Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
μια που δεν εχω ορεξη για πολλη δουλεια ασ κανουμε μια συνοψη για τον πειραια

ηρ.πολυτεχνειου εχει 2 θεραπευτηρια (στο 85 δεν εχω παει)
χαρ.τρικουπη 1
φιλωνος
καραισκου
Λαμπρακη δεν εχω παει (τι παιζει?)

υπαρχουν τιποτα αλλα????
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλοι για σας γυρισα για δυο ημερες και ειπα να κανω μια μικρη τσαρκα σε δυο ιδρυματα να παρω λιγο στα επανω μου. πρωτη  σταση φιλωνος 19  πειραια  θεραπευτρια νταιανα πολυ ζουμερη και συνεργασιμη σε ολα εμεινα ευχαριστημενος. δευτερη εξορμηση αργοτερα στο σπιτι του επικου μας ποιητη. υπαρχει μια πτωση λογω καλοκαιριου και πηρα μια ατακτος κορασιδα μικρη και θαυματουργη εδωσα ρεστα τη συνιστω και λεω να πω και σημερα παλι τη λενε ε..........η.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
φιλοι για σας γυρισα για δυο ημερες και ειπα να κανω μια μικρη τσαρκα σε δυο ιδρυματα να παρω λιγο στα επανω μου. πρωτη  σταση φιλωνος 19  πειραια  θεραπευτρια νταιανα πολυ ζουμερη και συνεργασιμη σε ολα εμεινα ευχαριστημενος. δευτερη εξορμηση αργοτερα στο σπιτι του επικου μας ποιητη. υπαρχει μια πτωση λογω καλοκαιριου και πηρα μια ατακτος κορασιδα μικρη και θαυματουργη εδωσα ρεστα τη συνιστω και λεω να πω και σημερα παλι τη λενε ε..........η.
Κοντούλα γεματούλα με μεγάλο στήθος Ελληνίδα?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
φιλοι για σας γυρισα για δυο ημερες και ειπα να κανω μια μικρη τσαρκα σε δυο ιδρυματα να παρω λιγο στα επανω μου. πρωτη  σταση φιλωνος 19  πειραια  θεραπευτρια νταιανα πολυ ζουμερη και συνεργασιμη σε ολα εμεινα ευχαριστημενος. δευτερη εξορμηση αργοτερα στο σπιτι του επικου μας ποιητη. υπαρχει μια πτωση λογω καλοκαιριου και πηρα μια ατακτος κορασιδα μικρη και θαυματουργη εδωσα ρεστα τη συνιστω και λεω να πω και σημερα παλι τη λενε ε..........η.
Καλως ωρισες φιλε , μας ελειψαν οι ενημερωσεις σου.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Επίσκεψη νωρίτερα σε Καραίσκου 88. Επι της υποδοχής μια συμπαθέστατη νεαρά που δεν μπορουσε να πει το "ρ". Πρόγραμα των 60 και 80 ευρω με 40 και 60 λεπτά αντιστοιχα. Μονο μασαζ μου είπε αλλα δεν μπόρεσα να το διαπιστώσω καθώς εκλινε στις 7 και πιγα παρα 20 οποτε δε με πήρε. Στα μειων οτι δε διαλέγεις κοπέλα
με καραισκου δεν την ξαναπαταω!! :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
μια που δεν εχω ορεξη για πολλη δουλεια ασ κανουμε μια συνοψη για τον πειραια

ηρ.πολυτεχνειου εχει 2 θεραπευτηρια (στο 85 δεν εχω παει)
χαρ.τρικουπη 1
φιλωνος
καραισκου
Λαμπρακη δεν εχω παει (τι παιζει?)

υπαρχουν τιποτα αλλα????
Γρ. Λαμπρακη 106-108 2ος οροφος, η Τζουντη η Μαρινα ενα 35χρονο λιγο υπερβαρο με 3μισαρι στηθος Ελληνιδα , μια μιλφ ξεδοντιαρα και ....ενα μικρο που δεν το δοκιμασα ακομα γιατι την μια φορα ελειπε και την αλλη πριποιοταν συναγωνιστη.
60 ευρω το προγραμμα μισης ωρας με φραπε , λενε οτι δεν κανουν τιποτα παραπανω , τιποτα δεν αποκλειω.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Φραντζη 4  παιδια τι παιζει?
Εχουμε καμοια νεα αφιξη?
Καταρχην ειναι ανοικτα?

Thanks.

Στην τελευταία μου βόλτα έπαιζε ένα ωραίο ξανθό μιλφ με γυαλιά που δεν το πήρα γιατί έμπαινε σε δωμάτιο και δεν ξέρω, μια Ζάνα Ουκρανή όμορφη αλλά ξεπέτα από ότι ξέρω, κάτι μπαζόσαυροι και ο σερίφης Θεοδώρα. Αυτά.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Αφού γλυτώσαμε από το υποτιθέμενο ct Μαρία (βλέπε κριτική) κάνω μια επιτόπια έρευνα στα μαγαζιά της περιοχής κέντρου.
Λοιπόν Γ'Σεπτεμβρίου 54 τρεις μεγαλοκοπέλες πιο καλή σε εμφάνιση μια Ελίζα ή κάπως έτσι δεν πήρα τίποτα.
Σολωμού 59 η Δέσποινα είχε τον ένα πελάτη πίσω από τον άλλο, η Μελίνα έλειπε τα άλλα τεμάχια αδιάφορα έως μπάζα.
Κατέληξα στη Στουρνάρη 63 όπου η Μάρσι λείπει και πήρα την Άντζελα από το Βλαδιβοστόκ γνωστή μου από τη Μάρνη. Πολύ καλό μασάζ, από τις λίγες στο χώρο που ξέρουν. GFE κατάσταση με πολύ όρεξη και συμμετοχή και στα υπόλοιπα καλαμομπρίζολα. Για όσους δεν τη γνωρίζουν είναι μινιόν κατασκευής με ασιατικά χαρακτηριστικά.
Προτείνεται.
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Στην τελευταία μου βόλτα έπαιζε ένα ωραίο ξανθό μιλφ με γυαλιά που δεν το πήρα γιατί έμπαινε σε δωμάτιο και δεν ξέρω, μια Ζάνα Ουκρανή όμορφη αλλά ξεπέτα από ότι ξέρω, κάτι μπαζόσαυροι και ο σερίφης Θεοδώρα. Αυτά.
την ξέρω την Ζάνα στη Φραντζή 4 , άκουσα τον φίλο vaso κι εγώ και είπα να αλλάξω περιβάλλον ,έστω για μια φορα ,ως γνωστόν είμαι πιστός πελάτης του καταστήματος Σολωμού 54 6ος  ,υποδοχή  Theodora γνωστη από Μάρνης , μου δείχνει 2 κοπέλες ,που ούτε θυμάμαι τα ονόματα ,και ομόλογω δεν μου κάνανε καθόλου κλικ , πήγα να φύγω ,και τότε μου δείχνει την Ζάνα , ξανθιά ψιλή , αδύνατη , πολύ σπαστικά μούτρα , μποροώ να πω η κοπέλα είναι όμορφη ,και είπα να την δοκιμάσω , παιδιά 3 λεπτά μπρούμυτα , με γυρίζει , αλλα 3 λεπτά μπροστά ,ούτε κατάλαβα από μασαζ ,μου βάζει σκούφο , φραπέ με καλαμάκι , μπριζόλα , και τέλος εκεί ,χρόνος περίπου 15 λεπτά , παρ όλο ότι τελειωσα , ομολογώ ότι ξενέρωσα αφάνταστα , πλήρωσα 80 , τι κοπέλα ούτε που την είδα πια, ούτε που με χαιρέτισε , vaso να πας , θα περάσεις καλά ...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
μια που δεν εχω ορεξη για πολλη δουλεια ασ κανουμε μια συνοψη για τον πειραια

ηρ.πολυτεχνειου εχει 2 θεραπευτηρια (στο 85 δεν εχω παει)
χαρ.τρικουπη 1
φιλωνος
καραισκου
Λαμπρακη δεν εχω παει (τι παιζει?)

υπαρχουν τιποτα αλλα????

Χαρ Τρικούπη 1? Τι είναι αυτο ρε παιδιά? Εχει κατάστημα στη Χαρ Τρικούπη? Να υποθέσω μονο μπάζα παίζουν ετσι?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
ειχα περασει πριν δεκα μερες το καταστημα ειναι με νεα διευθυνση οντως εχει μια κοπελα 80 full προγραμμα αλλα δεν λεει και παρα πολλα μαλλον μετα το σεπτεμβρη θα εχει περισσοτερα κομματια

Οταν λες full τι εννοείς? Η κορασίδα της υποδοχής είπε μονο μασαζ κανουν και μάλιστα το τόνισε
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Θεοδωρα,το ανοιγει το φυλο ή μονο του καλωσορισματος φιλε?
τώρα από τι ειδα ήταν υποδοχή , και στη Μάρνης που ήταν υποδοχή , έμπαινε κανονικότατα  στο δωμάτιο ,και τώρα φραντζή όλο και κάνα μασαζάκι θα κάνει , εμενα προσωπικά δεν με συγκινεί καθόλου , και μάρνης που είχα πάει παλιά ποτε δεν την είχα πάρει ....
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από Δεριγνύ και τα έμπειρα χέρια τις Ροζαλίας για άλλη μία φορά ...

Ρέστα το μασάζ (πονάω ...) ρέστα και ο φραπές ...!!!

Η πλάκα είναι ότι παραλίγο να μου την πάρει ένας άλλος ... αλλά ευτυχώς είχα κλείσει ραντεβού (πήρα στις 3 και τη ζήτησα για τις 4 ...)

Με ενημέρωσε επίσης ότι θα λείπει 20 Αυγ με 10 Σεπτ και μου πρότεινε τη Νιόβη, δεν την ξέρω αλλά δεν μου είπε ότι δεν ασχολείται με τα ευαίσθητα σημεία ...

Θα δούμε σύντομα ...

Αδελφέ, συμφωνώ και επαυξάνω. Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα και εγώ, πήρα οδηγίες. Αυτήν την Νιόβη ήταν που δεν θυμόμουν σε παλαιότερη συζήτηση μας. Παλιά η Ροζ έλεγε ότι δίνει φραπεδάκι η Νιόβη. Την Παρασκευή μου είπε ότι δεν δίνει... μύλος η υπόθεση. Μαμώ τα αγγλικά μας...Νομίζω ότι όλες εκεί κάτι κάνουν με το κατάλληλο δωράκι. Σιγά όμως μην πληρώσουμε τα πενηντάρικα που ζητάνε, για εμένα το μασάζ, η ατμόσφαιρα και μόνο αξίζει.

Αυτό πια με την πολυκοσμία παράγινε, θα κλείνω ραντεβού από εδώ και πέρα. Που να χειμωνιάσει κιόλας. Η Ειρήνη που έλεγες τις προάλλες είναι μια ξανθιά, ψηλή γαλανά μάτια και ολίγη περιφέρεια; Ποιες άλλες έχεις δοκιμάσει; Άμα δοκιμάσεις την Νιόβη, κάνε ρεπορταζ, την Παρασκευή φεύγω και δεν προλαβαίνω καμμία επίσκεψη.

Καλό αγώνα σύντροφοι!
 

tritos_daktylos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χαρ Τρικούπη 1? Τι είναι αυτο ρε παιδιά? Εχει κατάστημα στη Χαρ Τρικούπη? Να υποθέσω μονο μπάζα παίζουν ετσι?

Χαριλάου Τρικούπη και Ηρώων Πολυτεχνείου, ένα παλιό διώροφο, δίπλα στο μάυρο - άσπρο. Ξέρεις κανείς κάτι; Τις προάλλες πήρε το μάτι μου κάτι μανουλομάνουλα να μπαίνουν και να κοιτάζουν κλεφτά γύρω τους. Στην πόρτα έχει και νούμερο κινητού έκτακτης ανάγκης!  :think:
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη σε Σολωμου 59 τρια τεμαχια ΔΣεσποινα πιο αδυνατη αλλα ειχε πελατη τα αλλα δυο αστα!!!!
Μετα Σολωμου 54(αρκετα μαρκια το ενα απο το αλλο) δεν ειχε δωματιον κατοπιν Επισκεψη στο καταστημα Μαρνης 28 εκεινη την ωρα τεμαχια δυο μια μελαχρινη με μεγαλη περιφερεια(ΑΣΤΟ) και μια πιτσιρικα Θεωδωρα.Διαλεγω την δευτερη λογω ηλικιας αντε να δουμε το παιζει δεν ειχα διαβασει και κριτικες οποτε λεω να δοκιμασωjavascript:void(0);
Idiot.Μπαινει μεσα αλειμα στην πλατη για 3 λεπτα, μετα εναμισι λεπτο σε καθε ποδι και μετα μου λεει να γυρισω...βγαζει τα ρουχα και αποκαλυπτετε μια πεσμενη ΚΩΛΑΡΑ και ενα βυζι σαν τηγανιτο αυγο...πιπα μετρια με κατι εντελως ψευτικους αναστεναγμους οποτε την προετρεψα να σταματησει και τελειωσα μετα απο λίγο εχοντας ξενερωσει πληρως...javascript:void(0);
Banging Head Against a Wallτελος παντων κριμα το 80αρι δε θα την συνηστουσα.javascript:void(0);
Uglystupid
 
 

tritos_daktylos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χαριλάου Τρικούπη και Ηρώων Πολυτεχνείου στον Πειραιά, ένα παλιό διώροφο, δίπλα στο μαύρο - άσπρο. Κάτι πρέπει να παίζει. Ξέρεις κανείς κάτι; Τις προάλλες πήρε το μάτι μου κάτι μανουλομάνουλα (μάλλον ανατολικά μπουμπούκια) να μπαίνουν και να κοιτάζουν κλεφτά γύρω τους. Στην πόρτα έχει και νούμερο κινητού έκτακτης ανάγκης!  :boff: :boff: :boff:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Αδελφέ, συμφωνώ και επαυξάνω. Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα και εγώ, πήρα οδηγίες. Αυτήν την Νιόβη ήταν που δεν θυμόμουν σε παλαιότερη συζήτηση μας. Παλιά η Ροζ έλεγε ότι δίνει φραπεδάκι η Νιόβη. Την Παρασκευή μου είπε ότι δεν δίνει... μύλος η υπόθεση. Μαμώ τα αγγλικά μας...Νομίζω ότι όλες εκεί κάτι κάνουν με το κατάλληλο δωράκι. Σιγά όμως μην πληρώσουμε τα πενηντάρικα που ζητάνε, για εμένα το μασάζ, η ατμόσφαιρα και μόνο αξίζει.

Αυτό πια με την πολυκοσμία παράγινε, θα κλείνω ραντεβού από εδώ και πέρα. Που να χειμωνιάσει κιόλας. Η Ειρήνη που έλεγες τις προάλλες είναι μια ξανθιά, ψηλή γαλανά μάτια και ολίγη περιφέρεια; Ποιες άλλες έχεις δοκιμάσει; Άμα δοκιμάσεις την Νιόβη, κάνε ρεπορταζ, την Παρασκευή φεύγω και δεν προλαβαίνω καμμία επίσκεψη.

Καλό αγώνα σύντροφοι!

Ειρηνη έχω δοκιμασει, μυοχαλαρωτικό μασαζ χωρίς υπονοουμενα για φραπε κλπ...

Ροζα, σου είπα ... ακομα ποναει η πλάτη μου ...

Νιόβη, δεν ξέρω δεν έχω δοκιμάσει ... αλλα η Ροζα μου ειπε ότι κάνει hard μασαζ ...

Και εγώ παρασκευη φευγω ...οποτε μάλον δεν θα ξαναπαω συντομα ... ισως προς τέλος του μηνός παλι ...

ΥΓ. ο φραπές εμένα και τις 2 φορές μου πήγε 20ρικο για μπριζόλα δεν το έψαξα γιατί δεν με ενδιαφέρει ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom