Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
79
Like
206
Πόντοι
20
Με μεγάλη μου χαρά να σας πληροφορήσω Καθώς τα τελευταία χρόνια δεν είμαι και πολύ μέσα στα δρώμενα… Ότι πηγαίνοντας Σουλίου 4 συνάντησα Μια παλιά γνώριμη και χάρηκα πολύ γι’ αυτό. Η παλιά Ρούλα από Δάφνη επί εποχής ευας, Έλενας ,Άσπας τοτε που ανθίζε το μαγαζί εκεί. Πολλοι συναγωνιστές την ψάχναμε χρονιά και εννοείται χωρίς καμία σκέψη Πέρασα επιτόπου. Πλέον με όνομα Εβελίνα. Δε χρειάζεται να πω περισσότερα ..όσοι ήξεραν την αγαπημένη Ρούλα ξέρουν!! Απ’ τις καλύτερες μεταγραφές στα χρονικά χάρηκα πολύ. Όσοι πιστοί στην Ρούλα -Εβελίνα προσέλθετε.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Καλύτερα είναι τα μασάζ με σεξ από τα καλά στούντιο? Ρωτάω απλά επειδή δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει σε τέτοια μασάζ και αν αξίζει να πάω το σκέφτομαι. Ευχαριστώ πολύ
Ε, βέβαια … καμμία σχέση φίλε τα μασαζ με σεξ από τα στούντιο όσο καλά και να είναι αυτά .
Μασαζ με σεξ καθαρά 30 λεπτα με 60 ευρώ ( 50 σε μερικά ) , 45 λεπτα έως 60 λεπτα 80-100 ευρώ . Κανεις μασαζ και σεξ αν μπορείς και δυο φορές , σε αντίθεση με τα στούντιο
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.807
Πόντοι
8.360
Έχουμε καμία μασέρ στους μασαζο-οίκους της Αθήνας που να προσφέρει Full Weight Walking On The Back μασάζ όπως στο βίντεο ;

 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Καλύτερα είναι τα μασάζ με σεξ από τα καλά στούντιο? Ρωτάω απλά επειδή δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει σε τέτοια μασάζ και αν αξίζει να πάω το σκέφτομαι. Ευχαριστώ πολύ
Στα στουντιο εχουν πιο ομορφες κοπελες,και μοντελε.
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
γνωρίζει κάνεις το fb της karolinas? μια μαύροι είναι που ήταν sto silver spa. νομίζωέχει και δικό της χώρο που κάνειμασαζ
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
ψιλομπάζο όμως......μετα συγχωρήσεως.
Δεν νομίζω, αλλά γούστα είναι αυτά (το μπούστο είναι :tits: :jade: ).
Πάντως από τότε που πήγε στο Σ. 4 , περιποιείται περισσότερο (μαλλιά, επιδερμίδα κλπ.) την εμφάνισή της...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Περπατώντας με τη φίλη μου στην Αγίας Ζώνης το μάτι μου έπεσε σε ένα ελαιοτριβέιο, το οποίο ουσιαστικά είναι ένα ισόγειο δωματιάκι που κλέινει με μαύρη κουρτίνα. Άμστερνταμ φάση. Στο τζάμι υπήρχε κανονική φωτογραφία μιας μαύρης μουνάρας που κάνει μασάζ. Αν όντως κάνει αυτή και Δεν γαμάς να είναι το μέρος, θα μας τελειώσει με το που θα μας αγγίξει. Οι τιμές ήταν του τύπου full body 1 ώρα 20 ευρώ. Δυστυχώς δεν μπορούσα νε εισέλθω λόγω συνοδείας για να πάρω πληροφορίες. Αν υπάρχει κάνας κασκαντέρ ας πάει να ενημερώσει αλλιώς θα πάω με την πρώτη ευκαιρία. Χοντρικά είναι στο δεξί χέρι όπως πάμε προς Αθήνα, λίγο πριν την Κύπρου.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
858
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Περπατώντας με τη φίλη μου στην Αγίας Ζώνης το μάτι μου έπεσε σε ένα ελαιοτριβέιο, το οποίο ουσιαστικά είναι ένα ισόγειο δωματιάκι που κλέινει με μαύρη κουρτίνα. Άμστερνταμ φάση. Στο τζάμι υπήρχε κανονική φωτογραφία μιας μαύρης μουνάρας που κάνει μασάζ. Αν όντως κάνει αυτή και Δεν γαμάς να είναι το μέρος, θα μας τελειώσει με το που θα μας αγγίξει. Οι τιμές ήταν του τύπου full body 1 ώρα 20 ευρώ. Δυστυχώς δεν μπορούσα νε εισέλθω λόγω συνοδείας για να πάρω πληροφορίες. Αν υπάρχει κάνας κασκαντέρ ας πάει να ενημερώσει αλλιώς θα πάω με την πρώτη ευκαιρία. Χοντρικά είναι στο δεξί χέρι όπως πάμε προς Αθήνα, λίγο πριν την Κύπρου.
Δίπλα στο γωνιακό με τα ρούχα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom