Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
η Αγια Αννα κανει καθε χρονο καρναβαλι που γαμαει!

Τώρα που είπα καρναβάλια......

Stay tuned!!! Σε λίγες ημέρες, θα δώσω Links από καρναβάλια Νοτίου Αμερικής με πραγματικά και ατελείωτα γαμήσια!!!!

:offtopic:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές για την άμεση ενημέρωση!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.201
Πόντοι
5.006
Δέν χρειάζεται μανούριασμα αν δεν τηρηθούν οι συμφωνίες πείτε τους έχεις άδεια παραμονής εκει να δείς κατοστάρια κάτω απο τα πέντε δευτερόλεπτα  :grin: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Δέν χρειάζεται μανούριασμα αν δεν τηρηθούν οι συμφωνίες πείτε τους έχεις άδεια παραμονής εκει να δείς κατοστάρια κάτω απο τα πέντε δευτερόλεπτα  :grin: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:

Εντάξει μην είσαι τόσο κακός, μη πάνε και από καρδιά!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αφού έκανε ένα πέρασμα από τη φωλιά των ψυχοπαθών (Μεσογείων 208), τώρα είναι στο Elena's Spa Λυκαβηττού 10 (το μαγαζί αυτό είναι στα ΔΕΝ ή στα πολύ δύσκολα). Αν υπάρξει έτερη διαφοροποίηση, θα ενημερώσω!
στο elenas spa δουλευεει σαν αντριανα ή εχει αλλο ονομα????
 

Orimos51

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές πολύ καλή προσπάθεια..πρώτη φορά στο Forum...Αλήθεια σκέπτομαι να επισκεφθώ μία Λαουρα και ΒΑνέσα στη Πλατέια Βικτωρίας ξέρι κανείς να μου πέι κάτι??? Αν είναι καλό το μαγαζί????

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :-
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Μπραβο στο παλληκαρι Μ Α Ν Ο  που εξηγηθηκε ΓΑΜΑΤΑ ,γιατι οπως εχουμε διαβασει σε αλλες κριτικες,μας ποιανουν κοροιδα και τους λεμε και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Μια  άσχετη  ερώτηση  αλλά  παρακολουθώ  μόνο  τα  μασάζ.  Αν  κάποιος  μου  στείλει  ένα  προσωπικό  μήνυμα  (σε  απάντηση  δικού  μου)  από  που  θα  το  δω ?  Έχω  αναζητήσει  την  επιλογή  προσωπικών  μηνυμάτων  (όπως  είχε  παλαιότερα  στην  πρώτη  (βασική)  σελίδα αλλά  τώρα  δεν  τη  βρίσκω.  Ευχαριστώ  και συγνώμη  για  το  άσχετο  ερώτημα  στο  θρεντ. 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μια  άσχετη  ερώτηση  αλλά  παρακολουθώ  μόνο  τα  μασάζ.  Αν  κάποιος  μου  στείλει  ένα  προσωπικό  μήνυμα  (σε  απάντηση  δικού  μου)  από  που  θα  το  δω ?  Έχω  αναζητήσει  την  επιλογή  προσωπικών  μηνυμάτων  (όπως  είχε  παλαιότερα  στην  πρώτη  (βασική)  σελίδα αλλά  τώρα  δεν  τη  βρίσκω.  Ευχαριστώ  και συγνώμη  για  το  άσχετο  ερώτημα  στο  θρεντ. 
μασαζογαργαλιαρη πανω αριστερα,διπλα ακριβως απο το νικ σου,εχει μια επιλογη καπως ετσι PM(0) πατα εκει και θα δεις τα πμ σου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Λαουρα και ΒΑνέσα στη Πλατέια Βικτωρίας
____
Βικτωρίας  , που ?  Φερών ?  Χευδεν ?  ;)
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε  master 21  ευχαριστώ  για  την  πληροφορία.  ¨οσο  για  το  χαρακτηρισμό  "μασαζογαργαλιάρη"  νομίζω  δεν  γνωριζόμαστε και  από  φαντάροι.  Έτσι ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Φίλε  master 21  ευχαριστώ  για  την  πληροφορία.  ¨οσο  για  το  χαρακτηρισμό  "μασαζογαργαλιάρη"  νομίζω  δεν  γνωριζόμαστε και  από  φαντάροι.  Έτσι ?
ε καλα δεν σε ειπε και καμπουρη!
ειμαστε και λιγο χαρουμενοι με την νικη της ΑΕΚΑΡΑΣ και χαιδευτικα σε αποκαλεσε ετσι!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ρε συ παληκαρι μαζασογαργαλιαρη σε ειπε γιατι του απανυας σε αυτο το στυλακι και ενω σε βοηθησε ??? Τι παρεξηγηση ειναι αυτη αμεσως. Υμαρτον ρε παιδια ,στο θεμα ανεξαρτητες δυο σελιδες τσακονωνταν τωρα θα το δουμε και εδω???
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
ε καλα δεν σε ειπε και καμπουρη!
ειμαστε και λιγο χαρουμενοι με την νικη της ΑΕΚΑΡΑΣ και χαιδευτικα σε αποκαλεσε ετσι!
Φιλαρακο ΑΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ αλλα και ο ΑΡΗΣ τους εσκησε τους Μανδριλεζους δις, αλλα ο μεγαλος τους πονος σιγουρα ειναι και στους Ισπανους και στους Κροατες οτι τους πηραμε τις ταυτοτητες μεσα στα σπιτια τους!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Νέο φτηνο(?) μαγαζι στη λεωφορο του μασαζ. Προσοχη, υπαρχει κι αλλο στην ιδια πολυκατοικια, στον 4ο (Ρεικι)  :grin: :grin: :grin:

ΜΑΣΑΖ 50€. Καινούργιος χώρος - καινούργιο προσωπικό. Γ' Σεπτεμβρίου 119 (πλ. Βικτωρίας) κουδούνι "ΧΑΛΑΨΗΣ", 1ος όροφος. Καθημερινά 11πμ-20.00μμ, Κυριακές κλειστά  6982.5****3

Νομιζω τελικα οτι η κριση ωφελει τα μασαζομαγαζα, ανθει το σπορ... Αυτη τη στιγμη τα φραπεδομπριζολαδικα Αθηνων-Πειραιως και περιχωρων ειναι πανω απο 100...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom