Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε μαγγιες τουτη δεν την ειχα δει οταν πηγα.ειναι καλη,υπηρεσιες συμετοχη?εμφανιση.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
ρε μαγγιες τουτη δεν την ειχα δει οταν πηγα.ειναι καλη,υπηρεσιες συμετοχη?εμφανιση.

Είναι καλή ναι....Έχει κάποια αντρικά χαρακτηριστικά αλλά δεν είναι με τη καμία πρώην άντρας. Έχει ένα λοκω ποιήμα...κριμα που δεν το δίνει!!!
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Άσπα κορμι χωρίς ίχνος λίπους με πρόσωπο όχι άσχημο αλλά με ψιλό άγρια χαρακτηριστικά.Αν το πρόσωπο της ήταν πιο γλυκό σίγουρα θα μπορούσε να ήταν σε υποδοχή κάποιου club.Τωρα στο κομμάτι των υπηρεσιών νομίζω ότι έχει αρκετά υψηλά στάνταρ, με καλύτερο σημείο της το sex.Οχι ότι μασαζ υστερεί,απλά στον συγκεκριμένο μασαζο οίκο υπάρχουν ποιο δυνατές.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Να με συγχωρείτε πολύ αλλά όποιος λέει ότι η Ρόζα είναι πραγματική επιλογή του....  αυτομάτως μπαίνει στη λίστα ελάχιστης εμπιστοσύνης...
Η γυναίκα είναι άγαρμπη, με άθλια πίπα που το πιθανότερο είναι να σου ξεριζώσει ή να σου τραυματίσει την ψωλή και το χειρότερο μιλάει ακατάπαυστα με στριγγλή φωνή σε ρεπερτόριο κασέττας δήθεν ερωτισμού...
Για μένα το απόλυτο ντεκαβλέ....
Δεν είπα ότι είναι το αστέρι των μασάζ, αλλά και καλή πίπα μου έκανε και ανάλ χωρίς έξτρα χρέωση. Για την πολυλογία θα συμφωνήσω.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
το μικρό..... αμφιβόλου φύλου βέβαια... αλλά τα σπάνε!!!
Επιμένεις σε μία μαλακία και ντε και καλά πρέπει να συμφωνήσουμε και οι υπόλοιποι. Έλα πμ. και θα καταλάβεις.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
Επιμένεις σε μία μαλακία και ντε και καλά πρέπει να συμφωνήσουμε και οι υπόλοιποι. Έλα πμ. και θα καταλάβεις.
Η μόνη μαλακία είναι η αφαίρεση του δικαιώματος μου να εκφράζω την αποψή μου.
Είναι προφανές πως σε πολλά δεν συμφωνούμε...
Αλλά δεν σου είπα πως είσαι μαλάκας που πήρες την Ρόζα...
Άσε με λοιπόν να λέω ότι γουστάρω... δεν έβγαλα και φιρμάνι... είπα απλά η κοπέλα έχει πολλά και έντονα αντρικά στοιχεία... τίποτα άλλο
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Μπορεί και λόγο γυμναστικής να έχει πάρει τίποτα συμπληρώματα τα οποία έχουν αυτές τις "παρενέργειες"
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
Η μόνη μαλακία είναι η αφαίρεση του δικαιώματος μου να εκφράζω την αποψή μου.
Είναι προφανές πως σε πολλά δεν συμφωνούμε...
Αλλά δεν σου είπα πως είσαι μαλάκας που πήρες την Ρόζα...
Άσε με λοιπόν να λέω ότι γουστάρω... δεν έβγαλα και φιρμάνι... είπα απλά η κοπέλα έχει πολλά και έντονα αντρικά στοιχεία... τίποτα άλλο

να φανταστείς ακόμα δεν μπορω να αποφασίσω παρ' όλο που την έχω πάρει τρείς φορές...
απορώ για την σιγουριά σου...

Εγώ δεν την ξέρω δεν την έχω δει ποτέ από κοντά αλλά η απορία μου είναι η εξής, εφόσον την βρίσκεις πολύ "αρρενωπή" άρα και μη ελκυστική και αποκρουστική τότε πως και την έχεις πάρει ήδη 3 φορές;  :think:
Που να την έβρισκες και θηλυκή ρε μαν!  :2funny:
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Χτες με Μαργαρίτα! Υπέροχα!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Δεν είπα ότι είναι το αστέρι των μασάζ, αλλά και καλή πίπα μου έκανε και ανάλ χωρίς έξτρα χρέωση. Για την πολυλογία θα συμφωνήσω.


Χέρι χέρι με τον Καρατζαφέρη στην κωλοτουμπα..πριν έλεγες για προμοτορες της Ρούλας και της Έλενας και ότι αυτή που πρότεινες είναι η καλύτερη....
Τωωωωωωρα θα τρως φαπες (αν και είσαι εξασκημενος στο σπορ)
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Χέρι χέρι με τον Καρατζαφέρη στην κωλοτουμπα..πριν έλεγες για προμοτορες της Ρούλας και της Έλενας και ότι αυτή που πρότεινες είναι η καλύτερη....
Τωωωωωωρα θα τρως φαπες (αν και είσαι εξασκημενος στο σπορ)
Εσύ ή κάτι πίνεις ή είσαι αυτιστικός. Ξαναδιάβασε τι έγραψα και τα λέμε.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Η μόνη μαλακία είναι η αφαίρεση του δικαιώματος μου να εκφράζω την αποψή μου.
Είναι προφανές πως σε πολλά δεν συμφωνούμε...
Αλλά δεν σου είπα πως είσαι μαλάκας που πήρες την Ρόζα...
Άσε με λοιπόν να λέω ότι γουστάρω... δεν έβγαλα και φιρμάνι... είπα απλά η κοπέλα έχει πολλά και έντονα αντρικά στοιχεία... τίποτα άλλο
Ρε φίλε, γούστο σου και καπέλο σου η άποψή σου, αλλά είναι κάποια πιο ευαίσθητα θέματα και καλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί. Αυτό είναι όλο!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Εσύ ή κάτι πίνεις ή είσαι αυτιστικός. Ξαναδιάβασε τι έγραψα και τα λέμε.



Τι να πιω ρε πρεζόνι...όλα σύ τα ήπιες. Που χεις το ελεύθερο δω μέσα να το παίζεις σε μασαζοοικους "είμαι του site κ θα σας προωθήσω" αρχιλιγουρη...και να χεις το ελεύθερο να κράζεις όσες δε σου Κατσαν....ουστ από κει πρεζοκαρπαζοεισπρακτορα
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Ρε φίλε, γούστο σου και καπέλο σου η άποψή σου, αλλά είναι κάποια πιο ευαίσθητα θέματα και καλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί. Αυτό είναι όλο!


Ξέρεις σύ από ευαίσθητα θέματα....όλο κουτσομπολιό ειρωνία και αναφέρεσαι μέχρι και για άτομα που καν δε διαβάζουν δω.....
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Κουραστικο εγινε ολο αυτό. Γιατι δεν τσακωνεστε με πμ? Οι υπολοιποι δε φταιμε σε τιποτα...


Φυσικά και δε φταίτε....αλλά

Το κουτσομπολιό και η ειρωνεία που χει ρίξει ο συγκεκριμένος χρήστης είναι όλο στο απυρόβλητο...

Αυτά..
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
clonarius σέβομαι την αποψή σου.

Παντως κοπέλες που βγάζουν "ζουμιά" στο αιδοίο μαλλον δεν ειναι "τεχνητές".

Επισις συναγωνιστής magkos εχει δίκιο

Αυτα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom