Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Χαιρετισμούς στους συναδέλφους. Γράφω μετά από πολλά χρόνια (βασικά μετά τις οδηγίες που έχω γράψει σαν intro to massages δεν έχω γράψει και πολλά για τον βασικότερο λόγο ότι έλειπα εξωτερικό οπότε και δεν είχα πληροφορίες να δώσω).

Τελευταίους 6 μήνες είχα κολήσει με Βίκυ, Μέλίσσα και Μαριάννα από το Κ47 από το οποίο βέβαια μόνο η Μαριάννα έχει μείνει να κρατάει κάπως το μαγαζί, οι άλλες είναι για κλωτσιές (είναι όσο έκφυλη πρέπει αλλά και συνέχεια το ίδιο πιάτο το βαριέσαι - δοκίμασα και διπλό με Αλίσια και την Χριστίνα αλλά δεν λέει τίποτα).

Ξεκίνησα μια γύρα σε Φερρών 19, Ομήρου 44, Στουρνάρη, Σολωμού χωρίς να μπορώ να πω ότι ενυπωσιάστηκα. Κανένα δίδυμο όπως Μαρριάνας-Βίκυς/Μελίσσας παίζει πουθενά άλλου ? Κοιτάζω για PSE σίγουρα και όσο πιο μικρές σε ηλικία γίνεται.

Τελευταία έχω καταθέσει σε Χρύσπα (Ομήρου, φάνηκε ξήγα και ενώ εμφανισιακά έχει ότι ψάχνω απέχει αρκετά από αυτά που θέλω στο θέμα υπηρεσιών), Αλεξάνδρα (Φερρών, απορώ πως μου σηκώθηκε και τη γάμησα!), Ναταλί (Σολωμού, για εμένα παραμένει το καλύτερο κλαρίνο στην πίατσα εδώ και πολλά χρόνια, να την βάζει όλη μέσα και να γλύφει και τις μπάλλες σε στέλνει αλλά και πάλι πόσες φορές να πας στα ίδια), Ζάνα (εδώ και αν μιλάμε για γυναίκα που έχει κολλήσει ένσημα).

Κοιτάζω για καλά ντουέτα στην Ομήρου (αν υπάρχουν όπως παλιά Ρούλα-Ειρήνη, Άννα, κτλ εποχές 2008 - τελευταία μου επίσκεψη ήταν μόλις είχε έρθει η Αλεξάνδρα, εντυπωσιακή σε εμφάνιση αλλά στο κρεβάτι ασταθές performance) ή οπουδήποτε αλλού έχει κανείς  προσωπικη εμπειρια. Θα παρακαλούσα σε PM για οικονομια λογου :-)

 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα καινουργιο σαιτ που θα το πουμε "μασατζιδικα που μονο γαμας"
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Για το πατησιων 131 ξερουμε κατι ? το επισκεφτηκα και η σεριφις μου ειπε πως ουτε καφε δε σερβιρουν
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
παιδια μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα καινουργιο σαιτ που θα το πουμε "μασατζιδικα που μονο γαμας"
Καινουργιο σαιτ...λιγο δυσκολο :cheesy:
Καινουργιο thread μαλλον εννοεις....μαλλον οχι....γιατι για να γαμας μονο καλυτερα να πας σε στουντιο :sunglasses:
Για το πατησιων 131 ξερουμε κατι ? το επισκεφτηκα και η σεριφις μου ειπε πως ουτε καφε δε σερβιρουν
στην προηγουμενη σελιδα ο heelover εχει απαντηση στο ερωτημα αυτο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Για το πατησιων 131 ξερουμε κατι ? το επισκεφτηκα και η σεριφις μου ειπε πως ουτε καφε δε σερβιρουν

φουλ του άσσου το μαγαζι εξ-αποανεκαθεν... :grin:
αλλα απο τα χειροτερα κατ'εμε μαγαζια..ξεπεταδικο και μαζευει ολα τα αλβανα ασχετα..
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καινουργιο σαιτ...λιγο δυσκολο :cheesy:
Καινουργιο thread μαλλον εννοεις....μαλλον οχι....γιατι για να γαμας μονο καλυτερα να πας σε στουντιο :sunglasses:στην προηγουμενη σελιδα ο heelover εχει απαντηση στο ερωτημα αυτο
σε θρεντ για στούντιο είμαστε εδώ
μασατζίδικο που μπορείς να γαμήσεις σημαίνει πως υπάρχει και πιθανότητα να μην τα καταφέρεις
εδώ δεν ισχύει
στούντιο και μάλιστα υπάρχουν και καλύτερα στούντιο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.896
Πόντοι
19.505
Λοιπό όπως καταλάβατε χτες είχα τουρ στα μασατζίδικα. Σε απογευματινή επίσκεψη στο Συγγρού 29 εθεάθη η κινεζούλα-μούσα μου που τις έχω χτίσει το στοματάκι, η Νίνα από Μάρνη 28. Όσοι λοιπόν την έψαχναν, παραμένει σκέτη καύλα και με 60 ευρώ για ένα μισάωρο ή 80 ευρώ για 45 λεπτά θα μπορούμε πλέον να την απολαύσουμε αν η κινέζικη ευαισθησία της δεν έχει διαφθαρεί από το συγχρωτισμό με τις ξεπέτες του ελαιοτριβείου.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Λοιπό όπως καταλάβατε χτες είχα τουρ στα μασατζίδικα. Σε απογευματινή επίσκεψη στο Συγγρού 29 εθεάθη η κινεζούλα-μούσα μου που τις έχω χτίσει το στοματάκι, η Νίνα από Μάρνη 28. Όσοι λοιπόν την έψαχναν, παραμένει σκέτη καύλα και με 60 ευρώ για ένα μισάωρο ή 80 ευρώ για 45 λεπτά θα μπορούμε πλέον να την απολαύσουμε αν η κινέζικη ευαισθησία της δεν έχει διαφθαρεί από το συγχρωτισμό με τις ξεπέτες του ελαιοτριβείου.
Αν γινει και αυτη ξεπετα τοτε !!!  :s&m_1: :s&m_3:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
Για το πατησιων 131 ξερουμε κατι ? το επισκεφτηκα και η σεριφις μου ειπε πως ουτε καφε δε σερβιρουν

...Σε κορόιδεψε κανονικότατα...Μπριζολάδικο είναι...είχα πάρει ένα ρωσομιλφ εκεί ονόματι Τατιάνα...ευχαριστημένος έμεινα...έχω να πάω μήνες...
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1

καλησπερα συναδελφοι,εντελως νεος στο αθλημα των μασαζ και ειπα να κανω μια αποπειρα και γω,ημουν και κοντα στο βυρωνα ,οποτε λεω δεν παω απο φορμιωνος να λαβω το βαπτισμαδεδε του πυρος..
Φθανω στο εν λογω ιδρυμα αλλα βρεθηκα αντιμετωπος με ενα δυοροφο ροζ κτισμα και που στο κουδουνι δεν εγραφε τιποτα οποτε εμεινα με την γλυκα..μιας και δεν χτυπησα γιατι λεω ασε μην γινει κανενα μπερδεμα..μου φαινεται οτι με κανενα cg παλι θα τη βγαλω αν και ηθελα να δοκιμασω και τον χωρο του μασαζ.

Υ.Γ τελικα στο σωστο μερος πηγα??γιατι δεν εχει κατι στο κουδουνι για μας τους...νεους
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
καλησπερα συναδελφοι,εντελως νεος στο αθλημα των μασαζ και ειπα να κανω μια αποπειρα και γω,ημουν και κοντα στο βυρωνα ,οποτε λεω δεν παω απο φορμιωνος να λαβω το βαπτισμαδεδε του πυρος..
Φθανω στο εν λογω ιδρυμα αλλα βρεθηκα αντιμετωπος με ενα δυοροφο ροζ κτισμα και που στο κουδουνι δεν εγραφε τιποτα οποτε εμεινα με την γλυκα..μιας και δεν χτυπησα γιατι λεω ασε μην γινει κανενα μπερδεμα..μου φαινεται οτι με κανενα cg παλι θα τη βγαλω αν και ηθελα να δοκιμασω και τον χωρο του μασαζ.

Υ.Γ τελικα στο σωστο μερος πηγα??γιατι δεν εχει κατι στο κουδουνι για μας τους...νεους
Ισως γιατί δεν θέλουν νέους  ;)
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Λοιπό όπως καταλάβατε χτες είχα τουρ στα μασατζίδικα. Σε απογευματινή επίσκεψη στο Συγγρού 29 εθεάθη η κινεζούλα-μούσα μου που τις έχω χτίσει το στοματάκι, η Νίνα από Μάρνη 28. Όσοι λοιπόν την έψαχναν, παραμένει σκέτη καύλα και με 60 ευρώ για ένα μισάωρο ή 80 ευρώ για 45 λεπτά θα μπορούμε πλέον να την απολαύσουμε αν η κινέζικη ευαισθησία της δεν έχει διαφθαρεί από το συγχρωτισμό με τις ξεπέτες του ελαιοτριβείου.

Σωστος  :rockon:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τι'ν τούτο πάλι??  :think:

ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ προγράμματα σε ένα όμορφο χώρο με ανανεωμένο προσωπικό. Σας περιμένουμε Γ' Σεπτεμβρίου και Ηπείρου 13. Ανοιχτά κάθε μέρα από 10:30πμ-09:00μμ.  6951-****76

Ήξερα για Γ' Σεπτεμβρίου και Ηπείρου 22, καινουριο είναι??
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Τι'ν τούτο πάλι??  :think:

ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ προγράμματα σε ένα όμορφο χώρο με ανανεωμένο προσωπικό. Σας περιμένουμε Γ' Σεπτεμβρίου και Ηπείρου 13. Ανοιχτά κάθε μέρα από 10:30πμ-09:00μμ.   6951-****76

Ήξερα για Γ' Σεπτεμβρίου και Ηπείρου 22, καινουριο είναι??
υπάρχει και στην  Ηπείρου 5.....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πλακώσανε οι υπερδυνάμεις... :grin: :grin:

ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ μυστηριακή, χαμηλός φωτισμός, νέα απόδραση. Υποδεχθείτε αμερικανίδα θεραπεύτρια που θα σας μεταφέρει στον παράδεισο του spa  6946-****17
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom