Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Σε ποιο μαγαζί μπορεί να παίξει παρτούζα? Δηλαδή 2 άντρες και 1 γυναίκα?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σε ποιο μαγαζί μπορεί να παίξει παρτούζα? Δηλαδή 2 άντρες και 1 γυναίκα?
α καλα!! ...νομιζω οτι ειναι εξαιρετικα δυσκολο σε τετοιους χωρους...καλυτερα με call girl....ποιο ευκολα,και ποιο καλα θα γινει η φαση......
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ναι ρε μαγκες τι ωρες ειναι στη βεικου και με 70 γαμας? και τι πρεπει να πεις σε γιωτα?υπαρχει συνθημα?
με 70 γαμας με την δευτερη...την πρωτη φορα μονο στα τσιμπουκια σε πλακωνει....
 

Επισκέπτης
μαγκες βρηκα ενα στη σπθροθ μερκουρη 27 3ορ  δεν θυμαμαι το ονομα του κοδουνιου ειναι 2 40ρες που θελουν 65 ευρο γι;α μασαζ και οτι προκιψει
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μαγκες βρηκα ενα στη σπθροθ μερκουρη 27 3ορ  δεν θυμαμαι το ονομα του κοδουνιου ειναι 2 40ρες που θελουν 65 ευρο γι;α μασαζ και οτι προκιψει
περιοχη..?...απο αγγελια?...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαγκες βρηκα ενα στη σπθροθ μερκουρη 27 3ορ  δεν θυμαμαι το ονομα του κοδουνιου ειναι 2 40ρες που θελουν 65 ευρο γι;α μασαζ και οτι προκιψει
μουφα ειναι, στα παιρνουν και μετα κανουν τις κινεζες...!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έχετε πάει εκεί? για δώστε τίποτα πληροφορίες στον λαό... φαντάζομαι μιλάμε για Παγκράτι, έτσι? οι γκόμενες τι λένε?
 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
για περιγραψτε αυτην τη Γιωτα στι Γαλατσι...
ου ειναι καλυτερα γιωτα Μαρνης η Συγγρου?
για πειτε τιποτα και ονοματα
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Γιωτα ειναι Ελληνιδα? Ειναι στο μασατζιδικο απο τις 6 μεχρι 11 το βραδυ?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Συναδελφοι συμπολεμιστες Καλησπερα.Καλα παιζει μασατζιδικο στο Γαλατσι εμαθα?Διπλα στο σπιτι μου και να μην το ξερω? αν καποιος συμπολεμιστης θελει να δωσει περισσοτερες πληροφοριες οπως Π.Χ Ποσα κοριτσια δουλευουν? Τι ωρες είναι ανοιχτο? και επισης καμια εμπειρια!
ανυπομονω να ακουσω. Ευχαριστω!!
 

mathimatikos1966

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες πηγα σημερα στην βεικου. ηταν 3 κοπελλες, η Γιωτα (πολυ εκφυλοφατσα) , μια παχουλουλα (ονομα δεν θυμαμαι) και μια κυρια 50 μαιων . Τελικα πηρα την παχουλη , καλο μασαζ  (40 λεπτα) αλλα στο τελος ουτε εκτονωση ουτε τιποτα. Για να πω την αληθεια δεν επεμενα κιολας
συμπερασμα :  masaz  αψογο,  χωρος πολυ καθαρος  ,  ευγενεστατα ολα τα κοριτσια αλλα....................................
θα ξαναπαω μαλλον και αυριο θα ζητησω απο την αρχη κατι παραπανω και θα ενημερωσω  συντομα
 

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδια κανενα νεο απο δυγκρου 79?Ειχα παει και μολισ εκληνε.Εφεφγε ενα εκφηλομοθνο με ενα σκηλακι.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μαγκες πηγα σημερα στην βεικου. ηταν 3 κοπελλες, η Γιωτα (πολυ εκφυλοφατσα) , μια παχουλουλα (ονομα δεν θυμαμαι) και μια κυρια 50 μαιων . Τελικα πηρα την παχουλη , καλο μασαζ  (40 λεπτα) αλλα στο τελος ουτε εκτονωση ουτε τιποτα. Για να πω την αληθεια δεν επεμενα κιολας
συμπερασμα :  masaz  αψογο,  χωρος πολυ καθαρος  ,  ευγενεστατα ολα τα κοριτσια αλλα....................................
θα ξαναπαω μαλλον και αυριο θα ζητησω απο την αρχη κατι παραπανω και θα ενημερωσω  συντομα
κακως φιλε μου επρεπε να παρεις την γιωτα και να της πεις οτι ησουνα παλιος πελατης στην μαρνης...θα 'ετρωγες' καλα για πρωτη φορα....και στην δευτερη θα την 'γαζωνες' κανονικα.....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια κανενα νεο απο δυγκρου 79?Ειχα παει και μολισ εκληνε.Εφεφγε ενα εκφηλομοθνο με ενα σκηλακι.

Τί γίνεται ρε παιδία με τα σκυλάκια ... μήπως πρέπει να ανησυχούμε;;;;
Πλάκα πλάκα θυμάμαι πριν από αρκετό καιρό (8-9 μήνες) είχα πάει σε ένα μασσατζίδικο στην Καλλιθέα .. Μενελάου 77 (νομίζω ότι έχει ακόμα αγγελία σε εφημερίδες). Ήταν και εκεί μια τύπισσα μάλλον εξ'ανατολικού μπλοκ, με σκυλάκι, η οποία με 100 euro (60 μασσάζ + 40 εξτρα) σου έκανε μασσάζ και τον έτρωγε κανονικότατα από παντού!
Αν και ήταν συμπαθητική γύρω στα 35-40 (κοντό ξανθό μαλί, καλό σώμα, μέτριο στήθος, μέτρια φάτσα) ... δεν ξαναπήγα καθώς  μου έπεφτε λίγο μακριά.

 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνγαμητές ! Εχθές αποφάσισα να κάνω μία βόλτα και πήγα στην Μάρνης 28. Είχα χρόνια να πάω σε μασαζάδικο και μόνο η ιδέα ότι θα περνούσα ωραία, με έιχε τρελλάνει.
Συνάντησα εκεί 3 κοπέλλες και τελικά πήγα με τη  Ζάνα, επειδή μου αρέσουν τα μεγάλα μπαλκόνια.... Τους είπα - το είχα διαβάσει στο forum - ότι είχα ξαναπάει με την Μόνικα την Ρουμάνα, για να με εμπιστευτούν και να ανοιχτούν περισσότερο.
Τελικά η Ζάνα μου έκανε πολύ καλό μασσάζμ αλλά ότανν ήρθε η ώρα του φραπέ, μου είδε ότι δεν θέλει να μου κάνει μασάζ πιό "κάτω"....
Εδωσα 50 ευρώπουλα και έφυγα...
Θα μου πεί κάποιος, ποιά παίζει από κεί μέσα για την επόμενη φορά ? αν δε, έχει και μεγάλα μπαλκόνια... το τέλειο !
 

Επισκέπτης
Τί γίνεται ρε παιδία με τα σκυλάκια ... μήπως πρέπει να ανησυχούμε;;;;
Πλάκα πλάκα θυμάμαι πριν από αρκετό καιρό (8-9 μήνες) είχα πάει σε ένα μασσατζίδικο στην Καλλιθέα .. Μενελάου 77 (νομίζω ότι έχει ακόμα αγγελία σε εφημερίδες). Ήταν και εκεί μια τύπισσα μάλλον εξ'ανατολικού μπλοκ, με σκυλάκι, η οποία με 100 euro (60 μασσάζ + 40 εξτρα) σου έκανε μασσάζ και τον έτρωγε κανονικότατα από παντού!
Αν και ήταν συμπαθητική γύρω στα 35-40 (κοντό ξανθό μαλί, καλό σώμα, μέτριο στήθος, μέτρια φάτσα) ... δεν ξαναπήγα καθώς  μου έπεφτε λίγο μακριά.


Φίλε InAthens,  αυτήν την είχα πάρει κ γω γύρω στο Μαρτη με το ίδιο πρόγραμμα των 100 κ μάλιστα την επόμενη  μέρα  το έκαναν κ ΄΄αλλοι 2 φίλοι που πήγαν από μένα "συστημένοι"...

΄Εκτοτε , δεν έμαθα κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο μαγαζί...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
κακως φιλε μου επρεπε να παρεις την γιωτα και να της πεις οτι ησουνα παλιος πελατης στην μαρνης...θα 'ετρωγες' καλα για πρωτη φορα....και στην δευτερη θα την 'γαζωνες' κανονικα.....

Ρε παιδια εγω πηγα εχτες βεικου 9-11 χτυπησα κουδουνι αλλα το μαγαζι ηταν μαλλον κλειστο ωρα 20:30 ακριβως. Θα ξαναδοκιμασω σημερα
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...παντως παιδες οποιος παει στην γιωτα ας δωσει μια περιγραφη τωρα που γυρισε ανανεωμενη απο τις διακοπες.....ορε παναγια μου...θα μαυρισε και τις τορπιλες της.....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε παιδια καλημερα,ερωτηση: Ξερει κανεις κανενα Mασαζ προς Μεταμορφωση μερια ή Φιλαδελφεια?? Αν καποιος ξερει ας ενημερωσει ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom