Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
τσιμπουκάρες...
Βίκυ από Στουρνάρη47 πρώην Μπουμπουλίνας 4 πρώην Στουρνάρη 63...
Ναταλία πρώην Σολωμου 54 πρών Συγγρου 45... κάπου την είδα πρόσφατα με άλλο όνομα νομίζω Φραντζή 4

α ρε κλοναριους τι θυμίζεις. .....και να σε κοιτούν στα ... μάτια !!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Συγγρού 108, Νατάσσα και τα μυαλά στα κάγκελα. Απίστευτο πιπίνι με πολύ καλό μασάζ και εξαίρετο δεύτερο μέρος. Το 2020 μπήκε πολύ καλά.

πίπα άφιλτρη? τελείωμα στο στόμα?
έπαιξε τσιμπουκάρα?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
σημερινό πέρασμα από Νιρβάνα στις 7 το απόγευμα όπου ενημερώθηκα ότι είναι αδύνατη η είσοδος μου καθώς όλες οι κοπέλες σε δωμάτιο και με αναμονή από πελάτες μέχρι και τις 8 που έκλεινε. Δοκίμασα και δίπλα στο Φραντζή 4 μπας και ήμουν τυχερός να πετύχω την Ελενάρα από Αιγάλεω όπως έχει γραφτεί αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Τελικά όλοι οι δρόμοι οδήγησαν στο Σ40-42 όπου και επέλεξα την Έλενα. Θα ακολουθήσει και ανάλογη κριτική
 

Johnmastr

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Μάγκες η Ρούλα από Καλλιρρόης αξίζει την επίσκεψη ;
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
σημερινό πέρασμα από Νιρβάνα στις 7 το απόγευμα όπου ενημερώθηκα ότι είναι αδύνατη η είσοδος μου καθώς όλες οι κοπέλες σε δωμάτιο και με αναμονή από πελάτες μέχρι και τις 8 που έκλεινε.
  :think: Περίεργο....
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076

Και όμως,δεν άνοιξε παραπάνω απο 10 εκατοστά την πόρτα, ζήτησαν συγγνώμη κ ξανακλεισαν. 15 λεπτά νωρίτερα είχα καλέσει κ με ενημέρωσαν ότι προλαβαίνω γιατί κλείνουν 8
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Και όμως,δεν άνοιξε παραπάνω απο 10 εκατοστά την πόρτα, ζήτησαν συγγνώμη κ ξανακλεισαν. 15 λεπτά νωρίτερα είχα καλέσει κ με ενημέρωσαν ότι προλαβαίνω γιατί κλείνουν 8
Το "περίεργο" δεν αφορά εσένα βέβαια.
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες , πέρασμα από νιρβάνα όπου κατέθεσα με αντελινα πολύ καλή εμπειρία έχω αφήσει κριτική περιμένω να ανέβει, για τέτοιο επίπεδο συμμετοχής προτείνετε κάτι παρόμοιο. Και Δάφνη είχα περάσει αλλά δεν είναι το ίδιο όσον αφορά την ομορφιά
 

badrobot

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Πέρασα την Κυριακή απο nirvana.
Επέλεξα δυστυχώς την Andrianna. Η κοπέλα μπορεί να είναι όμορφη, μικρή και κορμάρα όμως βγάζει μια απίστευτη ξινίλα και βαρεμάρα. Όσο και αν προσπάθησα δεν χαμογέλασε ούτε μια φορά. Όλα τυπικά μηχανικά  βουβαμάρα και άντε να τελειώνουμε. Εμένα με ξενέρωσε τελείως. Τελείωσα με τα χίλια ζόρια.
Έχω πάει με πολύ χειρότερες εμφανισιακά αλλά βγάζαν μια καύλα έναν ερωτισμό ρε παιδί μου.
Από εμένα Χ στην συγκεκριμένη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: igand2

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Πέρασμα από Δάφνη, όλα καταπληκτικά τα κορίτσια κλασσικά χαμογελαστά. Υπήρχε και μια μεγαλοκοπέλα υψηλών κυβικών (όνομα δε θυμάμαι), ξέρει κάποιος κάτι?
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Δάφνη φίλε που λες;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Πέρασμα από Δάφνη, όλα καταπληκτικά τα κορίτσια κλασσικά χαμογελαστά. Υπήρχε και μια μεγαλοκοπέλα υψηλών κυβικών (όνομα δε θυμάμαι), ξέρει κάποιος κάτι?

Όταν λες όλα τα κορίτσια ?
Κανένα όνομα παίζει να μάθουμε εάν ανανεώθηκε το cast ?
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται η Τζένη από λεωφόρο Αθηνών; Ή αν δουλεύει κάπου καμιά αντίστοιχων κυβικών μαυρούλα;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πέρασμα από Δάφνη, όλα καταπληκτικά τα κορίτσια κλασσικά χαμογελαστά. Υπήρχε και μια μεγαλοκοπέλα υψηλών κυβικών (όνομα δε θυμάμαι), ξέρει κάποιος κάτι?
..μάλλον για την Αθηνά λες την καινούργια θεραπεύτρια...
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Όταν λες όλα τα κορίτσια ?
Κανένα όνομα παίζει να μάθουμε εάν ανανεώθηκε το cast ?
Κορίτσια όλες εκεί : Μαργαρίτα, Εύα, Χριστίνα, Αφροδίτη, Ρόζα και μάλλον η Αθηνά που λέει ο φίλος από πάνω.
Απλά ήταν αρκετά γεματούλα και δεν την διάλεξα την κοπέλα, αν και κατά δήλωση της Άννας είναι πολύ καλή στο μασάζ.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
Ενημέρωση είναι οι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ κριτικές των μελών του φόρουμ.

Το επαναλαμβανόμενο σπαμάρισμα δεκάδων επεξεργασμένων φωτογραφιών ΔΕΝ είναι ενημέρωση.

Εξάλλου αν σου λείπουν τόσο πολύ, μπες στα site τους. Τα ίδια γράφουν κι εκεί. Copy - paste από το site τους έκαναν εδώ μέσα. Δεν έγραφαν κάτι καινούριο.

Κοιτάζω τα νήματα των υπόλοιπων καταστημάτων και παρατηρώ τα ίδια : καθημερινό σπαμάρισμα με το πρόγραμμα (Λαγουμιτζη-Συγγρου-Μπακνανα), φωτό απο τα κοριτσια τις ιδιες και τις ιδιες και that's it.
Αρα, δεν εφταιγε το ...σπαμαρισμα, ουτε οι φωτο.
Επίσης δεδομένα, fake κριτικες υπαρχουν παντου, μην πουμε για το τι γινoταν με το glamour πριν λιγο καιρο (τωρα εχει ηρεμησει λιγο το γνωστο παρεακι, αλλα παντα ξεπεταγονται αλλοι ενθουσιωδεις χρηστες που περιγραφουν ως κελεπουρια κατι παλτα).

Θελω να πω οτι ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι, απλα ας μην υποτιμουν τη νοημοσυνη μας μερικοι λεγοντας μας οτι το ενα μαγαζι σπαμαρει ενω ολα τα αλλα ειναι ολα μια χαρα. Δεν με πολυνοιαζει γιατι "κοπηκε" απο εδω η αλυσιδα, αλλα να μην κοροϊδευομαστε και μεταξυ μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom