Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Μεσημέρι στο μαγαζί της Καποδιστρίου 18. Η σερίφησα μου ανακοίνωσε δυο προγράμματα: 50 ευρώ/μισή ώρα και 60/μια ώρα. Δυο κοπέλες η Μαρία, Ρωσίδα σχετικά κοντή, αδύνατη αλλά μεγάλο στήθος με ανατολίτικα χαρακτηριστικά, μάλλον από Καζακστάν και Άννα ψηλή αδύνατη.

Πέρασα με το πρόγραμμα των 60 ευρώ με τη Μαρία. Μασάζ μέτριο αλλά στο καθεαυτό μέρος πλούσιο πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και φιλιά. Έφυγα ικανοποιημένος.
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.267
Like
6.238
Στελα Ελληνιδα  29 χρονών
 

Συνημμένα

  • pic_1021153081917634795lathen.jpg
    pic_1021153081917634795lathen.jpg
    387,5 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Like
Αντιδράσεις: tas21

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Καλησπερα σρο μαγαζι γινεται και μπανιο με την κοπελα και ποδολαγνεια? Ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Καποδιστρίου 18 5ος οροφος

αν βαφτίζεις την ενημέρωση "διαφήμιση" τότε μάλλον δεν πας και πολύ καλά. Να το κοιτάξεις. Αν θυμηθείς γράψε και καμία κριτική όχι μόνο  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
εγω περασα σημερα απο εκει,ολο δικηγορικα γραφεια ειναι,το συγκεκριμενο διαμερισμα,δεν ανοιγε κανεις...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
περασα και απο το 3ης σεπτεμβριου 119 να δω τις κοπελες που ελεγε ο ζερο...Μαργαριτα και Ευα...τι να πω..η εγω εχω γινει πολυ εκλεκτικος ή ο ζερο σαβουρογαμης :grin: :grin: τεσπα δεν ειναι απο αυτες που θα σου κανουν κλικ εμφανισιακα με την..καμια,αντε να ηταν καμια γειτονισα που στην επεφτε,να πεις δεν γαμιεται,θα το κανω το ψυχικο... :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.550
Πόντοι
41.447
περασα και απο το 3ης σεπτεμβριου 119 να δω τις κοπελες που ελεγε ο ζερο...Μαργαριτα και Ευα...τι να πω..η εγω εχω γινει πολυ εκλεκτικος ή ο ζερο σαβουρογαμης :grin: :grin: τεσπα δεν ειναι απο αυτες που θα σου κανουν κλικ εμφανισιακα με την..καμια,αντε να ηταν καμια γειτονισα που στην επεφτε,να πεις δεν γαμιεται,θα το κανω το ψυχικο... :2funny:

σεξυ κοπελες ειναι φιλε, διαφωνω.
βεβαια γουστα ειναι αυτα και περι ορεξεως...  :hi:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Πέρασα και εγώ σήμερα Παρασκευή το απόγευμα από το νέο μαγαζί της Καίτης, στην Καποδιστρίου 18 (5ος, Heaven), να τους γνωρίσω.

Δυστυχώς δεν απαντούσε κανένας στα κουδούνια. Μάλιστα η πολυκατοικία έχει και θυρωρό (μάλλον δηλαδή, ήταν ένας τύπος που καθόταν στο σχετικό γραφειάκι της εισόδου στα δεξιά όπως μπαίνεις). Ο τύπος με είδε που χτυπούσα και μου έκανε νόημα μέσα από το τζάμι αν θέλω κάτι. Προφανώς δεν του απάντησα... Πολύ κακή φάση αυτή για τέτοιο μαγαζί. Λογαριασμό θα δίνουμε τι κάνουμε στην πολυκατοικία; Αν όντως υπάρχει μόνιμα θυρωρός δεν το βλέπω να προκόβει το μαγαζί εκεί.

Μιας και από εκεί έμεινα νηστικός, πετάχτηκα πιο κάτω στην Συγγρού 40-42 3ος. Πήρα την Λέιλα μια ωρίτσα, με έγλειψε και την έγλειψα πατόκορφα, και έτσι το απόγευμα ολοκληρώθηκε ζάχαρη!

ΥΓ> Η Λέιλα έχει από τις πιο ωραίες (αν και δουλεμένες) τρυπούλες στο χώρο. Παρότι τον τρώει συστηματικά μπρος-πίσω άνετα και συνεχώς, έχει τις τρυπούλες της πάντα σε άριστη εμφανισιακά κατάσταση, και είναι πάντα σφιχτή. Λουλούδι η Λέιλα!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
τον ειδα και εγω,αλλα την ωρα που πηγα εμπαινε μια για τα δικηγορικα γραφεις και μπηκα και εγω,χωρις να τον κοιταξω οτι κατι ψαχνω...αλλωστε τζιφος..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.550
Πόντοι
41.447
σημερινη επισκεψη σε 3 μαγαζια:

D.B.A. Massage, Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό
Στην πορτα η σεξυ Αλινα. Φορουσε ενα εφαρμοστο φορεματακι, κοντο ανοικτου χρωματος με αβυσαλεο ντεκολτε... :tits2:
Επισης εκει βρηκα τις:

Ναντια . Ομορφη αδυνατη και καλλιγραμμη κοπελα απο Απω Ανατολη με φοβερο μασαζ και προγραμμα σε βαθμο που απολυτα δικαιολογει το γεγονος οτι την εχουν ονομασει Πραγματικη Γκεισα
Δημητρα. Πληθωρικη ομορφη γυναικαρα με βυζαρες και καμπυλες. Μελαχροινη, φορουσε εφαρμοστο μαυρο συνολακι πολυ σεξυ.
Κορινα. Η αδυνατη μικρη και καλλιγραμμη κοπελα του οικου

ενας πελατης εμπαινε δωματιο και δυο ηρθαν μετα απο εμενα στο καπακι..... :rolleyes:


"Enjoy", Φραντζή 4
Και εδω ειχε κοσμο!
κανεις ρε δεν παει για μπανιο, ολοι να  :zfuck: Κυριακη θυμηθηκαν???

Εδω παρελασαν οι:

Αννα. Ψιλη Ουκρανη ξανθια γυναικαρα , με τουμπανο γυμνασμενη σωματαρα. Μασαζ φοβερο, προγραμμα επισης, τα λογια περιτα. (πρωην 3ης Σεπτ 59, μεσογειων 289 κτλ)
Μαρινα. Επισης ουκρανη ψιλη ομορφη μιλφαρα με ωραιο σωμα και φοβερο κωλο (νομιζω τον δινει). Σημερα φοραγε ενα κολαν κολαση
Νικη. Ρωσιδα με ασιατικα χαρακτηριστικα, ωραια ματια, σχετικα κοντο μαλλι και προγραμμασ το δωματιο που αποζημειωνει τον πιο απαιτητικο πελατη...
Λαουρα η ξανθουλα πιπινα μινιον του καταστηματος. Πολυ γλυκια παρουσια,



Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος
Περασα απο το μαγαζι κυριως για να τσεκαρω τις καινουργιες.

Καταρχην να πω πως αν και Κυριακη το μαγαζι ηταν φουλ απο κοσμο (Στεφανια και Στελλα εμπαιναν σε δωματιο και η Μπελα βγηκε μετα απο λιγο απο πελατη).

ας ξεκινησω απο τις παλιες κοπελες.

Στεφανια. Ομορφη μιλφ Λετονη, με αριστοκρατικα χαρακτηριστικα, ξανθουλα, αδυνατη και καλιγραμμη. Εμπειρη κοπελα στο χωρο κανει καλο μασαζ και προγραμμα.
Μπελλα. Πολυ ομορφη Ρωσιδα με ασιατικα χαρακτηριστικα. Μελαχρινη, μαυρισμενη, μετριου αναστηματος, κανει φοβερο προγραμμα στο δωματιο. Πολυ δυνατο χαρτι

Στελλα. Ελληνιδα κατα δηλωση της. Την κανω περιπου 30-35 ετων. Καλο σωμα, κανονικο αναστημα, μαυρα καρε σγουρα μαλλια. Προσωπο ουτε ομορφο ουτε ασχημο, απροσδιοριστο..

Μαρια. Αυτην καπου την εχω ξαναδει πριν πολλα χρονια, αλλα δεν θυμαμαι που....σε μασαζ παλι.
Ψιλη με κανονικο σωμα, χητο σωμα, διεκρινε σχετικα μεγαλο στηθος. Ανοιχτη επιδερμιδα, ωραια ματια. Μαλλια πιασμενα πισω ισα μελαχρινη.,
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
σημερινη επισκεψη σε 3 μαγαζια:

D.B.A. Massage, Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό
Στην πορτα η σεξυ Αλινα. Φορουσε ενα εφαρμοστο φορεματακι, κοντο ανοικτου χρωματος με αβυσαλεο ντεκολτε... :tits2:
Επισης εκει βρηκα τις:

Ναντια . Ομορφη αδυνατη και καλλιγραμμη κοπελα απο Απω Ανατολη με φοβερο μασαζ και προγραμμα σε βαθμο που απολυτα δικαιολογει το γεγονος οτι την εχουν ονομασει Πραγματικη Γκεισα

Να 'ξερες πόσο πόνο έδωσες μέγιστε zero!  :heavymetalbig:

 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
σεξυ κοπελες ειναι φιλε, διαφωνω.
βεβαια γουστα ειναι αυτα και περι ορεξεως...  :hi:

Οντως γουστα είναι αυτά και εάν σου αρεσουν όλες πάλι ειναι οκ. Απλά έχεις πολυ καλή ψυχη γιατι για όλες (μα όλες) λες την καλή σου κουβέντα. Καμμία για σένα δεν είναι χοντρη, σπασμένη ή ασχημη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
μία μίνι βόλτα σήμερα σε κάποια "ελαιοτριβεία"

Μονής Προδρόμου 6 δούλευαν τέσσερις κοπέλες
Εύα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα και 1.5-2άρι βυζί
Όλγα ξανθιά μιλφ παχουλή με 3άρι βυζί .
Μαρίνα καστανόξανθη μιλφ , σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί και
Άννα κοπέλα με καστανά μαλλιά κανονικό σώμα με 1.5-2άρι βυζί λίγο πιο ψηλή απο την Ευα .
Δυστυχώς η Ειρήνη   που ήταν και ο σκοπός της επίσκεψης δεν ήταν εκεί ,λείπει σε διακοπές και θα γυρίσει από εβδομάδα  

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"  επίσκεψη  για να πετύχω την Αλίκη(μίας και στο Μονής Πρόδρομου έλειπε η Ειρήνη) αλλά και σήμερα απουσίαζε , δούλευαν 3 κοπέλες...
Μαργαρίτα που εκτελεί και χρέη υποδοχής , ξανθιά νταρντανα μιλφ με κοντό μαλλί , το σώμα της με αρκετά πιασίματα κυτταρίτιδα στα μπούτια 2.5άρι πεσμένο βυζί.
Εύα   μιλφ με καστανόξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους , σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί και
Αναστασία μίλφ και αυτή ,με καστανό μαλλί σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί και λίγο ανοιχτή περιφέρεια.

Πατησίων 131, 1ος όροφος επίσκεψη στο μαγαζί αφού  πρώτα πήρα τηλέφωνο και η κυρία που το σήκωσε  μου είπε ότι έχει τέσσερις καινούργιες κοπέλες ...να έρθω να τις δω απο κοντά  .Αυτό λοιπόν έκανα πήγα χωρίς να της πω ότι εγώ πήρα τηλέφωνο πρίν, η ξανθιά υπηρεσία (πολύ ευγενική)με πέρασε στο δωμάτιο και  μου είπε να μου στείλει τις κοπέλες , για τις  οποίες και απο κοντά μου είπε ότι είναι καινούργιες...είδα λοιπόν
Άννα καστανόξανθη κοπέλα με σχετικά μακρύ μαλλί , κανονικό σώμα 2.5-3άρι βυζί.
Σάρα μίλφ με καστανό μαλλί , σώμα με αρκετά πιασίματα 2άρι βυζί.
Μαρίνα η μελαχρινή μίλφ με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί , φορούσε άσπρο σορτσάκι κόκκινη αμάνικη μπλούζα και σε ίδιο χρώμα κλασσικά κορδέλα στον λαιμό  και
Ναταλία κοπέλα με καστανό μαλλί σώμα με πιασιματάκια μπουτού και 2άρι σύν βυζί .
Δηλαδή καμία κοπέλα δεν ήταν καινούργια τζάμπα το πέρασμα , τέλος πάντων ...ανακοινώθηκαν τέσσερα προγράμματα .
στα 50 ευρώ πρόγραμμα μισής ώρας μασαζ και εκτόνωση με χειρομάλαξη.
στα 60 ευρώ πρόγραμμα μισής ώρας μασαζ συν πίπα και σεξ.
στα 80 ευρώ πρόγραμμα 45 λεπτών μασαζ συν πιπα και σεξ αλλά περισσότερο ώρα μασαζ και δύο εκτονώσεις και
στα 100 ευρώ πρόγραμμα μίας ώρας μασαζ συν πίπα και σεξ με ακομα περισσότερη ώρα μασάζ και δύο εκτονώσεις. Μιλήσαμε λίγο και της είπα που είναι κοπέλες όπως η Χριστινάρα που έκανε γκέστ εμφανίσεις... συμφώνησε απολύτως μαζί μου και συνέχισε λέγοντας ότι εδώ και πάρα πολύ καιρό δουλεύει στην Θεσσαλονίκη...

Εθνάρχου Μακαρίου    στην υποδοχή κλασσικά η Αννα μου είπε ότι δουλεύουν πέντε κοπέλες αλλά εγώ είδα τις τέσσερις
Αφροδίτη     ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί
Μαρία ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματάκια που δεν την χαλάνε τατουαζ και 2άρι βυζί
Ρίτα το μελαχρινό καυλιάρικο κοντοπούτανο  και τέλος η
Εύα ξανθιά μιλφ σώμα με λίγα πιασιματάκια 2.5-3άρι βυζί αρκετά τατουάζ .
Πέρασα με την Εύα που είναι δοκιμασμένη λύση ...πάρα πολύ καλή και στα δύο μέρη , τόσο στο μασάζ όσο και στο σεξ .
Τα κορίτσια πλέον δεν φοράνε δικά τους ρούχα αλλά μισές φοράνε μπλε στολή με άσπρη ρίγα και οι άλλες μισές μπορντό
με άσπρη ρίγα στις άκρες  , ενώ και στα δωμάτια οι ντουζιέρες έγιναν πολύ μεγαλύτερες  

.  





 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η Αννα ειναι εγγύηση οτι θα περάσεις καλά σε αυτό το μαγαζί......πάντοτε σε καθοδηγεί σωστά για να επιλέξεις και οι κοπέλλες που εχει κανουν και πολύ καλό μασαζ......

Για να γελάσουμε πάντως και λίγο,μου εκανε εντύπωση ,απο την περιγραφή του φίλου σμυρνη,το πιο κατω απόσπασμα.....

"Τα κορίτσια πλέον δεν φοράνε δικά τους ρούχα αλλά μισές φοράνε μπλε στολή με άσπρη ρίγα και οι άλλες μισές μπορντό
με άσπρη ρίγα στις άκρες  , ενώ και στα δωμάτια οι ντουζιέρες έγιναν πολύ μεγαλύτερες"....

Προφανως ειναι ετοιμες για να παίξουν δίτερμα....... :2funny: :2funny: :2funny: 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Εθνάρχου Μακαρίου  [/b]  στην υποδοχή κλασσικά η Αννα μου είπε ότι δουλεύουν πέντε κοπέλες αλλά εγώ είδα τις τέσσερις
Αφροδίτη    ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί
Μαρία ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματάκια που δεν την χαλάνε τατουαζ και 2άρι βυζί
Ρίτα το μελαχρινό καυλιάρικο κοντοπούτανο  και τέλος η
Εύα ξανθιά μιλφ σώμα με λίγα πιασιματάκια 2.5-3άρι βυζί αρκετά τατουάζ .
  + Χαρά, ξανθό πιπίνι, ευχάριστο και φιλότιμο και Χριστίνα, Ελληνικό μίλφ πολύ δυνατό μέσα. Σε πρωινό πέρασμα ήταν παρούσες, δεν ξέρω αν ήταν σε δωμάτιο και δεν τις είδες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Για να γελάσουμε πάντως και λίγο,μου εκανε εντύπωση ,απο την περιγραφή του φίλου σμυρνη,το πιο κατω απόσπασμα.....

"Τα κορίτσια πλέον δεν φοράνε δικά τους ρούχα αλλά μισές φοράνε μπλε στολή με άσπρη ρίγα και οι άλλες μισές μπορντό
με άσπρη ρίγα στις άκρες  , ενώ και στα δωμάτια οι ντουζιέρες έγιναν πολύ μεγαλύτερες"....

Προφανως ειναι ετοιμες για να παίξουν δίτερμα....... :2funny: :2funny: :2funny:   
Μουντιάλ η Αννούλα????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom