Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Είδα την παρακάτω αγγελία, ξέρει κανείς πιο ίδρυμα αφορά?


"ΑΤΟΥ μας η υπέρβαση σε διάρκεια χρόνου και ποιότητα σε συνδιασμό με πολύ με ευχάριστες παρουσίες!! Σας περιμένουμε για απογείωση των αισθήσεων!!  695.........33, ανοιχτά 09.00πμ-22.00μμ"

3ης Σεπτεμβρίου 89
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εχει παει κανεις φαληρου;;πισω απο συγγρου;;
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
  Περίληψη - anemoss119


Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Όνομα: anemoss119
Μηνύματα: 16 (0.136 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 24/06/10, 20:08
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 08:45
και τι με αυτο δηλαδη .. δεν σε καταλαβα . ??? επειδη δεν γραφω συχνα σημαινει κατι ???
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
Ηξερε κανενας η γαμισε σε μασαζαδικο καποια Τετυανα Μερκουλενκο. Η καριολα με εχωσε 3 χρονια φυλακη η πουτανα στην Αμερικη.  Δουλευε σε πολλα μασαζαδικα την περιοδο 1998-2004 σε ολη την Αθηνα. φωτο παραθετω παρακατω

...Έβαλες αυτό το ΦΡΟΚΑΛΟ να σου κάνει μασάζ?? Η φυλακή ήταν αναπόφευκτη...
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσινη επισκεψη μεσογειων 208 3 μπαζα συν τη σεριφ 4  δηλαδη  :headbang: την εκανα τρεχοντας :helpplea:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έπεσε στην αντίληψή μου μαγαζί, που κατά τη γνώμη μου, εμπίπτει στη θεματολογία του νήματος:

Σεμιτέλου 4 BABYLON 3ο όροφος.

Τεμάχια 4 - 5 τη φορά. Επιπέδου γνωστών μασαζομαγαζιών του κέντρου (πολλές φορές και καλύτερα).

Πρέπει να πας με γνωστό για να έχεις τις πρέπουσες υπηρεσίες.

Όλα τα λεφτά εκεί, είναι μία Βραζιλιάνα (δέχεται με ραντεβού γιατί είναι το αστέρι του καταστήματος) και μία μαυρούλα-δίμετρη.

Οι τιμές είναι καλύτερες για τον επιχειρηματία: 100 και 120 ευρώ με μία ολόκληρη ώρα περιθώριο να εκτονωθείς ως άνδρας. Αν η κοπέλα σε συμπαθήσει στο μεσοδιάστημα έχει δύο και τρεις εκτονώσεις με το αντίστοιχο δωράκι στη κυρία - 20 ευρώ plus για οποιαδήποτε επιπλέον παροχή.

Λειτουργεί κάθε μέρα από πρωί έως 20.30 και το Σαββατοκύριακο μέχρι 6-7.

Tip: Στην περιοχή ξέρουν το μαγαζί σαν "τα κορίτσια με τα αρώματα".

Υ.Γ. Κι αν πάθεις κάτι κατά τη διάρκεια της συνεδρίας...... το ΝΙΜΙΤΣ, απέναντι είναι! :grin: (Δεν υπονοώ τίποτα....πλάκα κάνω).
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.657
Κριτικές
61
Like
39.988
Πόντοι
22.785
agiana........... έτοιμάσου διά έπισκεψιν , μέ βήμα ταχύ !!!!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Έπεσε στην αντίληψή μου μαγαζί, που κατά τη γνώμη μου, εμπίπτει στη θεματολογία του νήματος:

Σεμιτέλου 4 BABYLON 3ο όροφος.

Τεμάχια 4 - 5 τη φορά. Επιπέδου γνωστών μασαζομαγαζιών του κέντρου (πολλές φορές και καλύτερα).

Πρέπει να πας με γνωστό για να έχεις τις πρέπουσες υπηρεσίες.

Όλα τα λεφτά εκεί, είναι μία Βραζιλιάνα (δέχεται με ραντεβού γιατί είναι το αστέρι του καταστήματος) και μία μαυρούλα-δίμετρη.

Οι τιμές είναι καλύτερες για τον επιχειρηματία: 100 και 120 ευρώ με μία ολόκληρη ώρα περιθώριο να εκτονωθείς ως άνδρας. Αν η κοπέλα σε συμπαθήσει στο μεσοδιάστημα έχει δύο και τρεις εκτονώσεις με το αντίστοιχο δωράκι στη κυρία - 20 ευρώ plus για οποιαδήποτε επιπλέον παροχή.

Λειτουργεί κάθε μέρα από πρωί έως 20.30 και το Σαββατοκύριακο μέχρι 6-7.

Tip: Στην περιοχή ξέρουν το μαγαζί σαν "τα κορίτσια με τα αρώματα".

Υ.Γ. Κι αν πάθεις κάτι κατά τη διάρκεια της συνεδρίας...... το ΝΙΜΙΤΣ, απέναντι είναι! :grin: (Δεν υπονοώ τίποτα....πλάκα κάνω).


100 - 120?

Σαν πολλά δεν είναι? Τι περιμένουν τους λεφτάδες του ΔΝΤ?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Για το παρακάτω ξερουμε τίποτα?

"ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ-ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ, Quatro μασάζ. Προσφορά γνωριμίας 80€, κατόπιν ραντεβού  697........30, 698........47"
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
100 - 120?

Σαν πολλά δεν είναι? Τι περιμένουν τους λεφτάδες του ΔΝΤ?

Μου έχουν πεί (γιατί ακόμη δεν έχω πραγματοποιήσει επίσκεψη) ότι οι νεαρές είναι λίαν καλλίγραμμες (στη φάτσα έτσι κι έτσι). Προσφέρει υπηρεσίες και μία τσουπωτή Καλαματιανή, και πιθανότατα και εν δυνάμει παίκτριες από ριάλιτυ που δεν κατόρθωσαν να περάσουν την οντισιόν για να συμμετ΄χουν στο παιγνίδι.

Επίσης υπάρχει τζακούζι μέσα και η όλη ατμόσφαιρα είναι κυριλλέ (για να δικαιολογούν τα επιπλέον χρήματα που ζητάνε).
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.407
Like
713
Πόντοι
96
άκουσα ότι άνοιξε νέο μασαζάδικο επί τησ Σκουφά προς Κολωνάκι μεριά με Ελληνίδες και Ασιάτισσες . Τι παίζει εκεί ξέρει κανείς; :huh:  
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
139
Like
6
Πόντοι
1
ειναι κανενα ανοιχτο σημερα κυριακη η θα ψαχνω αδικα?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Επισκεψη στο ίδρυμα 3ης Σεπτεμβρίου 89.
Μισή ώρα αρκετα καλό μασάζ από τη Δώρα μετα από πρόταση της αφεντικίνας.
Στη συνέχεια μπριζολοκατάσταση με την κινεζούλα Λίλυ. Πολύ πρόθυμη, χαμογελαστή, αρκετά παιχνιδιάρα και καθόλου βιαστική. Εμφανιση κλασσικής ασιάτισας, μελαχροινή, μικρόσωμη, σφιχτή,  με  ζυβί 2άρι και ρόγα κάγκελο. Συνολική διάρκεια θεραπείας πάνω από 1 ώρα και 20'.
Το συνολικό πακέτο ήταν αρκετα ενδιαφέρον και μου φαίνεται ότι θα το ξαναπάρω σύντομα.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Επισκεψη στο ίδρυμα 3ης Σεπτεμβρίου 89.
Μισή ώρα αρκετα καλό μασάζ από τη Δώρα μετα από πρόταση της αφεντικίνας.
Στη συνέχεια μπριζολοκατάσταση με την κινεζούλα Λίλυ. Πολύ πρόθυμη, χαμογελαστή, αρκετά παιχνιδιάρα και καθόλου βιαστική. Εμφανιση κλασσικής ασιάτισας, μελαχροινή, μικρόσωμη, σφιχτή,  με  ζυβί 2άρι και ρόγα κάγκελο. Συνολική διάρκεια θεραπείας πάνω από 1 ώρα και 20'.
Το συνολικό πακέτο ήταν αρκετα ενδιαφέρον και μου φαίνεται ότι θα το ξαναπάρω σύντομα.

Δηλαδή με δυο διαφορετικές (κάθε μια χώρια στο είδος της)  ή πήρες ντουέτο?
Τιμή?
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δειτε κριτικη για νεο αιμα σε υποκατηγορια καιτοσπιτο
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
καλημέρα αγαπητοί συμπολεμιστες, ειμαι νεος εδω και ξεκινησα τα ψαξιματα μου απο το μασαζ.... και που νομιζετε πως επεσα για πρωτη φορα? Θησεως 67... δε λεω καλα ηταν οσο ηταν αλλα ρε γαμωτο αλλο ειδα στη φωτο και πιο παχουλο μου βγηκε...στην επικοινωνια σουπερ, στο σεξ προθυμη αλλα ηθελα κατι καλυτερο. Μαλιστα οταν εφευγα, ειδα κανα 2 πιπινια και ειπα μηπως τα εχω στα υποψιν, αλλα η τυπισσα στραβωσε που τη ρωτησα για αλλεσ γκομενεσ και δε μου απαντησε ποτε...

Ρε παλικαρια, εσεισ ειδικα οι παλιοι, που εχει ωραια πιπινακια που να αξιζουν τα λεφτα τους? εχουν αυτα κανα σιτε για να τα δω?

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
μα πήγαν τα ποσταρίσματα ?
κρίμα και ήταν ωραία ιδέα,χιόνια κοριτσια, και αποκλεισμός.!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωραία αλλα για άλλο θρεντ, οχι στα θρεντ της ενημερωσης των μασαζ.
ανοιξτε ενα θρεντ για τα ΦΚΚ, συγκριση με μασαζ, τιμες ποιοτητα και κανετε εκει την αναλύση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom