Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
choco spa κανεις δεν πηγε τελευταια να μας πει τι παιζει απο κοπελες?
εχει καινουργιες?
μια περιγραφη του Line-up...


Eκει ειδικός είναι ο μέγιστος Kosfra!
έχει κάνει διατριβή νομιζω στο συγκεκριμένο ίδρυμα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
6παρακαλω μια περιγραφη κορινας απο φωκιωνος 11 ( υψος ,βαρος, χρωματα ,αναλογιες ,υπηρεσιες )
καθως δεν εχω επισκεφτει το εν λογω.
ευχαριστω

Ουκρανέζα μιλφ, 45άρα, μετρίου αναστήματος, ξανθή με ωραια χαρακτηριστικά προσώπου, αδύνατη και με ωράια πόδια.
Πολύ καλό μασάζ (πραγματικά) και καλή και στα υπόλοιπα.
αν πάς για πρώτη φορά στο μαγαζί και δεν σε ξέρουν όμως μάλλον θα φάς άκυρο.
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
και με 140 περνεις διπλο ( χρονο ή 2 θεραπευτριες } σε αλλα καταστηματα.αρα...
προτεινω τα "2πλης ταριφας" να μπαινουν στα δεν,
αφου με 70-80 ΔΕΝ
1-2 ειναι τα τεμαχια που δεν κανουν φουλ στη μαντζαγριωτακη, αλλα το φουλ ξεκιναει απο 120 και ανεβαινει.

βεβαια, στο γενικοτερο πλαισιο του δουλέματος που πεφτει, μπορει να πληρωσεις 100, μπορει να περασεις και τα 140..
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
χαιρε Ζ.Τ :)
εχω να φαω ακυρο σε μαγαζι χρονια,αν και παω σε διαφορα
(ζανοσπιτο , καιτοσπιτο , μελινοσπιτο - μαρνης,φρατζη,πατησιων 131 ( οχι πια ))
λες να φαω ακυρο οποια κι αν επιλεξω?
μαλλον δεν το ρισκαρω...δεν ειμαι και πολυ των μιλφ βλεπεις :cheesy:
θα παραμεινω στα δοκιμασμενα.
επισης αν ειναι ευκολο λιγα λογια για ενα αλλο που υπαρχει Πατησιων (28ης Οκτωβριου απο τη δεξια πλευρα,πηγαινωντας προς Πατησια ).

Ουκρανέζα μιλφ, 45άρα, μετρίου αναστήματος, ξανθή με ωραια χαρακτηριστικά προσώπου, αδύνατη και με ωράια πόδια.
Πολύ καλό μασάζ (πραγματικά) και καλή και στα υπόλοιπα.
αν πάς για πρώτη φορά στο μαγαζί και δεν σε ξέρουν όμως μάλλον θα φάς άκυρο.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
astari 51 για σου μπριζολα εφαγες δε μου ειπες η στελα ειναι φοβερη και η ελπιδα ειναι καλη αν και μιλφ μειωνεκτημα πολυ φουντα απο κατω.
 

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
περίεργε, την επίσκεψη που έλεγες την έκανες ή αργότερα?
αναμένω ενημέρωση.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
δεν την εκανα φιλε xristane περιμενω ενα τηλεφωνημα ηταν να παω τωρα αν μπορεσω θα παω μετα και εχω καουρα μεγαλη με την κορασιδα που σου εχω πει. το προσωπο εχει χαση το τηλεφωνο της μου ειπε η αλλη και δεν δεχεται τηλεφωνηματα αυτες της μερες την εχω φτυση λιγο ξερεις πια το ειχε δει xai sosaiti της ειπα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
astari 51 για σου μπριζολα εφαγες δε μου ειπες η στελα ειναι φοβερη και η ελπιδα ειναι καλη αν και μιλφ μειωνεκτημα πολυ φουντα απο κατω.
Ναι βεβαια και πολυ ζουμερη ,ασε που εξω γινοταν χαλασμος απο την βροχη και το χαλαζι που εριχνε χθες το μεσημερι .
 

jokat

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλο μεσημερι εχει κανεισ καμια ιδεα που να παο εχο διαθεση για διπλο ακουω προτασεις
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
καθυστερημένη αναφαορά σε σαββατιάτικη εξόρμηση.
ξεκίνησα σολωμού 59 για Αντζελίνα αλλά τον ήπια γιατί είχε αρρωστήσει. πήρα θεία Ελένη γιατί την είχα απωθημένο, πλήρες αεροπλανικό πρόγραμμα 80 με γρήγορο χειρωνακτικό 2ο happy ending όσο περίμενα να αδειάσει το μπάνιο. για μασάζ δεν ξέρω τι λέει (δεν πρόκαμα), το πρόγραμμα ήταν σκέτο pse - στα θετικά ότι η θεία έκανε ντουζάκι και πριν και μετά (φυσιολογικό αν σκεφτείς ότι ήταν τίγκα στο ηλιέλαιο!!)...
κατόπιν κόφεος με έπιασε μία λιγούρα και πέρασα από 3ης Σεπτεμβρίου 25 και Σολωμού 59 αλλά δεν ανοίξανε (7μμ) και κατέληξα Στουρνάρη 63 όπου ροκάνισα με Τάνια, 23χρονο αλόγατο 1,82... μα΄σάζ ανύπαρκτο, εμφάνιση εντυπωσιακή (1,82 και με τα τακούνια στο θεό), καλαμάκι δυνατό, μπριζόλα ικανοποιητική αν και δύσκολη στο χειρισμό λόγω διαστάσεων...
 

patisia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα περασα απο μαρνησ 28 αυτα που διαβασα με βοηθησαν πολυ κι ετσι πηρα την παολα απλωσ η κοπελα ειναι απεχτη
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Τελευταία νέα από Στουρνάρη  :sunglasses:
Προς ενημέρωση του κοινού και των οπαδών της Μάρσυ :boobies: θα απουσιάσει λόγω θερινών διακοπών από 17 Ιουλίου μέχρι και μέσα Αυγούστου
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
για τον φίλο που ψάχνει βυζαρούδες.
Βικυ στο ST ΩΜΕΓΑ κΗΦΙΣΙΑΣ 12. κοκκινομαλα ομορφη ψιλή κοπέλα.
Για τους υπόλοιπους: Μαρίνα με όμορφο σωματάκι, Λιζα θα σας περιποιθεί φιλότιμα, Αλίκη (η μια κοπελα της υποδοχής) αν την πείσετε να ασχοληθεί μαζί σας κρύβει εκπλήξεις.

Ευρώπουλα???
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Τελευταία νέα από Στουρνάρη  :sunglasses:
Προς ενημέρωση του κοινού και των οπαδών της Μάρσυ :boobies: θα απουσιάσει λόγω θερινών διακοπών από 17 Ιουλίου μέχρι και μέσα Αυγούστου

Οχι γαμώτο.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
λεπον
καταρχας θα αναφερω για τους λατρεις των διμετρων οτι στην [size=12pt]ΣΟΛΩΜΟΥ 59[/size] υπαρχει ενα διμετρο ωραιο εαν θυμουμαι καλα ονοματι [size=12pt]ΑΜΑΝΤΑ[/size]...η οποια εμφανιστηκε με ρομπιτσα κ πεδιλακι πολυ ανωμαλο  :)(θου κυριε)δεν δοκιμασα καθως η μυρωδια της μου απεπνεε ξεπετιλα αλλα μπορει να κανω κ λαθος....επισης στην [size=12pt]ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ 63[/size] εθεαθη ενα διμετρο επισης αλλα λιγο αγγουρο εμενα προσωπικα δεν με ξετρελανε αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπις...

σημειωση--->η μαρσυ μαλλον εχει κλαταρει μιας κ το λετε γιατι ητο απουσα  :cheesy:

τελικα διαλεξα την [size=14pt]ΕΛΕΝΗ[/size] στην στουρναρη για την οποια εχουμε

ΕΜΦΑΝΙΣΗ---->ειναι μελαχρινη,σχιστοματα(οχι κινεζα) γεωργιανη κατα δηλωση της,πολυ ωραια χαρακτηριστικα εαν κ εχει αρκετα κιλα παραπανω,εμφανιστικε με ψιλοτακουνο πεδιλο κ φορεματακι μαυρο...αυτα

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ--->εαν κ ειναι η πρωτη φορα  που την δοκιμασα καναμε μαζι  :shower: κ αρκετο παιχνιδι μεσα στην ντουζιερα μου αναψε κ κερακια,πολυ ωραια κινηση απο μερους της,εν συνεχεια κανα 5λεπτο μασαζακι,κ στην συνεχεια εβγαλα την μικρη μου την σχαριτσα για να ψησουμε την πολυποθητη μπριζολιτσα...η αληθεια ειναι οτι εχει τα φοντα να την ψεκασεις απο την καλαμωτη φραπεδια καθως εχει μαθει αρκετα κολπακια κ τεχνοτροπιες για να σε ξεκανει στο δευτερολεπτο εαν θελει....παρολα αυτα την αντεξα την καλαμωτη κ δεν λυγισα....να τονισω επισης το εντονο σκαρπελιασμα καρουμπαλων που να σας πω την αμαρτια μου ακομα αισθανομαι το σκαρπελο της(γλωσσα της)στην συνεχεια εβαλα στην σχαρα την μπριζολα οπου κ αρχισε το ψησιμο αλλα δυστηχως μονο δυο φορες την γυρισαμε οποτε ψεκασα με λεμονακι να την φαω γιατι μαλλον δεν κρατιομουνα ο παπαρας...να τονισω επισης την διαθεση της να ψεκασει κ εκεινη αλλα απο οτι φανηκε δεν ητο της μοιρας μας γραφτο...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ--->καλη επιλογη η ελενιτσα σαν εμπερια τουλαχιστον,κατ εμε δεν ειναι κ για πολλες φορες,αλλα εαν δεν εχετε προβλημα περι κιλων τοτε βουυυυρ στην μπριζολα....

τα συμπερασματα για τα μαγαζια των 70 ευρων τα εχω βγαλει κ εχω καληφθει απο αυτες που ηθελα...τωρα θα ανοιξω τα φτερα μου στα 80αρια με πρωτους στοχους
1)ζανα σολωμου 54
2)ηρα 3ης σεπτεμβριου 54

ας ελπισουμε οτι κ εκει θα φανουν απλοχερες οι μασαζοκορασιδες κ δεν θα εχουμε τιποτα αρνησεις στο ψησιμο απο την πρωτη φορα γιατι θα τους φερω την σχαρα στο δοξα πατρι  :dunno: :happy:

ευλογησον  :priest:
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Στη Ματζαγριωτάκη πληρώνεις ουσιαστικά το πολύ καλό μασαζ και τον ωραίο και καθαρό χώρο.....Είναι πολύ δύσκολο,ως αδύνατο,να φθάσεις πάνω απο φραπέ (χωρίς καλαμάκι) και αυτό στοιχίζει 80-100 ευρώ.

Υπάρχουν πολλά καταστήματα που με τα ίδια χρήματα παίρνεις μέτριο μασαζ και μπριζόλα.Διαλέγετε και παίρνετε...

Προσωπικά,έχοντας σφαιρική εικόνα πλέον των περισσότερων καταστημάτων,θα έλεγα οτι ο καλύτερος δυνατός συνδυασμός μασαζ+μπριζόλα+τιμή δίνεται απο την Μάγια πρωτίστως και απο την Κορίνα στην Φωκίωνος.Προσωπική άποψη εκφράζω φυσικά.....

Η Τατιάννα δίνει εξαιρετικό φραπέ με 80 ευρώ,αλλά συνήθως κάνει μονον την ρεσεψιονίστ....Αν αποφασίσει να κάνει μια εξαίρεση για σας,πιστέψτε με,είναι η τυχερή σας μέρα..... :2funny:
δεν μπορω να καταλάβω γιατί είσαι ο μόνος πού γράφεις γιά Τατιάνα. Σέ κανένα δέν έκανε ούτε φραππέ, τώρα τόσο καζονόβας είσαι ή τόσο ψεύτης 'η τ'ης κάνεις διαφήμιση
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
choco spa κανεις δεν πηγε τελευταια να μας πει τι παιζει απο κοπελες?
εχει καινουργιες?
μια περιγραφη του Line-up...
κοίτα νά δείς εκεί τό πα΄ζουν παρθένες μέχρι νά κάνεις 3 μέ 4 επσκέψεις καί μετά αφού σκάσεις 150 έχεις καί μπριζορίτσα..
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
το σαβατο ειχα παει ζανοσπτο και αναγκαστικα πειρα κατερινα , ψηλη ξανθια ατσουμπαλομ σωμα και γενικα ξεπετα , ετσι λοιπον κατιφωρισα για στουρναρη 63 οπερ και ητον κλειστο 11 ηωρα το πρωι? και κατελιξα μαρνης οπου πηρα κατερινα κοντο αρκετα καλο μελαχρινο σε ολλα. αλλα ακομα δεν εχω παρει κουλουρι πιες το δινουν τελικα ???????
κουλουρι κουλουρι . τι να κανουμε ειμαι κουλουρτζης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom