Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Ποιό μασατζιδικο εχει όλο το μενού ?
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
φραπε = μαλακια
μπριζολα = γαμησει
φραπε με καλαμακι = ακαποτο η τα ρουφαει ολα
και ολα τα παραγωγα των παραπανω ειναι το ποσο καλα το κανει η καθε μια μασαζου.

πχ. μπριζολα σταβλισια .. η κοπελα γαμιεται αριστα και εχει μουναρα για γλυψιμο.

αυτα τα ολιγα
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Στο Ζησιμοπούλου, τι νούμερο γιατί ψήνομαι να πάω μόλις ανοίξει (κατά τις 12?) Εννοείται για μασαζομπριζόλα. Κμμιά καλή?

          δεν κρατιεσαι ρε καυλιαρη ε? λολ αμα δεν ξερεις τι ωρα ανοιγει παρτους τηλεφωνο... ασε την εχω πατησει κι εγω ετσι... κανονικα επρεπε να τα κανουν 8 πρωι 12 βραδυ για να πηγαινουμε κι εμεις(που εχουμε δουλειες) ειτε αυπνοι το πρωι ειτε μολις ξυπναμε δλδ κατα τις 11 το βραδυ :P χαχαχα
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
Ζησιμοπ. = 93
είσοδος από πίσω και λίγο αριστερά/ = 3ος οροφ/ = Magic Flower Spa
πάρε λίλη η τατιάνα- αλλα΄είναι  και θεμα γούστου
Η τατιανα κανει πληρες προγραμμα και με μπριζολα ?
Προχθες που την πηρα μου εκανε την πολυ δυσκολη και μονο φραπε στα 60 ευρω το ιδιο και η λιλυ πριν 15 μερες που μου ειπε οτι ηταν αδιαθετη και φραπε με καλαμακι παλι στα 60.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η τατιανα κανει πληρες προγραμμα και με μπριζολα ?
Προχθες που την πηρα μου εκανε την πολυ δυσκολη και μονο φραπε στα 60 ευρω το ιδιο και η λιλυ πριν 15 μερες που μου ειπε οτι ηταν αδιαθετη και φραπε με καλαμακι παλι στα 60.
τωρα μπερδευτηκα..  :- :-
εισαι παπάς ή διάκος ????  :think: :think: :think: :think:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους μασαζοκατακτητές έχει πάρει κανείς στην Κηφισίας 12 διπλό με 2 μωράκια και άν ναί ας καταθέσει την εμπειρία του γιατί σκέφτομαι να πάρω 2 :sunglasses: μαζί για την εμπειρία.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Πληροφόρηση για Φρατζή 4 η καυλιάρα η Βικτώρια που δουλεύει εκεί είναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο βέβαια αυτά είναι θέμα γούστου, να κάνεις κέφι την συγκεκριμένη. Εγω πάντως την κάνω πολύ κέφι γιατί έχει ένα καυλιάρικο στυλάκι και ένα φανταστικό κωλαράκι. Την έχω τεστάρει αρκετές φορές και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους την κάνουν κέφι αλλά διστάζουν.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Υπαρχουν μασατζιδικα που δεν γαμας?
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Σχετικά με το μασαζομάγαζο της Ζησιμοπούλου η Τατιάννα το πιπινάκι αξίζει το 80άρι να την δοκιμάσω ή όχι. Δώστε μια απάντηση και εντυπώσεις γιατί σκοπεύω να πάω σε λίγο. Αν δεν αξίζει ποια είναι η καλύτερη που να αξίζει εκεί. 
 

Επισκέπτης
εγω προσωπικα δεν τρελαθηκα για τατι.ουτε και οι αλλες λενε.βεβαια τα γουστα διαφερουν και ελπιζω να μην παρεξηγηθει κανεις. για κανα φραπε με 50 κατι λεει, και να δεν θες να τρεχεις μακρυα. το μαγαζι σπανιως φερνει καποια ωραια που καθεται για 2 μερες και μετα φςςςτ. παντως αν θες να δωσεις 80 και να ειναι φαληρο δοκιμασε ποσειδωνος , εχει πιο ψηλα αλογακια!
 

athensmale32

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα

Υπαρχει κανενα μαζατζιδικο Βορεια Προαστεια??

Ευχαριστω
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Ανταπόκριση από Θησέως 79 χθες το απόγευμα. Πήρα Χριστίνα, μικροκαμωμένη Μολδαβή με πολλή όρεξη για μπριζολάκι και ακόμα μεγαλύτερη αν μιλάμε για Τ-bone.
Σκληρά εργαζόμενο κορίτσι αξίζει τα λεφτά του τουλάχιστο για το φαγητό που σερβίρει.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια καλησπερα

Υπαρχει κανενα μαζατζιδικο Βορεια Προαστεια??

Ευχαριστω
Καλησπερα!Στο μαρουσι υπαρχουν τρια.Ενα ειναι στην ανδρονικου 10(οπου εχουμε 60ευρω για κανονικο και +20 για αισθησιακο)Δευτερο πισω απο το ιατρικο δελφων και δημητσαναs 1 νομιζω(70 απλο +20 αισθησιακο)και τριτο στην θησεωs 27α(80 απλο +20 αισησιακο)!!Γνωμη δικη προτιμησε το πρωτο φερνει καλεs κοπελεs και ειναι το ποιο λογικο στιs τιμεs στα βορεια προαστια!!!Ειδικα το τριτο ειναι το ακριβοτερο!!!
 

nick27

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες... Παίζει τίποτα από Ψυχικό, Χαλάνδρι, Αγ.Παρασκευή, Χολαργό ή Παπάγο για να ξελαμπικάρω?
Είμαι νέος στο forum και ελπίζω να δείξετε κατανόηση...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα παίδες... Παίζει τίποτα από Ψυχικό, Χαλάνδρι, Αγ.Παρασκευή, Χολαργό ή Παπάγο για να ξελαμπικάρω?
Είμαι νέος στο forum και ελπίζω να δείξετε κατανόηση...
Καλησπερα nick!Χαλανδρι παιζει ενα καινουριο σχετικα.Παρε την χρυση ευκαιρια και θα το βρειs.Εχει σταθερο τηλεφωνο(το οποιο οπωs ξερειs δεν βγαινει εδω),αλλα δεν γραφει διευθυνση.Παραπανω δεν γνωριζω.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Αν θέλει κανεις , να τσεκάρει ξανά την Αγ. ιωαννου  8- Αγ παρασκευή- ΙΝ ΣΠΑ / 3ος
μήπως έχει αλλάξει γραμμή η νέα διεύθυνση (μετά την αποχώρηση λίλυς + Ειρήνης)
Εγώ μένω πολύ μακρυά  και δυσκολεύομαι πλέον. Είναι νομίζω αλυσίδα με το Ζησιμ. 93  και το παλιό
αρχές Συγγρού στην Νομαρχία ...
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
πέφτει μπριζολικό στην Αγίου Iωάννου;;έχει πάει κανείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom