Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Εύγε Φανούρης, και να φανταστείς είμαι από τον Πειραιά, και ήξερα μόνο 2 από αυτά που ανέφερες. Άψογος και από εμένα respect  :rockon:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • imagesCA7P95O9.jpg
    imagesCA7P95O9.jpg
    4,2 KB · Εμφανίσεις: 15

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
:thumbsup: :thumbsup:




Το αντιπαλο δεος του νιου σμυρνη
Τωρα θα δουμε ρεαλ μπαρτσελονα :grin: :grin:

Μπραβο φανουρη....εκατσες διαβασες,ενημερωθηκες και επραξες χωρις πολλες ερωτησεις
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Μου ήρθε να διευκρινίσω ότι πάμε σε όλα τα μαγαζιά μία ώρα περίπου πριν την ώρα που γράφεται πως κλείνουν. Λόγω δουλειάς μου έχει τύχει να πηγαίνω στις last minute συνεδρίες και δεν είναι η καλύτερη φάση. Παίζει στο δίπλα δωμάτιο να ακούγεται ηλεκτρική σκούπα, συζητήσεις σε κινητά σε άγνωστες γλώσσες κι η αίσθηση που έχω όταν βγαίνω μου θυμίζει όταν ήμουν φαντάρος και λόγω φυσικών αναγκών αργούσα να πάω στην αναφορά. Αυτό ισχύει για όλα τα ελαιοτριβεία απλά το αναφέρω εδώ.

 Την Καλημέρα μου σε όλους τους αξιότιμους συναγωνιστές. Μετά από μέρες απουσίας στην Καστοριά (με βροχές συνέχεια και μπόρα την Κυριακή που δεν μας επέτρεψε να σουβλίσουμε τον οβελία ως το έθιμο επιβάλει) , επιστροφή πίσω στην γειτονιά μας (Αιγαίου, Βενιζέλου, Αχιλλέως κλπ.)  Ο ερίτιμος συνάδελφος δασουλης απλά γενίκευσε στο σχόλιό του (βλ. ...ισχύει για όλα τα ελαιοτριβεία...). Με όλο το σεβασμό θάθελα να επισημάνω οτι ίσως αυτό μπορεί να συμβαίνει,   και όταν βιώνει κανείς ένα τέτοιο περιβάλλον δεν είναι και ό,τι το καλύτερο.
Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις όπου ο τελευταίος πελάτης δεν υφίσταται την πίεση να αδειάσει το δωμάτιο διότι περιμένει άλλος στο σαλόνι να περάσει κλπ. Επίσης εαν η μέρα των κοριτσιών ήταν χαλαρή  ενδέχεται να μπουκάρουν με κέφια στο δωμάτιο. Ετσι βίωσα (ίσως κατ'εξαίρεσην) εγώ στο Συγγρού 45 , όπου έτυχε να είμαι ο τελευταίος και να ζητήσω διπλό νούρου όπου τα κορίτσια τα έδωσαν όλα και με πάθος με χαλαρότητα και χωρίς καμία βιασύνη διότι δεν χτυπούσε κανένα κουδούνι, ώστε το τελικό αίσθημα ικανοποίησης ήταν το καλύτερο. Αυτό δεν σημαίνει οτι συμβαίνει κάθε φορά και σε κάθε έναν συναγωνιστή. Εάν όμως είναι κανείς τυχερός εκείνη τη δεδομένη στιγμή , μπορεί να είναι ο τελευταίος πελάτης της ημέρας και να περάσει καλά.  

 Με την ευκαιρία αυτή θέλω να ευχηθώ σε όλους τους αξιότιμους συναγωνιστές τα Χρόνια Πολλά & Χριστός Ανέστη με υγεία & ευτυχία σε σας και τους δικούς σας.


Καλή Αντίσταση στα Δύσκολα που Έρχονται....


V for Vendetta

 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ορθή η παρατήρηση. Έκανα ένα άλμα που οδήγησε σε γενίκευση, οι δικές μου πάντως εμπειρίες με οδήγησαν σε αυτό το συμπέρασμα. Πολλές καλημέρες!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
                     
respect-055.gif
                 
happy-127.gif

Απ' το ίδιο ''μαγαζί'' ψωνίζουμε emoticons.
Εγώ πάντως από 'σένα το έμαθα.

Καλα μιλαμε ο Φανουρηs.....ανακηρυσεται σε μασαζο/GPS
Αρτιο...

Μπράβο Φανούρη σούπερ ενημέρωση εγκυκλοπαιδική!
Ο,τι μαθαίνει κανείς κέρδος είναι...
Πάντως σ' ευχαριστώ πολύ.

Εύγε Φανούρης, και να φανταστείς είμαι από τον Πειραιά, και ήξερα μόνο 2 από αυτά που ανέφερες. Άψογος και από εμένα respect  :rockon:
Σ' ευχαριστώ φίλε kerveras ...

Πολύ καλή καταδρομική με πολύ χρήσιμο φωτογραφικό υλικό! Το υλικό σας θα αναδημοσιευθεί στο θρεντ "Αμεα και μασατζίδικα". Τα σέβη μου!
Φίλε δασούλη η προσπάθειά σου είναι αξιέπαινη.
Εγώ θα τη στηρίξω όσο μπορώ.

...
Το αντιπαλο δεος του νιου σμυρνη
...
Ο καθένας έχει το στύλ του, αλλά ο n.smirni76 δεν πλησιάζεται εύκολα. Είναι μακρυά. Εχει ξεφύγει...

...
Μπραβο φανουρη....εκατσες διαβασες,ενημερωθηκες και επραξες χωρις πολλες ερωτησεις
Η αλήθεια είναι ότι το ψάχνω λίγο το πράγμα...
Να 'σαι καλά.

μπράβο φανούρη....είσαι τεράστιος....
Σ' ευχαριστώ.
Δείχνω τεράστιος γιατί κάθομαι πάνω σε πλάτες γιγάντων... (κλεμμένο είναι αυτό... :grin:)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Πρωτομαγιά χθες και μην έχοντας καθόλου διάθεση να πιάσω τον Μάη έκανα μετά από πολύ καιρό βόλτα σε κάποια μασατζήδικα ,όχι μόνος αλλά μαζί
με τον "δάσκαλο",βέβαια σε αντίθεση με μας μάλλον οι άλλοι συναγωνιστές πήγαν να πιάσουν τον Μάη αφού σε όσα πήγαμε δεν πετύχαμε κοπέλα να είναι στο δωμάτιο... 

Θησέως 81 στην πόρτα η πάντα ευγενική και πάντα περιποιημένη(χθες ήταν ψιλοάρρωστη)Αννα , ρόστερ Ειρήνη μελαχρινή με κωλάρα(σε μέγεθος), Ελενα το το ξανθό λεπτό
μίλφ , μια κινεζούλα μέτριας εμφάνισης , η Ντόνα αν και πήγε και δούλεψε δυο μέρες τελικά έφυγε να δουλέψει στην Κρήτη , ενώ η Σαμάνθα κατα την προσφιλή της
συνήθεια έχει μιά βδομάδα να εμφανιστεί....Νίκη και Μαρία είχαν πάει στους αγρούς να μαζέψουν λουλούδια για να πλέξουν το στεφάνι  :grin: :grin:

Συγγρού 108 στην πόρτα αλλά περνάει και στο δωμάτιο το γκίλφ Θεοδώρα ,ξανθιά  ψηλή κανονικό σώμα με κωλάρα και μεγάλα βυζιά  , Εμμι ξανθιά με κωλάρα και
Βίκη κοντή μελαχρινή με μικρό στήθος χαμηλοκώλα.

Καλλιρρόης 48 Κλαούντια μελαχρινή κανονικό ύψος και σώμα με μικρό στήθος και καλό προσωπάκι , Στέλλα μελαχρινή αρκετά εύσωμη , Βίκυ ξανθιά με μπουτάρες και
κωλάρα Μαριάννα μελαχρινή  πολύ λεπτή άβυζι κλασσικά με την καρό φουστίτσα της ,  ένω επιτέλους έιδα και την Βραζιλιανά την Κάρλα η οποία είναι τουμπανάκι
με πολύ σφιχτό σώμα και μεγάλο στήθος ,σωματικά  θυμίζει για όσους γνωρίζουν την Χριστίνα την "γυμνάστρια"         

Συγγρού 29 στην πόρτα η Βέτα η οποία δείχνει αρκετα ταλαιπωρημένη λόγο και του προβλήματος υγείας που πέρασε σχετικά πρόσφατα , απο κοπέλες Ινα κινεζάκι πολύ πάνω
του μέσου όρου σε σχέση εμφάνισης απο άλλα κινεζάκια , Ευα μελαχρινή με μικρό στήθος και κωλάρα(μεγάλη) , Αννα μελαχρινή παχουλή με βυζάρες , η γιαγιά
Ολγα γκίλφ με κανονικό σώμα και μεγάλα βυζια και η "κόρη" της Βέτας η Βίκυ ξανθιά λεπτή κοντή με σιλικονάτο μεσαίο βυζί. 

Ιουλιανού 51-53 σε ρόλο σερίφισας(αλλά περνάει και μέσα) η 25χρονη Αλβανίδα Κατερίνα κοντή λεπτή με μεσαίο στήθος και κώλο μεγαλούτσικο με ξανθό κοντό μαλλί και συμπαθητικό
προσωπάκι που σαν άλλο προσωπείο κρύβει τον πολύ άσχημο χαρακτήρα της , βέβαια της αναγνωρίζω ότι έιναι πανέξυπνη και με φιλοδοξίες....στο ρόστερ Στέλλα ψηλή ξανθιά νταρντάνα ,
Λίζα μελαχρινή κοντή άβζι με μεγάλο κώλο , Αννούλα μελαχρινή κανονικό σώμα , Αννα μελαχρινή ποιο κοντή απο την Αννούλα λεπτή άβυζι ,Ευα μελαχρινή μικρό στήθος αρκετά παχουλή.
παραθέτω και τον επίμαχο δίσκο που έγινε αντικείμενο συζήτησης τις προηγούμενες μέρες....
5153.jpg
   

Πατησιών 131 , σήμερα είχε 3 κοπέλες , η πολύ ευγενική σερίφισα έλειπε  έτσι καο ρόλο σερίφισας έιχε αναλάβει η Αλεξάνδρα λεπτή ξανθιά(σήμερα είχε ίσια τα μαλλιά της και όχι
πλεξούδα όπως συνήθως)μικρό στήθος ώραιο κορμί με δυνατό σημείο το κώλο της , Πάολα ξανθιά μεσαίο στήθος έλαχιστα παραπάνω βυζιά με πολύ έκφυλο και πονηρό προσωπάκι και Νταίσυ
κατσαρομάλλα ξανθοκάστανη πιτσιρίκα λεπτή με 2.5+ βυζιά
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
:rockon:

Νάσαι καλά ρε Σμύρνη, αυτό είναι ενημέρωση !
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.200
Πόντοι
5.006
Ν.Σμύρνη θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι.
Μετά τα τελευταία γεγονότα (τα οποία βέβαια βρίσκονται εν πλήρη εξελίξει) πόσο της % πιστεύεις ότι έπεσε η κίνηση στα μασάζ;
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Αμα σκεφτεις κιολας,οτι τα μασαζ ειναι παντελως παρανομα και παρεχουν αρκετα προχωρημενα εξτραδακια γαμα τα.... :S
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Παιδιά αυτές και αν δεν ελέγχονται. Μασαζόφιλοι φίλοι μου πρέπει να αναθεωρήσουμε και να απέχουμε από τα μασατζίδικά τουλάχιστον προς το παρόν. Γιατί σκεφτείτε αν μια από αυτές που αναφέρονται συχνά εδώ πέρα τις δούμε σαν μολυσμένες στα κανάλια!!! θα κλάψουν μανούλες... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom