Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
το συγκεκριμενο ιδρυμα ειναι μονο για εμπειρους παιχτες κατεμε.Πολυ δυσκολα θα ξεπερασει τα 25-30 λεπτα καθαρου χρονου στο δωματιο κ αν γινει αυτο θα σου σπασει ταρχιδια με τον χρονο κλπ. Επισης η παολα πριν 4 μερες που περασα απο εκει εχει αδυνατησει κιαλλο κ εχει γινει σαν σκιαχτρο.Αμα διαβαζουν το θρεντ τα αφεντικα παρτε της κανα σουβλακι να φαει θα εξαφανιστει απο το χαρτη σε λιγο τοσα λεφτα κονοματε  :uglystupid: :uglystupid:
30 λεπτα εκειμεσα??????δεν πας καλα!!!!στο 5/λεπτο βαζει την κασετα :2funny: :2funny:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
417
Πόντοι
26
Κανα καλο στα ΒΠ με φουλ προγραμματακι???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
στελλα . . . .  θα ερθω και αυριο .. . . και  θα φερω και την ταυτοτιτα    :helpplea:
 

kostas2513

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
jipiripo λεβεντη καλη χρονια και σε εσενα.σημερα πηρα κΑΙ τον καπετανιο και πηγα ηλλιαδα. πηρα daniela και τελικα βγηκαι καλο .
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
857
Κριτικές
40
Like
4.318
Πόντοι
6.555
Πηγα καραισκου 85 στον πειραια..Η ΑΠΟΛΥΤΗ παρακμη οσον αφορα την ποιοτητα των κοριτσιων...ειχε ενα ξανθο με μπλε ματακια καλοβαλμενο (βικη) ....αυτα ως εκει....απο εδω και κατω το χαος..3 μιλφ που απορω γιατι ζητάνε φουλ 85 ευρω για παιχνιδι...αυτες επρεπε να σε πληρωσουν για να πας...σταθερη αξια η σεριφισσα (λια) τα αλλαξε το ξανθο και τα εκανε μεζ, αλλα δεν παιζει(ετσι λεει σε μενα βεβαια)...και να σκεφτεις οτι οση ωρα περιμενα να ερθουν τα κοριτσια  :headbang: το κουδουνι βαραγε σαν τρελλο... :think: τοσο κινηση για την μπλεμπα?  :jerking: ειπαμε ετσι γαμαει ο πειραιας  :knockinb:αλλα οχι ετσι (σαβουρο)γαμαει ο πειραιας...καντε κατι ρεε...ανεβαστε τον πηχυ
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ανταποκριση απο μαρνης 28.Ανεβαινω πανω και βγαινουν τρια τεμαχια Η θεωδωρα μια πιτσιρικα που εχω ξαναπαρει αδιαφορη θα ελεγα, μια αλλη ψηλη νταρτνανογυναικα οχι του γουστου μου και μια που δεν ειχα ξαναδει ονομα Συλβι, αντε να δουμε(σωματοτυπος λεπτη νορμαλ υψος) μπαινω μεσα κανονιζουμε τιμη για 2  στα 100.Γενικα καλη δεκτικη δεν δυσανασχετησε καθολου παρα την διαρκεια και τις αλλαγες.Θα ελεγα οτι το αξιζει το πρασινο.Αυτα καλη συνεχεια.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
ανταποκριση απο μαρνης 28.Ανεβαινω πανω και βγαινουν τρια τεμαχια Η θεωδωρα μια πιτσιρικα που εχω ξαναπαρει αδιαφορη θα ελεγα, μια αλλη ψηλη νταρτνανογυναικα οχι του γουστου μου και μια που δεν ειχα ξαναδει ονομα Συλβι, αντε να δουμε(σωματοτυπος λεπτη νορμαλ υψος) μπαινω μεσα κανονιζουμε τιμη για 2  στα 100.Γενικα καλη δεκτικη δεν δυσανασχετησε καθολου παρα την διαρκεια και τις αλλαγες.Θα ελεγα οτι το αξιζει το πρασινο.Αυτα καλη συνεχεια.
Τι εννοείς 2 στα 100; :think:
 

jimmy123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
η σονια απο μιχαλακοπουλου κανει 2 φορες στην ιδια ωρα(δηλ μισαωρο) ή εστω 45 min?
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Πηγα καραισκου 85 στον πειραια..Η ΑΠΟΛΥΤΗ παρακμη οσον αφορα την ποιοτητα των κοριτσιων...ειχε ενα ξανθο με μπλε ματακια καλοβαλμενο (βικη) ....αυτα ως εκει....απο εδω και κατω το χαος..3 μιλφ που απορω γιατι ζητάνε φουλ 85 ευρω για παιχνιδι...αυτες επρεπε να σε πληρωσουν για να πας...σταθερη αξια η σεριφισσα (λια) τα αλλαξε το ξανθο και τα εκανε μεζ, αλλα δεν παιζει(ετσι λεει σε μενα βεβαια)...και να σκεφτεις οτι οση ωρα περιμενα να ερθουν τα κοριτσια  :headbang: το κουδουνι βαραγε σαν τρελλο... :think: τοσο κινηση για την μπλεμπα?  :jerking: ειπαμε ετσι γαμαει ο πειραιας  :knockinb:αλλα οχι ετσι (σαβουρο)γαμαει ο πειραιας...καντε κατι ρεε...ανεβαστε τον πηχυ
Πάρε το ηλεκτρικό και ανέβα στο κέντρο φιλε , αυτό μπορούμε να κάνουμε μονο .Όταν λέω ότι μονο το κέντρο αξίζει από ποιότητα τεμαχίων μονο δεν μου μου βρίσανε τι μάνα . :boobies:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η στελλα στην ιλιαδα μου προσφερε μονο φραπε ,αν και ημουν συχνος.ας ενημερωσει καποιος ή ο periergos αν εδινε μπριζολα και αλλες υπηρεσιες και σε τι τιμη.απο δω ή σε pm.
η στελλα δεν εδινε μπριζολα μονο φραπε και κοψιδια με το ζορι ηταν σπαστικια μεχρι αηδιας εκανε αγκαρια μονο η σαν της χρωστουσες μακρια απο δαυτη.



giorgospapa: διορθωση παραθεσης..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητοι φιλοι λογω οτι εφινε κουβεντα φια στελλα που ειναι δερυγνι και ηταν ιλιαδα οπως αναφερω μακρια τζαμπα λεφτα ειναι η ελενη την κρατουσε λογω ποπης επειδη ηταν κολητες και για να μη χαση την ποπη ανεχοταν και αυτην. τωρα τη κανει εδω που ειναι λεει οτι κανει μανικιουρ μονο γιατι απο μασαζ ειναι σκραμπα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε astari gia soy μετα δερυγνι ρωτας που πηγα πηγα σαρκαδινου και πηρα το ειρηνακι με τη λαουρα μαζι περασα υπεροχα με τρελλανανε να ειναι καλα. καποιος συναγωνιστης κανει αναφορα στην ιλαδα για μια κοπελα με μακρια μαλλια μαυρα τη λενε αγγελικη ειναι πολυ καλη σε ολα τρυφερη και κανει και καλο μασαζ. και κατι ακομα αναφερθηκε το ονομα θαλεια προσοχη μαζι της οσοι την ξερουν.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ξειναω . . . .    :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

χθεσινη επισκεψη , ξεκινισα απο ιμβρου 2 , πρωτος οροφος , δυο κοριτσια , αδιαφορα . . . . ( περιμενουμε νεα προσωπα απο εβδομαδα )

μετα πηγα απενατι , περιπου , Πατησιων , στο 175 , ''ευζην'' αναιβενω , ακομα ειμαι λαχανιασμενω 7 οροφη  με τα ποδια , διοτι σε αυτο το ασανσερ δεν μπαινω με τιποτα , πρεπει να ειναι απο την εποχη του βεγγου ....  ελειπε η αφεντικινα , ( διοτι τιν πετυχα μετα που εφυγα στην εισοδο ) δυο μικρο μπαζα , οχι δεν θα παρω . . .

κατηφοριζω και παω στο 131 . . .  εδω ειμαστε . . .  ανοιγη την πορτα η απιστευτη αφεντικινα Βικυ , milf ,με τα ολα της , της εκανα και προταση να περασουμε μαζι αλλα δεχτικα μια χαμογελαστη αρνηση , ερχοντα τα κοριτσια συμπαθιτικα , υπαρχει και μια μικρη αδυνατη με μακρι μαλι μαυρο , φαινετε να ειναι καλο , αλλα ολα τα λεφτα ( για εμενα ) ειναι η Νελη . . .  ενα θα πω 4 προς 5 ειναι . . . απιστευτη .

αφου αδειασα στο 131 , συνεχισα  ,αφου εχθες ηταν  ''μερα-μασαζ''  , και προχωροντας την πατησιων λεω δεν βλεπω τη παιζει και στο 95 , οπως ειχε γραψει ποιο πανω ενα φιλος , αλλα δυστιχως δεν το βρηκα , οποιος ξερει τι γραφη το κουδουνι ας ενημερωσει , οπως και στο 135 , δεν βρηκα τιποτα σχετικο .

κανω μια μικρη παρακαμψη και καταιβενω δυο δρομους κατω και παω στην αριστοτελους , δυο τεμαχια λινα και λιντα , δεν θα παρω , για δευτερη φορα εψαχνα κατι εξαιρετικο , φευγω και παω στο κεντρο , παρκαρω στιν Σολωμου 54 και αναιβενω στον 6 οροφο , '' αντζελινα που εισαι ''  , ροταω τιν αφεντικινα , δυστιχως ειναι κλεισμενη για καμια ωρα μου απανταει ,  :tickedoff: , γαματο και φευγω

κατευθινομαι  στουρναρη , παρκαρω διπλα στο περιπτερο , και αναιβενω στον 3 οροφο ,  μπαινω , στελλα στελλα εισαι εδω ? , ναιιιιιιιιιιιιι  ,  :boobies: :boobies: :boobies: , κανω το μπανακι μου , ειμαι ετοιμος στο δωματιο , . . . . .  και . . .  μενω με  την πετζετα στο χερι . . . . . .  δυστυχως . . . .    :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  με περασε για αστυνομικο . . . . . .  οποτε τι να λεμε μετα , τι να προσπαθης  . . . .  αστα να πανε και πρεπει να ειναι καυλα η στελλα , κολο ωραιος , βυζι 3-4 , προσωπακι καλο , δηλαδη  ΤΟ MILF , και ετυχε σε εμενα αυτο που ειμαι κυνηγο στα milfakia που κυκλοφορουν στα μαγαζια , δεν πειραζει θα ξαναπροσπαθησω . . .

μετα αφου ημουν κ@υλομενος  , λεω δεν γινετε κατι πρεπει να γινει . . . .  καβαλαω μηχανη και προορισμος μηχαλακοπουλου 99 , περνω αφροδιτη και ο θεος τρομαξε με αυτα που εβλεπε να κανουμε . . .  σταθερη αξια . . . .


τελος . . . 


υ.γ.  χαλαρα με την νελη . . . .  για να περασετε καλα . . . 
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
384
Κριτικές
7
Like
107
Πόντοι
1
Γ σεπτεμβριου 59 πριν απο λιγο βαραγαν μυγες ενα μπαζο και η μικρη καρολινα(?) όπως την περιεγραψαν παραπανω μικρη τρυφερη και συνεσταλεμενη (σα να λεμε τρυφερη μοσχαρισια μπριζολα γαλακτος που λιωνει στο στομα = 80 η μεριδα) κεσατια το μαγαζι φαινεται
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
ξειναω . . . .    :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

χθεσινη επισκεψη , ξεκινισα απο ιμβρου 2 , πρωτος οροφος , δυο κοριτσια , αδιαφορα . . . . ( περιμενουμε νεα προσωπα απο εβδομαδα )

μετα πηγα απενατι , περιπου , Πατησιων , στο 175 , ''ευζην'' αναιβενω , ακομα ειμαι λαχανιασμενω 7 οροφη  με τα ποδια , διοτι σε αυτο το ασανσερ δεν μπαινω με τιποτα , πρεπει να ειναι απο την εποχη του βεγγου ....  ελειπε η αφεντικινα , ( διοτι τιν πετυχα μετα που εφυγα στην εισοδο ) δυο μικρο μπαζα , οχι δεν θα παρω . . .

κατηφοριζω και παω στο 131 . . .   εδω ειμαστε . . .  ανοιγη την πορτα η απιστευτη αφεντικινα Βικυ , milf ,με τα ολα της , της εκανα και προταση να περασουμε μαζι αλλα δεχτικα μια χαμογελαστη αρνηση , ερχοντα τα κοριτσια συμπαθιτικα , υπαρχει και μια μικρη αδυνατη με μακρι μαλι μαυρο , φαινετε να ειναι καλο , αλλα ολα τα λεφτα ( για εμενα ) ειναι η Νελη . . .  ενα θα πω 4 προς 5 ειναι . . . απιστευτη .

αφου αδειασα στο 131 , συνεχισα  ,αφου εχθες ηταν  ''μερα-μασαζ''   , και προχωροντας την πατησιων λεω δεν βλεπω τη παιζει και στο 95 , οπως ειχε γραψει ποιο πανω ενα φιλος , αλλα δυστιχως δεν το βρηκα , οποιος ξερει τι γραφη το κουδουνι ας ενημερωσει , οπως και στο 135 , δεν βρηκα τιποτα σχετικο .

κανω μια μικρη παρακαμψη και καταιβενω δυο δρομους κατω και παω στην αριστοτελους , δυο τεμαχια λινα και λιντα , δεν θα παρω , για δευτερη φορα εψαχνα κατι εξαιρετικο , φευγω και παω στο κεντρο , παρκαρω στιν Σολωμου 54 και αναιβενω στον 6 οροφο , '' αντζελινα που εισαι ''  , ροταω τιν αφεντικινα , δυστιχως ειναι κλεισμενη για καμια ωρα μου απανταει ,  :tickedoff: , γαματο και φευγω

κατευθινομαι  στουρναρη , παρκαρω διπλα στο περιπτερο , και αναιβενω στον 3 οροφο ,  μπαινω , στελλα στελλα εισαι εδω ? , ναιιιιιιιιιιιιι  ,   :boobies: :boobies: :boobies: , κανω το μπανακι μου , ειμαι ετοιμος στο δωματιο , . . . . .  και . . .  μενω με  την πετζετα στο χερι . . . . . .   δυστυχως . . . .    :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  με περασε για αστυνομικο . . . . . .   οποτε τι να λεμε μετα , τι να προσπαθης   . . . .   αστα να πανε και πρεπει να ειναι καυλα η στελλα , κολο ωραιος , βυζι 3-4 , προσωπακι καλο , δηλαδη  ΤΟ MILF , και ετυχε σε εμενα αυτο που ειμαι κυνηγο στα milfakia που κυκλοφορουν στα μαγαζια , δεν πειραζει θα ξαναπροσπαθησω . . .

μετα αφου ημουν κ@υλομενος  , λεω δεν γινετε κατι πρεπει να γινει . . . .  καβαλαω μηχανη και προορισμος μηχαλακοπουλου 99 , περνω αφροδιτη και ο θεος τρομαξε με αυτα που εβλεπε να κανουμε . . .  σταθερη αξια . . . .


τελος . . . 


υ.γ.   χαλαρα με την νελη . . . .  για να περασετε καλα . . . 

240 ευρωπουλακια φυγανε ετσι ανετα???????
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
καποιος συναγωνιστης κανει αναφορα στην ιλαδα για μια κοπελα με μακρια μαλλια μαυρα τη λενε αγγελικη ειναι πολυ καλη σε ολα τρυφερη και κανει και καλο μασαζ. και κατι ακομα αναφερθηκε το ονομα θαλεια προσοχη μαζι της οσοι την ξερουν.
Ευχαριστώ φίλε, είσαι ο μόνος που γράφει για  μαγαζιά πλην των συνηθισμένων Στουρνάρη, Σολωμου κλπ Να σαι καλά
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
210 μαλλον αφου στουρναρη δεν επαιξε ουτε φραπες.Κ το δευτερο που χτυπησε ειναι αλμπανι.Καλυτερα ct η cg για 2ωρο με αυτα τα λεφτα
Φίλε μου μη συγκρίνεις εντελώς ανόμοια πράγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom