Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
εχει μεταφερθει........σε αλλο μερος στο Γαλατσι, αλλα λειτουργουνε σε ποιο Prive κατασταση.......εχεις παει στο εν λογω ποτε??
όχι. Ενδιαφέρον αυτό το prive που λές. Οπότε κάποιος πρέπει να πάει από γνωστό εκεί. Και αφού δουλεύει έτσι αποκλείεται να δώσει πληροφορίες κάποιος. Οπότε γάμα το.
 

Radovan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
150
Like
15
Πόντοι
1
παιδια τι παιζει με Μαρνης ; αν ξερει καποιος... ευχαριστω
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
όχι. Ενδιαφέρον αυτό το prive που λές. Οπότε κάποιος πρέπει να πάει από γνωστό εκεί. Και αφού δουλεύει έτσι αποκλείεται να δώσει πληροφορίες κάποιος. Οπότε γάμα το.
Εαν ειχες παει πιο παλια...παρε τους τηλεφωνο θα σε κατατοπισουν σχετικα....
Πιστευω ομως οτι δεν αξιζει τον κοπο σαν μαγαζι γενικοτερα...απο οτι θυμαμαι μασαζ και κανενα φραπεδακι με το ζορι...




Παπαγιωργη σορρυ εαν βγαινουμε λιγακι off topic
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν ειναι off-topic αυτα. ενημερωση ειναι..  :priest: :priest: :priest: :priest:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Εαν ειχες παει πιο παλια...παρε τους τηλεφωνο θα σε κατατοπισουν σχετικα....
Πιστευω ομως οτι δεν αξιζει τον κοπο σαν μαγαζι γενικοτερα...απο οτι θυμαμαι μασαζ και κανενα φραπεδακι με το ζορι...
θα προτιμήσω κάτι πιο σίγουρο. Άλλα έλα που θέλω και καλό μασάζ... δυσεύρετος ο συνδυασμός καλού μασάζ με γλυκό φραπέ με... γάλα.
 

Επισκέπτης
θα προτιμήσω κάτι πιο σίγουρο. Άλλα έλα που θέλω και καλό μασάζ... δυσεύρετος ο συνδυασμός καλού μασάζ με γλυκό φραπέ με... γάλα.

μασαζ με φραπε δεν ειναι δυσευρετος.Μασαζ με καλη μπριζολα ειναι δυσευρετος...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Έχει πάει κανείς στη Λέκκα τώρα τελευταία; Παίζει τίποτα άξιο λόγου;

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
1)Νατασσα Δημοκριτου 9
2)Ρουλα Ιλιαδα

δοκιμασε αυτες για αρχη και βλεπουμε.. :dancing:
Την Ρούλα την έχω πάρει! Συμφωνώ! Είναι πολύ καλή! Μου είχε κάνει τότε -θυμάμαι- ακάποτη, με κατάποση!!! Αλλά, ρε παιδιά, απλησίαστο πλέον το Κολωνάκι! Για την κυρία Νατάσα δεν ξέρω, αλλά φαντάζομαι η κατάσταση (οικονομικώς) θα κυμαίνεται στα ίδια επίπεδα...

Γι' αυτό σας λέω! Η Κορίνα συν τοις άλλοις έκανε και ΠΟΛΥ καλό μασάζ! (ακόμη δεν πληροφόρησε κανείς αν εθεάθη κάπου αλλού...)



[size=10pt]edit giorgospapa: διορθωση παραθεσης..[/size]
 

geplgeo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα με υγεια,αγαπη και οτι επιθημει ο καθενας...
Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος για το μασαζ στους Αγιους Αναργυρους???
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Βγήκαμε εκτός topic πάτερ ? δε το κατάλαβα. Ενημέρωση ήθελα να κάνω και έγραψα και μια προσωπική εμπειρία..  :huh:
Sorry συναγωνιστές  :)
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χρονια πολλα δοκιμη καρινασ η κορινασ παιδια το κοριτσι δεν παιζεται 8.5 και με τονο δεν ιθελα να τελιοσο το πιραμε το δομα αμπαριζα και που δεν το καναμε μεγαλο ρισπεκτ στα κομαντα που το βρικαν :cool2: :thumbsup: :headbang2:
 

geplgeo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
για αυτο στους αγιους αναργυρους τελικα ???
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χρονια πολλα δοκιμη καρινασ η κορινασ παιδια το κοριτσι δεν παιζεται 8.5 και με τονο δεν ιθελα να τελιοσο το πιραμε το δομα αμπαριζα και που δεν το καναμε μεγαλο ρισπεκτ στα κομαντα που το βρικαν :cool2: :thumbsup: :headbang2:
πού και πότε;
πού την βρίσκουμε την κορασίδα; πόσο το μαλλί;
 

Επισκέπτης
χρονια πολλα δοκιμη καρινασ η κορινασ παιδια το κοριτσι δεν παιζεται 8.5 και με τονο δεν ιθελα να τελιοσο το πιραμε το δομα αμπαριζα και που δεν το καναμε μεγαλο ρισπεκτ στα κομαντα που το βρικαν :cool2: :thumbsup: :headbang2:

74 ποστς....

μαιστα

δεν την βλεπω καλα τη μικραν...ενα δυο μηνες ζωης της δινω στο συγκεκριμενο ιδρυμα γαμω τις ενημερωσεις μου γαμω :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
74 ποστς....

μαιστα

δεν την βλεπω καλα τη μικραν...ενα δυο μηνες ζωης της δινω στο συγκεκριμενο ιδρυμα γαμω τις ενημερωσεις μου γαμω :headbang:
τι αγχώνεσαι; θα έρθει άλλη.
λεφτά να ρέουνε...
άλλωστε σε αυτή την αγορά η οικονομιλή κρίση δεν έχει χτυπήσει.
Αλλά κανείς δεν απάντησε πού τη βρίσκει κανείς και από τιμές τι λέει...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
τι αγχώνεσαι; θα έρθει άλλη.
λεφτά να ρέουνε...
άλλωστε σε αυτή την αγορά η οικονομιλή κρίση δεν έχει χτυπήσει.
Αλλά κανείς δεν απάντησε πού τη βρίσκει κανείς και από τιμές τι λέει...
....κοιτα σελιδα 1226...ψαξτε και λιγο-μην τα θελετε ολα στο πιατο,πρεπει να ιδρωσεισ για να "φας"
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
74 ποστς....

μαιστα

δεν την βλεπω καλα τη μικραν...ενα δυο μηνες ζωης της δινω στο συγκεκριμενο ιδρυμα γαμω τις ενημερωσεις μου γαμω :headbang:

Ρε μεγάλε, εσύ μας έλεγες ότι δεν σου πολυαρέσει η μικρή. Τι σε νοιάζει κι αν τη μάθουν;

Στο φινάλε το παλικάρι έχει γραφτεί εδώ μέσα 2 1/2 χρονάκια πριν από σένα που δεν έχεις συμπληρώσει ούτε εξάμηνο. Δεν έχει δικαίωμα να πάρει μια πληροφορία;



 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εμαθες κατι γκραμ21 για την λεκκα?.....το εχω επιθυμησει το ατιμο...αλλα η μαλακια οτι πληρωνεισ και μετα βλεπεις!! :headbang: :headbang: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom