Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή! Ήμουν σήμερα εκεί κοντά και πέρασα μια βόλτα από περιέργεια. Είναι χρόνια λέει το μαγαζί(!). Έχω να αναφέρω τα εξής:

4-5 δωμάτια, μπάνιο εκτός, 4 κοπέλες ελεύθερες, οι 2 ελληνίδες πιτσιρίκες με πολύ αξιόλογη εμφάνιση, ειδικά η μία κούκλα (για τα γούστα μου), 23 χρονών. 80€ το μισάωρο, 100€ η ώρα (πολλά) και χωρίς πολλά-πολλά. Άμα δυσανασχετήσεις σου λέει ότι υπάρχει και 20' με 60€.
Για το Σουτσου λες ή το Βας.Σοφιας;
Αν και πήγα για scouting αρχικά, δεν αντιστάθηκα (δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου βασικά) και μπήκα με την ωραία πιτσιρίκα ελληνίδα (Μίνα).Καταπληκτικό σώμα, λεπτή, περίπου 1.70, με βυζί στητό 2-2,5 φοβερό και ωραίο πρόσωπο με γυαλιά. Υπηρεσίες πολύ μέτριες δυστυχώς, μασάζ χάδι και στο πρόγραμμα απλά πράγματα, όχι γλωσσόφιλο, όχι ακάποτο. ΑΛλά μου άρεσε τόσο εμφανισιακά που ΟΚ, δεν το μετάνιωσα.

Απορώ γιατί δεν υπάρχει νήμα και δυνατότητα για κριτικές...
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή! Ήμουν σήμερα εκεί κοντά και πέρασα μια βόλτα από περιέργεια. Είναι χρόνια λέει το μαγαζί(!). Έχω να αναφέρω τα εξής:

4-5 δωμάτια, μπάνιο εκτός, 4 κοπέλες ελεύθερες, οι 2 ελληνίδες πιτσιρίκες με πολύ αξιόλογη εμφάνιση, ειδικά η μία κούκλα (για τα γούστα μου), 23 χρονών. 80€ το μισάωρο, 100€ η ώρα (πολλά) και χωρίς πολλά-πολλά. Άμα δυσανασχετήσεις σου λέει ότι υπάρχει και 20' με 60€.

Αν και πήγα για scouting αρχικά, δεν αντιστάθηκα (δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου βασικά) και μπήκα με την ωραία πιτσιρίκα ελληνίδα (Μίνα).Καταπληκτικό σώμα, λεπτή, περίπου 1.70, με βυζί στητό 2-2,5 φοβερό και ωραίο πρόσωπο με γυαλιά. Υπηρεσίες πολύ μέτριες δυστυχώς, μασάζ χάδι και στο πρόγραμμα απλά πράγματα, όχι γλωσσόφιλο, όχι ακάποτο. ΑΛλά μου άρεσε τόσο εμφανισιακά που ΟΚ, δεν το μετάνιωσα.

Απορώ γιατί δεν υπάρχει νήμα και δυνατότητα για κριτικές...
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή! Ήμουν σήμερα εκεί κοντά και πέρασα μια βόλτα από περιέργεια. Είναι χρόνια λέει το μαγαζί(!). Έχω να αναφέρω τα εξής:

4-5 δωμάτια, μπάνιο εκτός, 4 κοπέλες ελεύθερες, οι 2 ελληνίδες πιτσιρίκες με πολύ αξιόλογη εμφάνιση, ειδικά η μία κούκλα (για τα γούστα μου), 23 χρονών. 80€ το μισάωρο, 100€ η ώρα (πολλά) και χωρίς πολλά-πολλά. Άμα δυσανασχετήσεις σου λέει ότι υπάρχει και 20' με 60€.

Αν και πήγα για scouting αρχικά, δεν αντιστάθηκα (δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου βασικά) και μπήκα με την ωραία πιτσιρίκα ελληνίδα (Μίνα).Καταπληκτικό σώμα, λεπτή, περίπου 1.70, με βυζί στητό 2-2,5 φοβερό και ωραίο πρόσωπο με γυαλιά. Υπηρεσίες πολύ μέτριες δυστυχώς, μασάζ χάδι και στο πρόγραμμα απλά πράγματα, όχι γλωσσόφιλο, όχι ακάποτο. ΑΛλά μου άρεσε τόσο εμφανισιακά που ΟΚ, δεν το μετάνιωσα.

Απορώ γιατί δεν υπάρχει νήμα και δυνατότητα για κριτικές...
για το σουτσου λες ή για το βας. Σοφίας;
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
αυτό που θα έπρεπε να είχε γίνει εδώ και καιρό.

Τα περισσότερα μαγαζιά έχουν ένα "βήμα" εδώ για να διαφημίζονται αλλά και να ενημερώνουν εμάς.
Αλλά οι συγκεκριμένες το είχαν ξεφτιλίσει με το σπαμάρισμα και τα ψεύτικα accounts-δήθεν πελάτες-που έγραφαν διθυραμβικά σχόλια και την "έπεφταν" σε όποιον έγραφε αρνητικά σχόλια.

Να αγιάσει το χέρι του moderator που πάτησε το κουμπί του BAN.
Συμφωνω για τους προμότορες..αλλά έτσι δεν υπάρχει καθόλου ενημέρωση και από αυτούς που απλά θέλουν να πουν την εμπειρία τους από μία κοπέλα..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Συμφωνω για τους προμότορες..αλλά έτσι δεν υπάρχει καθόλου ενημέρωση και από αυτούς που απλά θέλουν να πουν την εμπειρία τους από μία κοπέλα..
Προμότορες και σωστή ενημέρωση μέσω εμπειριών είναι δυό πράγματα ασύμβατα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Συμφωνω για τους προμότορες..αλλά έτσι δεν υπάρχει καθόλου ενημέρωση και από αυτούς που απλά θέλουν να πουν την εμπειρία τους από μία κοπέλα..
Δε συμφωνώ αγαπητέ συναγωνιστή.
Υπάρχει αυτό εδώ το νήμα όπου ο καθένας μπορεί να γράψει ελεύθερα την εμπειρία του από τα μαγαζιά αυτά. Πχ πήγα στο Μουσες/Νιρβανα/Πρίνσες επέλεξα την τάδε και μπλα μπλα μπλα

Όπως κάνουμε δηλαδή τόοοσα χρόνια όλοι μας για τα μαγαζιά που δεν έχουν κάποιο δικό τους νήμα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.559
Πόντοι
5.577
αυτό που θα έπρεπε να είχε γίνει εδώ και καιρό.

Τα περισσότερα μαγαζιά έχουν ένα "βήμα" εδώ για να διαφημίζονται αλλά και να ενημερώνουν εμάς.
Αλλά οι συγκεκριμένες το είχαν ξεφτιλίσει με το σπαμάρισμα και τα ψεύτικα accounts-δήθεν πελάτες-που έγραφαν διθυραμβικά σχόλια και την "έπεφταν" σε όποιον έγραφε αρνητικά σχόλια.

Να αγιάσει το χέρι του moderator που πάτησε το κουμπί του BAN.

:rockon:
 

Alobar80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
145
Πόντοι
0
Είναι κάποιο ίδρυμα ανοιχτό σήμερα; ξέρουμε;
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Προμότορες και σωστή ενημέρωση μέσω εμπειριών είναι δυό πράγματα ασύμβατα.
δεν είναι όλοι προμότορες αυτό λέω...είναι και αυτοι που προσπαθούν να δώσουν αντικειμενική ενημέρωση..οι στημένοι φαίνονται αργά ή γρήγορα..και εγώ όταν είχα γράψει για την αντελίνα πως από εμφάνιση είναι τοπ για μαγαζί μασαζ αλλά από υπηρεσίες μέτρια και για το +20 στο cob που ζήτησε είδα κάτι περίεργα σχόλια..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.360
Πόντοι
5.946
Σου την πέσανε επειδή είπες την αλήθεια...
Και άλλες από κει μέσα +20 +30 όλο εξτραδάκια ζητάγανε!!! Ουστ!!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.360
Πόντοι
5.946
Ακόμα ανατριχιάζω στην θύμηση της Τζέσσικας στο παλιό Σ45 όταν φεύγοντας είχα βγάλει να της δώσω ένα 20ρικο για το κωλαράκι και κείνη μου είπε «μωράκι μου ο κώλος είναι δώρο...»
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
16
Like
13.559
Πόντοι
5.577
δεν είναι όλοι προμότορες αυτό λέω...είναι και αυτοι που προσπαθούν να δώσουν αντικειμενική ενημέρωση..οι στημένοι φαίνονται αργά ή γρήγορα..και εγώ όταν είχα γράψει για την αντελίνα πως από εμφάνιση είναι τοπ για μαγαζί μασαζ αλλά από υπηρεσίες μέτρια και για το +20 στο cob που ζήτησε είδα κάτι περίεργα σχόλια..

το cob τι είναι, θυμησε μου  :think:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
δεν είναι όλοι προμότορες αυτό λέω...είναι και αυτοι που προσπαθούν να δώσουν αντικειμενική ενημέρωση..οι στημένοι φαίνονται αργά ή γρήγορα..και εγώ όταν είχα γράψει για την αντελίνα πως από εμφάνιση είναι τοπ για μαγαζί μασαζ αλλά από υπηρεσίες μέτρια και για το +20 στο cob που ζήτησε είδα κάτι περίεργα σχόλια..
Συμφωνώ, εγω εγραψα μέτρια κριτικη για την Αντελινα και δέχτηκα μυνημα και μετα καπάκι πέσαν δέκα κριτικές που την αποθέωναν.....
Το θέμα είναι πόσοι παρασύρονται απο αυτές....
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Εγω παντως συναγωνιστες ειχα μια αποριουλα  πως με πολλές κριτικες εβγαζε καποιο ιδρυμα μικότερο μέσο όρο βαθμολογιας από άλλα που ειχαν λιγωτερες κριτκες και καλυτερη βαθμολογια (Σε πεισμα των στιστικολόγων).

Παντως δεν κρύβω την ευχαριστησή μου βλέποντας πως μαλλον και στην βιομηχανια του έρωτα ισχυουν οι νομοι της αγορας.  Τα μαγαζια με υποδομη κσι καλό προσωπικό δουλεύουν και τα μουφο-μάγαζα  ζορίζονται μεχρι εξαφανισεως πολλές φορές

Καλη χρονια και καλες δουλειές σε όλους τους καλους επαγγελματιε τις πιατσας!
:orchestra:
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
404
Like
553
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά και Καλή χρονιά! Μένω εξωτερικό και 6+7/1/2020 θα είμαι Αθήνα. Μπορείς να μου προτείνετε τα μασατζίδικα που έχουν τις ομορφότερες κοπέλες αλλά ταυτόχρονα να έχουν και τις καλύτερες υπηρεσίες τόσο στο μασάζ όσο και (κυρίως) στο σεξ; Θα το εκτιμούσα πολύ γιατί δεν θέλω να κλάψω τα λεφτά μου! Σας ευχαριστώ!
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα παιδιά και Καλή χρονιά! Μένω εξωτερικό και 6+7/1/2020 θα είμαι Αθήνα. Μπορείς να μου προτείνετε τα μασατζίδικα που έχουν τις ομορφότερες κοπέλες αλλά ταυτόχρονα να έχουν και τις καλύτερες υπηρεσίες τόσο στο μασάζ όσο και (κυρίως) στο σεξ; Θα το εκτιμούσα πολύ γιατί δεν θέλω να κλάψω τα λεφτά μου! Σας ευχαριστώ!

Τα πιπίνια δεν κανουν καλό μασσαζ. Αν ενδιαφερεσαι μονο για το ερωτικό κομματι ριξε μια ματια στις φωτό των ιδρυματων κοντα στο μερος που θα μενεις.

Αν θελεις καλό μασαζ και καλό ερωτικό τότε πας για μιλφαρες και κανεις συμβιβασμους μερικες φορές στην εμφανιση.

Οι μιλφαρε  κανουν ολες καλό αθλητικό και νουρου.  Αν θες πιο εξωτικό μασσαζ νομιζω μονο 2  υπαρχουν. 
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Συμφωνώ, εγω εγραψα μέτρια κριτικη για την Αντελινα και δέχτηκα μυνημα και μετα καπάκι πέσαν δέκα κριτικές που την αποθέωναν.....
Το θέμα είναι πόσοι παρασύρονται απο αυτές....
και με μένα πάνω κάτω έτσι έγινε..ευκολα μπορείς να παρασυρθείς και εγώ με αυτά που γράφανε περίμενα καλύτερες υπηρεσίες...
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Εγω ειχα καταευχαριστηθει με την Αντελινα. Σουπερ κορμι να μην το χορταινω στο μισαωρο και να θελω κι αλλο. Μονο λιγο στο προσωπο εχανε. Ημουν αγνωστος και με το που μπηκε στο δωματιο μου επιτεθηκε με παθιασμενα κανονικοτατα dfk. Owo χωρις οικτο. Αμοιβαια ρουφηγματα γλυψιματα αλυπητα. Πιστονιασματα χωρις να κλεβει χωρις να κλεινει τα ποδια χωρις να κρυβεται οπως καμουν αλλες. Σε επομενη φορα μου εκανε αισθησιακο μασαζ. Ικανοποιημενος ειμαι.

Βλεπω λειπει απο το προγραμμα που ανεβαζουν. Κριμα. Διακοπες; Κατι αλλο;
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Καλημέρες και Καλή Χρονια!!!  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
το Princess στο Πειραια γιατι ειναι banned?? ξέρει καποιος??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom