Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
σε συνεχεια απο ποστ της παρασκευης ..πρωτη επισκεψη συγκρου 79 η πορτα κατω ανοιχτη στπ πρωτο οροφο το καταστημα ..χτυπουσα κανενα 5 λεπτο αλλα δεν ανοιγε κανενας ..μαλλον εκλεισε ...συνεχιζω προς πειραια παω πρωτα σε ηρωων πολυτεχνειου 18 που εχει αναφερθει απο vasos αλλα μασατζιδικο εκει δεν υπαρχει ..το 18 ειναι ενα παλιο νεοκλασικο κτηριο εγκατελειμενο ...πηγαινω στο 8 που λεει και η αγγελια στα νεα ...στο οποιο ηταν μονο 2 milf ρωσσιδες απο τις χειροτερες που εχω συναντησει σε μασατζιδικο και την εκανα με ελαφρα ..ρωτησα και την τσατσα αν υπαρχει βικτωρια που αναφερθηκε και η τσατσα εκανε σαν τρελη ..πια ειναι αυτη και πως σας ηρθε ..πηγε και αλλος και ρωταγε τα ιδια ....μαλλον δεν με πηγαινε η μερα οποτε γυρισα σπιτι και επεσα γαι υπνο!!
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
σε συνεχεια απο ποστ της παρασκευης ..πρωτη επισκεψη συγκρου 79 η πορτα κατω ανοιχτη στπ πρωτο οροφο το καταστημα ..χτυπουσα κανενα 5 λεπτο αλλα δεν ανοιγε κανενας ..μαλλον εκλεισε ...συνεχιζω προς πειραια παω πρωτα σε ηρωων πολυτεχνειου 18 που εχει αναφερθει απο vasos αλλα μασατζιδικο εκει δεν υπαρχει ..το 18 ειναι ενα παλιο νεοκλασικο κτηριο εγκατελειμενο ...πηγαινω στο 8 που λεει και η αγγελια στα νεα ...στο οποιο ηταν μονο 2 milf ρωσσιδες απο τις χειροτερες που εχω συναντησει σε μασατζιδικο και την εκανα με ελαφρα ..ρωτησα και την τσατσα αν υπαρχει βικτωρια που αναφερθηκε και η τσατσα εκανε σαν τρελη ..πια ειναι αυτη και πως σας ηρθε ..πηγε και αλλος και ρωταγε τα ιδια ....μαλλον δεν με πηγαινε η μερα οποτε γυρισα σπιτι και επεσα γαι υπνο!!
Εγω το ειχα αναφερει οτι ο φιλος που εγραφε στο 18 και Βικτωρια εκανε λαθος .
Πως δεν την  εκανες για Καραισκου 88 θα εμενες ευχαριστημενος.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Εγω το ειχα αναφερει οτι ο φιλος που εγραφε στο 18 και Βικτωρια εκανε λαθος .
Πως δεν την  εκανες για Καραισκου 88 θα εμενες ευχαριστημενος.

Καλημέρα.
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει δει την Λαρίσα στην
Καραίσκου 88 ας δώσει περιγραφή.
Ευχαριστώ.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες άν ξέρει κάποιος ας μ'ενημερώσει γιά την Ποσειδώνος 20 τι γράφει το κουδούνι,και άν παίζουν παροχές υπηρεσιών ανάλογες τής Φραντζή.
Σέ σύγκριση με τη Φ οι θεραπενίδες είναι καλύτερες ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε μαγκες ειναι λιγο αστειο αλλα πριν λιγο προσεξα στις αγγελιες εφημεριδας οτι στη σολωμου 54 υπαρχουν 2 ιδρυματα,  ενα στον 6ο οροφο κ ενα στον 3ο. Εγω πηγα στον 6ο. Και ερωτω μηπως εκανα μαλακια κ πήγα σε λάθος οροφο ?
στο σωστο οροφο πηγες..
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
δεν το ηξερα οτι υπαρχει στο 88 γαμωτ γαμωτ...
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
ρε μαγκες ειναι λιγο αστειο αλλα πριν λιγο προσεξα στις αγγελιες εφημεριδας οτι στη σολωμου 54 υπαρχουν 2 ιδρυματα,  ενα στον 6ο οροφο κ ενα στον 3ο. Εγω πηγα στον 6ο. Και ερωτω μηπως εκανα μαλακια κ πήγα σε λάθος οροφο ?
Δεν εκανες μαλακια  ;)
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα.
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει δει την Λαρίσα στην
Καραίσκου 88 ας δώσει περιγραφή.
Ευχαριστώ.
Θα παω σημερα το μεσημερι , το απογευμα θα υπαρξει ενημερωση και για την Λαρισα.
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
χτες στις ειδησεις λεγανε οτι πιασανε μασατζιδικο στο κολωνακι οπου λειτουργουσε σαν οικος ανοχης με τιμες 150 εουρο και πανω ..ισως γι αυτο να εχουν θορυβηθει και τα υπολοιπα .... επιδη εχω καιρο να διαβασω  κατι ..στη λεκκα η θεια μονικα ειναι ακομα εκει ; παιζει κανενα αλλο καλο εκει ...λεω να παω μια βολτα το μεσιμερη ..εχει κανει καμια βολτα κανενας προσφατα;
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς τι παίζει με Ποσειδώνος 20-21 στο Π.Φάληρο ?! Πάω 3 μέρες τώρα γιατί είναι δίπλα στη δουλειά μου, ανοίγουν στην κάτω είσοδο και δεν ανοίγουν με τίποτα την πάνω πόρτα! Τελευταία φορά τα πήρα στο κρανίο και κράτησα το κουδούνι πατημένο για 10 λεπτά μετρημένα με το ρολοι. Τουλάχιστον έσπασα τα νέυρα όλων όσων ήταν μέσα εκείνη την ώρα :-)

PS: Έχω καιρό να γράψω μιας και έλειπα εξωτερικό. Τελευταία επίσκεψη Σολωμού 54, εκτός από Ζάνα δεν ξέρω αν αξίζει άλλη. Δοκίμασα Μαρία (παλιά από Ιλιάδα και παραμένει Η ξεπέτα!). Πήρα και Ελένη από Πολωνία (δίνει και πίσω πόρτα με κάτι εξτρά), ωραίο μουνί σαν εμφάνιση (μειον τα σιδεράκια) αλλά πάγος γενικά (οπότε delete για εμένα). Σαν το διπλό Θεοδώρας - Ζάνας στην Μάρνης έχω καιρό να πάρω!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
χτες στις ειδησεις λεγανε οτι πιασανε μασατζιδικο στο κολωνακι οπου λειτουργουσε σαν οικος ανοχης με τιμες 150 εουρο και πανω ..ισως γι αυτο να εχουν θορυβηθει και τα υπολοιπα .... επιδη εχω καιρο να διαβασω  κατι ..στη λεκκα η θεια μονικα ειναι ακομα εκει ; παιζει κανενα αλλο καλο εκει ...λεω να παω μια βολτα το μεσιμερη ..εχει κανει καμια βολτα κανενας προσφατα;

Λέκκα? :think: που τη θυμήθηκες,άσε που δεν έχω δει ποτέ post για Λέκκα!!!!!!!!
Η θεία Μόνικα :boobies: όλα τα λεφτά,τι μου θύμησες,ίσως ήταν,αν θυμάμαι καλά, η πρώτη μου εμπειρία σε μασαζερί,και από μασάζ,ίσως το καλύτερο που μου έχουν κάνει.
Πρόσφατα δεν έχω πάει,αν όμως πετύχεις Βέτα ή Γιάννα προτείνονται και η Λάνα δύναμη αλλά απ'ότι ξέρω έχει φύγει.
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
και μενα η πρωτη ηταν!!!! τρελο πουρο!!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
απο Φραντζη 4 (Φ4) χτυπησα την Λιζα.μιλαει αψογα ελληνικα και μου ειπε οτι ειναι ελληνιδα χωρις να την ρωτησω βεβαια.παραδοσιακο φραπεδακι που εξελιχτηκε με καλαμακι και μετα η πολυποθητη μπριζολα.δεν εμεινα δυσαρεστημενος αλλα το καταστημα εχασε τις παλιες καλες δοξες που ειχε  :-
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Οι παρηπλανησεις μου στο μαγικο χωρο του μασαζ συνεχιζονται....εχτες το απογευμα βρεθηκα νωρις (για αλλο λογο) στη Γ'Σεπτεμβριου...τι νωρις δηλαδη 19:30 το βραδυ...
παιρνοντας εξω απο τον αριθμο 151 ειδα μεγαλη ταμπελα ινστιτουτο μασαζ....ρηλαξ κλπ  αλλες θεραπειες.
Ειδα ανοιχτο το μαγαζι και ειπα,δεν παω να ριξω μια ματια αφου εχω και το αυχενικο προβλημα!!!
λοιπον ανεβαινω τα σκαλια μιας μονοκατοικιας....χαλια μαυρα.....μπουρδελο στο Μεταξουργειο ειναι καλυτερο απο τε εν λογω......
Φτανω στον πρωτο οροφο και χτυπαω το κουδουνι.
Μου ανοιγει μια χοντρη ξανθια 40αρα,
Γεια σας μου λεει....γεια σας απαναταω και μπαινω...
Μπαινοντας ειχε 2-3 καναπεδες αριστερα και πανω τους ηταν χυμενα Ρωσικα milf ετοιμα να μου ορμηξουν.....
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η βαθμολογια με πολυ μεγαλη επιοικεια....
αυτες ουτε να μου διναν 100ευρο δεν τις γαμαγα....3 γκομενες ολες χαλια...
Μου λει η θεια" το προγραμμα ειναι αθλητικο μασαζ που στο τελος γινεται αισθησιακο και το δωρο ειναι 60 ευρο...."
Με ποια θελετε να περασετε? με ρωταει.
Μαλλον με καμια της λεεω......καληνυχτιζω και την κανω με ελαφρια...

Δεν ξερω εντυπωσεις αλλων φιλων απο το ενλογω ιδρυμα δεν ξερω καν εαν σερβιρει μπριζολα ή φραπε αλλα εχω να πω το εξης...δινοντας σε καποια απο αυτες τις γκομενες 60 ευρο αυτοματα...να ξερετε οτι οταν θα πατε για μασαζ και θα δειτε μια κοπελα της προκοπης θα πρεπει να δωσετε 80.....γιατι εα μαθευτει στην πιατσα οτι αυτα τα μπαζα βρισκουν πελατες τοτε οι καλες θα το παρουν επανω τους.
Τι να πω.....εαν ειναι καποιος γνωστης του ιδρυματος ας διαφωτισει...μηπως επεσα σε λαθος ημερα......
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Λέκκα? :think: που τη θυμήθηκες,άσε που δεν έχω δει ποτέ post για Λέκκα!!!!!!!!
Η θεία Μόνικα :boobies: όλα τα λεφτά,τι μου θύμησες,ίσως ήταν,αν θυμάμαι καλά, η πρώτη μου εμπειρία σε μασαζερί,και από μασάζ,ίσως το καλύτερο που μου έχουν κάνει.
Πρόσφατα δεν έχω πάει,αν όμως πετύχεις Βέτα ή Γιάννα προτείνονται και η Λάνα δύναμη αλλά απ'ότι ξέρω έχει φύγει.
έχει καμία σχέση η θεία μόνικα με την μόνικα της σολωμου 54. Γιατί και αυτή είναι μια θείτσα..... :rolleyes:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
ρε μαγκες ειναι λιγο αστειο αλλα πριν λιγο προσεξα στις αγγελιες εφημεριδας οτι στη σολωμου 54 υπαρχουν 2 ιδρυματα,  ενα στον 6ο οροφο κ ενα στον 3ο. Εγω πηγα στον 6ο. Και ερωτω μηπως εκανα μαλακια κ πήγα σε λάθος οροφο ?
....άστρο λαμπρό σε οδήγησε και πήγες εκεί που έπρεπε ...στην ΖΑΝΑ...αλλά και άλλο στον 3ο σερβρίρει μπριζόλες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom