Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης



  ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ Σολωμού 54 simply THE BEST!!! :rockon: :rockon: :rockon:

...και ψεκασμός στην ΠΡΟΣΤΥΧΟΦΑΤΣΑ της!!! :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εχω παρατηρήσει οτι μαζί με ολο γενικά το site φθινει και το παρον thread.Λίγες οι νεες ενημερώσεις,ολο οι ιδιες και οι ιδιες γκόμενες,κλπ.Μάλλον το παρακάναμε ολο το χειμώνα και τωρα καλοκαιριατικα δε λεει να σε βαζουν σε ενα σκοτεινο δωματιο και να σε τριβουν με λάδια....

Το προσωπικό σε ολα τα ιδρύματα ειτε δεν ανανεώνεται,η ανανεωνεται με μπάζα....Καλυμμένα μπουρδελλα ειναι τα περισσότερα,ειδικά αυτά του κέντρου,οπου πήγαμε,ξαναπήγαμε,ε....βαρεθηκαμε πια.....τουλάχιστον στα sudio ξερεις τι θα πάρεις και τι θα πληρώσεις...Στα μασατζίδικα,ελπίζεις να πάρεις κατι καλό και ελπίζεις να μην σε γδαρουν κιολας.....
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παρατηρήσει οτι μαζί με ολο γενικά το site φθινει και το παρον thread.Λίγες οι νεες ενημερώσεις,ολο οι ιδιες και οι ιδιες γκόμενες,κλπ.Μάλλον το παρακάναμε ολο το χειμώνα και τωρα καλοκαιριατικα δε λεει να σε βαζουν σε ενα σκοτεινο δωματιο και να σε τριβουν με λάδια....

Το προσωπικό σε ολα τα ιδρύματα ειτε δεν ανανεώνεται,η ανανεωνεται με μπάζα....Καλυμμένα μπουρδελλα ειναι τα περισσότερα,ειδικά αυτά του κέντρου,οπου πήγαμε,ξαναπήγαμε,ε....βαρεθηκαμε πια.....τουλάχιστον στα sudio ξερεις τι θα πάρεις και τι θα πληρώσεις...Στα μασατζίδικα,ελπίζεις να πάρεις κατι καλό και ελπίζεις να μην σε γδαρουν κιολας.....

Μην τα λες αυτά γιατί θα αρχίζουν να σκούζουνε  οι τσάτσοι του χώρου  :uglystupid:
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ρε συντροφοι εχω ξαναρωτησει αλλα δεν εχω παρει απαντηση για δυο νεες αγγελιες στα νεα 1)νεο μασατσηδικο σταση μετρο αγιος ιωαννης οδος καφανταρη 2)ελληνιδα μασερ οδος τραλλεων γαλατσι τηλεφωνο 2223....αν καποιος γνωριζει τι παιζει ας απαντησει
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Σημερινή κατάθεση με δύο φίλους στη Στουρνάρη 63.

Εγώ πήρα την Τάνια από Λιθουανία, είναι η δεύτερη φορά που την παίρνω και δυστυχώς ήταν χειρότερη από την πρώτη :headbang: και εκτός των άλλων στα 30 λεπτά, μετά από το φαγοπότι βέβαια(πάλι καλά), μου λέει τελειώσαμε :tickedoff: (κοινώς ΞΕΠΕΤΑ) :tickedoff:, της λέω έχουμε άλλα 15 λεπτά, θα μου κάνεις μασάζ, τελος πάντων, μετά από 5 λεπτά μασάζ ξανασταματάει :tickedoff: και μου λέει εντάξει φτάνει τόσο είμαι μέσα στο δωμάτιο 35 λεπτά  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: φυσικά όπως καταλαβαίνετε, από τα νεύρα μου, έφυγα χειρότερα απ'όταν πήγα........δεν νομίζω πως έχει αξία να πω κάτι άλλο όσον αφορά εμφάνιση, υπηρεσίες κλπ........ Το μόνο που έχω να πω, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.........!!!!!!!!!
:referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee: :referee:

Ευτυχώς τα φιλαράκια μου πέρασαν καλά, ο ένας φίλος που ήταν η πρώτη του φορά σε μασατζίδικο,(γι'αυτό τον αφήσαμε και διάλεξε πρώτος) πήρε την Μάρσι και όπως καταλαβαίνετε όταν φύγαμε είχε ένα χαμόγελο μέχρι τ'αυτιά και το μόνο που έλεγε σ'όλο το γυρισμό ήταν, ρε τι παιδί είναι αυτό..........!!!!!!!!!

...........και ο άλλος φίλος πήρε την Βίκυ το milf που ως γνωστών κάνει full πρόγραμμα,
επαγγελματικό, χωρίς gfe, pse και τα σχετικά, αλλά είναι μία από τις κοπέλες που κάνουν το καλύτερο μασάζ, τουλάχιστον στα μαγαζιά του κέντρου που πηγαίνω.


ΥΓ. Η Μάρσι θα φύγει 15 Ιουλίου για διακοπές και θα επιστρέψει μετά τις 15 Αυγούστου.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πήγα σήμερα το απόγευμα στην Στουρνάρη 63 και η "υπεύθυνη" μου είπε να πάω αργότερα γιατί ήταν κομπλέ. Ίσως να ήταν την ώρα που ήταν εκεί ο συναγωνιστής και οι φίλοι του. Πήγα απέναντι στην Μάρνης 28 και δεν το μετάνιωσα. Δεν είχα πάει ποτέ εκεί και είπα να το δοκιμάσω. Η έκφραση κλειδί προς την τσατσά ήταν πως για το μαγαζί μου είπε ένας φίλος και με έχει ενημερώσει για το τι γίνεται εκεί.
Από τις κοπέλες διάλεξα την Πάολα (σαν Ιταλίδα συστήθηκε) που μου έκανε κλικ. Το δωμάτιο πολύ καλό με ντους μέσα. Η Πάολα έκανε σχετικά καλό μασάζ για να χαλαρώσω (καλά δεν ήταν και επαγγελματικό, αλλά καλό ήταν) και στην συνέχεια προχωρήσαμε στα υπόλιπα. Πολύ απαλό δέρμα, όμορφο πρόσωπο και μικρό αλλά στητό στήθος. Στα μεγάλα συν η διάθεση που είχε η κοπέλα να με κάνει να τελειώσω και το ότι φαίνεται να αντέχει το σφυροκόπημα χωρίς να δυσανασχετεί.
Λογικά θα ξαναπάω σύντομα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σημερα Κυριακη στη Σολωμου 54 6ος / Ζανοσπιτο
η Ναταλι και η Αννυ (νεα εμφανιση)
πηρα Ναταλι μετα απο υποδειξη της κας.Σοφιας
πολυ καλη συμμετοχη, εδειξε να το απολαμβανει.
τα μαγουλακια της εγιναν κατακοκκινα :2funny:
σπεσιαλ βαθυ και απολαυστικο καλαμακι .
Εξτρα κιλακια ,οχι ενοχλητικα (νομιζω αδυνατισε)
Μιλαει καλα ελληνικα.
Ειναι ρωσσιδα, καπου απο της ακτες της Κασπιας .
Καλη αποδοση για 80Ε , μπορει να την ξαναπαρω.
Φευγωντας συναντησα και μια τριτη κοπελα ,bbw θα ελεγα, καινουρια και αυτη.
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη την προηγούμενη εβδομάδα στην Στουρνάρη δις. Την πρώτη φορά διάλεξα Μάρσι. Νομίζω πως είναι υπερτιμημενη εδώ μέσα. Είπαμε απο εμφάνιση καλή αλλά μέσα στο δωμάτιο δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο. Την δεύτερη φορά εμφανίστηκε μια ψηλή με όμορφο προσωπο, νομίζω Τάνια, μια κοντή με χάλια προσωπο και μια γιαγιά που μόλις την είδα με το ζόρι κρατήθηκα για να μην βάλω τα γέλια. Διάλεξα την ψηλή. Κορμί πολύ όμορφο αλλά απο μασάζ τίποτα. Οσο για το γλυκό μέτριο χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο για να έχω να θυμάμε. Απο ότι βλέπω το επίπεδο στην Στουρνάρη έχει πέσει πάρα πολυ και η Καίτη κάτι πρέπει να κάνει γιατί το μαγαζί θα πέσει. Ειδικά η γιαγιά ήταν μαύρα χάλια. Παρεπιπτώντος νομίζω οτι είδα την Τζούλια που ήταν και παλιότερα χωρίς να είμαι σιγουρος. Το μασάζ για εμένα είναι πάρα πολύ σημαντικό αλλιώς θα πήγαινα κατα φυλής μεριά
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Η Αμάντα (πρωην Καλλιρόης) μαύρα χάλια ήταν.Μετάνοιωσα που δεν πήρα την σταθερή αξία το Δεσποινάκι
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παλικαρια παω φιλωνος 19 εχετε καποια να μου προτεινετε???
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
πηγε κανεις στουρναρη να αναφερει για τζουλι ?
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
παρακαλω οποιος συναδελφος γνωριζει για δυο καινουργια ιδρυματα στο ν. κοσμο
1) καφανταρη 4 αγ.ιωαννης
2) σαρκουδινου 56 πισω απο το ικα ν. κοσμου
να ενημερωσει το κοινο τι παιζει,ειναι στα "δεν"? ειναι στα ΝΑΙ?
τι κοσμο εχει?
τιμες?
περιμενω νεα απο τους γρηγορους συναδελφους που εχουν κανει ηδη αυτοψια!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Γιατί πρεπει να γραφονται συνεχεια τα ιδια και τα ιδια? τουλάχιστον για το δευτερο υπάρχουν αναφορές,η μια εκ των οποιων δική μου....κανε τον κοπο να διαβασεις μερικες σελίδες...οχι ολα στο πιατο...

Υπαρχει ακομα και το κουμπι αναζήτησης.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ασε που υπαρχει ιδια ακριβως ερωτηση στην κορυφη της σελιδας.
εκει διπλα στην αναζητηση  ;)
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Γιατί πρεπει να γραφονται συνεχεια τα ιδια και τα ιδια? τουλάχιστον για το δευτερο υπάρχουν αναφορές,η μια εκ των οποιων δική μου....κανε τον κοπο να διαβασεις μερικες σελίδες...οχι ολα στο πιατο...

Υπαρχει ακομα και το κουμπι αναζήτησης.....
ok συναγωνιστη,"οχι ολα στο πιατο",αλλα επειδη ολα ειναι δανεικα στη ζωη πρεπει να προσεχουμε τι λεμε γιατι μπορει να βρεθει μπροστα μας.επισης νομιζω οτι οπου μπορουμε να βοηθαμε πρεπει να το κανουμε εκτος εαν το μονο που θελουμε ειναι να κανουμε δηθεν κινησεις εντυπωσιασμου. :think:
ευχαριστω.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
ok συναγωνιστη,"οχι ολα στο πιατο",αλλα επειδη ολα ειναι δανεικα στη ζωη πρεπει να προσεχουμε τι λεμε γιατι μπορει να βρεθει μπροστα μας.επισης νομιζω οτι οπου μπορουμε να βοηθαμε πρεπει να το κανουμε εκτος εαν το μονο που θελουμε ειναι να κανουμε δηθεν κινησεις εντυπωσιασμου. :think:
ευχαριστω.

Εν πάσει περιπτώσει,στην Σαρκουδίνου εγω πήγα την πρώτη μερα που ανοιξε,πριν 15 μερες περιπου και πέρασα πολύ καλά.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom