Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Για όσους ενδιαφέρονται επανηλθε η Σόφη στο Στουρνάρη, σαφώς αδυνατισμένη και οι πληροφορίες λενε με επέμβαση στο στηθος (συμαζεμμα)...
Την πέτυχα στο διάδρομο και σχεδόν δεν τη γνώρισα....πολυ καλύτερη!
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Μία ερώτηση έχετε ακούσει να φτιάχνεται καινούργιο μαγαζί. Γιατί κάτι είδα και μου φάνηκε παράξενο για αυτό ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος κάτι .
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
37
Like
20.306
Πόντοι
4.646
Μία ερώτηση έχετε ακούσει να φτιάχνεται καινούργιο μαγαζί. Γιατί κάτι είδα και μου φάνηκε παράξενο για αυτό ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος κάτι .
Κάτι έχει ακουστεί για την αγορά ενός μαγαζιού από ένα άλλο πολύ γνωστό. Σίγουρο όμως δεν είναι τίποτα, από τό ακούγεται μέχρι νά γίνει πράξη έχει δρόμο ακόμα, αλλά περιμένουμε τίς εξέλιξης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Για όσους ενδιαφέρονται επανηλθε η Σόφη στο Στουρνάρη, σαφώς αδυνατισμένη και οι πληροφορίες λενε με επέμβαση στο στηθος (συμαζεμμα)...
Την πέτυχα στο διάδρομο και σχεδόν δεν τη γνώρισα....πολυ καλύτερη!
από πέρυσι τον Ιούνη το είχαμε προαναγγείλει ότι θα το μαζέψει ..
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Κάτι έχει ακουστεί για την αγορά ενός μαγαζιού από ένα άλλο πολύ γνωστό. Σίγουρο όμως δεν είναι τίποτα, από τό ακούγεται μέχρι νά γίνει πράξη έχει δρόμο ακόμα, αλλά περιμένουμε τίς εξέλιξης.
Την είδα και τη χαιρέτησα και ήτανε κοντά στα Εξάρχεια είναι και φιλαράκι σου . Σας έχω δει ότι κάνετε συνομιλίες στο σαιτ . Αλλά εφόσον δεν γνωρίζεις κάτι εσύ για το συγκεκριμένο άτομο μάλλον έχω κάνει λάθος όλο και κάτι θα έχεις ακούσει από αυτήν εσύ
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Σόρρυ αλλά με τις κούκλες τι φάση; Συνδέονται και με την παροχή του νερού για μας φτύνουν την τσούνα;
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Τώρα νέα προσφορά! Μασάζ 30' με κούκλα και δώρο ένα μεγάλο κουβά κότας KFC. Μην το χάσετε!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
37
Like
20.306
Πόντοι
4.646
Την είδα και τη χαιρέτησα και ήτανε κοντά στα Εξάρχεια είναι και φιλαράκι σου . Σας έχω δει ότι κάνετε συνομιλίες στο σαιτ . Αλλά εφόσον δεν γνωρίζεις κάτι εσύ για το συγκεκριμένο άτομο μάλλον έχω κάνει λάθος όλο και κάτι θα έχεις ακούσει από αυτήν εσύ
Sherlock Holms εσύ professor εγώ, κάτι θά ανακαλύψουμε :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Sherlock Holms εσύ professor εγώ, κάτι θά ανακαλύψουμε :sunglasses:
Δε αφήνεις τη πλάκα και πες μας
Εσύ είσαι κολλητός με τη τζορτζι όλο και κάτι θα σου έχει πει δε το έχω με τίποτα να μη γνωρίζεις . Έλα πες μου μόνο αν είναι αλήθεια γιατί αν είναι αλήθεια πήραν γαματω μαγαζί .
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Καλημεριζω τους gourou των Αθηνών!θα βρίσκομαι αύριο στο κέντρο με ένα κενό 3 με 4 ωρών!θα ήθελα την βοήθεια σας! Ξεχώρισα 2 ιδρύματα το Silver spa και το paradise spa στην Μπακνανα!αξίζουν για nourou καθόλου ?και αν ναι με ποια λαδοκορι.... Αν έχετε να μου προτείνετε άλλο ίδρυμα ή κάποια ανεξάρτητη με καλό μασάζ και καλό 2ο μέρος καλοδεχούμενη η συμβουλή! ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
37
Like
20.306
Πόντοι
4.646
Δε αφήνεις τη πλάκα και πες μας
Εσύ είσαι κολλητός με τη τζορτζι όλο και κάτι θα σου έχει πει δε το έχω με τίποτα να μη γνωρίζεις . Έλα πες μου μόνο αν είναι αλήθεια γιατί αν είναι αλήθεια πήραν γαματω μαγαζί .
Χαλάρωσε κάνουμε καί λίγο χαβαλε.
Κολλητός δεν είμαι με κανένα, σέβομαι όποιον με σέβεται.
Αν γνωρίζω ή ξέρω κάτι στα σίγουρα ότι ισχύει θά τό μοιραστώ εδώ.
Μακάρι ή λαρισα νά πάρει ένα καί δύο μαγαζιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Χαλάρωσε κάνουμε καί λίγο χαβαλε.
Κολλητός δεν είμαι με κανένα, σέβομαι όποιον με σέβεται.
Αν γνωρίζω ή ξέρω κάτι στα σίγουρα ότι ισχύει θά τό μοιραστώ εδώ.
Μακάρι ή λαρισα νά πάρει ένα καί δύο μαγαζιά.
Δεν το είπα με κακία και εγώ μιλάω με την Τζώρτζια τα τυπικά γιατί είναι πολύ καλό παιδί Αλλά επειδή βλέπω ότι έχετε και μία κουβέντα παραπάνω για αυτό το είπα δεν το είπα με κακία . Προς Θεού και μακάρι όλοι να είναι σαν την υποδοχή στον Τζώρτζη . Καλό παιδί και σοβαρό όχι τσόκαρο. Αν μάθεις κάτι στείλε μήνυμα έστω π.μ δε βλέπω και καμιά ανακοίνωση.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
37
Like
20.306
Πόντοι
4.646
Δεν το είπα με κακία και εγώ μιλάω με την Τζώρτζια τα τυπικά γιατί είναι πολύ καλό παιδί Αλλά επειδή βλέπω ότι έχετε και μία κουβέντα παραπάνω για αυτό το είπα δεν το είπα με κακία . Προς Θεού και μακάρι όλοι να είναι σαν την υποδοχή στον Τζώρτζη . Καλό παιδί και σοβαρό όχι τσόκαρο. Αν μάθεις κάτι στείλε μήνυμα έστω π.μ δε βλέπω και καμιά ανακοίνωση.
Ή Τζώρτζη είναι πράγματι από τά καλύτερα παιδιά, όπως και ή λαρισα.
Ανακοίνωση δημόσια μήν περιμένεις αν δεν είναι σίγουρο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Καλημεριζω τους gourou των Αθηνών!θα βρίσκομαι αύριο στο κέντρο με ένα κενό 3 με 4 ωρών!θα ήθελα την βοήθεια σας! Ξεχώρισα 2 ιδρύματα το Silver spa και το paradise spa στην Μπακνανα!αξίζουν για nourou καθόλου ?και αν ναι με ποια λαδοκορι.... Αν έχετε να μου προτείνετε άλλο ίδρυμα ή κάποια ανεξάρτητη με καλό μασάζ και καλό 2ο μέρος καλοδεχούμενη η συμβουλή! ευχαριστώ προκαταβολικά!
Το Νουρου είχε ένα ορισμό (εκ ταυτοτητος ισον που λέγαμε κάποτε στα μαθηματικά..) που λέγονταν Έλενα στο Μπακνανα. Αυτη τους άφησε χρόνους. Απο τότε για το συγκεκριμένο είδος δεν νομίζω ότι υπαρχει καμμία εξπερ. Ούτε κάν για body to body. Αν πάλι επιμένεις ότι αυτο θέλεις θα σου πρότεινα τη Μονικα στο Στουρνάρη που κατα τη γνώμη μου είναι το #1 ονομα στο μασαζ σε τετοια μαγαζιά.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Το Νουρου είχε ένα ορισμό (εκ ταυτοτητος ισον που λέγαμε κάποτε στα μαθηματικά..) που λέγονταν Έλενα στο Μπακνανα. Αυτη τους άφησε χρόνους. Απο τότε για το συγκεκριμένο είδος δεν νομίζω ότι υπαρχει καμμία εξπερ. Ούτε κάν για body to body. Αν πάλι επιμένεις ότι αυτο θέλεις θα σου πρότεινα τη Μονικα στο Στουρνάρη που κατα τη γνώμη μου είναι το #1 ονομα στο μασαζ σε τετοια μαγαζιά.
Σ ευχαριστώ αγαπητέ!
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Το Νουρου είχε ένα ορισμό (εκ ταυτοτητος ισον που λέγαμε κάποτε στα μαθηματικά..) που λέγονταν Έλενα στο Μπακνανα. Αυτη τους άφησε χρόνους. Απο τότε για το συγκεκριμένο είδος δεν νομίζω ότι υπαρχει καμμία εξπερ. Ούτε κάν για body to body. Αν πάλι επιμένεις ότι αυτο θέλεις θα σου πρότεινα τη Μονικα στο Στουρνάρη που κατα τη γνώμη μου είναι το #1 ονομα στο μασαζ σε τετοια μαγαζιά.
Γενικά για μασάζ συν 2ο πρόγραμμα τι προτείνεις?είτε από ανεξάρτητες με δικό τους χώρο είτε σαν κανονικό μασάζ όχι κατά ανάγκη body to body...
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.269
Like
6.240
Το Σάββατο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα η Λία 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Γενικά για μασάζ συν 2ο πρόγραμμα τι προτείνεις?είτε από ανεξάρτητες με δικό τους χώρο είτε σαν κανονικό μασάζ όχι κατά ανάγκη body to body...
Το ανοίγεις πολυ.....εχει να κάνει με το επιπεδο του μασαζ που θέλεις και τι θέλεις στο Β......
Πρέπει να αφιερώσεις λίγο χρόνο να διαβάσεις κριτικές. Βρες ποιο μαγαζι σε βολεύει απο περιοχή και μετα ξεκινά απο εκεί.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.581
Κριτικές
190
Like
48.376
Πόντοι
41.443
Το Σάββατο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα η Λία 30 ετών από την Βραζιλία 1.70 ύψος 60 κιλά κοντό μαλλι .Ίσως ότι ομορφότερο έχει περάσει ποτέ από τον χώρο!!!

δεν τα γραφεις καλυτερα ΜΟΝΟ στο δικο σου νημα?
ποιος ο λογος να μας τα ζαλιζεις κι εδω?
εδω ειναι γενικο νημα για τα μελη,οχι για διαφημισεις.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Αυτή Πατρίτσια του Μπουζιάνη είναι η Πατρίτσια του Αθηνών Πειραιώς Θησέως;
Αυτή ήταν απο τις ελάχιστες λατινες που αξιζανε τα τελευταία χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom