Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
καλημερα συναγωνιστες μηπως ξερει τιποτα για κορασηδα μικαελα ψευδωνιμο αθηνα το σωστο. η εν λογω κορασις δουλευε παλια νεα σμυρνη ομ........55 μετα ανοιξε δικο της στους αμπελοκηπους διπλα στο μετρο μετα το εκλεισε και εθεαθη πριν πολυ καιρο πεισω απο τον χιλτον το οποιο εκλεισε και αυτο. ειναι καστανη καλο βυζι μετρια στο υψος καυλ.........κο την εχει δει κανεις.
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες μηπως ξερει τιποτα για κορασηδα μικαελα ψευδωνιμο αθηνα το σωστο. η εν λογω κορασις δουλευε παλια νεα σμυρνη ομ........55 μετα ανοιξε δικο της στους αμπελοκηπους διπλα στο μετρο μετα το εκλεισε και εθεαθη πριν πολυ καιρο πεισω απο τον χιλτον το οποιο εκλεισε και αυτο. ειναι καστανη καλο βυζι μετρια στο υψος καυλ.........κο την εχει δει κανεις.

Φιλε μου

που την θυμηθηκες αυτη.

Ηταν μαζι με την αλλη την Δημητρα στην Ν.Σμυρνη στον ημιοροφο.
Της αρεσε να δειχνει τα βυζακια της αλλα δεν ηθελε να προχωρησει περισσοτερο.
Αν ακουσεις κατι και το θυμηθεις ενημερωσεμε,να την επισκεφτω να θυμηθουμε τα παλια !! 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ο Πανιώνιος πάντως όχι .... :2funny: Παίζει στο Καυτατζόγλειο με τον Ηρακλή σήμερα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Απ' όσο ξέρω όχι....αλλωστε,η Καλλιθέα είναι κοντά και είναι γεμάτη απο καλά μασατζίδικα.....
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Φιλε Andy αν θες μου λες ποια ειναι αυτα της Καλλιθεας?(Εκτος απο αυτα στη Θησεως 67 και 79 που ηδη γνωριζω)Ευχαριστω
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Βρε παιδιά,μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες και θα τα βρείτε όλα....Πρόχειρα σου λέω αυτό στην Ματζαγριωτάκη 56 και ένα άλλο στην Θησέως 31.

Απ' ότι γνωρίζω,στην Ν.Σμύρνη δεν υπάρχει μασατζίδικο,τουλάχιστον με τις προδιαγραφές που θέλουμε εμεις εδω μέσα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και παιζει μπαλλα?

οχι πια.....μονο σε πολυ λιγους που της αφηνουν 200ευρα αντι για 80ευρα....εκει δεχεται γιατι το μαρουλι ειναι πολυ πλατυφυλλο,φρεσκο και ωραιο στην γευση....για τα 80ευρα εχει τις αλλες ...τις "ποταπες"...ετσι ειναι...αμα γινεσαι απο υπαλληλος αφεντικινα κληρονομεις την "αφεντρα" μεσα σου.....φιλακια θοδωρα...ετσι ή αλλιως εισαι πολυ καυλιαρικο μιλφ-μωρο!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλε Andy αν θες μου λες ποια ειναι αυτα της Καλλιθεας?(Εκτος απο αυτα στη Θησεως 67 και 79 που ηδη γνωριζω)Ευχαριστω

θησεως 31,128,142,67 και ειναι και αλλα 2 απο δαβακη προς σπαρτης(σε αυτο το υψος της θησεως),αλλα δεν θυμαμαι νουμερα.....αν εξαιρεσεις λιγο το θησεως 31 τα υπολοιπα ειναι πολυ χαλια...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
θησεως 31,128,142,67 και ειναι και αλλα 2 απο δαβακη προς σπαρτης(σε αυτο το υψος της θησεως),αλλα δεν θυμαμαι νουμερα.....αν εξαιρεσεις λιγο το θησεως 31 τα υπολοιπα ειναι πολυ χαλια...

Βρε παιδιά,μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες και θα τα βρείτε όλα....Πρόχειρα σου λέω αυτό στην Ματζαγριωτάκη 56 και ένα άλλο στην Θησέως 31.
 

Ευχαριστω πολυ φιλοι μου vasos και andy!! :cheesy:
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε καμία τελευταία ενημέρωση για Λαζαράκη στη Γλυφάδα;; Επείγον!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Φιλε μου

που την θυμηθηκες αυτη.

Ηταν μαζι με την αλλη την Δημητρα στην Ν.Σμυρνη στον ημιοροφο.
Της αρεσε να δειχνει τα βυζακια της αλλα δεν ηθελε να προχωρησει περισσοτερο.
Αν ακουσεις κατι και το θυμηθεις ενημερωσεμε,να την επισκεφτω να θυμηθουμε τα παλια !!  
Βρε πως μαζευόμαστε σιγά σιγά...
Λοιπόν παίδες και εγώ μέσα, σε περίπτωση ανεύρεσης της... Αν πρόκειται και full πρόγραμμα .... +10000 (δέχομαι και pm)
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Αδέρφια συναγωνιστές καταθέτω report από Σαββατοκύριακο στην πρωτευουσα. Το πρωί ξενίνησα με επίσκεψη στη Φυλής για ένα γρήγορο για να ξεθολώσω.Μεσημεράκι Φωκίωνος Νέγρη με Κορίνα όπως μου είπε ο φίλος Πανος από το σάιτ.Η κοπέλα ήαν κυρία.Μου κάνανε λίγη ανάκριση στην αρχή αλλά δεν μάσησα.Έδειξα άνετος και ότι ήξερα το παραμύθι. Εσείς αδέρφια μου μου το μάθατε.Μου κάνανε μασαζάκι πολύ καλό και ξεκουράστηκα , με κεράσανε φραποεδάκι πολύ καλό, μα πάρα πολύ καλό και μου φέρανε και καλαμάκι πολύ ωραίο και μετά μπριζολίτσα με διάφορους τρόπους καλοψημένη. μου ζήτησαν 60 ευρώ και εγώ επειδή ήταν καλοί άνθρωποι τους έδωσα και 20 ευρώ Σύνολο 80,00.μια χαρά . Το απόγευμα πήγα Ιλιάδα . εκεί μου τα έπρηξαν. δεν έχουμε λέι φραπεδάκι, ούτε καλαμάκι είχαν οι τσιγκούνηδες. Αλλά εγώ με τίποτα δεν απογοητέυτηκα.Ο επειμένων ΝΙΚΑ.τελικά ήπια ένα φραπεδάκι και με καλαμάκι, αλλά συνάδελφοι  ωραίες γυναίκες αλλά είναι καλές για άσχετους. Το βραδάκι πήγα να χαιτετήσω την κατερίνα από κολωνό.πήγα με έναν συναγωνιστή από το σάιτ (Κώστας 27) Καλή η Κατερίνα ..σούπερ..δεν τελείωνα με τίποτα και η κοπέλα έκανε τα αδύνατα δυνατά.δεν με άφηνε να φύγω χωρίς να τελειώσω.ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Αδέρφια συναγωνιστές καταθέτω report από Σαββατοκύριακο στην πρωτευουσα. Το πρωί ξενίνησα με επίσκεψη στη Φυλής για ένα γρήγορο για να ξεθολώσω.Μεσημεράκι Φωκίωνος Νέγρη με Κορίνα όπως μου είπε ο φίλος Πανος από το σάιτ.Η κοπέλα ήαν κυρία.Μου κάνανε λίγη ανάκριση στην αρχή αλλά δεν μάσησα.Έδειξα άνετος και ότι ήξερα το παραμύθι. Εσείς αδέρφια μου μου το μάθατε.Μου κάνανε μασαζάκι πολύ καλό και ξεκουράστηκα , με κεράσανε φραποεδάκι πολύ καλό, μα πάρα πολύ καλό και μου φέρανε και καλαμάκι πολύ ωραίο και μετά μπριζολίτσα με διάφορους τρόπους καλοψημένη. μου ζήτησαν 60 ευρώ και εγώ επειδή ήταν καλοί άνθρωποι τους έδωσα και 20 ευρώ Σύνολο 80,00.μια χαρά . Το απόγευμα πήγα Ιλιάδα . εκεί μου τα έπρηξαν. δεν έχουμε λέι φραπεδάκι, ούτε καλαμάκι είχαν οι τσιγκούνηδες. Αλλά εγώ με τίποτα δεν απογοητέυτηκα.Ο επειμένων ΝΙΚΑ.τελικά ήπια ένα φραπεδάκι και με καλαμάκι, αλλά συνάδελφοι  ωραίες γυναίκες αλλά είναι καλές για άσχετους. Το βραδάκι πήγα να χαιτετήσω την κατερίνα από κολωνό.πήγα με έναν συναγωνιστή από το σάιτ (Κώστας 27) Καλή η Κατερίνα ..σούπερ..δεν τελείωνα με τίποτα και η κοπέλα έκανε τα αδύνατα δυνατά.δεν με άφηνε να φύγω χωρίς να τελειώσω.ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ.
ειχε πολυ busy weekend ο φραπεδιάρης συναγωνιστης μας. Μπραβο σου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.544
Πόντοι
41.447
Αδέρφια συναγωνιστές καταθέτω report από Σαββατοκύριακο στην πρωτευουσα. Το πρωί ξενίνησα με επίσκεψη στη Φυλής για ένα γρήγορο για να ξεθολώσω.Μεσημεράκι Φωκίωνος Νέγρη με Κορίνα όπως μου είπε ο φίλος Πανος από το σάιτ.Η κοπέλα ήαν κυρία.Μου κάνανε λίγη ανάκριση στην αρχή αλλά δεν μάσησα.Έδειξα άνετος και ότι ήξερα το παραμύθι. Εσείς αδέρφια μου μου το μάθατε.Μου κάνανε μασαζάκι πολύ καλό και ξεκουράστηκα , με κεράσανε φραποεδάκι πολύ καλό, μα πάρα πολύ καλό και μου φέρανε και καλαμάκι πολύ ωραίο και μετά μπριζολίτσα με διάφορους τρόπους καλοψημένη.

Η Κορίνα είναι κυρια με τα όλα της.
Απο τις λίγες στο χώρο.
Μακάρι να ήταν και άλλες ετσι...
Το έχουν οι άτιμες οι Ρωσοουκρανές αυτής της ηλικίας (35+).
Ξέρουν να σέβονται τον άντρα και να τον ικανοποιούν...
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αν και κουραστικο θα ξαναρωτησω. θελω να μου πειτε για καλα μασατζιδικα στην περιοχη καλιθεας, οπουδιποτε αλλου διευθυνση τηλεφωνο αρκει να αξιζουν να ειναι σουπερ. πηγα στο ελιτ σπα ειχε πολυ καλες αλλα δεν κανανε τιποτε...περιμενω ενημερωση ειτε απο εδω ειτε προσωπικα με μαιλ...ευχαριστω
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Η Κορίνα είναι κυρια με τα όλα της.
Απο τις λίγες στο χώρο.
Μακάρι να ήταν και άλλες ετσι...
Το έχουν οι άτιμες οι Ρωσοουκρανές αυτής της ηλικίας (35+).
Ξέρουν να σέβονται τον άντρα και να τον ικανοποιούν...

Μέσα σ'όλες τις milfορωσίδες των 35+ που σέβονται τον άντρα και θέλουν πάση θυσία να τον ικανοποιήσουν,  να συμπληρώσω κι εγώ το "νέο αίμα" της Σολωμού 54 στον 6ο όροφο την Σίσσυ.
Ψηλή (1,75 περίπου), 40άρα, όχι χοντρή αλλά με κοιλίτσα, στήθος μικρό 2άρι,δέρμα σαν μωρού παιδιού και
κ--άρα (σε doggy position) καταλαβαίνεις τη διαφορά.......!!!!!!!!!!
Μασαζάκι αρκετά καλό και με πολλά κέφια για παιχνίδια, δεν άφηνε τίποτα να πέσει κάτω.........!!!!!!!! 
;) ;) ;) ;) ;)
Στα πνευστά προσπαθεί αλλά ως εκεί, τίποτα το σπουδαίο, μπριζολίτσα super ζουμερή, με συμμετοχή, όλα τα λεφτά. Full πρόγραμμα 80€.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
164
Κριτικές
24
Like
137
Πόντοι
291
Συγγρού 79, Σάββατο απόγευμα. Ανοίγει μια ψηλή ξανθιά, μικρό στήθος εμφάνιση διπλανής πόρτας, όνομα Δήμητρα. Με βάζει σε ένα δωμάτιο και μου αναλύει το "πρόγραμμα". Δυστυχώς κάθισα. Μπαίνω στο μπάνιο κι εκεί γινόταν Ο ΧΑΜΟΣ! Δυο χαλιά για πλύσιμο και βουλωμένη η μπανιέρα! Άσχημη αρχή... Ήρθε η ώρα του δωματίου. Άρχισε να με χαιδεύει στην πλάτη (αυτό το έλεγε μασαζ!!!) και εγώ την ψαχούλευα. Διαπιστώνω ελαφρά υγρασία στα κωλομέρια. Μυρίζω και ..... πέθανα! Γυρίζω ανάσκελα αμέσως για να επιταχυνθούν οι διαδικασίες. Το χάλι μεγεθυνόνταν! Της ζητώ να σταματήσει την πληρώνω και φεύγω! 8ο € έδωσα και θα έδινα κι αλλα για να φύγω! Μακριά! 
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Καλημερα συντροφοι! δεν ξερω αν το εχετε παρει ειδηση αλλα σολωμου 63 ειναι μια υπηρεσια του ΙΚΑ!! ;) ;) :cheesy: :grin: Απο εκει παιρνουμε τα παραπεμπτικο για μασαζ?? :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom