Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα φίλε
Πρέπει να λες για το Silver spa στην Συγγρού 169 περίπου επί της οδού Θυατείρων 2
Αλλά έχει κλείσει απο τα χριστούγεννα περίπου
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα σας! Συγχωρέστε μου την ερώτηση αλλά θα μπορούσατε να με βοηθήσετε. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω στην Αθήνα κάνω κάποιες επισκέψεις σε μασατζιδικα με σεξ. Θέλω την εξής βοήθεια: πριν 1-2 χρόνια είχα πάει σε ένα μασατζιδικο (δεν θυμάμαι όνομα) στην σύγγρου στους ζυγούς αριθμούς (όπως κατεβαίνεις τη Συγγρού αριστερά ). Θυμάμαι ότι το μαγαζί ήταν σε όροφο και ίσως (δεν είμαι σίγουρος) η είσοδος ήταν σε κάθετη οδό στη Συγγρού αλλά πολύ κοντά σε αυτή . Εκεί πήρα μια ξανθιά νομίζω Ρωσίας Μίλφ με ωραίο σώμα (όχι αδύνατη) με προσωπαρα. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε ποιο μαζατζιδικο αναφέρομαι ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Αυτό το μασατζίδικο ήταν κοντά στο Φιξ (πριν ή μετά), ήταν κοντά στο Πάντειον Πανεπιστήμιο, ή ήταν ακόμη πιο κάτω;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
για αυτό είμαι εδώ ρε για να δημιουργούμε τον γέλωτα για τις ταλαιπωρημένες ψυχούλες μας!!!!!

Υ.Γ. Παρεπιπτόντως εγώ του Άραβα του τα κατάπια.
Ρε μαλακά με γυναίκα εξ Αραβίας εννοώ... Χαχαχαχα
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Γρήγορη βόλτα στο κέντρο σήμερα μιας και ημουν με τη μηχανή.... Σουλίου ήταν Ευα, Ελένη και μια μικρούλα με γυαλάκια πανέμορφη. από Ιταλία είπαν , οκ το ακούω ν συννενόηση μονο στα Αγγλικά . Ωραία ήταν αν και αρκετα amateur η φαση προσωπικά μ αρεσε. Βέβαια μιας και ήμουν εκεί έστριψα και μια δεξιά στουρνάρη ... εκει αλλος κόσμος.... προσωπικα έχω μεγάλη αδυναμία στο Λιζάκι όπου περασα μια πολλή όμορφη ώρα.
Πραγματικά αυτό που είχε γράψει και κάποιος φίλος εδώ "παλιός" τι θα γίνει όταν όλες αυτες σταματήσουν? θα γεμίσουμε κολομβιανές με αποστειρωμένες υπηρεσίες και έξτρα πληρωμές για τα αυτονόητα.....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Γρήγορη βόλτα στο κέντρο σήμερα μιας και ημουν με τη μηχανή.... Σουλίου ήταν Ευα, Ελένη και μια μικρούλα με γυαλάκια πανέμορφη. από Ιταλία είπαν , οκ το ακούω ν συννενόηση μονο στα Αγγλικά . Ωραία ήταν αν και αρκετα amateur η φαση προσωπικά μ αρεσε. Βέβαια μιας και ήμουν εκεί έστριψα και μια δεξιά στουρνάρη ... εκει αλλος κόσμος.... προσωπικα έχω μεγάλη αδυναμία στο Λιζάκι όπου περασα μια πολλή όμορφη ώρα.
Πραγματικά αυτό που είχε γράψει και κάποιος φίλος εδώ "παλιός" τι θα γίνει όταν όλες αυτες σταματήσουν? θα γεμίσουμε κολομβιανές με αποστειρωμένες υπηρεσίες και έξτρα πληρωμές για τα αυτονόητα.....
ε γράψε κάτι παραπάνω για την μικρούλα με τα γυαλάκια!
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Μάστορα ετοίμασε ενα 50ρικάκι ακόμα και προχώρα κανονικότατα… μασάζ δεν ξέρουν,μόνο από το άλλο κάνουν..
Πάρε όποια θες από εκεί εκτός την Ολίβια όχι ότι δεν το δίνει το δίνει κι αυτή απλά ειναι εντελώς ξεπέτα και να φύγουμε …
ενα 50ρικο εξτρα σε σχέση με πιο πρόγραμμα. Έχει πρόγραμμα με 70 και 150 ευρά
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Έχει πέσει παρακμα στο Σουλίου από πριν τις γιορτές, εγώ έχω περάσει πολύ άψογα εκεί με κάνα 2 , αλλά πλέον έχει παρακμάσει το μέρος , επίσης πολύ αγενής κ με υφακι η Αλβανιαρα. Κατερινα στην υποδοχή , στο τσακ δεν την ξεχεσα την τελευταία φορά , αν θες πελατεία Κατερινα κοίτα να είσαι ευδιάθετη και ευγενική δεν σου φταίμε εμείς αν βαράτε μύγες , από εμένα άκυρο μέχρι να φέρει νέες κοπελες .
Συμφωνώ για την Κατερίνα, τελείως αγενής σε περίπτωση που δεν περάσεις
Τώρα ας πούμε θέλω να δω την καινούργια με τα γυαλάκια αλλά δεν πάω γιατί δεν μπορώ το ύφος της
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Συμφωνώ για την Κατερίνα, τελείως αγενής σε περίπτωση που δεν περάσεις
Τώρα ας πούμε θέλω να δω την καινούργια με τα γυαλάκια αλλά δεν πάω γιατί δεν μπορώ το ύφος
Συμφωνώ για την Κατερίνα, τελείως αγενής σε περίπτωση που δεν περάσεις
Τώρα ας πούμε θέλω να δω την καινούργια με τα γυαλάκια αλλά δεν πάω γιατί δεν μπορώ το ύφος της
Καλησπέρα σε όλους φίλους και γνωστούς που με ξέρουν πολλά χρόνια θα ήθελα να σας ενημερώσω πως είμαι εδώ καθημερινά και υποδέχομαι νέους φίλους και παλιούς σαν οικογένεια Και οχι σαν πελάτες... Κατά καιρούς ίσως τύχει και ανάλογη συμπεριφορά κάποιου πελάτη ή φίλου σε μια δύσκολη μέρα να αντιμετωπιστεί με κάποιο εκνευρισμό όπως είναι και ανθρώπινο όμως υπάρχουν και γνωστοί βόλταδοροι που τους ξέρω και πολύ καλά που έρχονται σε όλα τα μαγαζιά για οφθαλμόλουτρο και ξέρω εκ των προτέρων ότι δεν είναι καν πελάτες! Σε κάθε περίπτωση 99 τοις 100 Των περιπτώσεων αντιμετωπίζονται με σεβασμό και αξιοπρέπεια όλοι ανεξαιρέτως!!!!!Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διαθέσατέ να διαβάσετε το μήνυμα μου καθώς και την στήριξή σας όλα αυτά τα χρόνια σε οποιοδήποτε μαγαζί εργάζομαι πολλά φιλιά Κατερίνα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Ας πω λοιπόν για την περίπτωσή μου
Έχω περάσει από το μαγαζί 3 φορές
Την πρώτη ήταν μόνο η Μαρία που προσωπικά δεν μου άρεσε οπότε έφυγα
Την δεύτερη ήταν η Μαρία και άλλη μία που επίσης δεν μου άρεσε. Να πω ότι τότε διαφημιζόταν ένα πιπινάκι ξανθό που δεν κατάφερα να το δω γιατί ήταν δωμάτιο. Οι δυο αυτές επισκέψεις με κατέταξαν αυτομάτως στους βολταδόρους και το τηλέφωνό μου μπήκε στην μαύρη λίστα ώστε να μην μπορώ να ξανακλείσω ραντεβού. Όταν βάλατε καινούργιο τηλέφωνο κατάφερα και κάλεσα και πέρασα με μια μελαχρινή πολύ όμορφη κοπέλα. Τα όρια του ποιος βαφτίζεται βολταδόρος είναι κάπως στενά και καλό είναι να το προσέξετε. Εμείς πελάτες είμαστε, θα βρούμε κι αλλού. Εσείς όμως αν σας βγει το όνομα θα κάνετε κακό στην επιχείρησή σας, ειδικά μάλιστα σε ένα επάγγελμα που κατά βάση βασίζεται στις βόλτες.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Θα ήθελα γνώμη για To Καλύτερο μασαζερί εδώ Αθήνα, ώστε να περάσεις 1 ώρα τέλεια, με μασάζ και κάρφωμα δυνατό με ωραίο μωράκι-μωράκλα.....όχι χοντρο-τσουπωτό κλπ.....

μοντελοπνιχτρα γκαύλα θέλω - ηλικία κανένα ρόλο δε παίζει!!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
964
Like
822
Πόντοι
86
Ας πω λοιπόν για την περίπτωσή μου
Έχω περάσει από το μαγαζί 3 φορές
Την πρώτη ήταν μόνο η Μαρία που προσωπικά δεν μου άρεσε οπότε έφυγα
Την δεύτερη ήταν η Μαρία και άλλη μία που επίσης δεν μου άρεσε. Να πω ότι τότε διαφημιζόταν ένα πιπινάκι ξανθό που δεν κατάφερα να το δω γιατί ήταν δωμάτιο. Οι δυο αυτές επισκέψεις με κατέταξαν αυτομάτως στους βολταδόρους και το τηλέφωνό μου μπήκε στην μαύρη λίστα ώστε να μην μπορώ να ξανακλείσω ραντεβού. Όταν βάλατε καινούργιο τηλέφωνο κατάφερα και κάλεσα και πέρασα με μια μελαχρινή πολύ όμορφη κοπέλα. Τα όρια του ποιος βαφτίζεται βολταδόρος είναι κάπως στενά και καλό είναι να το προσέξετε. Εμείς πελάτες είμαστε, θα βρούμε κι αλλού. Εσείς όμως αν σας βγει το όνομα θα κάνετε κακό στην επιχείρησή σας, ειδικά μάλιστα σε ένα επάγγελμα που κατά βάση βασίζεται στις βόλτες.
πρέπει να έχουμε πολλάαααα ευρώ , να δίνουμε , αέρα πατέρα , για να είναι ευτυχή όλα τα κορίτσια , και όλο το σύστημα που σιτίζεται από αυτές , αλλά είναι αόρατο στα δικά μας μάτια .
τρώνε πολλοί από αυτά τα € και βγαίνει μικρό μερίδιο στον καθένα.
δεν πειράζει , ας μείνουν με τους "καλούς" πελάτες ,
προφανώς τούς άλλους δεν τούς θέλουν.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Aυτο που δεν καταλαβαίνουν κάποιες υπηρεσίες είναι ότι εμείς το λίγο χρόνο που έχουμε να πάμε να φαμε εκτός σπιτιού , πάμε εκεί για να βγάλουμε ένα καλό γούστο να φαμε κάτι διαφορετικό , 35ρηδες εραστές της καυλας ήμαστε ..... αυτο ψάχνουμε να νοικιάσουμε μια 25αρα πιτσιρικά καυλα ή μία 35αρα ρωσσιδαρα ελφυλη μιλφαρα , να κλείσουμε ένα 40λεπτο η 1ωρα και να μας πουλήσει λίγη καυλα και πάθος .....
... αυτό κοιτάμε να μας πουλήσουν στα λαδομαγαζα , Ευγενία , όρεξη , διάθεσή και να μας " πουλήσει καλα την καυλα η κορασίδα στο δωμάτιο " , αυτά ζητάει ο πελάτης και μετά είναι και το οπτικό κομμάτι αν μας κάνει η οχι , όλα τα υπόλοιπα περί βολταδορους και σαλιαρηδες απλά τα βλέπω και γελάω όταν τα γράφουν , κρατάω μόνο την γνώμη που έχουν οι σεριφισες στο Φιξ και πέριξ που με ξέρουν καλύτερα απ τα στανταρακια που έχω σε αυτά τα μαγαζιά ..... όλα τα υπόλοιπα σχόλια δεν τα βλέπω καν δεν ασχολούμαι καν , τα φιλάκια μου και πάλι Καλό Σουκου και καλό Καρναβαλο !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Aυτο που δεν καταλαβαίνουν κάποιες υπηρεσίες είναι ότι εμείς το λίγο χρόνο που έχουμε να πάμε να φαμε εκτός σπιτιού , πάμε εκεί για να βγάλουμε ένα καλό γούστο να φαμε κάτι διαφορετικό , 35ρηδες εραστές της καυλας ήμαστε ..... αυτο ψάχνουμε να νοικιάσουμε μια 25αρα πιτσιρικά καυλα ή μία 35αρα ρωσσιδαρα ελφυλη μιλφαρα , να κλείσουμε ένα 40λεπτο η 1ωρα και να μας πουλήσει λίγη καυλα και πάθος .....
... αυτό κοιτάμε να μας πουλήσουν στα λαδομαγαζα , Ευγενία , όρεξη , διάθεσή και να μας " πουλήσει καλα την καυλα η κορασίδα στο δωμάτιο " , αυτά ζητάει ο πελάτης και μετά είναι και το οπτικό κομμάτι αν μας κάνει η οχι , όλα τα υπόλοιπα περί βολταδορους και σαλιαρηδες απλά τα βλέπω και γελάω όταν τα γράφουν , κρατάω μόνο την γνώμη που έχουν οι σεριφισες στο Φιξ και πέριξ που με ξέρουν καλύτερα απ τα στανταρακια που έχω σε αυτά τα μαγαζιά ..... όλα τα υπόλοιπα σχόλια δεν τα βλέπω καν δεν ασχολούμαι καν , τα φιλάκια μου και πάλι Καλό Σουκου και καλό Καρναβαλο !!!
Tα είπες όλα τόσο εύστοχα για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.676
Πόντοι
2.836
αγαπητοί συνάδελφοι μια ερώτηση:
έχουμε καμιά πληροφορία για το Body & Touch Massage (Αμπελόκηποι);
Διεύθυνση (στο νετ έχει μόνο τηλέφωνα);
Προγράμματα (αν κατάλαβα καλά προσφέρει και κυρίως πιάτο);
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
πολλε΄ς έως και όλες οι σερίφισσες όταν δεν περνάμε ενοχλούνται... είναι το βιός τους, ιδίως αν είναι και ιδιοκτήτριες ή με ποσοστό επι των ραντεβού...
άλλες το δείχνουν άλλες όχι,
προσωπικά έχω πάνω από 20ετία στα λαδάδικα και έχω δει από προσβολές, αγένειες, ξυνά μούτρα ή και ακόμα κουβέντες του στυλ μην ξαναέρθεις στο μαγαζί ή και ακόμα μπηχτές πριν ακόμα δεί κανείς τα κορίτσια τύπου να δούμε αν θα περάσεις σήμερα... και όλα αυτά σε με΄να που έχω περάσει με κορίτσια καμιά 30ρια φορές σε κάθε μαγαζί...
Ξεχνάνε πάρα πολύ εύκολα ότι πχ τον προηγούμενο μήνα ψώνισες 5 φορε΄ς και αν τις τελευταίες τρείς επισκέψεις φύγεις, θα το φας το πικρόχολο ή την ξυνίλα...
τα Χριστούγεννα μου είπε εν ψυχρώ μία τσατσόγρια σε κρυφό μαγαζί, να κλείνω ραντεβού από το τηλέφωνο χωρίς να δω αν μου αρέσουν τα κορίτσια... χρησιμοποίησε την φράση δεν είμαστε ανοιχτά για οφθαλμόλουτρο...
η Κατερίνα μέχρι στιγμής δεν είχε δείξει ποτέ έντονη δυσαρέσκεια όταν έφευγα...
 

Johnsyr

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα
Έχει κάποιος να προτείνει κοπέλα με καλό μασάζ αλλά και τα παρελκόμενα.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

Johnsyr

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν στο Rose Massage κάνεις και sex
 

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
255
Πόντοι
0
αγαπητοί συνάδελφοι μια ερώτηση:
έχουμε καμιά πληροφορία για το Body & Touch Massage (Αμπελόκηποι);
Διεύθυνση (στο νετ έχει μόνο τηλέφωνα);
Προγράμματα (αν κατάλαβα καλά προσφέρει και κυρίως πιάτο);
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία;
Το τελευταίο χρονικό διάστημα δυστυχώς δεν δουλεύει όπως θα έπρεπε. Πέρασα προ δεκαπενθημέρου περίπου. Εντός ήταν μόνο η Σίντυ η Ασιάτισσα και η Ράνια. Όλες οι υπόλοιπες έχουν φύγει. Νομίζω η Ζωή πήγε στο μασάζ στη Σουλίου. Λειτουργεί μεν, ως μασαζερί και με μπριζόλα αν θέλει κάποιος, αλλά πέρα του ότι έχει πέσει και η ιστοσελίδα τους, αν δεν φέρουν άμεσα και άλλα λαδοκόριτσα πάει για κλείσιμο ή στην καλύτερη θα υπολειτουργεί..... Πάντως η Σίντυ η Ασιάτισσα κάνει πολύ καλό μασάζ. Θα δούμε λοιπόν τι θα πράξουν στο μέλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom