Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
συντροφοι και συναγωνιστες
περιμενω τη βοηθεια σας
απ'οτι ειδα στο χωρο υπάρχουν βετερανοι της ιλιαδας
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε "periergos" ωραία τα νέα σου, αλλά αν έβαζες και καμμιά τελεία θα ήταν καλύτερα τα πράγματα! Δεν θέλω να θίξω κανέναν, αλλά μερικές φορές είναι τόσο δυσανάγνωστα αυτά που γράφονται, που είναι πολύ κουραστικά. Απ΄ τη μία διαδηλώνουμε και διαμαρτυρόμαστε για το όνομα που θέλουν να υιοθετήσουν τα Σκόπια(και καλά κάνουμε)αλλά απ' την άλλη δεν μπορούμε να γράψουμε ούτε 5 γραμμές σωστά (ή τουλάχιστον "υποφερτά") ελληνικά. Δεν χρειάζεται κανείς να έχει πτυχία ή master για να γράψει μια ορθογραφημένη πρόταση.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κατεβάστε το ορθογραφικό του ΜΟΖΙΛΑ και κανένα πρόβλημα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καταθέτω πρόταση προς τα μέλη του forum .
Άκυρο στα μαγαζιά που ανεβάζουν  τις τιμές :tickedoff: στιγματίζοντας τα με ονοματεπώνυμο  :P(  εννοείται των διευθύνσεων τους)
και να μπει λίστα για ιδρύματα  get good value for one’s money  :boobies:
ριξε μια ματια www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,1222.0]εδώ[/url]
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές το πρωί θα είμαι Αθήνα..Έρχομαι από επαρχία για ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση.Θα ξεκινήσω από Φωκίονος με ΚΟΡΙΝΑ..Αλήθεια τι ώρα ανοίγει ο ναός? Μετά λέω να πάω Ιλιάδα για ΒΙΒΗ και να τελειώσω με σολομού 54 6ος ΖΑΝΑ.Αυτά για Σάββατο.Κυριακή τώρα Στουρνάρη  με Μάρσι μετά Σολωμού 59 1ος Μελίνα.Αφτά κι μετά θα μπω στο καράβι και θα κοιμηθώ μέχρι το πρωί.Θελω και να επισκεφτώ και Κατερίνα από ΚΟΛΟΝΟ γιατί έχω διαβάσει τα καλύτερα στο Φορουμ..Είμαι καλός στο διάβασμα!!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
[...]Αφου συστηθηκαμε με την Αγγελικη με ρωτησε αν θα κανω μπανιο.
-Οπωσδηποτε , της λεω.
-Θα πιεις κατι?
-Λιγο νερο.
Υστερα το ξανθο κοντοπουτανο εφυγε απο το δωματιο.
Αφου γδυθηκα, τυλιξα την πετσετα γυρω απο τη μεση μου και
μπηκα στο ντους.Το νερο ηταν κρυο.Το μπανιο σε κακα χαλια.
[...]Το ειχα αναγκη αυτο το ντους.Αφου εκανα "το μπανιο της πουτανας"
[ποδια , μασχαλες ,γεννητικα ]σκουπιστηκα και μπηκα στο δωματιο,
το οποιο ηταν ζεστο λογω του κλιματισμου.
Αφου την περιμενα λιγο καθιστος , για να ενημερωσω για το νερο,
ξαπλωσα μπρουμυτα. Εκεινη εβγαλε το πουκαμισακι που φορουσε,μενοντας με τη φουστα
και τα εσωρουχα.Σκουπισε τα χερια της με οινοπνευμα , με ρωτησε αν προτιμω λαδι, πουδρα ή γαλακτωμα, και αρχισε να μου κανει απαλο μασαζ.
Τα απαλα μικρα χερακια της ειναι ιδανικα .
Μου εκανε μασαζ σε ολο το σωμα αποφευγοντας να με ακουμπαει στην ευαισθητη περιοχη.
Αυτο με χαλαρωσε, αλλα δε με καβλωσε..
[...]Γυρισα ανασκελα, και αφου εφερε την πλατη του κρεββατιου σε καταλληλη
θεση , αρχισε να με χαιδευει στο λαιμο και το στηθος.
Το αιμα μου γεμισε το πεος μου. Αρχισα να τη χαιδευω απαλα γυρω απο τη μεση,
ενω εκεινη , το ιδιο απαλα και δηθεν τυχαια - περρισοτερο ναζιαρικα - με ακουμπουσε
στα καταλληλα σημεια.
[...]Συνεχισα να πιπιλαω το στηθος της , ενω αυτη ειχε μεινει με το στριγκακι.
Το παραμερησα με το χερι μου, για να γινω μαρτυρας ενος τελειου μπραζιλιαν.
[...]Ξαπλωσα και,με τη βοηθεια του λαδιου, τελειωσα στα χερια της.
[...]Μπηκα στο μπανιο.
Ευτυχως το νερο ηταν ζεστο!
Οταν μπηκα στο δωματιο για να ντυθω, το ρολοι εδειχνε 20.10.

Παρατηρησεις

πολυ καλη στο χτυπημα του φραπε. :2funny:
κατα τη διαρκεια του σφυροκοπηματος ελεγε "Ω μάμα!" :huh:
μπορει να την ξαναεβλεπα.
τιμη €70
Μεγαλε μου καλα και ειχε κλιματισμο το δωματιο ,γιατι απο το κρυο μπανιο που σου κανανε ,ακομα θα στην επαιζε η κυρα , και στο τελος θα εκλαιγες και τα 70....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.544
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστές το πρωί θα είμαι Αθήνα..Έρχομαι από επαρχία για ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση.Θα ξεκινήσω από Φωκίονος με ΚΟΡΙΝΑ..Αλήθεια τι ώρα ανοίγει ο ναός? Μετά λέω να πάω Ιλιάδα για ΒΙΒΗ και να τελειώσω με σολομού 54 6ος ΖΑΝΑ.Αυτά για Σάββατο.Κυριακή τώρα Στουρνάρη  με Μάρσι μετά Σολωμού 59 1ος Μελίνα.Αφτά κι μετά θα μπω στο καράβι και θα κοιμηθώ μέχρι το πρωί.Θελω και να επισκεφτώ και Κατερίνα από ΚΟΛΟΝΟ γιατί έχω διαβάσει τα καλύτερα στο Φορουμ..Είμαι καλός στο διάβασμα!!

λοιπόν:
τα μαγαζία (μασάζ) ανοίγουν στις 11.00 (περίπου)
Στουρνάρη 63, όπως και Σολωμου 59 την Κυριακη είναι κλειστά.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Συναγωνιστές το πρωί θα είμαι Αθήνα..Έρχομαι από επαρχία για ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση.Θα ξεκινήσω από Φωκίονος με ΚΟΡΙΝΑ..Αλήθεια τι ώρα ανοίγει ο ναός? Μετά λέω να πάω Ιλιάδα για ΒΙΒΗ και να τελειώσω με σολομού 54 6ος ΖΑΝΑ.Αυτά για Σάββατο.Κυριακή τώρα Στουρνάρη  με Μάρσι μετά Σολωμού 59 1ος Μελίνα.Αφτά κι μετά θα μπω στο καράβι και θα κοιμηθώ μέχρι το πρωί.Θελω και να επισκεφτώ και Κατερίνα από ΚΟΛΟΝΟ γιατί έχω διαβάσει τα καλύτερα στο Φορουμ..Είμαι καλός στο διάβασμα!!
Αυτο ειναι που λεμε''Τα γαμησες ολα''
Εφοσον εισαι καλος στο διαβασμα να δωσεις και review για τα μαμησια μετα :rockon:
Καλα Βολια :rockon:
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Βεβαίως και θα δώσω αναλυτικό report.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Μεγαλε μου καλα και ειχε κλιματισμο το δωματιο ,γιατι απο το κρυο μπανιο που σου κανανε ,ακομα θα στην επαιζε η κυρα , και στο τελος θα εκλαιγες και τα 70....
οτι χειροτερο!
σαν την πορδη στα λαχανα!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Ενα καινουργιο μωρο ονοματι SISIξανθια ψιλη 1.85 περιπου ,ωραιο σωμα ,την εχει τιμησει κανεις σας ? προσπαθεισε η κυρια της υποδοχης να μου την πασαρει ,ωμος εγω προς το παρων παραμενω πιστος στο πιο γλυκο μωρο που ξερω στο χωρο αυτο , την ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,αν ξερει καποιος για την SISIας μας πει , ισος της δοσω ψηφο την επομενη φορα  :think:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Παπα μια και εισαι μεσα , τι γινεται εκει παραλιλα στη Σολωμου , οπος κατεβενουμε , καμια δεκαρια που.......τσες ,ετσι χυμα στο δρομο , και δεν ειναι και ασχιμες ,κανα 50 κο θα περνουν ? παντος ππεπει να παιζει πολυ αρρωστια , και σε κανα χαλι ξενοδοχειο , 10 λεπτακια γαμισαμε χυσαμε και γεια ?
 

nikdav

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, κατεβαινω συχνα αθηνα και θελω βοηθεια. θελω να μου υποδειξετε καλους χωρους με καλα κοριτσια, και τηλεφωνα για κοριτσια για να ερθουν σπιτι ή ξενοδοχειο...ευχαριστω..
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Παίδες μια απορία, άκουσα σήμερα και μάλιστα από δύο ραδιοφωνικούς (σοβαρούς) σταθμούς , ότι ήταν η μέρα της μπριζόλας και του τσιμπουκιού... ξέρει κανείς κάτι παραπάνω, γιατί δεν το έπιασα το υπονοούμενο... :huh:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Παίδες μια απορία, άκουσα σήμερα και μάλιστα από δύο ραδιοφωνικούς (σοβαρούς) σταθμούς , ότι ήταν η μέρα της μπριζόλας και του τσιμπουκιού... ξέρει κανείς κάτι παραπάνω, γιατί δεν το έπιασα το υπονοούμενο... :huh:
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ το άκουσα, αλλά φευγαλέα. Δεν πήγε το μυαλό σμου σε αυτό καθ' αυτό. Αν κάποιος άλλος συνάδελφος άκουσε να μας ενημερώσει παρακαλώ, τουλάχιστον για το αστείο της ιστορίας.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
συντροφοι και συναγωνιστες
περιμενω τη βοηθεια σας
απ'οτι ειδα στο χωρο υπάρχουν βετερανοι της ιλιαδας
Πάλι τα ίδια..? :headbang: :headbang:
Βρε Φιλαράκι, τι ανάγκη έχεις να σου τα (ξανα)πούνε. Κάνε αναζήτηση "ιλιάδα" ή "ιλλιάδα" (για τους ανορθόγραφους) και θα καταλάβεις τα πάντα, έίναι καλύτερα έτσι.  :uglystupid:

Τι λύσα και αυτή με την Ιλιάδα....  :think: :think: :think: τόσα μαγαζιά "παίζουν" και με λιγότερη "δυσκολία" στην επικοινωνία με την τσατσόγρια.

Γιά ενημέρωσή σας έχω πάει 3 φορές και δεν ξαναπατάω. Με το ζόρι "φραπέ" την 3η....Αγανάκτηση.!!
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Αλήθεια βρε παιδιά, στο Angel, που διαφημίζει και το site που μας φιλοξενεί έχει πάει κανείς..? :think:
Εντυπώσεις..? Καλό ή ... :jerking:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ενα καινουργιο μωρο ονοματι SISIξανθια ψιλη 1.85 περιπου ,ωραιο σωμα ,την εχει τιμησει κανεις σας ? προσπαθεισε η κυρια της υποδοχης να μου την πασαρει ,ωμος εγω προς το παρων παραμενω πιστος στο πιο γλυκο μωρο που ξερω στο χωρο αυτο , την ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,αν ξερει καποιος για την SISIας μας πει , ισος της δοσω ψηφο την επομενη φορα  :think:

Αν μας έλεγες και σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι θα βοηθούσε αρκετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom