Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.698
Πόντοι
18.565
  υπαρχουν πολυ καλυτεροι παιχτεs απο μενα.    θελειs να   αλλαξουμε?   το ξερeis οτι φετοs  ουτε διακοπεs θα παω και με 3 μπανια μεχρι τωρα?     οσο για το αλλο που λεs, εχω εξηγησει σε καποιουs με ΠΜ   οτι δεν μπορω να μιλησω  πιο συγκεκριμενα γιατι ολοι θα πηγαινουν να την γυρευουν,  θα ζητουν κατι αναλογο,  θα δημιουργηθει σιγουρα προβλημα, θα καταλαβουν και θα την διωξουν.   ενταξει μια εμπειρια που εζησα εγραψα.  αλλα σε ολο το σιτε μπορω να πω πιο αναλυτικα?     
Εχεις δικιο καποια πραγματα μονο με πμ πρεπει να τα λες. Οσο για τις διακοπες γιατι δεν πας στο χωριο της πεθερας σου; :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Θα σας στεναχωρίσω λίγο Νότιοι παίχτες.Θεσσαλονίκη τα πιο πολλά μαγαζιά εχουν τζακούζι στην ίδια τιμή.Τα πιπινάκια μπαίνουν μαζί σου μέσα αν θες.Τα πιο πολλά μαγαζιά έχουν ωραίες ελληνίδες και κάποιες αλλοδαπές.Πιπινάκια έχουν όλα τα μαγαζιά.20,21,23,25,26 και.....Τιμές για μια κοπέλα 50-80-100.Κάποια 40-60-80.Κοπέλες από 3-8 σε κάθε μαγαζί.Ντουετάκια πιπίνια και μη με real συμμετοχή woman to woman από 120-150 για μία ώρα.Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους τους παίχτες στην Αθήνα  ;)

Δε γράφεις και άλλες λεπτομέρειες (πχ δνση, τηλ) ώστε όταν περνάμε από την συμπρωτεύουσα να χαλαρώνουμε κιόλας
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δε γράφεις και άλλες λεπτομέρειες (πχ δνση, τηλ) ώστε όταν περνάμε από την συμπρωτεύουσα να χαλαρώνουμε κιόλας
Οι έμπειροι παίχτες εδώ ας στείλουν πμ,όταν είναι ν ανέβουν.Που είναι το πρόβλημα?  ;)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Δε γράφεις και άλλες λεπτομέρειες (πχ δνση, τηλ) ώστε όταν περνάμε από την συμπρωτεύουσα να χαλαρώνουμε κιόλας
επιβεβαιωνω οτι τα καρντασια στη Σαλονικη ειναι σουπερ ξηγημενα, αρκει να δουν οτι εισαι παιχτης απο τα ποστς σου. Εμενα με κατατοπισαν πληρως φετος το χειμωνα, μαζι και οδηγιες και τιπς για αποφυγη πετσετας.  :grin: :grin:
Μπες στο φορουμ της Θεσσαλονικης πρωτα και θα δεις  ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
επιβεβαιωνω οτι τα καρντασια στη Σαλονικη ειναι σουπερ ξηγημενα, αρκει να δουν οτι εισαι παιχτης απο τα ποστς σου. Εμενα με κατατοπισαν πληρως φετος το χειμωνα, μαζι και οδηγιες και τιπς για αποφυγη πετσετας.  :grin: :grin:
Μπες στο φορουμ της Θεσσαλονικης πρωτα και θα δεις  ;)
Απλά επειδή τα πράγματα είναι αρκετά σκληρά πάνω,είμαστε αρκούντως διακριτικοί σε περιγραφές.Ότι θελήσετε μη διστάσετε μάγκες.πμ ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Παρακολουθώ καιρό το θρεντ της Αθήνας γι αυτό "κατάλαβα" πάνω κάτω τι κομμάτια παίζουν κάτω.Έτσι τόλμησα τη σύγκριση  ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? στη Ματζαγριωτάκη έχει πάει κανείς τελευταία? έχω πολύ καιρό να διαβάσω ραπόρτο,κι εγώ έχω να πατήσω κανένα χρόνο και....υπάρχει κάτι νεώτερο?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? στη Ματζαγριωτάκη έχει πάει κανείς τελευταία? έχω πολύ καιρό να διαβάσω ραπόρτο,κι εγώ έχω να πατήσω κανένα χρόνο και....υπάρχει κάτι νεώτερο?
πάνε τα παλαια μεγαλεια...το παιζουν οτι δεν σε ξέρουν...χαμένος χρόνος...
 

rocco72

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα από ένα παλιό στο άθλημα συναγωνιστή σας (μασατζίδικα) αλλά νέο στο forum.
2 ερωτήσεις έχω ρε παιδιά.
Η πρώτη είναι αν ξέρερε τίποτα για το μασατζίδικο στο Μαρούσι (Ηπέιρου αν δεν κάνω λάθος). Παίζει τίποτα ή μονο μασάζ?
Δεύτερη. Ξέρει κανείς τι απέγινε η Μόνικα από Κηφισσίας 12? Για μένα ίσως το καλύτερο κομμάτι που βρήκα ποτέ σε μασατζίδικα.
Καλές διακοπές μάγκες...
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στη ζησημοπουλου κανουν και body too body masaz??? :knockinb: :knockinb:
 

florentino

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδαι κανενα μασατζιδικο κοντα σε σταση μετρο υπαρχει πουθενα?δεν την ξερω καλα την αθηνα κ οσο ναναι ειναι ενα θεμα να ψαχνω στα στενα,ειδικα με αυτην την ζεστη που εχει τωρα...
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
παιδαι κανενα μασατζιδικο κοντα σε σταση μετρο υπαρχει πουθενα?δεν την ξερω καλα την αθηνα κ οσο ναναι ειναι ενα θεμα να ψαχνω στα στενα,ειδικα με αυτην την ζεστη που εχει τωρα...

σταση ΦΙΞ, έχεις 3 δίπλα σου , Καλλιρόης 48,85,Φραντζη 4
 

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0

Προετοιμασία για καταδρομική εκτός γνωστών γεωγραφικών ορίων και προκύπτει
ερώτηση για δυνατούς (και ενημερωμένους) λύτες:

Μασάζ στο κέντρο που να μπορείς να πάρεις dueto full από την πρώτη επίσκεψη
(δεν έχω φάει πολλές πόρτες, αλλά πάλι δεν έχω εμπειρία από τα μαγαζιά του κέντρου).
Ξέρω ότι υπάρχει αντίστοιχη ενημέρωση σε παλαιότερα posts,
αυτό που ενδιαφέρει είναι το τρέχων roster με αυτές τις προδιαγραφές.

Ο ευρών (με συγκεκριμένες προτάσεις λαδοκόρων), αμοιφθείσεται άμεσα με prive αναφορά
(θα υπάρξει και πλήρης αναφορά αργότερα - να μην καρφωνόμαστε..  :grin:)




 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σολομού δίπλα στο ίντερνετ καφέ στον 6 όροφο να προτίμησής την Ναταλί και αντριανα μης της πάρεις και τις δυο μαζί γιατί δεν θα τα βγάλεις πέρα εύκολα  :knockinb: :knockinb:
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χτες απόγευμα γύρω στις 1800 επισκεξη σολομού η αντριανα η νυμφομανής απουσίαζε πήρα Ναταλί φουλ εξυπηρέτησή ευγενική απαλή κλπ πέρασα θαυμάσια όπως πάντα !!! :dancing: :dancing: να μην ξεχασω να αναφερω για ακομα μια φορα το δυνατο σειμιο της ναταλι που ειναι φυσικα η γλωσα της
που κοκαλα δεν εχει και καυλια τσακιζει  :knockinb: :knockinb:
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
χτες απόγευμα γύρω στις 1800 επισκεξη σολομού η αντριανα η νυμφομανής απουσίαζε πήρα Ναταλί φουλ εξυπηρέτησή ευγενική απαλή κλπ πέρασα θαυμάσια όπως πάντα !!! :dancing: :dancing: να μην ξεχασω να αναφερω για ακομα μια φορα το δυνατο σειμιο της ναταλι που ειναι φυσικα η γλωσα της
που κοκαλα δεν εχει και καυλια τσακιζει  :knockinb: :knockinb:
solomou poso ? kai ti times paizoun?
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
synagonistes kalispera...to magazaki stin 3hs septemvriou 25 exei ferei tpt kainourgio?
 

thanos68

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν θημαμε το νουμερο ειναι στο αριστερο σου χερι ανεβενοντας τη σολομου διπλα στο ιντερνετ καφε οπως βλεπεις το καφε στο δεξι σου χερι η πρωτη ποληκατικια στον 6 οροφο κουδουνη αναφερη την λεξη ευαξια - χαλαρωση  :knockinb: :knockinb:
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
δεν θημαμε το νουμερο ειναι στο αριστερο σου χερι ανεβενοντας τη σολομου διπλα στο ιντερνετ καφε οπως βλεπεις το καφε στο δεξι σου χερι η πρωτη ποληκατικια στον 6 οροφο κουδουνη αναφερη την λεξη ευαξια - χαλαρωση  :knockinb: :knockinb:
συναγωνιστη thanos ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom