Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
καινοθργιο μαγαζι γαλατσιου 2-4 ..πηγα χθες το μεσημερι,γαματος χωρος αλλα μαλλον θα γινει καταξη στα δεν.....ακριβως απεναντι στο 1 της ιδιας λεωφορου υπαρχει το γνωστο στον δευτερο οροφο με καινουργια αφιξη την αννουλα(καλιτεχνικο) μια γυναικαρα σχιστοματα με τελειο σωμα που κανει φουλ προγραμμα με 80 ευρω,,,εμεινα αναυδος..λεσ και το εκανα με την γυναικα μου...για εξτρα πληροφοριση,,,εδω ειμαι!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
το να πληρωνεις 80 γιοθρα για να το κανεις οπως με την γυναικα σου καλο ειναι?? :uglystupid: :uglystupid:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Σημερα στο Ζανοσπιτο
Ατζελινα, Αννα , Ευα , τρελογιαγια, και η Ζανα.
Η γιαγια δε εχει τα κεφια της ,
φοραει και υπερ - μοντερνο καλοκαιρινο συνολο,
φτου να μην την πιανει ματι...περασα κατα της 11, και μου ανοιγει η γιαγια.
αφου ανταλλαξαμε φιλοφρονησεις και hi-5,
μπηκα στο καλο δωματιακι με το ντουζακι.
Τα υπολοιπα ανηκουν στην ιστορια.
Η γιαγια ειναι γαμω τα ατομα , παντως.
Γεια σου Ελενη , εισαι αστερι!!!
Αν βρειτε με τη μια ποια πηρα , θα σας γραψω κριτικη,
αλλιως τον πουλο και στο μπαουλο. :boobies: :boobies: :2funny:
www.animationplayhouse.com/bug20and20granny.gif] [/url]
www.unitedmaskandparty.com/Wigs/images/long_shag_punk_blonde.JPG]
[/table[/URL]]
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16

καλημερα φιλε ειναι ξεπετα τωρα αν θελεις εσυ ξαναπηγαινε αυτο ειναι δικαιωμα σου εγω απλα την αποψη μου ειπα το μαγαζι δεν ειναι ξεπετα αυτη ειναι καλημερα και παλι

[/quote]και φυσικά τι σέβομαι , τέλος πάντων , το καλο είναι ότι , στο κατάστημα άντο υπάρχουν και άλλες κοπέλες , που είναι σωστές , και θέλει δεν θέλει και η κυρια αντί πιστεύω θα συμμορφωθεί
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
καινοθργιο μαγαζι γαλατσιου 2-4 ..πηγα χθες το μεσημερι,γαματος χωρος αλλα μαλλον θα γινει καταξη στα δεν.....ακριβως απεναντι στο 1 της ιδιας λεωφορου υπαρχει το γνωστο στον δευτερο οροφο με καινουργια αφιξη την αννουλα(καλιτεχνικο) μια γυναικαρα σχιστοματα με τελειο σωμα που κανει φουλ προγραμμα με 80 ευρω,,,εμεινα αναυδος..λεσ και το εκανα με την γυναικα μου...για εξτρα πληροφοριση,,,εδω ειμαι!!!






εχει αλλαξει τιποτε αλλο στον χωρο? ποσα τεμαχια ειχε μεσα?? μονο η αννουλα ειναι η καινουρια?
για πες ρε μεγαλε....γιατι ειναι το πιο κοντινο μου και με βολευει αφανταστα! μονο που τελευταια το ειχε γαμησει το θεμα....ολο πατσαβουρες μαζευε...
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα 5 το απογευμα ζανοσπιτο πηρα την ευα παιδια ειναι οτι χειροτερο υπαρχει στα μαγαζια και πιστεψτε με εχω παει σε πολλα και εχω αντικειμενικη αποψη και μην βρεθει κανεις και πει οτι εχω κατι με το μαγαζι γιατι θα τα παρω ειναι πολυ κακη οχι ασχημη αλλα ΜΕΓΑΑΑΑΛΛΗΗ ΞΕΠΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ ακουστε με οσοι δεν εχετε παει μην πατε μαζι της οσοι εχετε παει μην ξαναπατε καντε της μπιοκοταζ μηπως και βαλει μυαλο και επειδη ξερω οτι το σαιτ το διαβαζουνε στο μαγαζι θα τους το χαλασει ενα μαγαζι το οποιο ειναι απο τα πιο καλλα  αυτα προς το παρων ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Έτσι είναι όπως τα λέει ο συναγωνιστής. Μακριά από την εύα την ξεπέτα. Άσε που δείχνει εντυπωσιακή αλλά ούτε αυτό είναι τελικά...
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φωκίωνος Νέγρη.
Αννίτα, Ουζμπεκιστάν, ψιλομιλφ.
Μέτριο, απαλό μασάζ για αρχή. Λοιπή θεραπεία καλή και πλήρης, με έντονη (έως υπερβολική) συμμετοχή.

Η πολυαγαπημένη βετεράνος κυρία Κορίνα αναχώρησε για διακοπές.

Θησέως 31
Η δημοφιλής semi-milf Βίκυ-Βικτώρια από Καραϊσκου δέχεται καταπονημένους για θεραπεία.

Με τι συνθέσεις θα λειτουργήσουν τα θεραπευτήρια τον Αύγουστο; Μειωμένες; Ξέρεις κανείς;


 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλησπερα βλεπω οτι θελουμε ολοι μας λιγες διακοπες και να συνελθουμε απο το στρες της καθημερινοτητας που ζουμε εντος τον τοιχων. κοιταμε το δενδρο και χανουμε το δασος με αυτα που γραφουμε  που στο τελος χαμενοι ειμαστε εμεις. και εξηγουμε επηγα σε εναν οικο μαλαξεως το μασαζ της θεραπευτριας πολυ καλο στο τελειωμα της λεω θα μπορεσουμε να κανουμε κατι παραπανω γιατι εχω πολυ χαλαρωμα απαντησει για να δω αυριο η σημερα στο ιντερνετ το ονομα μου. θελω να πω οτι πρεπει να ειμαστε ποιο προσεκτικη τη γραφουμε αυτο περιλμβανη και μενα μεσα εχουμε ενα θερντ που ανταλασουμε αποψεις ας το κρατησουμε σε ενα επιπεδο κερδισμενοι θα βγουμε. υπαεχουν καποιοι συναγωνιστες που με χιουμορ και εξυπνες ατακες δεινουν ζωη στο θρεντ ας του μιμηθουμε. για σου φιλε ranx lblis και οσους δεινουν ζωη στο θρεντ.
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μου έχει κολησει και ψαχνομαι για πιο πριβε καταστάσεις μασαζ σε ξενοδοχείο η σε σπίτι με ραντεβού. Απο ότι βλέπω οι περισσότεροι εδώ μέσα ανακυκλωνόμαστε στις ίδιες κοπέλες ξανα και ξανα. Καλή η Ζάνα καλή η Εύα καλλές όλες τους. Θα γούσταρα όμως κάτι διαφορετικό. Στο κάτω κάτω με τις περισσότερες κοντευουμε να γίνουμε αδελφάκια. Αν κάποιος ξέρει κάτι ας στείλει π.μ γιατι προς το παρόν δεν έχω βρεί τίποτα αξιόλογο και δυο φορές που δοκίμασα απο αγγελιες την πάτησα με κατι ανισόροπα βούρλα.
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες οσοι εχουν λαβει το πριβε(χαχαχαχαχαχα)μυνημα για μασαζ με την vika κλπ. να μην κανουν τον κοπω θυσιαστικα εγω για το κοινο καλο...μακριααααααααααα ασχετα με φραπε,μπριζολα κλπ το ολο σκηνικο ειναι αθλιο.. και η γκομενα ασχετα με οτι βλεπετε στις φωτο ειναι μπαζο..μονο υψος και κορμι εχει τιποτε αλλο...μακριαααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom