Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Με την ευκαιρία που μιλάμε για Ανδρονίκου, ξέρει κανείς εκτός από Νταιάνα τι άλλο αξιόλογο παιζει ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μετα απο αρκετο καιρο απουσιας απο τα μπριζολαδικα πασων των αθηνων :dancing:επανηλθα δημητριος...και πιο ωριμος ή αλλιως poyreintzer :dancing:....και ξεκιναμε....

1) πρωτο ιδρυμα που φαγαμε κοψιδια φρεσκα ηταν το ιδρυμα της φωκιωνος νεγρη 9-11...τεμαχιο αλινα..πολυ καλο στο ψησιμο του κρεατος και στην επαλειψη ολης της περιοχης... :dancing:τιμη 80 ευρω κλασσικα..αλλα τεμαχια ηταν η ολγα(πολυ καλο),αναστασια αλβανιδα μαλλον(πρωην θησεως 31 καλλιθεα)και μια μελαχροινη ψηλη καλη δεν θυμαμαι ονομα ομως.....

2)δευτερο ιδρυμα που περασα ομως περαστικος της θησεως 79 καλλιθεα...μιλαμε η απολυτη ξενερα απο τεμαχια και απο οτι μου ελεγε ενας στην πορτα και απο υπηρεσιες...ασε που βρωμαει απιστευτα μια μποχα...σαν μπαγιατεμενο κοκορετσι ενα πραμα....ουστ....

3)τριτο ιδρυμα της καραισκου 88 οπου μου ανοιξε αυτη η ξανθια ψηλη αλογα με το σταβλισιο βλεμμα της ξαναμμενης μπριζολας που δεν καιγεται ομως στα καρβουνα αλλα τρωγεται αψητη....και μου δειχνει τα τεμαχισμενα προς βρωση κρεατα... :grin: μια βικτωρια ξανθουλα καλη εμφανισιακα,αλλα οχι του γουστου μου και μια στελλα αν θυμαμαι καλα...της λεω λοιπον της τυπισσας(παιδες τί αλογο ειναι αυτο?) οτι θα ηθελα να μπω μαζι της μεσα και αυτη μου ειπε"οχι δεν μπορει να γινει αυτο...διαλεξε μια απο τις κοπελες"..χωρις να το σκεφτω την εκανα και εφυγα αναζητωντας αλλου το "well-done" :cheesy:

4)τεταρτο ιδρυμα αυτο της ηρωων πολυτεχνειου 18 πειραιας......εκει βρισκεται η βικτωρια(πρωην λεκκα) οπου και περασα τρομερα.....δε χρειαζεται αναλυση...απο οτι μου ειπε εργαζεται μαζι της ως ψηστρια και η αναστασια απο πρωην λεκκα για οσους ενδιαφερονται...εγω δεν την θυμαμαι ακριβως..ποια λεει,αλλα ετσι μου ειπε η αδυνατη και κατα τα αλλα σταβλισια μπριζολα που εφαγα και δεν μου εκατσε στο στομαχι!

Θα επανελθω καποτε και με επομενες ανταποκρισεις... :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για το καταστημα της καραισκου που μολις ανεφερε ο βασος, πηγε φιλος και με ενημερωσε, πως το εντυπωσιακο ανεμβολίαστο κοπροσκυλο που ανοιγει την πορτα, εχει μοναδικο σκοπο να σε ψησει και να περασεις με τα υπολοιπα (εκτος αυτης) τεμαχια, ενω μαλλον αυτη ψηνεται μονο με γνωστους και το παιζει ντιβα.
οπότε τη στιγμη που νομιζε αυτη οτι ο φιλος θα μπει με αλλο τεμαχιο, της ειπε: ''παμε, αλλα μαζι..'' και οταν του απαντησε οτι αυτη δεν παιζει, ο φιλος εκανε μεταβολη και την εκανε με ελαφρα και το ''ζωντανό'' (εκ του κοπροσκυλου), στραβωσε και του τα ψιλο-κατεβασε..  :jerking: :jerking:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
για το καταστημα της καραισκου που μολις ανεφερε ο βασος, πηγε φιλος και με ενημερωσε, πως το εντυπωσιακο ανεμβολίαστο κοπροσκυλο που ανοιγει την πορτα, εχει μοναδικο σκοπο να σε ψησει και να περασεις με τα υπολοιπα (εκτος αυτης) τεμαχια, ενω μαλλον αυτη ψηνεται μονο με γνωστους και το παιζει ντιβα.
οπότε τη στιγμη που νομιζε αυτη οτι ο φιλος θα μπει με αλλο τεμαχιο, της ειπε: ''παμε, αλλα μαζι..'' και οταν του απαντησε οτι αυτη δεν παιζει, ο φιλος εκανε μεταβολη και την εκανε με ελαφρα και το ''ζωντανό'' (εκ του κοπροσκυλου), στραβωσε και του τα ψιλο-κατεβασε..  :jerking: :jerking:
Φιλε παπα τι να το κανω το να παω σε ενα μαγαζι κα να με υποδεχεται μια μουναρα ,κα να μου πασαρουν ενα μπαζο ,δεν μπορω να καταλαβω το βιτσιο μερικων , πηγα λεει και μου ανοιγει την πορτα μια μουναρα , και επαθα πλακα ,τι πλακα επαθες ρε φιλε , την γαμισες , μαλλον οχι ,ε τοτε τραβα παιξτο καλυτερα παρα να σκασεις 80 -100 για μια πατσαβουρα...ετσι δεν ειναι ρε παιδια ????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλε παπα τι να το κανω το να παω σε ενα μαγαζι κα να με υποδεχεται μια μουναρα ,κα να μου πασαρουν ενα μπαζο ,δεν μπορω να καταλαβω το βιτσιο μερικων , πηγα λεει και μου ανοιγει την πορτα μια μουναρα , και επαθα πλακα ,τι πλακα επαθες ρε φιλε , την γαμισες , μαλλον οχι ,ε τοτε τραβα παιξτο καλυτερα παρα να σκασεις 80 -100 για μια πατσαβουρα...ετσι δεν ειναι ρε παιδια ????
προσωπικα συμφωνω και γι αυτο ενημερωσα.
δεν μπορω να μου μοστράρουν αστακο και να πρεπει να φαω μαρίδα και μαλιστα στην τιμη του αστακου..
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καμία τελευατία ενημέρωση για το μαγαζακι  Κηφισιας 12??
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Καλημερα και απο εμενα, εχοντας λειψει καιρο απο το πεδιο μαχης ξεκινησα εχτες για νεες ανταποκρισεις.....

ο δρομος λοιπον με εβγαλε Γαλατσιου 1 καταστημα ΕΛΛΑΔΑ (προσοχη γιατι υπαρχει και αλλο στην ιδια πολυκατοικια)

Μου ανοιγει μια ξανθια milf ρωσιδα με ασπρη μπλουζα μεχρι το μπουτι και απο μεσα μονο καλσον.Ωραια λεεω σε στεεικαδικο πεσαμε....και ξεκιναει το ποιηματακι της μιας και πηγαινα πρωτη φορα στο μαγαζι.
Ρωσιδα: Πως μας βρηκατε?

kosfra:Απο αγγελια

Ρωσιδα:Σε ποια εφημεριδα?
kosfra: Στα Νεα
ρωσιδα: Σας ρωταω γιατι πληρωνουμε λεφτα για τις αγγελιες και πρεπει να ξερουμε  ποια εφημεριδα διαβαζεται περισσοτερο.
kosfra: Ενταξει
Ρωσιδα:Ελατε κοριτσια......

ερχονται 4 τεμαχια οχι κατι το ιδιαιτερο....ολες ανατολικης προελευσεως ξεχωρισα μια ξανθια και το ξανθο της υποδοχης.

Ρωσιδα:Λοιπον....
kosfra: Εσενα
Ρωσιδα : A' εγω φευγω τωρα(η αληθεια ειναι οτι ειχε παει η ωρα 20:20)
kosfra:καλα στειλε μου την αλλα ξανθια ΛΙΖΑ την ελεγαν,
Ρωσιδα: Eδω κανουμε μυοχαλαρωτικο, αθλητικο μασαζ απαλο ή εντονο και ειναι 60 ευρο.Πρεπει να με πληρωσεται τωρα.....
Kosfra: ok
Ρωσιδα: θελετε αποδειξη???????????????????????
kosfra:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....μπα.........!!!!!!!!!!!!!!!

Στελνει λοιπον το τεμαχιο..το οποιο να σημειωσω εδω..... οτι φοραγε και αυτο ιατρικη μπλουζα μεχρι το μπουτι και διχτυωτο καλτσον απο μεσα.
Απο εμφανηση οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα που να τρεχεις 20:30 το βραδυ τωρα...

Ξεκιναει το μασαζ λοιπον....αφου ετριβε την πλατη (για τον πουτσο)κανενα δεκαλεπτο τις πιανω κουβεντα σχετικα με το που εχει δουλεψει, οτι εγω μενω στη γειτονια, οτι πηγαινω πρωτη φορα στο συγκεκριμενο μαγαζι αλλα γενικα μου αρεσουν τα μασαζ και αλλες μπουρδες για να σπασει ο παγος....
Κανω λοιπον κινηση οπως εχει σκυψει για να πιασω κωλομερι αφου μου ειχε πεταξει το μισο στη μαπα....
εεεεεεεεε μου λεει τι κανεις?
kosfra:γυμναζω τα δακτυλα μου.
milf:εδω δεν κανουμε τετοια......δεν ειναι μπορντελο εδω.....
kosfra: καλα και εγω ελεγα να δωσω ενα δωρακι μηπως κανουμε τιποτα παραπανω...
milf: και που ξερω εγω μηπως εισαι κανενας αστυνομικος και με πας φυλακη.
kosfra: Θα το ρισκαρεις αλλα μπορει και να κερδισεις

εκει κολλησε λιγο αλλα μετα ηρθε μπροστα μου και ανοιξε το κατω κουμπι της μπλουζας ετσι ωστε να μπορω να πιασω το μ....ι της......
εμεινε εκει για κανενα 5λεπτο και κανει κινηση να παει προς τα πισω....
kosfra: τι αυτο ητανε?
milf:ε τωρα.....αφου εισαι πρωτη φορα εδω....
kosfra;βγαλε την μπλουζα να κανουμε καμια εκτονωση τουλαχιστον
milf:καλα.
Βγαζει μπλουζα και αρχιζει το φραπεδακι......μεχρι τελικης πτωσεως.

milf: ενταξει?
kosfra;οχι απολυτα...
μαλλον δεν το καταλαβε....
ντυνομαι και ετοιμαζομαι να φυγω....
milf:δεν θα μου δωσεις δωρο?????

kosfra: ξερεις πρωτη φορα σε μαγαζι δεν δινω δωρο!!!!!!

αρπα την μωρη καριολα...που μου εβγαλες την παναγια(sorry δεσποτα) για ενα κολοφραπε..............
milf:μα εγω εκανε σπεσιαλ προγραμμα σε εσενα...
kosfra; την επομενη φορα, εαν κανεις καλυτερο θα παρεις δωρακι.
Καληνυχτα.....

Μα την καριολα...με επρηξε ρε παιδια......καλα οι τυπισσες μας εχουν για χαζους???ειναι δυνατον σε τετοιο μασατζιδικο να παει καποιος για φυσιοθεραπεια και να τον υποδεχτει η milf ρωσιδα με ρομπα που ισα καλυπτει την κολοτρυπιδα....

Τι να πω.
Παντως θα ξαναπαω....ετσι για να κοψω αντιδρασεις.....

Μεγαλο το post sorry αλλα ειχα καιρο να γραψω και με εκανε βεβαια και η κατασταση να αγανακτησω...

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.751
Πόντοι
41.447
kosfra: ξερεις πρωτη φορα σε μαγαζι δεν δινω δωρο!!!!!!

αρπα την μωρη καριολα...που μου εβγαλες την παναγια(sorry δεσποτα) για ενα κολοφραπε..............
milf:μα εγω εκανε σπεσιαλ προγραμμα σε εσενα...
kosfra; την επομενη φορα, εαν κανεις καλυτερο θα παρεις δωρακι.
Καληνυχτα.....

Μα την καριολα...με επρηξε ρε παιδια......καλα οι τυπισσες μας εχουν για χαζους???ειναι δυνατον σε τετοιο μασατζιδικο να παει καποιος για φυσιοθεραπεια και να τον υποδεχτει η milf ρωσιδα με ρομπα που ισα καλυπτει την κολοτρυπιδα....

Τι να πω.
Παντως θα ξαναπαω....ετσι για να κοψω αντιδρασεις.....

Μεγαλο το post sorry αλλα ειχα καιρο να γραψω και με εκανε βεβαια και η κατασταση να αγανακτησω...

Άξιος kosfra!
έτσι να μην τους περνάει.
Πολύ σωστος!
Ελπίζω και οι άλλοι συναγωνιστές που διαβάζουν όταν πηγάινουν σε ένα μαγαζί πρώτη φορά να αντιδρούν ανάλογα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
milf:δεν θα μου δωσεις δωρο?????

kosfra: ξερεις πρωτη φορα σε μαγαζι δεν δινω δωρο!!!!!!

αρπα την μωρη καριολα...που μου εβγαλες την παναγια (sorry δεσποτα) για ενα κολοφραπε..............
milf:μα εγω εκανε σπεσιαλ προγραμμα σε εσενα...
kosfra; την επομενη φορα, εαν κανεις καλυτερο θα παρεις δωρακι.
Καληνυχτα.....
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ξηγηθηκες !!!!  :thumbsup: :thumbsup:

και μην ανησυχεις.. εμεις οι μορμόνοι δεν εχουμε παναγια !!
ή μηπως εχουμε ????  :think: :think:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπραβο kosfra...και εγω ετσι ξηγιεμαι τις περισσοτερες φορες.....για να παρουν το μαθημα τους,αλλα ελα που υπαρχουν ενα ματσο μαλακες και τους τα δινουν ...τσεκαρε πμ.. ;)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Δεν λεω ρε παιδια και εγω εχω πληρωσει κοροιδιστικα λεφτα...πολες φορες ουτε το παιζω εξυπνος...μερικες φορες εις γνωσιν μου κι ολας πηγα καπου που ηξερα οτι δεν εχει φουλ μονο φραπε....αλλα μωρη ΚΑΡΙΟΛΑ μου φορας το διχτυωτο με το στριγκακι απο μεσα....και το μισο βυζομπαλο εξω.....και μου το παιζεις και High Class μαγαζι....και θες και δωρο  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!
Τελοσπαντων ξεχασα να αναφερω γιαυτο και επανερχομαι οτι και σαν χωρος το πολυιατρειο του πονου(ιδρυμα:Ελλαδα) οπως λεγεται η μασαζερι....εχει ενα μπανιο που εαν μπεις μεσα το λιγοτερο που θα παθεις ειναι χολερα.....αφου να φανταστειτε πηγα για μπανιο και δεν εκανα.

 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες :dancing: και με πολλά  :boobies: !!!!
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Δεν λεω ρε παιδια και εγω εχω πληρωσει κοροιδιστικα λεφτα...πολες φορες ουτε το παιζω εξυπνος...μερικες φορες εις γνωσιν μου κι ολας πηγα καπου που ηξερα οτι δεν εχει φουλ μονο φραπε....αλλα μωρη ΚΑΡΙΟΛΑ μου φορας το διχτυωτο με το στριγκακι απο μεσα....και το μισο βυζομπαλο εξω.....και μου το παιζεις και High Class μαγαζι....και θες και δωρο  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!
Τελοσπαντων ξεχασα να αναφερω γιαυτο και επανερχομαι οτι και σαν χωρος το πολυιατρειο του πονου(ιδρυμα:Ελλαδα) οπως λεγεται η μασαζερι....εχει ενα μπανιο που εαν μπεις μεσα το λιγοτερο που θα παθεις ειναι χολερα.....αφου να φανταστειτε πηγα για μπανιο και δεν εκανα.
+1000 εύγε φιλε Kosfra πολύ καλά ξηγήθηκες στα καριολάκια. Κάτι τέτοια  :bottom:τους χρειάζονται για να στρώσουν χαρακτήρα.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
milf: ενταξει?
kosfra;οχι απολυτα...
μαλλον δεν το καταλαβε....
ντυνομαι και ετοιμαζομαι να φυγω....
milf:δεν θα μου δωσεις δωρο?????

kosfra: ξερεις πρωτη φορα σε μαγαζι δεν δινω δωρο!!!!!!

αρπα την μωρη καριολα...που μου εβγαλες την παναγια(sorry δεσποτα) για ενα κολοφραπε..............
milf:μα εγω εκανε σπεσιαλ προγραμμα σε εσενα...
kosfra; την επομενη φορα, εαν κανεις καλυτερο θα παρεις δωρακι.
Καληνυχτα.....

Μα την καριολα...με επρηξε ρε παιδια......καλα οι τυπισσες μας εχουν για χαζους???ειναι δυνατον σε τετοιο μασατζιδικο να παει καποιος για φυσιοθεραπεια και να τον υποδεχτει η milf ρωσιδα με ρομπα που ισα καλυπτει την κολοτρυπιδα....

Πραγματικά ΑΞΙΟΣ.
 

spai_888

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος ο φιλος αν και αυτο το μαγαζι δεν ειναι να παιρνας ουτε απέξο.
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
βολτούλα προχτές μετά απο καιρό απο Κ12 , Δοκίμασα το πιάτο "Άννα" τιπότε το σούπερ εκτός αποτο γεγονός ότι έχει τεράστια μπαλόνια και μάλιστα φυσικά .Μανιασμένο φραπεδάκι , και αρκετά καλό το ψητό , αλλά το καλύτερο της είναι τα μπαλόνια..... Σούπερ !
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
που λέτε εγω πήρα τήλ φραντζη και μου παν πως η ολγα η λιθουαν δεν δουλε πια...
βασο  μηπως ειναι αυτη στο φωκα 9 11.....  :huh: βουηθεια!!
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
μπορω σας παρακαλω να εχω το τηλ απο φραντζη 4?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom