Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Την περασμένη Πέμπτη επίσκεψη στη Φραντζή 4. Εκτός από κάτι μπάζα υπήρχε η Λίζα και η Όλγα ξανθιά Λιθουανή 1.80+.
Πήρα το άλογο το οποίο από μασάζ ήταν μέτριο.  Καλός καφές με καλαμάκι και μπριζόλα χορταστικότατη.
Προτείνεται για λάτρεις του είδους. Εμένα που μου αρέσει η ποικιλία θα με ξαναδεί κάποια στιγμή όχι πάντως άμεσα.

Mάλλον ήταν χαλαρή η ώρα, συνήθως είναι η ΞΕΠΕΤΑ γι αυτό προσοχή οκ?! Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω κάνει test drive
όλα τα μοντέλα και μερικές φορές long test drive!
 

athensmale32

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους

Εχει ακουσει κανεις για ενα καλο στο Γαλατσι??
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μασατζίδικα που γαμάς ε;Εγώ στην Αγγλία στο Manchester που σπουδάζω έχω αυτό που επισκέπτομαι Βάζει κάτω 10 Ελληνικά studio και όλα τα μπουρδέλα.Πήρα 1 γκομενάρα (Amy αν θα δείτε στα κορίτσια του site) γαι 1 ώρα και 2 φορές μέχρι τελευταίο λεπτό περιποίηση,όλες τις στάσεις.Απ'τις καλύτερες εμπειρίες μου.Κια μετά λένε οι Άγγλοι πάνε μόνο μεταξύ τους και δεν έχουν "μαγαζιά".Αυτά να βλέπουν στα δήθεν studio μπας και συμμορφωθούν

Γι'αυτό πρέπει όλοι να γίνουμε οπαδοί της Manchester :cheesy:
Πωπω τι παιδιά έχει αυτό το ίδρυμα ...  :rockon:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Mάλλον ήταν χαλαρή η ώρα, συνήθως είναι η ΞΕΠΕΤΑ γι αυτό προσοχή οκ?! Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω κάνει test drive
όλα τα μοντέλα και μερικές φορές long test drive!
Τι προτείνεις για long test drive; (όχι απαραίτητα από το εν λόγω μαγαζί).
 

super

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
βοηθηστε λιγο ρε παιδια με σχολια για Ευηνου
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μασατζίδικα που γαμάς ε;Εγώ στην Αγγλία στο Manchester που σπουδάζω έχω αυτό που επισκέπτομαι Βάζει κάτω 10 Ελληνικά studio και όλα τα μπουρδέλα.Πήρα 1 γκομενάρα (Amy αν θα δείτε στα κορίτσια του site) γαι 1 ώρα και 2 φορές μέχρι τελευταίο λεπτό περιποίηση,όλες τις στάσεις.Απ'τις καλύτερες εμπειρίες μου.Κια μετά λένε οι Άγγλοι πάνε μόνο μεταξύ τους και δεν έχουν "μαγαζιά".Αυτά να βλέπουν στα δήθεν studio μπας και συμμορφωθούν

Το Manchester είναι εργατική πόλη...Έχουν συνείδηση γιαυτό οι τιμές είναι χαμηλά χαχαχαχα. Τέτοια άλογα στο Λονδίνο τα καβαλάς με 150 λιριά και πάνω. 
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Mπορεις να διαβασης στο φορουμ "πιατσες του πειραια " υπαρχουν ολα τα μασαζομαγαζα της γαβρουπολης.
Φιλε αν θες στειλε ενα link με το συγκεκριμένο γιατι παρολο το πσαξιμο τζιφος
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Καλημερα σε ολους

Εχει ακουσει κανεις για ενα καλο στο Γαλατσι??
Εγω εχω ακουσει για ενα καλο σουβλατζιδικο αλλα μαλλον δεν σε ενδιαφερει αυτο

Yπαρχει ενα section με μικρες αγγελίες και μεσα σε αυτο θα βρεις αγγελιες απο μασατζιδικα.
Πληροφοριακα σε ενημερωνω οτι αυτη την στιγμη επι της Βεικου εαν θελεις μπριζολα, δεν παιζει τιποτα.


 

D916

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καθυστερημένη ενημέρωση για επίσκεψη στην Στουρνάρη την Παρασκευή. πήρα Μαίρη, μελαχρινή, ωραίο σωματάκι, κάποιας (!!) ηλικίας (σίγουρα άνω των 30). Πολύ αισθησιακό και προσεκτικό μασάζ (ξέρει να αγγίζει σωστά....), μετά τούτου πλήρες κυρίως γεύμα, με προθυμία και ερωτισμό αλλά όχι ιδιαίτερο πάθος και ένταση. συμπερασματικώς προτείνεται αφού δεν κλαις τα 70 ευρώπουλα
+1
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερίζω όλους τους μασαζόφιλούς. Σχετικά με το ευαγές ίδρυμα της Ποσειδώνος στο Παλαιό Φάληρο είπα να δώσω μία ευκαιρία ακόμα μπάς και ανοίξουν. Πράγματι άνοιξαν και βλέποντας τα κορίτσια είδα 2 αρκετά καυλιάρικα milfakia την Αννα απο Πολωνία και την Σοφία απο ρωσία.Δεν πήρα όμως γιατί ήμουν βιαστικός. Εχει κανείς εμπειρία με κάποιο από τα δύο μωράκια ας την καταθέσει ακόμα και με pm γιατί σκέφτομαι να τιμήσω ένα από τα δύο σύντομα.
 

rafaelmarquez

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες εχεις κανενας τηλεφωνο να στειλει απο Στουρναρη 63 με pm?

 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ποσειδωνος στο Παλαιο φαληρο σε ποιον οροφο ειναι ρε παιδια
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
4ος όροφος κουδούνι Αρωματοθεραπεία.Καλό βολί :sunglasses: αν περάσεις να φροντίσεις μέχρι το απογευματάκι νωρίς γιατί μετά κλείνει.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ανταπόκριση από Γ΄ Σεπτεμβρίου : το μιλφάκι που υπήρχε ερώτημα και υποσχέθηκα ενημέρωση (πάτερ μου...) δεν είναι άλλη από την γνωστή από τη Λέκκα λευκορωσίδα Λάνα. Καλό κορμί,πολύ ωραία πόδια, πολύ καλό μασάζ, γενικώς προθυμία, 80 ευρώ, αλλά τα .... συνηθισμένα, όχι κάτι εντυπωσιακό.
η ΛΑΝΑ??????????????????στην γ σεπτ?εισαι σιγουρος?απο λεκκα στην γ σεπτ????????μια δυνατη ειναι αυτη,οχιιι και το κ ο ρ μ ι!!!!!
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
κατάθεση προχθές σε Σ.63 Πήρα Μάγια 32-33 αρκετά καλό μασάζ και φουλ πρόγραμμα με 70. Στο συγκεκριμένο κατάστημα έχω πάρει και Μάρσι η οποία σερβίρει αρκετά καλή μπριζόλα αλλα απο μασάζ τίποτα.Εχει κανείς άποψη για τη Μαίρη;
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
στα νεα εχει μια αγγελια πολλα υποσχομενη για ελληνιδα αισθητικο στο β.σοφιας 101 ...ξερει κανεις τι παιζει ...μασαζ καλο; φραπεδακι παιζει; κατι παραπανω; τιμη;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στα νεα εχει μια αγγελια πολλα υποσχομενη για ελληνιδα αισθητικο στο β.σοφιας 101 ...ξερει κανεις τι παιζει ...μασαζ καλο; φραπεδακι παιζει; κατι παραπανω; τιμη;
η γνωστη γιαγια ψυχασθενης..  :2funny: :2funny:
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
πατερ μου εξηγησε μου ...το βροντερο γελιο σου με τρομαζει!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πηγαινε, κι αν δεν φας και καμια αναποδη ή τιποτε χριστοπαναγίες, ελα πες το μας..  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom