Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Χθές ξαναπήγα με την Ελένη στη Στουρνάρη. Τέλεια σε όλα και με περισσότερη διάθεση από την άλλη φορά. Ίσως η καλύτερη από κάθε άλλη αυτή τη στιγμή.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΒλισπερα χρονια πολλα
ΧΤΕΣ περασα απο καλλιροηΣ 48
ΑΥΤΗ που ειναι ΣΤΗΝ πορτα ειναι
για πολλα κλοτΣιδια παρ τη δεν ειχε ΠΕΛΑΤΕΙΑ
ΜΟΥ εδειξε 2 κοπελεΣ  :idiot: :tickedoff:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...μετα απο την σημερινη εξορμηση εχω να πω:....μαρνης χτυπησα δεν μου ανοιξαν...θα πηγαν για τον οβελια και ξεχαστηκαν....πατησιων 175 τα ιδια(και χειροτερα θα ελεγα).....κατεληξα ιμβρου οπου τελικα περασα με την τυπισσα που ανοιγει...αγγελικη το ονομα αυτης παντως....ΑΛΛΑ κυριοι....οποιος πατησει εκει θα του κοψω τα ποδια!!!!ακουσατε ακουσατε...!!!η κοπελα δεν κανει φουλ προγραμμα,λεει,γιατι δεν γινεται απο την πρωτη μερα...θελει να γνωριστει....τεσπα..περασα γιατι την ειχα βαλει στο ματι..εδωσα το εξηνταρι και μειναμε στο φραπεδακι(μετα απο ποσο καιρο ειχα να σερβιριστω φραπε)...για να μην πολυλογω..εγινε οτι εγινε ΑΛΛΑ απο μενα μαυρισε κιολας...αυτα.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
H MAΡΝΗΣ φιλε εχη μετακομιση
πηγε ΣΕΜΠΤΕΥΡΙΟΥ 54 δευτεροσ οροφοσ :boobies:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες
πηγα μαρνης σημερα το νουμερο δεν το ειδα απλα πηγα στο καραγιαννη αε που λεει το κουδουνι

σπιτι μεσα ειναι με 2 μπαζολες και μια τρανς

πεσανε ολες πανω μου με 50 ευρω μου ειπαν και οι 3 μαζι και οτι εγω θελω
τους ειπα ουτε και να μου εδιναν αυτες χρηματα δεν θα καθομουν

ελεος τι χαλια ειναι αυτα >:(
Αυτο που πηγες ειναι κρυφομπουρδελο με αγγελιες στις εφημεριδες ,αυτο τριο που ειδες παιζει με την ιδια συνθεση τουλαχιστον 15 χρονια.Το τραβελι βαζει προφιλ και στο ADULT και τσιμπαει και απο κει πελατεσ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Ζησιμοπούλου, Γλυφάδα, ανάμεσα στις καφετέριες, στο 12.

Η Αννούλα της Ποσειδώνος, η Ρένα και μια Σέρβα, πολύ καλή,ξανθιά, ψηλή της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.

Φούλ πρόγραμμα, σαφώς για τους γνωστούς. Χώρος εξαιρετικός με ντούς και τζακούζι σε κάθε δωμάτιο. Η πολυκατοικία είναι φούλ σε ιατρεία και δικηγορικά γραφεία και δε καρφώνεσαι. Μπορείς να πίνεις καφέ στο sokola,πχ, και να πείς στη δικιά σου: ''μωρό μου, πάω δίπλα στον ΩΡΛ'' και να μην παρει πρέφα τίποτα :P

Τιμή? Προσφερόμενες υπηρεσίες? Χρόνος?
 

giorgos.b

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μ.Σαββατο μεσημερι πηγα Μαρνης αλλα ηταν κλειστα (μετακομισε?)

πεταγομαι απεναντι Στουρναρη 63, 3 τεμαχια, παιρνω την Μαγια τη μελισσα, ωραιο προγραμμα, πολυ ωρα μασαζ και μπριζολιασμα, στα 70 ευρωπουλα. παροτι δεν ειναι θεα, οτι κανει το κανει σωστα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μ.Σαββατο μεσημερι πηγα Μαρνης αλλα ηταν κλειστα (μετακομισε?)

πεταγομαι απεναντι Στουρναρη 63, 3 τεμαχια, παιρνω την Μαγια τη μελισσα, ωραιο προγραμμα, πολυ ωρα μασαζ και μπριζολιασμα, στα 70 ευρωπουλα. παροτι δεν ειναι θεα, οτι κανει το κανει σωστα....

Η Μάγια ειναι πάντα εγγύηση....Σωστή επαγγελματίας....αμα σε γουστάρει κάθεται αρκετή ωρα και μπορεί να σου κάνει και ακάπωτο....Αν και καλό ειναι να τα αποφευγει κανεις αυτά....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αυτο στην γλυφαδα στην ζησιμ 12 τι οροφο ειναι :P και τι γραφει το κουδουνι....τις κυριακες ειναι ανοικτο??.... :idiot:
 

Επισκέπτης
καλησπερα σαs και χρονια πολλα επισκεψη πριν λιγο στο μασατζιδικο πατησιων 175 ευζην ηταν η πρωτη μου φορα μετα απο την λολιτα που ομωs ειναι στουντιο.ιπον περασα με την Νικολ νταρτανα με παραπανω κιλα και 4αρι στηθοs και σερβιριστηκε μασαζακι 15-20 λεπτων και μπριζιολιασμα στο πατωμα φυσικα και με φραπε με καλαμακι....χωρισ καθολου βιασυνεs κανε ντουζακι πριν ερθει προτεινετε στουσ βυζολαγνουs δεν εχει βεβαια τα προσοντα τηs Λαουραs αλλα εδειχνε να το ευχαριστιετε και να σε κανει να νομιζεισ οτι εισαι με την κοπελα σου .(σαν να εισαι με την Παολα ενα πραγμα,η την νταρια....).μια ερωτηση μονο ποια εσεισ πιστευετε οτι ειναι η καλητερη μασατζου μονο στο προγραμμα του μασαζ .κοστοs 80 ευρω.

Τι προέλευσης και ηλικίας είναι η Νικόλ; Μπριζολιάζονται όλες εκει μέσα;
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Αδέρφια καλημέρα, χρόνια πολλά!

΄Εστειλα ένα φιλαράκι στο Μ. Προδρόμου για Λίντα και το γνωστό πρόγραμμα της, δλδ ασκούφωτο καλαμάκ και τρελλό παιχνίδι. Λόγω φόρτου της θεραπένιδος πήρε μια Λάνα, ξανθιά μιλφ πολύ καλή εμφανισιακά από ότι λέει. Όμως από υπηρεσίες ψύχρα και τα πολύ βασικά, καμμία σχέση με Λίντα. Ξέρει καποιος συνάδελφος αν είναι συνέχεια έτσι ή όταν γνωριστεί με τον πελάτη γίνονται τα πιο ανεβασμένα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Αδέρφια καλημέρα, χρόνια πολλά!

΄Εστειλα ένα φιλαράκι στο Μ. Προδρόμου για Λίντα και το γνωστό πρόγραμμα της, δλδ ασκούφωτο καλαμάκ και τρελλό παιχνίδι. Λόγω φόρτου της θεραπένιδος πήρε μια Λάνα, ξανθιά μιλφ πολύ καλή εμφανισιακά από ότι λέει. Όμως από υπηρεσίες ψύχρα και τα πολύ βασικά, καμμία σχέση με Λίντα. Ξέρει καποιος συνάδελφος αν είναι συνέχεια έτσι ή όταν γνωριστεί με τον πελάτη γίνονται τα πιο ανεβασμένα;

εγώ με Λάνα περνάω σούπερ.

τι να πώ? μερικές φορές είναι και η χημεία με την κοπέλα και πως το χειρίζεσαι το θέμα...
ισως στην επόμενη συναντηση ο φίλος σου να περάσει πολύ καλύτερα.
Η Λάνα δεν πίανει με τίποτα την απόδοση της Λίντας, αλλά δεν είναι καθόλου κακή στο σέρβις
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
εγώ με Λάνα περνάω σούπερ.

τι να πώ? μερικές φορές είναι και η χημεία με την κοπέλα και πως το χειρίζεσαι το θέμα...
ισως στην επόμενη συναντηση ο φίλος σου να περάσει πολύ καλύτερα.
Η Λάνα δεν πίανει με τίποτα την απόδοση της Λίντας, αλλά δεν είναι καθόλου κακή στο σέρβις

Ξέχασα να δώσω περιγραφή Λάνας...
Λευκορωσίδα μιλφ (38 περιπου χρονών) με ωράια μπλε μάτια και κάτασπρη επιδερμίδα.
καθαρή, αδύνατη σχετικά, όχι γυμνασμένο σώμα και μικρό στήθος.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Για δώσε εικόνα και από Λίντα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Για δώσε εικόνα και από Λίντα.

Ρωσίδα μιλφ, ξανθιά.
Ηλικια περίπου 40.
Αδύνατη με γυμνασμένο σώμα, μικρό στήθος.
Οχι πολύ όμορφη αλλά έκφυλη και σέξυ
Σκουλαρίκι στη μύτη και στο φρύδι
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
καλησπερα παιδες
πηγα μαρνης σημερα το νουμερο δεν το ειδα απλα πηγα στο καραγιαννη αε που λεει το κουδουνι

σπιτι μεσα ειναι με 2 μπαζολες και μια τρανς

πεσανε ολες πανω μου με 50 ευρω μου ειπαν και οι 3 μαζι και οτι εγω θελω
τους ειπα ουτε και να μου εδιναν αυτες χρηματα δεν θα καθομουν

ελεος τι χαλια ειναι αυτα >:(
Φιλαράκι είχα κάνει και γω το σφάλμα να περάσω από το συγκεκριμένο διαμέρισμα πριν 2-3 χρόνια... Μιλάμε τρόμαξα!! Θυμάμαι αμέσως μετά πήγα σε studio και δεν μου σηκωνόταν . ! !
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
εγώ με Λάνα περνάω σούπερ.

τι να πώ? μερικές φορές είναι και η χημεία με την κοπέλα και πως το χειρίζεσαι το θέμα...
ισως στην επόμενη συναντηση ο φίλος σου να περάσει πολύ καλύτερα.
Η Λάνα δεν πίανει με τίποτα την απόδοση της Λίντας, αλλά δεν είναι καθόλου κακή στο σέρβις

Δλδ δεν δίνει κανένα από τα εξτρά Λίντας, Ρωξάνης κλπ; Τι κάνει είναι πιο gfe;
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ρωσίδα μιλφ, ξανθιά.
Ηλικια περίπου 40.
Αδύνατη με γυμνασμένο σώμα, μικρό στήθος.
Οχι πολύ όμορφη αλλά έκφυλη και σέξυ
Σκουλαρίκι στη μύτη και στο φρύδι

Αυτό το στήθος ρε φίλε να ήταν λίγο καλύτερο!...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom