Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Η Λία από Στουρνάρη 29 σίγουρα…και κάνει και καλό!
Θενξ και Σύμφωνο φίλε μου! Από υπηρεσίες τοπ η γυναίκα αλλά παρα είναι λεπτή για τα γούστα μου στο 2ο γύρο. Καμιά άλλη με ανάλογο πρόγραμμα ίσως και μερικά χρόνια μικρότερη;
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
Θενξ και Σύμφωνο φίλε μου! Από υπηρεσίες τοπ η γυναίκα αλλά παρα είναι λεπτή για τα γούστα μου στο 2ο γύρο. Καμιά άλλη με ανάλογο πρόγραμμα ίσως και μερικά χρόνια μικρότερη;
Η Εύα από Εθνάρχου Μακαρίου ταιριάζει στα κριτήρια σου, αλλά πρόσφατα αποχώρησε…
Η πιτσιρίκα Εύα που εργάζεται τώρα είναι άλλη.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Θενξ και Σύμφωνο φίλε μου! Από υπηρεσίες τοπ η γυναίκα αλλά παρα είναι λεπτή για τα γούστα μου στο 2ο γύρο. Καμιά άλλη με ανάλογο πρόγραμμα ίσως και μερικά χρόνια μικρότερη;
κοιτα και την ελενα απο μπακνανα πιο καμπυλατη απο λια οχι χοντρη ηλικια πιο μικρη απο λια και το ιδιο εκφυλη τα κανει ολα
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
κοιτα και την ελενα απο μπακνανα πιο καμπυλατη απο λια οχι χοντρη ηλικια πιο μικρη απο λια και το ιδιο εκφυλη τα κανει ολα
Και η Έλενα είναι πολύ καλή, όμως δεν ξέρω αν προσφέρει την υπηρεσία που ζητάει ο συναγωνιστής…και ηλικιακά είναι αρκετά κοντά στη Λία…
 

Captain Pussy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
Ξέρουμε τίποτα για Nicole (έτσι δηλώνει στο ινστα τουλάχιστον) από Αρκαδίας 4; Πιτσιρικα με πολύ μεγάλη πίσω κίνηση, φουλ γυμνασμενη με βάση τις φωτό πάντα...
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Ποτέ δεν ξέρεις με τουτα τα κορασια..Κοβει ο ψαράς το ψαρεμα?
Συμπαθητικη κοπελα. την ειδα και μιλησαμε για λιγο στο Μπακνανα μετα απο συνευρεση με τη Δημητρα. Της ειπα οτι οτι θα την ηθελα την επομενη φορα που θα πηγαινα στο μαγαζι αλλα μας προεκυψε το lockdown. Παντως ναναι καλα οπου και να βρισκεται ο,τι κι αν κανει!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.086
Κριτικές
33
Like
5.229
Πόντοι
4.096
Η Εύα από Εθνάρχου Μακαρίου ταιριάζει στα κριτήρια σου, αλλά πρόσφατα αποχώρησε…
Η πιτσιρίκα Εύα που εργάζεται τώρα είναι άλλη.
Οποιος ξερει για την Ευα,παρακαλω π.μ
μεγαλη απωλειααααα
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
Ναι μυστη αυτη ως το 18
Μετα πηγε Βουλης(το εκλεισαν οι τσεοι)
Αγνοειται (δυστυχως)εκτοτε
Η γνωστή Εύα δούλευε στην Εθνάρχου Μακαρίου σίγουρα μέχρι τον Οκτώβριο του 2020. Αποχώρησε λίγο αργότερα μαζί με τη Μαργαρίτα, η οποία αποτελεί και τη μεγαλύτερη απώλεια για το ίδρυμα...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Η γνωστή Εύα δούλευε στην Εθνάρχου Μακαρίου σίγουρα μέχρι τον Οκτώβριο του 2020. Αποχώρησε λίγο αργότερα μαζί με τη Μαργαρίτα, η οποία αποτελεί και τη μεγαλύτερη απώλεια για το ίδρυμα...
Και απ'ότι κατάλαβα δεν έχουμε κάποιο νέο για Εύα κ Μαργαρίτα...
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
Και απ'ότι κατάλαβα δεν έχουμε κάποιο νέο για Εύα κ Μαργαρίτα...
Η Άννα άφησε ανοιχτό το ενδεχόμενο επιστροφής της Μαργαρίτας, αλλά νομίζω πως το καινούριο ρόστερ είναι επιλογή της διεύθυνσης του καταστήματος.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.491
Πόντοι
2.306
Θενξ και Σύμφωνο φίλε μου! Από υπηρεσίες τοπ η γυναίκα αλλά παρα είναι λεπτή για τα γούστα μου στο 2ο γύρο. Καμιά άλλη με ανάλογο πρόγραμμα ίσως και μερικά χρόνια μικρότερη;
Τυπε παίξε Τζόκερ και αναζήτησε τη Μαρίνα από Λαγουμιτζή. Και νέα είναι και στο σπατουλαρισμα κορυφή..
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
ρε τι αλογο ειναι αυτη η αλινα !!!!!
Συναγωνιστή επειδή λέω να πάω να τιμήσω την Αλινα, σε παρακαλώ πες μου ηλικία περίπου, σωματότυπο, υπηρεσίες, πχ πρωκτικό, ακαποτο κλπ...σε ευχαριστώ!!!
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Καλημέρα και συγνώμη αλλά...Σολωμου 70 είναι το Ιρις Μασαζ...το sweet escape ειναι Αιγαλεω...σε ποιο απο τα 2 είναι??? Είναι απο τα καλύτερα παιδια η Αλίνα γι αυτο ρωταω...
Την Αλινα απ την Πολωνια τη συναντησα την Κυριακη στο Σολωμου 70! Ειναι οντως καλη κοπελα, προθυμη προσχαρη. Κανει καλο μασσαζ και στο 2ο μερος κι εκει ειναι παρα πολυ καλη. Δεν κανει πρωκτικο, αλλα καταπληκτικο στοματικο με deepthroat τελειο. Θα εγραφα κριτικη αλλα διαβασα οτι το Ιρις μασσαζ στη Σολωμου 70 μετακομισε στο Αιγαλεω
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Την Αλινα απ την Πολωνια τη συναντησα την Κυριακη στο Σολωμου 70! Ειναι οντως καλη κοπελα, προθυμη προσχαρη. Κανει καλο μασσαζ και στο 2ο μερος κι εκει ειναι παρα πολυ καλη. Δεν κανει πρωκτικο, αλλα καταπληκτικο στοματικο με deepthroat τελειο. Θα εγραφα κριτικη αλλα διαβασα οτι το Ιρις μασσαζ στη Σολωμου 70 μετακομισε στο Αιγαλεω
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί. Το iris massage μετακόμισε συνολικά στο Αιγάλεω, και το σολωμού 70 λειτουργεί με άλλη ιδιοκτησια? Ή το iris massage, λειτουργεί και στο Αιγάλεω και στο σολωμού 70?

Τα κορίτσια πήγαν όλα Αιγάλεω, ή κάποια έμειναν στη σολωμού? Ή Στέλλα πχ?
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί. Το iris massage μετακόμισε συνολικά στο Αιγάλεω, και το σολωμού 70 λειτουργεί με άλλη ιδιοκτησια? Ή το iris massage, λειτουργεί και στο Αιγάλεω και στο σολωμού 70?

Τα κορίτσια πήγαν όλα Αιγάλεω, ή κάποια έμειναν στη σολωμού? Ή Στέλλα πχ?
Aλινα Ευα και Χαρα. Αυτες ειδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom