Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Πατριώτη για Σάββατο Στουρνάρη 63 3ος οροφος,Κυριακή Σωλομού 59 6ος όροφος και καλό βόλι.
διορθωνω για Κυριακη Σολωμου 54 6ος
αν σε παρει ζητα απο τη Ζανα να φερει και μια φιλη της .
θελουμε report!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Πατριωτάκι κοιτα να δεισ..Μία καλή φραπεδιά μπορεί να αξίζει περισσότερο από μία μπριζόλα.Εσύ κάνε το καλό και στείλε μου Pm και  εγώ θα σας βγάλω ασπροπρόσωπους.θα δώσω  report  μετά.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
σοβαρα τωρα, αυριο θα σου στειλω ενα πμ με 3-4 καλα μασαζερι κρεπερι να πας να σε κανουν καινουργιο. θες μονο φραπε για και μπριζολα?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπερα σε ολους. Σημερα πηγα για μασες στην Κ12 για την Μαρινα, 2 φορες αλλα δεν ηταν εκει. Γνωριζει κανεις κατι γιατι ουτε στο τηλεφωνο απαντουσε.
..χθες πράγματι δεν ήταν...μου είπαν ότι είχε "ντουλειά"..Πήρα ένα καινούργιο τεμάχιο milf "ντάσα" ή "ντάρια"...μασάζ 3/10..καλαμάκι πλησίασε το 9/10 και μπριζολίτσα 7/10 καλή η γενική εντύπωση  (συνιστάται για crash test διαθέτει αερόσακους νο 4..)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Που το θυμηθηκες ?Λες αυτο που στο ισογειο ειχε μια εκθεση αυτοκινητων?? και η σκαλα ηταν στο πλαι? Και οι 2 τυπισες που ηταν εκει εξαφανιστηκαν, νομιζω οτι επεσαν θυματα αστυνομικης εκαθαρισης !
..αυτό ήταν studio...δεν είχε σχέση με τα μασαζερί....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Λοιπόν, σημερινή ανταπόκριση από Κηφισίας 12 (ναι, ναι της Μαρίνας :dancing:)
Τεμάχια 2
Όλγα : ξανθιά, καλό σώμα και ολίγον έκφυλη για άγριες καταστάσεις :think:.
Νταρύνα (ή κάπως έτσι) :Λιγότερο όμορφη, ζουμερή με πιασιματάκια και 3αρι στήθος :boobies:.
Προτίμησα τη δεύτερη.
Αφού ακολούθησα τα γνωστά (ντούς κλπ) περνάω στο μασάζ. Και εκεί τα έδωσε όλα.... Σωστό, χωρίς να βιάζεται, λαδάκι, σε όλο το σώμα (μέχρι πατούσες ποδιών :rolleyes:). Και εκεί (ξανά μανά) που έλεγα ότι θα πάω για μπριζόλα μου λέει "Δεν τελειώσαμε. Τώρα πάμε στα ωραία " και αρχίζει το αισθησιακό με χαιδέματα (προχωρημένα) και έρχομαι και γίνομαι turbo :helpplea:
Προχωράω άμεσα στο κυρίως γεύμα όπου ανταποκρίνεται θετικά. Και έτσι και αλλιώς και να κάνουμε και αυτό και το άλλο.
Επιτέλους προχώρησα στο σωτήριο (για μένα) ΓΚΟΛ :rockon:, όπου και ηρέμησε το σύστημα.
Δεν ξέρω αν πήρε καθοδήγηση από Μαρίνα :woldman: αλλά άξια τα 80 ευρώ για τα 45 λεπτά :grin:. Μου μένει προς εξέταση το έτερο τεμάχιο :think:, αλλά να περάσει και μία (τουλάχιστον) μέρα.
Δεν ξέρω, επίσης, αν έχει γίνει και σε άλλους αλλά πάντως μετέφερα την προσωπική μου εμπειρία.
...είναι η ντάσα ή ντάρια...εγώ της έδωσα 70 και είπε και ευχαριστώ ..μην τις κακομαθένουμε ...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
απο τα τελευταια ποστ των συναγωνιστων καταλαβα οτι η ταριφα στα μασαζ πηγε 60+20=80 απο 70 που ηταν ως τωρα ε?αν ισχυει κατι τετοιο τοτε πρεπει με λυπη μου να προτινω δραστικες λυσεις!!ΑΠΕΡΓΙΑ!! :rockon: :rockon: (να μπουμε και στο κλιμα των ημερων!! :2funny: :2funny:)
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Ποιος συναγωνιστης θυμαται την μασαζερι "ΓΡΑΜΜΗ" που ηταν Λαγουμιτζη κατω απο την γεφυρα ,ηταν δυο κοπελιες που προσεφεραν τις ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ τους η Λενα και η Γεωργια ?
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
34
Πόντοι
1
απο τα τελευταια ποστ των συναγωνιστων καταλαβα οτι η ταριφα στα μασαζ πηγε 60+20=80 απο 70 που ηταν ως τωρα ε?αν ισχυει κατι τετοιο τοτε πρεπει με λυπη μου να προτινω δραστικες λυσεις!!ΑΠΕΡΓΙΑ!! :rockon: :rockon: (να μπουμε και στο κλιμα των ημερων!! :2funny: :2funny:)

σωστοςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
απο τα τελευταια ποστ των συναγωνιστων καταλαβα οτι η ταριφα στα μασαζ πηγε 60+20=80 απο 70 που ηταν ως τωρα ε?αν ισχυει κατι τετοιο τοτε πρεπει με λυπη μου να προτινω δραστικες λυσεις!!ΑΠΕΡΓΙΑ!! :rockon: :rockon: (να μπουμε και στο κλιμα των ημερων!! :2funny: :2funny:)
στη στουρνάρη είναι σταθερό το 7άρι, στα άλλα άμα το ρωτήσεις από την αρχή.
Πάντα πρέπει να ρωτάμε από την αρχή, ειδεμή αυτε΄ς μετά χρεώνουν ότι γουστάρουν...
 

Επισκέπτης
και συν κανα δωρακι που δινουν μερικοι για λιγο πασπατεμα, και να που παιρνουν γραμμη ολες και θελουν τα εξτρα.
:hammer:γενικος ειναι στο χερι μας να κρατησουμε τις τιμες και αφου και τα πιο πολλα αφεντικα βλεπουν το σαιτ , ας συνεργαστουμε για μια σωστη λαδοκατασταση.
μασαζιαρηδες ενωμενοι ποτε νικημενοι :grouphug:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Επιτελους κοσμος!τοση ωρα νομιζα οτι απεργουσε ο ιστοτοπος!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΡΑΝΧ μαζι σου συντροφε ολ δε γουει!!! :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Επισκέπτης
αφ κουρσε και αλ δε γουει. :tooth: :tooth: στην μασαζοκαρεκλα θα δωσουμε τους αγωνες μας :ak:  απο καραισκου πηγες τελικα? με εχει φαει η αγωνια
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΡΑΝΧ μου ειπες να παω μετα απο λιγο καιρο!! ξεχασες?  :think: :think: Παντως σε πολλα ιδρυματα που εχω παει η μασαζοκαρεκλα ετριζε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειδικα στην καραισκου!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
ΡΑΝΧ μου ειπες να παω μετα απο λιγο καιρο!! ξεχασες?  :think: :think: Παντως σε πολλα ιδρυματα που εχω παει η μασαζοκαρεκλα ετριζε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειδικα στην καραισκου!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δυο νεες αφιξεις στην καραισκου , Ελενη ξανθο μιλφ με πολλες στα ματια υποσχεσεις και ενα ακομα απασχολημενο την ωρα της αφιξης μου , προτιμησα Βαλεντινα για ιδιαιτερη περιποιηση μπαλακιων , η μπριζολα οπως παντα καλοψημενη και με ιδιαιτερη συμμετοχη της.Η γαζελα με την θρουμπα και παλι απουσα.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Δυο νεες αφιξεις στην καραισκου , Ελενη ξανθο μιλφ με πολλες στα ματια υποσχεσεις και ενα ακομα απασχολημενο την ωρα της αφιξης μου , προτιμησα Βαλεντινα για ιδιαιτερη περιποιηση μπαλακιων , η μπριζολα οπως παντα καλοψημενη και με ιδιαιτερη συμμετοχη της.Η γαζελα με την θρουμπα και παλι απουσα.
Επισης παρουσα και η Βικτωρια που αναφερθηκε σε προηγουμενες σελιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom