το ιδιαίτερο. Στο Μούσες πάλι θα βρεις πιο πολλές κ ωραίες κοπέλες που υστερούν στο μασάζ οι περισσότερες. Άλλη κατηγορία μεταξύ τους τα 2 μαγαζιά. Αν θες να "μπεις ομαλά" στον χώρο, Εγώ θα σου πρότεινα να ξεκινησεις απο Στουρναρη 29, Συγγρού 40-42, Μακαρίου στη Δάφνη και μετα να γνωρίσεις κ τους υπολοίπους
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Είναι πάρα πολύ πιο διακριτικά τα μασάζ από τα στούντιο. Δεν συναντάς ποτέ τετ α τετ άλλον πελάτη. Στο στούντιο είναι λες και πας για ποτό σε κωλομπαρο η σε μπουρδέλο βλέπεις κόσμο στην σκάλα στην πόρτα μόνο μέσα στο δωμάτιο δεν έρχονται άλλοι μαζί σου.
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Το κουλουρι στοιχιζει +20.Με Αλικη και Τανια εχω περασει καλα.Για Μαριαννα συνυπογραφω με τον παραπανω συναδελφο.

Ευχαριστώ και τους δύο! Μου κάνει πάντως εντύπωση που ενώ έχω διαβάσει κάποιες κριτικές για Τάνια και Αλίκη, δεν θυμάμαι να έχει πει κανείς για πρωκτικό. Αναφέρεται από την σερίφισσα κατά την παρέλαση το αν προσφέρεται, όπως π.χ. στο Σ40-42; Θα περάσω μια βόλτα το συντομότερο να κάνω τη σχετική διερεύνηση...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Το κουλουρι στοιχιζει +20.Με Αλικη και Τανια εχω περασει καλα.Για Μαριαννα συνυπογραφω με τον παραπανω συναδελφο

Να προσυπογραψω και εγω για Μαριαννα. Ειναι η μοναδικη περπιπτωση μασερ που αξιζει να πληρωσεις για να μη σου κανει μασαζ και η χειροτερη πιπα στην Αττικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom