Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

bolan3535

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερώτηση
Έστειλα φίλο μου που ήρθε από επαρχία στη Σολωμού 54
πήρε Ζάνα και μετά το μασαζάκι και αφού τον έχει γυρίσει ανάσκελα
και είναι έτοιμοι για το γεύμα ,του λέει, άμα θέλεις ο.κ μόνο αν έχεις προφυλακτικό  
μαζί σου γιατί εγώ δεν έχω .
Είναι νέα μόδα αυτό ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ιβλι, στο επομενο ασχετο φευγεις. δεν θα κανουμε αυτη τη δουλεια συνεχεια..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μια ερώτηση
Έστειλα φίλο μου που ήρθε από επαρχία στη Σολωμού 54
πήρε Ζάνα και μετά το μασαζάκι και αφού τον έχει γυρίσει ανάσκελα
και είναι έτοιμοι για το γεύμα ,του λέει, άμα θέλεις ο.κ μόνο αν έχεις προφυλακτικό  
μαζί σου γιατί εγώ δεν έχω .
Είναι νέα μόδα αυτό ?
παλια μοδα ειναι και στα χυμα μαγαζια συμβαινει μονο αν πεσει κανενα συρμα για πεσιμο και τετοια..
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Φίλτατοι και άξιοι (και πιο έμπειροι) συναγωνιστές, παρακαλείσθε όπως παραθέσετε τις προτάσεις σας για σήμερα κατά τις 5. Αιτούμενα χαρακτηριστικά: καθαρός χώρος, φραπές (ίσως και μπριζόλα) από την πρώτη επίσκεψη, τιμοκατάλογος λογικός, θα δοθεί προτεραιότητα στις προτάσεις με εκτόνωση΄εντός της στοματικής κοιλότητας της άξιας κορασίδος.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
α καλα !!

εχουμε ακουσει κι εχουμε ακουσει !!

...μου λεει με υφος κοντέσας μολις της εβαλα χερι στο μουνι.. ''μα καλα, πουτανα με περασες και το κανεις αυτο....????''

  :uglystupid: :uglystupid:

Μάλλον ήθελε πόδι, για να μην πεί τίποτε!!
Αρε γμτο τι τραβάμε....  :uglystupid:
:grin: :grin:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στα προηγουμενα θερντ γινεται λογος για ποσειδωνος στην παραλιακη για μελαχροινο με μαυρο μαλλι περιπου ποσο χρονων και ονομα δωστε πληροφορια μηπως ειναι μια που νομιζω για να ενημεροσω και να χαρει και ο φιλτατος βασος. και κατι αλλο ελληνιδα η αλβανιδα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παντως απεναντι εχει εταιρια ιδιωτικης ασφαλειας [security]
roσωπικα τιμησα την Ατζελινα την εβδομαδα αυτη , κι ασε το βασο να λεει :rockon:Σολωμου 54 6ος λοιπον
μικρη ανανεωση , στο προσωπικο και το δωματιο του ντουζ
αλλα οχι οσο θα επρεπε για το ντορο που λεγεται οτι εχει ο χωρος αυτος.
η Ναταλια παρουσα με κουρεμα που την ομορφαινει , κοτσιδακια "μικρη Ολλανδεζα",
η Ευα στα ιδια κυβικα, μια μελαχροινη - ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ  ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΠΕΙ-
βΑΘΜΟΥς ΓΙΑ αΤΖΕΛΙΝΑ
εχω βαθμολογησει ηδη την Ατζελινα.
Παρατηρω απλα οτι εμαθε λιγα ελληνικα, και αυτο την κανει πιο γλυκια,
και προστυχη οταν την σφυροκοπεις και λεει "ναι,ναι"
κανονικα σα να ημουν με τη γκομενα μου...
η κορουλα της πηγε σχολειο -ειναι 6 ετων-
που κανει την ιδια 27- μια ηλικια που προτιμω.
οταν αρχισει και μιλφαρει σε 2-3 ετη θα μοιασει στη Ζανα στην προστυχια που βγαζει, ιδιο βλεμμα οταν τη σφυροκοπας ξαναλεω.
εξτρα δε γραφω γιατι depends ,
και εις αλλα με υγεια.
μασαζ=6(με αριστα το κλασσικο τάιλανδεζικο)
συμπεριφορα=9(αν και η μελαχροινη δε με εκανε ντουζ οταν ζητησα-ποια ειναι?)
μια πολυ καλη εμπειρια,
σημειωτεων πηγα τη μερα της απεργιας συγκοινονιων...
θα θελε να την ειχα παρει διωρο,
αλλα δεν τα αξιζει 150ευρω.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:Pφιλακια
παλια μοδα ειναι και στα χυμα μαγαζια συμβαινει μονο αν πεσει κανενα συρμα για πεσιμο και τετοια..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οποιος ξερει ποια ειναι η μελαχροινη στο Σολωμου 54
να πει.κανενας?
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
οποιος ξερει ποια ειναι η μελαχροινη στο Σολωμου 54
να πει.κανενας?
αν εννοεις μια μελαχρινη αδυνατη γυρω στο 1,70 με κοντο συνηθως μαλακι, αυτη ειναι η Μονικα απο Ρουμανια πολυ παλια καραβανα στο κουρμπετι αλλα και λιαν αξιολογη εντος δωματιου.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αυτη λεω μαλλον φοραγε ενα τζιν...
θα ρωτησω τη Ζανα που δεν ηταν εκει
την αλλη φορα...απλο κοριτσι καπως σαν τη Ζανα σε στιλακι πιο αδυνατη
ηταν αυτη...Μολδαβη και Ρουμανα ειναι το ιδιο!!!!!
αν εννοεις μια μελαχρινη αδυνατη γυρω στο 1,70 με κοντο συνηθως μαλακι, αυτη ειναι η Μονικα απο Ρουμανια πολυ παλια καραβανα στο κουρμπετι αλλα και λιαν αξιολογη εντος δωματιου.
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και εγω φιλτατε συναδελφε την πρωτη φορα πειρα απο ταα 3 το καρυτερο , το ιδιο ακριβως μου ειπαι Ζανα και τη δευτερη φορα , ηταν στο ρολο του σεριφη και πειρα θΕΙΑ ΕΛΕΝΗ ακομα το θυμαμε αχαχαχαχ..
Μια ερώτηση
Έστειλα φίλο μου που ήρθε από επαρχία στη Σολωμού 54
πήρε Ζάνα και μετά το μασαζάκι και αφού τον έχει γυρίσει ανάσκελα
και είναι έτοιμοι για το γεύμα ,του λέει, άμα θέλεις ο.κ μόνο αν έχεις προφυλακτικό  
μαζί σου γιατί εγώ δεν έχω .
Είναι νέα μόδα αυτό ?
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
πω πω βρε αδερφακι μου ...ποσα ΜΒ μνημη εχεις που την θυμηθηκες εδω και 2 χρονια!!!αυτες τις θυμασαι....τι φαι εφαγες χτες δεν θυμασαι. :grin:
λοιπον ακυρο εκει σε μια χριστινα στην γ σεπτ 25 :headbang:-αρκετες 6,7 περιπου με αρχηγο την παλια τανια :jerking:,μια πολυ ψηλη,μια σοφια ,αλλα εμενα μου κανε κλικ ενα φουστακι μινι με ωραια μπουτακια :P ....λεω οπαααα εδω ειμαστε ....αλλα μολίς το βγαλε "η αποκαλυψη τωρα" με απογοητευσε :(.για αυτο μην ξεγελιοσαστε με τα μινι.
και ενα που μου κανε κλικ ηταν αυτη η σοφια...η μικροτερη της παρεας μου φανηκε. :think:
αυταααααα :rockon: :dancing:

H Σοφία είναι γλυκούλα νεαρά (όχι πιπίνι, αλλά νεαρά), με αδιάφορο έως υποτυπώδες μασάζ, αξιοπρεπές πνευστό, καλή μπριζόλα.
Ωραία επιδερμίδα, ωραίο σώμα, φυσικά στήθη που τα ασκεί σε body to body και spanish, και φιλική συμπεριφορά, κάπως GFE.
Eχει μια διαθεση ξεπέτας, αλλά υπακούει σε διορθώσεις.
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
510
Κριτικές
5
Like
417
Πόντοι
26
geo69 το ιδρυμα ειναι σινωπης 29 στον πρωτο οροφο. σε ενα κτηριο που εχει γραφεια απο διαφορες εταιριες.ξερει κανεις κατι για αυτο το ιδρυμα?πηγα μια φορα και ειχε μια ελληνιδα.και ενα καλο milf γυρω στα σαραντα αλλα δεν περασα πηγα για να παρω ματι τι κοπελες ειχε για μελλοντικη καταθεση  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :rockon:
Ευχαριστω... Παντως περασα μια βολτα το πρωι κατα τις 11.30 και ηταν ενα milfaki απο κηφισιας 12. και το αστειο ειναι οτι μου τονισε μασαζ και μονο μασαζ...  ηταν μονη και ειχε στη κουζινα ενα φιλο της και πεινανε καφεδακι και βαριοτανε να δουλεψει... σημειωση οτι απο κηφισιας 12 με γνωριζε απλα το βοδι βαριοτανε να κουνιθει...
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Το θεραπευτηριο Φωκ. Νέγρη 11 σιγά σιγα έρχεται σε κάπως φυσιολογικά επίπεδα, μετά την καλοκαιρινή βουτιά.
Η δύναμη κυρία Κορίνα έχει επανέλθει κανονικά. Επανήλθε και η δημοφιλής δις Αλίνα.
Από τα πολύ παλιά επανήλθε και μια δις Αναστασία, χαμηλοαξονικό ξανθό μεσαίων κυβικών.
Το ρόστερ συμπληρώνουν Αννίτα, φιλότιμο μιλφ καζάκικων χαρακτηριστικών, και άγνωστό μου μιλφ ονόματι Λία.

Αναμένεται ανανέωση.
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Το θεραπευτηριο Φωκ. Νέγρη 11 σιγά σιγα έρχεται σε κάπως φυσιολογικά επίπεδα, μετά την καλοκαιρινή βουτιά.
Η δύναμη κυρία Κορίνα έχει επανέλθει κανονικά. Επανήλθε και η δημοφιλής δις Αλίνα.
Από τα πολύ παλιά επανήλθε και μια δις Αναστασία, χαμηλοαξονικό ξανθό μεσαίων κυβικών.
Το ρόστερ συμπληρώνουν Αννίτα, φιλότιμο μιλφ καζάκικων χαρακτηριστικών, και άγνωστό μου μιλφ ονόματι Λία.

Αναμένεται ανανέωση.
Θα είμαστε όλο αφτιά .Μην έχει και χειμερινή βουτιά μονο .Αυτό δεν θα μπορούσαμε να το αντέξουμε :2funny:
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Πρώτη φορά σε Μιχαλακοπούλου 99 (στη δεύτερη προσπαθειά μου όμως γιατί την πρώτη δε βρήκα με τίποτα να παρκάρω και έφυγα με το μπινελίκι στο στόμα με τη γαμοπεριοχή!!). Παρούσες η Πάολα (ξανθό λεπτό όμορφο - θα δοκιμασω σίγουρα!), η Αφροδίτη (ξανθό άλογο - καλό μου φάνηκε επίσης), η Σύλβια?? (ξανθό γελαστό συμπαθές) και η Σόνια την οποία και επέλεξα. Ξανθούλα, ομορφούλα, κοντούλα και... πυρκαβλίδιο από τα λίγα, μπράβο της! Μασάζ βέβαια υποτυπώδες στην αρχή (άν και φαίνεται πως το έχει, δεν ειναι άσχετη) και μετά στο κυρίως πιάτο όπου είναι πολύ δυνατή, πλήρες μενού και νοστιμότατο! Αξίζει τα 80 γιούρια πιστέυω και με το παραπάνω, γιατί επιπλέον έίναι και γελαστή με φυσικό και όχι χαζοχαρούμενο τρόπο!
Και κάτι για το μαγαζι... συμπαθέστατη η επι της υποδοχής, απόλυτα καθαρό αλλά... τραγικη ηχομόνωση στα δωμάτια και το μασαζογαμοκρεβάτι (τουλάχιστον αυτό που ήμουν εγώ) τρίζει κολασμένα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom