Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν παίδες έχω ενημέρωση :huh:.
Ως γνωστόν το Φ4 (παράρτημα του Μ25 - για όσους δεν ξέρουν)έχει πολύ πεσμένη ποιότητα :jerking: (1-2 καλά μόνο και αυτό αν είσαι τυχερός) :headbang:.
Από 7/1/2008 (λιγότερο από μήνα) ανοίγει νέο studio κοντά στο παλιό Φ4 (επί της Καλλιρόης πάνω από Γερμανό)με τα παλιά καλά κορίτσια του Φ4 :boobies: και νέα μοντέλα :rockon:. Πάντως μία επίσκεψη θα την χτυπήσω - τώρα που βολεύτηκα και την περιοχή.
Αναμονή...  :2funny:   

MΠΡΑΒΟ καλή πληροφορία γιατί το ιδρυμα απο την άφιξη τη ..βα(λα)νίδας στο welcome έγινε του  :tickedoff:  Ασε που η διάφορες ελε(εινιδες) το έχουν δει ντίβες με service
χειρότερο απο studio! 1-2 κομμάτια είναι - ηταν καλά αλλά τα σαμποτάριζαν και αυτό οπότε.... υπάρχουν και αλλού πορτοκαλέες  :think:
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Πρόσφατη επίσκεψη σε Φωκίωνος Νέγρη 11.
Παρούσες οι γνωστές Όλγα (το μοντέλο), Αναστασία, Λάουρα.
Πέρνω λοιπόν Λάουρα. Κοντούλα αδύνατη, καστανόξανθη, ωραίο σώμα, μικρό βυζί,  εξαιρετικό κωλαράκι.
Επιβεβαίωσα τη γνώμη που είχα σχηματίσει όταν την είχα πρωτοδεί. Η κοπέλα είναι περπατημένη επαγγελματίας, παρ' όλο που προσπαθεί να σε πείσει για το αντίθετο. Το μασαζ μέτριο. Το φραπεδοκαλαμάκι υποδειγματικό, στη συνέχεια όμως η μπριζόλα  χωρίς να είναι κακή βγήκε λίγο κακοψημένη. Η κοπέλα έχει δύο ελαττώματα. Πρώτον έχει το νου της συνεχεια στο ρολόι και το χρόνο που περνάει και δεύτερον θέλει να έχει αυτή τον έλεγχο του παιχνιδιού, πράγμα που μου την έσπασε. Συμπέρασμα Αλίνα uber alles !!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Για κάποιο ίδρυμα στην οδό Θυατείρων (πάροδος Συγγρού σtο ύψος του Caramela) ξέρει κανείς τίποτε? Είχα ξαναρωτήσει παλιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
εχουμε ξαναπει να γραφουμε διευθυνσεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ, αλλιως το ποστ χανει την αξια του..

παρεπιπτοντως το νεο μαγαζι που αναφερεις, μηπως το ανοιγουν η γιουλη με την αννα ???? :grin:

Ναι και θα συμμετέχει το παλιο καλό team (Βικτώρια, ελπίζω Μαρίνα, Ρόζα κλπ)
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Για κάποιο ίδρυμα στην οδό Θυατείρων (πάροδος Συγγρού σtο ύψος του Caramela) ξέρει κανείς τίποτε? Είχα ξαναρωτήσει παλιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση.
Μήπως εννοείς το Τριγγέτα ? (κοντά είναι...)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
χαίρομαι γιατί ο ανταγωνισμός αποδίδει στην ελεύθερη οικονομία.Παλαιότερα ζητούσαν ..τα κέρατά τους.Αυτή η Ρούλα είναι μία χοντρούλα Ελληνίδα;
πάντως για την Χριστίνα επιβεβαιώνω τα γραφόμενα, είναι βέβαια για μιλφάδες....
ναί ..και πρώτα ήταν στην Γλυφάδα...δεν λέει και τίποτε...η Χριστίνα μάλιστα είναι προχωρημένη...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μου δινεις παρακαλω περισσοτερες πληροφοριες για Ιλιαδα ? Εχω καταλαβει οτι ειναι ****** ν.σμυρνη αλλα γραψε μου αριθμο κουδουνι και περισσοτερα για Χριστινα , Σε ευχαριστω και συγνωμη αν σε κουραζω.
...ευτυχώς που το "κατάλαβες"...πρόσεχε και ενημερώσου σε παλαιότερες σελίδες του site μην τυχόν πας εκεί που κατάλαβες ...και ξεκινήσεις νέο τρωϊκό πόλεμο..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
παμε λοιπον σε χθεσινη ενημερωσούλα μετα απο αρκετο καιρο απουσιας απο το σαιτ....

-δευτερος σταθμος μαρνης 28...θοδωρα the big town sheriff :rockon: με φακους επαφης πρασινους :jerking: :jerking:και 3 τεμαχια...ενα ψηλο αξιολογο,ενα μπαζο μελαχροινο κοντο απιστευτης κακομουτσουνιας και αλλη μια λοιπων αγνωστων στοιχειων(ηταν σε δωματιο)....φυγαμε και απο εκει διοτι το ψηλο δεν μας εκανε κλιλ και...
-τριτος σταθμος σολωμου 54(6ος οροφος) οπου ειχε ενα μιλφ νταρντανοειδες ξανθο(καπου το ξερω αλλα δεν ενθυμουμαι ακριβως Place n'time of meeting) και ενα αλλο κοντουλικο αδυνατουλικο ξανθο που δεν μου αρεσε καθολου...το αλλο τεμαχιο κερναγε κρεας σε συναγωνιστη οποτε δεν ειχα την τυχη να το συναντησω απο κοντα και να εκτιμησω την χρηματιστηριακη της αξια στα μασατζιδικα :2funny:....
-τεταρτος σταθμος σολωμου 54(3ος οροφος) οπου ειδα ενα πολυ αξιοπρεπες περιβαλλον και την ειρηνη μιλφ ξανθια γεματη(μποσικη)..μου ειπε τις τιμουλες..60 ευρω κλπ...αισθησιακο κλπ..,αλλα την εκανα και απο εκει....και πηγα για καφε ηρεμα και ωραια! :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτα προς το παρον...
...φίλε Βάσο..άρχισες να γερνάς και ξέχασες...εκείνη που κάπου την ξέρεις ..είναι η Ζάνα από Μάρνης...
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς που πήγε η Χαρά απο choco spa (παλαιότερα θησέως στο Μαρούσι)? :huh:

 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Η Μαρίνα σερβίρει μπριτζόλα ή είναι μόνο στην υποδοχή; έχεις ποτέ λιβανίσει το εν λόγω ίδρυμα;
Φώτισε το ταπεινό σου τέκνο :sunglasses:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η Μαρίνα σερβίρει μπριτζόλα ή είναι μόνο στην υποδοχή; έχεις ποτέ λιβανίσει το εν λόγω ίδρυμα;
Φώτισε το ταπεινό σου τέκνο :sunglasses:
η μαρινα μαλλον το παιζει παρολί. σερβιρει όπου ξερει και γουσταρει..
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη στουρνάρη την Παρασκευή : πήρα Μάγια, αν και πήγα για Μάρσι αλλά δούλευε. λοιπόν χωρίς να είναι εντυπωσιακή από εμφάνιση είναι αρκετά θηλυκή (ψηλή μελαχρινή καλό κορμί..). αρκετά καλό μασάζ. προς το τέλος του μασαζ και πριν προλάβω να γυρίσω γδύθηκε και ανέβηκε πάνω μου.... κύριοι η κοπέλα γούσταρε πραγματικά, άρχισε να τρίβεται με πάθος πάνω μου, να με φιλάει και να με γλύφει παντού με τρομερό αισθησιασμό. όταν γύρισα έγινε το έλα να δεις... σας λέω μόνο ότι μας χτύπησαν την πόρτα γιατί φώναζε (χι,χι). εν κατακλείδι όχι μοντάλο αλλά εξαιρετική πρόγραμμα... τιμή 70 (+10 από μένα). προτείνεται! 
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Επισκεψη σε сhoco spa την Παρασκευή.

Νέα τεμάχια στο μαγαζί αλλά προτήμησα την Αννα.

Mασαζάκι υποτυπώδες αλλα βυζί super.

Ισπανική και φραπέ 90 το αντίτιμο για 50 λεπτά περίπου.
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εν κατακλείδι όχι μοντάλο αλλά εξαιρετική πρόγραμμα.
Το ορθό μετά της σχετικής συγνώμης: ... όχι μοντέλο αλλά εξαιρετικό πρόγραμμα.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
...φίλε Βάσο..άρχισες να γερνάς και ξέχασες...εκείνη που κάπου την ξέρεις ..είναι η Ζάνα από Μάρνης...

Καλημέρα συναγωνιστές ...πιθανολογώ ότι δεν ήταν η Ζάνα (στο συγκεκριμένο ίδρυμα την πέτυχα με μαλλί κοκινο με λίγες ξανθές ανταύγιες - εκτός βέβαια αν τα έβαψε εντωμεταξύ!!!) ... το ξανθό Milf μάλλον ήταν η Ρίτα (αρκετά νταρντάνα αν θυμάμαι καλά .. αν και δεν την έχω δοκιμάσει για να μπορώ να εκφέρω άποψη για υπηρεσίες).
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Σχετικά με τον συναγωνιστή που λέει ότι έδωσε 140 για διπλό στην *********(που είναι στο Κολωνάκι αριθμός 44 & 35 για αυτόν που ρώτησε) το έχει τσεκάρει κανείς ?! Εκεί πήγαινε min 200αρι το διπλό και 100άρικο ζήταγαν για σταβλίσια μπριζολίτσα οι ξετσίπωτες, τώρα έριξαν τις τιμές πιο χαμηλά και από τα "απλά" μασσατζίδικα ?!?! Μακάρι δηλαδή γιατί το 100αρικο το άξιζαν ελάχιστες εκεί μέσα (πάντως Ρούλα-Χριστίνα για milf είναι top δίδυμο).

2η ερώτηση: Ποσειδώνος 21 τελικά υπάρχει τρόπος να σου ανοίξουν την πάνω πόρτα ή απλώς σου ανοίγουν την κάτω για να σε αφήσουν με το πουλί στο χέρι και να γελάνε από την κάμερα που σε βλέπουν ?!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Kαλημερα κυριοι...το scouting συνεχιζεται μιας και εχουμε μπροστα μας νεα μεταγραφικη περιοδο...
Παρασκευη απογευμα 20:00 στο ευαγες μασαζοθεραπευτηριο της οδου Επτανησου 1 στην Κυψελη...(το παρκαρισμα σκετη ταλαιπωρια)
Χτυπαω κουδουνι μου αγοιγουν κατευθειαν......μπαινω και βλεπω 2 τεμαχια, την Ειρηνη αδυνατη κοκκινομαλα Ελληνιδα και ενα ρωσιδακι 25αρι με μινι φουστα το οποιο καθησε σε καναπε απεναντι μου και μου μωστραρε τα μπουτια....στο χωρο κινουταν και αλλα ενα τεμαχιο 40+ το οποιο μιλαγε στο τηλεφωνο και δεν μου εδωσε μεγαλη σημασια....οποτε και προσπερασα....
Το προγραμμα 60 ευρο για 45 λεπτα θεραπειας....και αφου τα λεγαμε με την Ειρηνη λεω  ας δοκιμασoυμε μαζι....
Ξεκιναμε το προγραμμα με μασαζ μυοχαλαρωτικο...πιανω συζητηση περι μασατζιδικων,για να δειξω οτι το εχω ξαναδει το εργο.......μετα απο κανενα 25λεπτο χειρομαλαξις κανω κινηση για να πιασω μπουτι.....και εισπρατω απομακρυνση.....τελοσπαντων λεω και το ξεπερναω.....συνεχειζεται η χειρομαλαξη και ξανακανω κινηση για κολο αυτη τη φορα και εισπρατω ενα:
''''Σε παρακαλω'''!!!!!
Α' λεω στο εαυτο μου.....δεν θα τα παμε καλα.....και ξεκιναω επιθεση διαρκειας μην φαμε κανενα γκολ στα τελευταια λεπτα και τρεχουμε......
Τις ξεκιναω λοιπον και εγω το ποιημα περι φραπε και τα γνωστα του θεραπευτικα αποτελεσματα.....αλλα η κοπελα ανενδοτη.
Αφου τελειωνει η χειρμαλαξη της σπονδυλικης στηλης μου λεει γυριστε παρακαλω....βγαινει απο το δωματιο και μου λεει ερχομαι σε ενα λεπτο...
εκει αναθαρυννα λεεω....κατι παει να παιχτει....
Ξαναμπαινει το τεμαχιο στο δωματιο κρατωντας πετσετα στο χερι και τι κανει!!!!!!!
Την ριχνει πανω στο εργαλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Για να αισθανομαι πιο ανετα...."μου λεει
Ενταξει απανταω αλλα ετσι δεν κερδιζεται πελατες.
........................αφωνια............
δεν συνεχισα περαιτερω μιας και ειχα ξενερωσει.
Τελειωσε το θεραπευτικο εργο της, ντυθηκα, ζητησα αποδειξη....γιατι μου πρηξανε τα αρ....ιδια.....και εφυγα.
Τα συμπερασματα δικα σας.
Η χρεωση της θεραπειας 60 ευρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom