Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ανταπόκριση από απογευματινή εξόρμηση στην Σολωμού 54 6ο όροφο. Η Ζάνα άρχισε πάλι και προσφέρει τις υπηρεσίες της. Παρουσίαση και της Κατερίνας από Πολωνία. Δεν πήρα καμμία γιατί χτύπησε το κινητό μου στο σαλόνι που ήμουν και με ζήτησαν επειγόντως από τη δουλειά μου οπότε την έκανα. Ποιός συνάδελφος θα μου δώσει πληροφορίες για το ποιόν της Κατερίνας στο δωμάτιο. Νάσται καλά παληκάρια μου.

κατερινα=κωμοδινο
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
κατερινα=κωμοδινο

Ρε vasos έτυχες στην περίπτωση ? Εγώ με Κατερίνα-Ζάνα διπλό πέρασα σούπερ. Μόνη της δεν την έχω πάρει, και όντως ήταν λίγο μηχανική αλλά κάνει τα πάντα (καταπώσεις, γλυψίματα παντού, γλωσσόφιλα με Ζάνα κτλ). Δεν σκαμπάζει αρκετά ελληνικά αλλα η δασκάλα Ζάνα τις λέει μια χαρά τι πρέπει να κάνει!
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, αυτό το νέο Λουκάρεως και Αλεξάνδρας πού είναι; Τσέκαρα και τις 4 γωνίες και δεν το βρήκα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
1.77 ξυπολητη.
Μηπως εσυ ελαβες κανενα πμ για το οικογενειακο μασατζιδικο ? εγω ακομα ......περιμενω....
Ο Μπαμπάς η Μαμά ο Αδελφός και η Κόρη ? Με Γιαγιά και καναρίνι τι παίζει ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε vasos έτυχες στην περίπτωση ? Εγώ με Κατερίνα-Ζάνα διπλό πέρασα σούπερ. Μόνη της δεν την έχω πάρει, και όντως ήταν λίγο μηχανική αλλά κάνει τα πάντα (καταπώσεις, γλυψίματα παντού, γλωσσόφιλα με Ζάνα κτλ). Δεν σκαμπάζει αρκετά ελληνικά αλλα η δασκάλα Ζάνα τις λέει μια χαρά τι πρέπει να κάνει!
νομιζω οτι αλλιως ειναι μονη της και αλλιως με τη ζανα που ειναι και ψιλο-υπευθυνη.

παντως συμφωνω με τον frap-adar. κομοδινο θα την χαρακτηριζα κι εγω. τετοια τεμαχια χαλανε το μεσο ορο, ριχνουν το επιπεδο και ''μας πιανουν τον κωλο'', οπότε λεφτα απο μενα δεν παιρνουν..
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορά από Σολωμού 59

Τι ευχάριστο να σου ανοίγει την πόρτα μία ζουμπουρλούδικη χαρωπή ρωσίς. Πλατύ χαμόγελο, άπλετες καμπύλες και κυρίως ένα ζεύγος βύζων που ήθελαν να πεταχτούν μέσα από το αραχνοΰφαντο μπλουζάκι που αναδείκνυε καυλωτικά τη λευκή σάρκα.

Δεν χρειάστηκε ανάκριση παρ΄ ότι ήταν η πρώτη φορά σε αυτό το θεραπευτήριο. Κάνετε μασάζ με ρώτησε η κυρία επί των τιμών. Από 17 ετών και κοντεύω τα πενήντα,της απάντησα. Ε Δεν χρειαζόταν να ρωτήσει κάτι παραπάνω. Ας ξέρουν οι νεότεροι και κάποιοι μεγαλύτεροι που θεωρούν τους εαυτούς τους δώρο του θεού για τις γυναίκες πως οι κυρίες επί των τιμών μας μασάνε πέντε πέντε για πρωινό. Κόβουν φάτσες και βγάζουν συμπεράσματα αυτοστιγμί χωρίς πολλά πολλά. Οπότε το μόνο που είπε με τη βαθειά μελωδική φωνή της . Δηλαδή αυτό που θες είναι να περάσεις καλά, και μου’ κλείσε το μάτι τσαχπινογαργαλιάρικα.

Μετά άρχισε η παρέλαση. Δεν θυμάμαι ονόματα.Η Μελίνα πάντως δεν ήταν σίγουρα ανάμεσα τους. Ας με συγχωρήσετε. Και αυτό γιατί οι θεραπαινίδες ήταν κατώτερες των προσδοκιών μου. Δεν θα ήταν ευγενικό να προβώ σε χαρακτηρισμούς Δεν μου αρέσουν Ωστόσο επειδή είναι θέμα αρχής να είμαι ειλικρινής θα έλεγα πως  η κατάσταση ήταν κάτω του μετρίου. Ένα δυσάρεστο συναίσθημα είχε αρχίσει να με διακατέχει. Τόση διαδρομή να πάει χαμένη.

Αλλά εκεί που οι μαύρες σκέψεις μούτρωγαν τα σωθικά, ένα μουτράκι έσκασε μύτη από την πόρτα. Δύο ματάκια λαμπερά και όμορφα. Μια φατσούλα και ένα σωματάκι που αν την πετύχεις στο δρόμο ξαναγυρνάς να το κοιτάξεις. Μια κοπελίτσα από αυτές που εύκολα θα χαρακτήριζε κανείς η χαρά της ζωής. Και σωματάκι αξιέραστο. Χυτό με ακαταμάχητη πλαστικότητα

Αυτό το γλυκό πλασματάκι, αυτή η τρυφερή ύπαρξη, με το χαμόγελο στα χείλη με χαρούλες και γελάκια άρχισε το μασάζ αλλά γρήγορα αντελήφθη πως το ζητούμενο ήταν άλλο. Το αντελήφθη γιατί η βάλανος μου μη μένοντας ασυγκίνητη στις γλυκές θωπείες  της γλυκιάς κορασίδας, εξανέστη και όρθωσε το ανάστημα της.

Και τότε λόγω και των ημερών με όσα συμβαίνουν με το Σκοπιανό, ξύπνησε μέσα μου ένας άγριος πατριωτισμός. Πούστη καριόλη Βασίλη Γιούγκερμαν ήρθες στην  Ελλάδα να μας εκμαυλίσεις  τις γυναίκες.? ¨Όχι άθλιε ακόλαστε λάγνε Ρωσοφιλανδέ. Τώρα θα σου δείξω πως κι εμείς μπορούμε. Τα σου δείξω τι εστί σάτυρος, Πρίαπος.. Να μάθουν οι Ρωσίδες πως σε αυτή τη χώρα  δεν είχαμε μόνο Πλάτωνα και Αριστοτέλη αλλά και Βάκχος και βακχικές γιορτές.

Αλλά η μικρή αυτή κορασίς ήταν ένας δύσκολος στόχος. ¨Όχι γιατί αντιστεκόταν. Αλλά γιατί αποδείχτηκε μία ηφαιστειώδης προσωπικότητα. Μια γνήσια Κοζάκα. Μια αυθεντική Σλάβα. Ίππευσε με ακαταμάχητη μαεστρία. Κάλπασε για ώρα σε μαινάδα. Τα βυζάκια της ανεβοκατέβαιναν φρενιασμένα μέχρι που εξουθενωμένη έβγαλε μια άγρια κραυγή και ξέπνοη έπεσε στην αγκαλιά μου.

Κι ύστερα, αφού ξεκαβαλίκευσε γονατιστή, με μάτια που αστραποβολούσαν, φίλησε μανιασμένα το αντικείμενο του πόθου της. Με αυθεντική λατρευτική διάθεση. Πότε αργά και βασανιστικά, πότε καταιγιστικά. Μέχρι που πήρε αυτό που ήθελε. Το ζωικό χυμό για να αναπληρώσει τις δυνάμεις τις.

Και αφού αφαίρεσε κάθε σταγόνα στράφηκε προς τα εμένα που άναυδος απολάμβανα το λατρευτικό της τελετουργικό, και είπε τρυφερά με τη χαρωπή φωνούλα της
Πολύ ωραία ήταν.

Ω… Δέσποινα - αυτό ήταν το όνομα της-  Ω Δέσποινα των λογισμών μου που λέει ένα τρυφερό τραγουδάκι, θα μου μείνεις αξέχαστη.

Όσον δε αφορά τις τιμές του εν λόγω Ιππικού Ομίλου επί της Σολωμού 59, η προετοιμασία για την ιππασία, το ζέσταμα και τα θεωρητικά μαθήματα δηλαδή κοστολογείται στα 50 ευρώ. Ενώ αν ανέβεις για βόλτα στο άλογο άλλα 20. Σύνολο 70
Τί οίστρος........... Τί ποιητικός λόγος.!!!!!!!!!
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους..
Υπαρχει κανεις που να εχει προσφατη επισκεψη στο choco spa ωστε να μας ενημερωσει με το τι παιζει απο κορίτσια?

ευχαριστω
η ξανθια με τά μεγάλα βυζια. τό πρόβλημα είναι ότι δεν σέ αφήνουν να διαλέξεις
 

Επισκέπτης
αναφορα απο απολλωνος.
καλησπερα λεω στην μανταμ κρυο εξω!
και ηρθες εδω να ζεσταθεις? με ξινο υφος
οχι, ηρθα να κανω ενα μπανιο γιατι μου κοψαν το νερο στο σπιτι,χαχαχαχα
γελαει και αυτη παλι ξινα
τεσπα να δω τα κοριτσια?
τι να δεις παλι! ειναι δυο σημερα η ταδε και η ταδε.δυστυχως πανω στην συγχηση μου ξεχναω ονοματα.
α,καλα ευχαριστω!
δεν θα κατσεις?
οχι ηρθα για σκαουτινγκ μονο, χεσε το ντους! και την εκανα
δεν φτανει που ειναι χαλια τα τεμαχια και εχουν ξινο υφος θελουν και με το ζορι να κατσεις να φας την φολα
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
αναφορα απο απολλωνος.
καλησπερα λεω στην μανταμ κρυο εξω!
και ηρθες εδω να ζεσταθεις? με ξινο υφος
οχι, ηρθα να κανω ενα μπανιο γιατι μου κοψαν το νερο στο σπιτι,χαχαχαχα
γελαει και αυτη παλι ξινα
τεσπα να δω τα κοριτσια?
τι να δεις παλι! ειναι δυο σημερα η ταδε και η ταδε.δυστυχως πανω στην συγχηση μου ξεχναω ονοματα.
α,καλα ευχαριστω!
δεν θα κατσεις?
οχι ηρθα για σκαουτινγκ μονο, χεσε το ντους! και την εκανα
δεν φτανει που ειναι χαλια τα τεμαχια και εχουν ξινο υφος θελουν και με το ζορι να κατσεις να φας την φολα
  δηλαδη δεν σε ρωτησε αν ξερεις τισ κοπελες?μονο ονοματα σου ειπε? αλλωστε εκει παιζει μονο φραπεδια ετσι δεν ειναι? νομιζω ανηκει στα ΔΕΝ  εαν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...την τελευταια φορα που περασα εγω ηταν 65 τωρα ποσα σου ειπε η εν λογω  κυρια???
 

Επισκέπτης
τιμη δεν ρωτησα γιατι υποτιθεται ξερω, και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι στα δεν γιατι ενα παλουκαρι ειχε γραψει οτι ειχε φαει πριτζολακι και ειπα ας δοκιμασω. αλλα τωρα ειχα μονο t-bone , και τα κοριτσια υποτιθεται τα εχω ξαναδει
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
η ξανθια με τά μεγάλα βυζια. τό πρόβλημα είναι ότι δεν σέ αφήνουν να διαλέξεις
ρωτησα γιατι γινεται αυτο καποια στιγμη και μου ειπαν οτι τα περισσοτερα κοριτσια δουλευουν με ραντεβου και με ειδε οτι δεν το πιστεψα αλλωστε τη ξερω απο πολυ παλια και μου λεει οτι οι περισσοτεροι ειναι απο το ιατρικο  :think: :think:
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
ρωτησα γιατι γινεται αυτο καποια στιγμη και μου ειπαν οτι τα περισσοτερα κοριτσια δουλευουν με ραντεβου και με ειδε οτι δεν το πιστεψα αλλωστε τη ξερω απο πολυ παλια και μου λεει οτι οι περισσοτεροι ειναι απο το ιατρικο  :think: :think:
ψεμματα. απλά η ματρώνα κοιτάξει νά μοιράζει τή δουλειά στίς κοπέλλες ώστε νά μήν υπάρχουν παραπονεμένες ή νά δίνουν δουλειά στί ευνοούμενές του (δύο είναι οι ματρώνες)εγώ΄πάντως δέν είναι από τό ιατρικό.....
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
τιμη δεν ρωτησα γιατι υποτιθεται ξερω, και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι στα δεν γιατι ενα παλουκαρι ειχε γραψει οτι ειχε φαει πριτζολακι και ειπα ας δοκιμασω. αλλα τωρα ειχα μονο t-bone , και τα κοριτσια υποτιθεται τα εχω ξαναδει
ναι το θυμαμαι αυτο που λεσ μονο που ο τυπος ειχε πει οτι ειχε φαει  μπριζολα με 65 ευρω μονο(εαν λεμε το ιδιο) και ειχε φαει κραξιμο και δικαιολογημενα νομιζω απο το σαιτ εδω...υπαρχει παντως καταχωρυμενο στα δεν το μαγαζι αυτο απο αυτο το σαιτ κιολασ αν πασ τηα το δεις...οσο αφορα την τιμη μου ειχαν πει πριν κανα 10ημερο 65 τα 45...αλλα δουλευαν ολεσ τοτε,εαν καποιοσ τα ξερει αλλιωσ ας μασ τα ει και μας για το μαγαζι αυτο...
 

Επισκέπτης
συμφωνω αλλα αν το παληκαρι ειχε φαει μπριζολα μπορει να την εφαγε με 65 , γιατι η θεραπευτρια μπορει να ηθελε να κανει τα κονε για αλλες δουλειες, η το παληκαρι να ηταν πολυ ωραιο και με πλατες ανοικτες. μου εχει συμβει και σε μενα αυτο.
οχι γιατι ειμαι ωραιος, για το πρωτο :huh:
 

Επισκέπτης
τον τυφλωνω με τη λαμψη μου :rolleyes:!!! μουαχαχαχαχα
να βλεπουν ολοι γιατι χρειαζονται οι φιλοι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε vasos έτυχες στην περίπτωση ? Εγώ με Κατερίνα-Ζάνα διπλό πέρασα σούπερ. Μόνη της δεν την έχω πάρει, και όντως ήταν λίγο μηχανική αλλά κάνει τα πάντα (καταπώσεις, γλυψίματα παντού, γλωσσόφιλα με Ζάνα κτλ). Δεν σκαμπάζει αρκετά ελληνικά αλλα η δασκάλα Ζάνα τις λέει μια χαρά τι πρέπει να κάνει!

καλα η ζανα μπορει να διδαξει και κωμοδινα...αυτο ειναι μια επιδεξιοτητα που την χαρακτηριζει,αλλα οι παροιμιες πολλες φορες δεν αποτυπωνουν την πραγματικοτητα...δηλ...το "με οποιον δασκαλο καθησεις τετοια γραμματα θα μαθεις" πρεπει να αντικατασταθει με το "με οποια ζανα και αν καθησει κωμοδινα θα γαμησεις!" :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε vasos έτυχες στην περίπτωση ? Εγώ με Κατερίνα-Ζάνα διπλό πέρασα σούπερ. Μόνη της δεν την έχω πάρει, και όντως ήταν λίγο μηχανική αλλά κάνει τα πάντα (καταπώσεις, γλυψίματα παντού, γλωσσόφιλα με Ζάνα κτλ). Δεν σκαμπάζει αρκετά ελληνικά αλλα η δασκάλα Ζάνα τις λέει μια χαρά τι πρέπει να κάνει!

δεν ετυχα σε καμμια κακη περιπτωση...η τυπισσα ειναι για ξυλο!μαυρο απο μενα και την ενορια της περιοχης!No agiasmos again!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom