Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
εδω κολλαει οτι γελαει και το...
αρχείο λήψης.jpg
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Είναι όπως το βλέπει ο καθένας Εγώ προσωπικά δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να δω κάτι τέτοιο από κοντά και φυσικά και θα περάσω να το δω.Δεν είμαι σίγουρος αν θα θέλω να περάσω με την κούκλα αλλά το κόστος που κάνει αυτή η κούκλα ειναι πολυ μεγαλο για μενα . Δεν έχω να το δώσω αλλά θα ήθελα να δω από κοντά . Στο youtube που έχω δει πάρα πολλοί λένε για την εμπειρία τους που έχουν με την κούκλα και έχει πολλα διάφορα βίντεο και στη Γερμανία υπάρχει έρως χάους με κούκλες τέτοιες. Μεγάλο το ρίσκο για το πόσο για αυτη τη κουκλα και ειδικά στη Γερμανία που έχουν τόσες πολλές στο έρως. Αν και εμένα στο Μόναχο δε είχα δει ποτέ τέτοιο
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Καλημέρα καλό Σάββατο.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα γράψουν να ερευνήσουμε τα σχόλια του παρελθόντος, αλλά θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο. Από ΧΟ spa Σουλίου, άποψη για κοπέλες, Ελένη - Άννα - Βικτώρια - Πάμελα .
Ευχαριστώ όμορφο Σάββατο
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλημέρα καλό Σάββατο.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα γράψουν να ερευνήσουμε τα σχόλια του παρελθόντος, αλλά θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο. Από ΧΟ spa Σουλίου, άποψη για κοπέλες, Ελένη - Άννα - Βικτώρια - Πάμελα .
Ευχαριστώ όμορφο Σάββατο
Έχω κάνει μασαζ με τις 3 από τις 4 που αναφέρεις.

Ελένη - Ωραίο σωματάκι, αδύνατο με μικρό στήθος. Γλυκούλα στο πρόσωπο με ωραία μαλλιά. Έχει αρκετή όρεξη για αυτό που κάνει. Δεν κλαις τα λεφτά σου σε καμία περίπτωση
Βικτώρια - Πολύ γνωστή και απο άλλα μαγαζιά, σε κερδίζει με το ΤΕΡΑΣΤΙΟ στήθος της, που δύσκολα παιρνεις τα ματια σου απο πανω του. Το υπολοιπο σώμα ειναι decent, έχει λίγη κοιλίτσα (από όσο θυμάμαι). Την τιμάει την φανέλα, που λέμε
Πάμελα - Την τελευταία φορά που πήγα, διάλεξα Πάμελα. Πρόκειται για μια καστανόξανθη κοπελα, δεν την κάνω πάνω απο 25. Ωραίο σωματάκι, πιο amateur, με ωραίο στήθος, χωρίς να είναι ακραία μεγάλο. Απο μασάζ ξέρει ελάχιστα πράγματα, αλλά στο 2ο κομμάτι πέρασα εξαιρετικά. Δεν ξερω αν οφείλεται σε εκείνη, αλλά είχα καιρό να περάσω τόσο ωραία σε μασάζ.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
1
Like
5.140
Πόντοι
1.056
Είναι όπως το βλέπει ο καθένας Εγώ προσωπικά δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να δω κάτι τέτοιο από κοντά και φυσικά και θα περάσω να το δω.Δεν είμαι σίγουρος αν θα θέλω να περάσω με την κούκλα αλλά το κόστος που κάνει αυτή η κούκλα ειναι πολυ μεγαλο για μενα . Δεν έχω να το δώσω αλλά θα ήθελα να δω από κοντά . Στο youtube που έχω δει πάρα πολλοί λένε για την εμπειρία τους που έχουν με την κούκλα και έχει πολλα διάφορα βίντεο και στη Γερμανία υπάρχει έρως χάους με κούκλες τέτοιες. Μεγάλο το ρίσκο για το πόσο για αυτη τη κουκλα και ειδικά στη Γερμανία που έχουν τόσες πολλές στο έρως. Αν και εμένα στο Μόναχο δε είχα δει ποτέ τέτοιο
εχεις περιεργεια για sex dolls;απο σιλικονη;;αληθεια τωρα;!αν πας στο μουσειο μανταμ τισο δλδ θα χυνεις πανω σου ολη την ωρα η σε καμια disneyland;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Έχω κάνει μασαζ με τις 3 από τις 4 που αναφέρεις.

Ελένη - Ωραίο σωματάκι, αδύνατο με μικρό στήθος. Γλυκούλα στο πρόσωπο με ωραία μαλλιά. Έχει αρκετή όρεξη για αυτό που κάνει. Δεν κλαις τα λεφτά σου σε καμία περίπτωση
Βικτώρια - Πολύ γνωστή και απο άλλα μαγαζιά, σε κερδίζει με το ΤΕΡΑΣΤΙΟ στήθος της, που δύσκολα παιρνεις τα ματια σου απο πανω του. Το υπολοιπο σώμα ειναι decent, έχει λίγη κοιλίτσα (από όσο θυμάμαι). Την τιμάει την φανέλα, που λέμε
Πάμελα - Την τελευταία φορά που πήγα, διάλεξα Πάμελα. Πρόκειται για μια καστανόξανθη κοπελα, δεν την κάνω πάνω απο 25. Ωραίο σωματάκι, πιο amateur, με ωραίο στήθος, χωρίς να είναι ακραία μεγάλο. Απο μασάζ ξέρει ελάχιστα πράγματα, αλλά στο 2ο κομμάτι πέρασα εξαιρετικά. Δεν ξερω αν οφείλεται σε εκείνη, αλλά είχα καιρό να περάσω τόσο ωραία σε μασάζ.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Καλημέρα, σε ευχαριστώ πολύ για τη προσπάθεια ενημέρωσης.
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
εχεις περιεργεια για sex dolls;απο σιλικονη;;αληθεια τωρα;!αν πας στο μουσειο μανταμ τισο δλδ θα χυνεις πανω σου ολη την ωρα η σε καμια disneyland;
Δεν μπορώ να σε καταλάβω Τι σχέση έχει η μανταμ τισο με τη συγκεκριμένη κούκλα μάλλον κάτι άλλο συζητάμε δεν μπορούμε να έχουμε συζητήσει άλλο μαζι . Κανεις σύγκριση ένα ερωτικό φετίχ με ένα μουσείο με εκθέματα .
Αυτά είναι γούστα εσύ μπορεί να έχεις αλλα φετίχ μπορεί να να γλύφεις πόδια. Εμένα θα μου άρεσε να δω μια από κοντά για να δω πως είναι στη αφή πως ειναι το σωματότυπο της τώρα αν θα πέρναγα μαζί της να δω πως είναι είναι άλλη συζήτηση
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Έχω κάνει μασαζ με τις 3 από τις 4 που αναφέρεις.

Ελένη - Ωραίο σωματάκι, αδύνατο με μικρό στήθος. Γλυκούλα στο πρόσωπο με ωραία μαλλιά. Έχει αρκετή όρεξη για αυτό που κάνει. Δεν κλαις τα λεφτά σου σε καμία περίπτωση
Βικτώρια - Πολύ γνωστή και απο άλλα μαγαζιά, σε κερδίζει με το ΤΕΡΑΣΤΙΟ στήθος της, που δύσκολα παιρνεις τα ματια σου απο πανω του. Το υπολοιπο σώμα ειναι decent, έχει λίγη κοιλίτσα (από όσο θυμάμαι). Την τιμάει την φανέλα, που λέμε
Πάμελα - Την τελευταία φορά που πήγα, διάλεξα Πάμελα. Πρόκειται για μια καστανόξανθη κοπελα, δεν την κάνω πάνω απο 25. Ωραίο σωματάκι, πιο amateur, με ωραίο στήθος, χωρίς να είναι ακραία μεγάλο. Απο μασάζ ξέρει ελάχιστα πράγματα, αλλά στο 2ο κομμάτι πέρασα εξαιρετικά. Δεν ξερω αν οφείλεται σε εκείνη, αλλά είχα καιρό να περάσω τόσο ωραία σε μασάζ.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Στην Σουλίου ποια είναι η top που συζητάνε όλοι θυμησε μου.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Καλημέρα καλό Σάββατο.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα γράψουν να ερευνήσουμε τα σχόλια του παρελθόντος, αλλά θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο. Από ΧΟ spa Σουλίου, άποψη για κοπέλες, Ελένη - Άννα - Βικτώρια - Πάμελα .
Ευχαριστώ όμορφο Σάββατο

Καλημέρα καλό Σάββατο.
Υποθέτω ότι κάποιοι θα γράψουν να ερευνήσουμε τα σχόλια του παρελθόντος, αλλά θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο. Από ΧΟ spa Σουλίου, άποψη για κοπέλες, Ελένη - Άννα - Βικτώρια - Πάμελα .
Ευχαριστώ όμορφο Σάββατο
εγώ το Σάββατο πέρασα απο το μαγαζί και δοκίμασα την Ελένη. Φρέσκια κοπέλα 3 μήνες στο μαγαζί κ αρκετά φιλοτιμη. Λευκή επιδερμίδα με κάποια τατού, μικρό στήθος με μεγάλες ρόγες, συμπαθητικό πρόσωπο, ακάπωτη πίπα (λίγο άτεχνη). Στο μασάζ ενώ το προσπαθεί δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Θα καταλάβουν όσοι γνωρίζουν Εύα κ παλαιότερα Ρίτα ότι γίνεται μια προσπάθεια ''αντιγραφής'' κινήσεων αλλά και φράσεων χαρακτηριστικών τους (π.χ οι ερωτήσεις που σου έκανε η Ρίτα με την παθιάρικη φωνή). Η ίδια μάλιστα παραδέχτηκε ότι έχει παρακολουθήσει σε δωμάτιο την Εύα. Στο 2ο γύρο πάντως είναι πολύ καλή και το ζει πραγματικά. Αυτή που μου άρεσε πιο πολύ ήταν η Άννα όμως και έχει μπει στα προσεχώς. Η Πάμελα είχε κάτι το έκφυλο κ πολλά υποσχέσιμο επίσης (σύμφωνα με την Κατερίνα καλή επιλογή για μισάωρο πρόγραμμα). Η άλλη η πληθωρική κοπέλα (νομίζω Βικτώρια) δεν μου άρεσε καθόλου
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
665
Like
1.072
Καλησπέρα αγάπες
Από αύριο Δευτέρα 24 04 και λίγες μέρες θα είναι κοντά μας στο Silver Spa 3 πιπίνια Σοφία Maja και Αλεξάνδρα
 

Συνημμένα

  • IMG-20230417-WA0000.jpg
    IMG-20230417-WA0000.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 147
  • IMG-20230417-WA0013.jpg
    IMG-20230417-WA0013.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 124
  • IMG-20230417-WA0005.jpg
    IMG-20230417-WA0005.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 122

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Το XO spa στη Σουλιου, εχει σελιδα που μπορουμε να δουμε τα κοριτσια και το προγραμμα;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Καλησπέρα αγάπες
Από αύριο Δευτέρα 24 04 και λίγες μέρες θα είναι κοντά μας στο Silver Spa 3 πιπίνια Σοφία Maja και Αλεξάνδρα
Η

Alexandra τι πρόγραμμα κάνει; Τι έξτρα έχει; Δυνατό το σκέφτομαι να έρθω​

 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
εγώ το Σάββατο πέρασα απο το μαγαζί και δοκίμασα την Ελένη. Φρέσκια κοπέλα 3 μήνες στο μαγαζί κ αρκετά φιλοτιμη. Λευκή επιδερμίδα με κάποια τατού, μικρό στήθος με μεγάλες ρόγες, συμπαθητικό πρόσωπο, ακάπωτη πίπα (λίγο άτεχνη). Στο μασάζ ενώ το προσπαθεί δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Θα καταλάβουν όσοι γνωρίζουν Εύα κ παλαιότερα Ρίτα ότι γίνεται μια προσπάθεια ''αντιγραφής'' κινήσεων αλλά και φράσεων χαρακτηριστικών τους (π.χ οι ερωτήσεις που σου έκανε η Ρίτα με την παθιάρικη φωνή). Η ίδια μάλιστα παραδέχτηκε ότι έχει παρακολουθήσει σε δωμάτιο την Εύα. Στο 2ο γύρο πάντως είναι πολύ καλή και το ζει πραγματικά. Αυτή που μου άρεσε πιο πολύ ήταν η Άννα όμως και έχει μπει στα προσεχώς. Η Πάμελα είχε κάτι το έκφυλο κ πολλά υποσχέσιμο επίσης (σύμφωνα με την Κατερίνα καλή επιλογή για μισάωρο πρόγραμμα). Η άλλη η πληθωρική κοπέλα (νομίζω Βικτώρια) δεν μου άρεσε καθόλου
Κάνεις λάθος... η Βικτώρια σούπερ πληθωρική...για ατέλειωτα μπρρρ....
ChiefCloseAmericanbadger-max-1mb.gif
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Κάνεις λάθος... η Βικτώρια σούπερ πληθωρική...για ατέλειωτα μπρρρ....
ChiefCloseAmericanbadger-max-1mb.gif
Αν είναι η γεματουλα με το σπαστό μαλλί, όχι ευχαριστώ για εμένα. Είναι η μόνη από τις 4 που δεν είπε το όνομα της .
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Έχω κάνει μασαζ με τις 3 από τις 4 που αναφέρεις.

Ελένη - Ωραίο σωματάκι, αδύνατο με μικρό στήθος. Γλυκούλα στο πρόσωπο με ωραία μαλλιά. Έχει αρκετή όρεξη για αυτό που κάνει. Δεν κλαις τα λεφτά σου σε καμία περίπτωση
Βικτώρια - Πολύ γνωστή και απο άλλα μαγαζιά, σε κερδίζει με το ΤΕΡΑΣΤΙΟ στήθος της, που δύσκολα παιρνεις τα ματια σου απο πανω του. Το υπολοιπο σώμα ειναι decent, έχει λίγη κοιλίτσα (από όσο θυμάμαι). Την τιμάει την φανέλα, που λέμε
Πάμελα - Την τελευταία φορά που πήγα, διάλεξα Πάμελα. Πρόκειται για μια καστανόξανθη κοπελα, δεν την κάνω πάνω απο 25. Ωραίο σωματάκι, πιο amateur, με ωραίο στήθος, χωρίς να είναι ακραία μεγάλο. Απο μασάζ ξέρει ελάχιστα πράγματα, αλλά στο 2ο κομμάτι πέρασα εξαιρετικά. Δεν ξερω αν οφείλεται σε εκείνη, αλλά είχα καιρό να περάσω τόσο ωραία σε μασάζ.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Πήγα εκεί μία μέρα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού.

Της λέω μπορούμε να κλείσουμε τώρα;

Μου λέει έλα σε μισή ώρα.

Ξαναπάω σε μισή ώρα και δε μου απαντούσαν στο τηλέφωνο.

Αν κάποιος μπορεί να μου πει έστω με pm πώς πας σε αυτό το μαγαζί θα το εκτιμούσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom