Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Η Βικτώρια από Καλλιρόης 38 είδα πως δεν είναι στο πρόγραμμα. Έφυγε ή είναι στις μέρες της? Ξερεις καποιος?
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Τελικά μέσα πέσαμε η πιο πολύ για το medusa .
Είναι Στην Ιπποκράτους 67 ανέβασαν την κάρτα ολόκληρη και είναι το πρώην Ανδρομέδα. Ελπίζω να έχει και ωραίες γυναίκες να το ευχαριστηθούμε
Το μόνο που θα τους πάει μπροστά φίλε μου είναι να έχουν παρόμοιες κοπέλες με πριν και διαφορετικές από αυτές που έχουν στα αλλά μαγαζιά.!!! Αλλιώς τους έφαγε το μαύρο σκοτάδι!
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Είναι καινούργια στο Κ38?? Σώμα αδύνατη ή νταρντάνα?
Δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι καινουρια, ειχα λιγους μηνες να περασω, παντως εγω την ειδα πρωτη φορα.
Το σωμα της ειναι ενδιαμεσο, δεν ειναι κοκκαλιαρα αλλα ουτε γεματη. Χωρις να κρεμονται πατσαδες ειναι ομορφο γυμνασμενο, ειπε οτι κανει χορο.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Καλησπέρα σας. Η Βικτώρια από Καλλιρόης 38 είδα πως δεν είναι στο πρόγραμμα. Έφυγε ή είναι στις μέρες της? Ξερεις καποιος?
προσφατα εκτελουσε χρεη σεριφισσας, δηλωσε οτι δεν κρεμασε στρινγκ, απλα καποιες μερες αλλαζει ποστο.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Πέρασμα από Σουλίου 4 πριν κάτι μέρες , επέλεξα Ελένη ψηλή αδύνατη καστανο μαλλι με πολύ ωραίο κορμί , γλωσσοφιλα φουλ , πίπα ακα πολύ καλή ( μπανιαρισμενος φουλ) με έβαλε να της γλείφω την μουνα για καμποση ώρα , γαμησι πολύ δυνατό αντέχει και τελείωμα στο στοματάκι της , τα άφησε και έτρεξαν σε πηγούνι και στο στήθος της , από εμένα μια χαρα το πέρασε το τεστ ωραίο τυπάκι ωραίο προσωπάκι και σωματαρα ψηλή με κωλαρα , όσοι φαν αυτού του τύπου λαδοκορης ας πάνε μια βόλτα προς Σουλίου, η υποδοχή ευγενέστατη όπως πάντα
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
551
Like
953
Πόντοι
86
Θα κάνουμε μία υπόθεση εργασίας ας υποθέσουμε ότι είμαι λάτρης των βίζζζγγιων των ωραίων των μεγάλων.
Πηγαίνω λοιπόν σε ένα μαγαζί (στου η μπου η λαδομαγαζο) σε μία κοπέλα που έχει μικρό βυζί. Αλλά κατά τα άλλα γράφω καλή κριτική και δεν σχολιάζω καθόλου τα λεμονάκια της. Δηλώνω ότι Θα την ξαναδώ σίγουρα. Από υπηρεσίες κρίνετε εσείς εάν ήταν καλές, δηλαδή βαθύ λαρύγγι όχι, δαχτυλιάσματα όχι, να θέλει να μου βάλει σκούφο και κατόπιν παρατηρήσης μου δεν τον έβαλε, φιλιά όχι κτλ.. Ε εάν διαβάζατε μία τέτοια κριτική, εσείς τι γνώμη θα είχατε αν προσεκτικά την διαβάζατε: Προφανώς αν μη τι άλλο ότι είμαι πολύ ελαστικός και πολύ επιεικής
Το βασικό συμπέρασμα δηλαδή είναι ότι θα πρέπει να διαβάζει κανείς με κριτική μάτια την κάθε κριτική
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Θα κάνουμε μία υπόθεση εργασίας ας υποθέσουμε ότι είμαι λάτρης των βίζζζγγιων των ωραίων των μεγάλων.
Πηγαίνω λοιπόν σε ένα μαγαζί (στου η μπου η λαδομαγαζο) σε μία κοπέλα που έχει μικρό βυζί. Αλλά κατά τα άλλα γράφω καλή κριτική και δεν σχολιάζω καθόλου τα λεμονάκια της. Δηλώνω ότι Θα την ξαναδώ σίγουρα. Από υπηρεσίες κρίνετε εσείς εάν ήταν καλές, δηλαδή βαθύ λαρύγγι όχι, δαχτυλιάσματα όχι, να θέλει να μου βάλει σκούφο και κατόπιν παρατηρήσης μου δεν τον έβαλε, φιλιά όχι κτλ.. Ε εάν διαβάζατε μία τέτοια κριτική, εσείς τι γνώμη θα είχατε αν προσεκτικά την διαβάζατε: Προφανώς αν μη τι άλλο ότι είμαι πολύ ελαστικός και πολύ επιεικής
Το βασικό συμπέρασμα δηλαδή είναι ότι θα πρέπει να διαβάζει κανείς με κριτική μάτια την κάθε κριτική
Θα κάνουμε μία υπόθεση εργασίας ας υποθέσουμε ότι είμαι λάτρης των βίζζζγγιων των ωραίων των μεγάλων.
Πηγαίνω λοιπόν σε ένα μαγαζί (στου η μπου η λαδομαγαζο) σε μία κοπέλα που έχει μικρό βυζί. Αλλά κατά τα άλλα γράφω καλή κριτική και δεν σχολιάζω καθόλου τα λεμονάκια της. Δηλώνω ότι Θα την ξαναδώ σίγουρα. Από υπηρεσίες κρίνετε εσείς εάν ήταν καλές, δηλαδή βαθύ λαρύγγι όχι, δαχτυλιάσματα όχι, να θέλει να μου βάλει σκούφο και κατόπιν παρατηρήσης μου δεν τον έβαλε, φιλιά όχι κτλ.. Ε εάν διαβάζατε μία τέτοια κριτική, εσείς τι γνώμη θα είχατε αν προσεκτικά την διαβάζατε: Προφανώς αν μη τι άλλο ότι είμαι πολύ ελαστικός και πολύ επιεικής
Το βασικό συμπέρασμα δηλαδή είναι ότι θα πρέπει να διαβάζει κανείς με κριτική μάτια την κάθε κριτική
Δεν πιστευω στις κριτικες γιατι δεν ειναι για ολους το ιδιο,οι κοπελες δεν συμπεριφερνται σε ολους το ιδιο!
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Πέρασμα από Σουλίου 4 πριν κάτι μέρες , επέλεξα Ελένη ψηλή αδύνατη καστανο μαλλι με πολύ ωραίο κορμί , γλωσσοφιλα φουλ , πίπα ακα πολύ καλή ( μπανιαρισμενος φουλ) με έβαλε να της γλείφω την μουνα για καμποση ώρα , γαμησι πολύ δυνατό αντέχει και τελείωμα στο στοματάκι της , τα άφησε και έτρεξαν σε πηγούνι και στο στήθος της , από εμένα μια χαρα το πέρασε το τεστ ωραίο τυπάκι ωραίο προσωπάκι και σωματαρα ψηλή με κωλαρα , όσοι φαν αυτού του τύπου λαδοκορης ας πάνε μια βόλτα προς Σουλίου, η υποδοχή ευγενέστατη όπως πάντα

εθνικότητα;
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
372
Κριτικές
7
Like
874
Πόντοι
361
Πέρασμα από Σουλίου 4 πριν κάτι μέρες , επέλεξα Ελένη ψηλή αδύνατη καστανο μαλλι με πολύ ωραίο κορμί , γλωσσοφιλα φουλ , πίπα ακα πολύ καλή ( μπανιαρισμενος φουλ) με έβαλε να της γλείφω την μουνα για καμποση ώρα , γαμησι πολύ δυνατό αντέχει και τελείωμα στο στοματάκι της , τα άφησε και έτρεξαν σε πηγούνι και στο στήθος της , από εμένα μια χαρα το πέρασε το τεστ ωραίο τυπάκι ωραίο προσωπάκι και σωματαρα ψηλή με κωλαρα , όσοι φαν αυτού του τύπου λαδοκορης ας πάνε μια βόλτα προς Σουλίου, η υποδοχή ευγενέστατη όπως πάντα

πολύ καλή ενημέρωση και πολύ θετικό που είναι Ελληνίδα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Ξεκίνησα για Σουλιου σήμερα, πηγα σε 4 πάρκινγκ και μου κάνανε απο μακρυά σήμα όχι, όποτε λεω ας δοκιμασω το Medusa. Ηταν 11 παρα 7. Βγήκε ένας χοντρός με τσιγάρο λεω ας παω. Μισάνοιξε η πορτα και μου λέει η κοπελα ανοίγουμε στις 11. Οκ, ας περιμένω. 11 και πέντε χτυπάω πάλι. Μισάνοιξε αλλη κοπελα και μου λέει ανοίγουμε σε 5 λεπτα. Ρωταω δεν μπορω να περιμενω μέσα (να μην τριγυρίζω σαν το μαλακα απ εξω)? Μου απαντάει ανοίγουμε σε 5 λεπτα.....
Δεν πειράζει κοριτσια λεω καλή σας μέρα.......έφαγα το πάρκινγκ στο κεφάλι, αλλη φορα να προσέχω......
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
607
Like
1.337
Ξεκίνησα για Σουλιου σήμερα, πηγα σε 4 πάρκινγκ και μου κάνανε απο μακρυά σήμα όχι, όποτε λεω ας δοκιμασω το Medusa. Ηταν 11 παρα 7. Βγήκε ένας χοντρός με τσιγάρο λεω ας παω. Μισάνοιξε η πορτα και μου λέει η κοπελα ανοίγουμε στις 11. Οκ, ας περιμένω. 11 και πέντε χτυπάω πάλι. Μισάνοιξε αλλη κοπελα και μου λέει ανοίγουμε σε 5 λεπτα. Ρωταω δεν μπορω να περιμενω μέσα (να μην τριγυρίζω σαν το μαλακα απ εξω)? Μου απαντάει ανοίγουμε σε 5 λεπτα.....
Δεν πειράζει κοριτσια λεω καλή σας μέρα.......έφαγα το πάρκινγκ στο κεφάλι, αλλη φορα να προσέχω......
Καλησπέρα σας συγγνώμη για την ταλαιπωρία σας αλλά είχαμε μεγάλο πρόβλημα στο σαλόνι και δεν μπορούσαμε να υποδεχτούμε τον κόσμο για αυτό και βλέπετε δεν μπορούσαμε να σας περάσουν μέσα είχαμε πρόβλημα με το air condition του σαλονιού. Κςαι ήταν γεμάτο το κατάστημά μας εργαλεία του τεχνικού για αυτό βλέπετε και δεν μπορούσα να σας υποδεχτούμε θα σας στείλω ένα προσωπικό μήνυμα με έναν κωδικό για έκπτωση 50% σε όποιο πρόγραμμα και να διαλέξετε στο χώρο μας. Και πάλι θα σας ζητήσουμε συγνώμη αλλά που δεν μπορούσαμε εκείνη την ώρα να σας υποδεχτούμε ούτε μπορούσατε να περάσετε στο σαλόνι γιατί οι εργασίες γινόντουσαν μέσα στο σαλόνι και πάλι συγνώμη .
Καλό απόγευμα
 

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
794
Πόντοι
361
Καλησπέρα σας συγγνώμη για την ταλαιπωρία σας αλλά είχαμε μεγάλο πρόβλημα στο σαλόνι και δεν μπορούσαμε να υποδεχτούμε τον κόσμο για αυτό και βλέπετε δεν μπορούσαμε να σας περάσουν μέσα είχαμε πρόβλημα με το air condition του σαλονιού. Κςαι ήταν γεμάτο το κατάστημά μας εργαλεία του τεχνικού για αυτό βλέπετε και δεν μπορούσα να σας υποδεχτούμε θα σας στείλω ένα προσωπικό μήνυμα με έναν κωδικό για έκπτωση 50% σε όποιο πρόγραμμα και να διαλέξετε στο χώρο μας. Και πάλι θα σας ζητήσουμε συγνώμη αλλά που δεν μπορούσαμε εκείνη την ώρα να σας υποδεχτούμε ούτε μπορούσατε να περάσετε στο σαλόνι γιατί οι εργασίες γινόντουσαν μέσα στο σαλόνι και πάλι συγνώμη .
Καλό απόγευμα
Έχει γίνει ριζική ανακαίνιση στο καταστημα;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Η κόρη της είναι 16 ετών και ήρθε στην χώρα μας πέρυσι τον Σεπτέμβριο αφού η Γιάννα πήρε την επιμέλεια από ότι κατάλαβα....
έχουμε κονέ για την κόρη? γιατί αν είναι σαν την Γιάννα όταν την πρωτογνώρισα πριν από 13 χρόνια στο Φωκαίας 27...
τότε θα είναι Δυναμίτης...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα σας συγγνώμη για την ταλαιπωρία σας αλλά είχαμε μεγάλο πρόβλημα στο σαλόνι και δεν μπορούσαμε να υποδεχτούμε τον κόσμο για αυτό και βλέπετε δεν μπορούσαμε να σας περάσουν μέσα είχαμε πρόβλημα με το air condition του σαλονιού. Κςαι ήταν γεμάτο το κατάστημά μας εργαλεία του τεχνικού για αυτό βλέπετε και δεν μπορούσα να σας υποδεχτούμε θα σας στείλω ένα προσωπικό μήνυμα με έναν κωδικό για έκπτωση 50% σε όποιο πρόγραμμα και να διαλέξετε στο χώρο μας. Και πάλι θα σας ζητήσουμε συγνώμη αλλά που δεν μπορούσαμε εκείνη την ώρα να σας υποδεχτούμε ούτε μπορούσατε να περάσετε στο σαλόνι γιατί οι εργασίες γινόντουσαν μέσα στο σαλόνι και πάλι συγνώμη .
Καλό απόγευμα
Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλα μπορούσαν να μου το πούνε, όπως μπορούσαν να με πάνε σε ένα δωματιο να περιμενω. Περιμενα απ εξω και είχαν κατέβει δυο κύριες απο τη διπλανή πολυκατοικία και με κοιτάζαμε περίεργα......γι αυτο και εκνευρίστηκα......
Μαλλον πρέπει ολα να περνάνε απο τα χέρια σου!
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
607
Like
1.337
Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλα μπορούσαν να μου το πούνε, όπως μπορούσαν να με πάνε σε ένα δωματιο να περιμενω. Περιμενα απ εξω και είχαν κατέβει δυο κύριες απο τη διπλανή πολυκατοικία και με κοιτάζαμε περίεργα......γι αυτο και εκνευρίστηκα......
Μαλλον πρέπει ολα να περνάνε απο τα χέρια σου!
Ναι δυστυχώς εκείνη την ώρα δεν ήμουνα εκεί μου το είπανε γιατί είχα πάει στο ακάλυπτο που βγαίνει το εξωτερικό μηχάνημα του air condition και όταν ήρθα μου το είπανε αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι Ήταν τελείως χάλια το σαλόνι Και πάλι συγνώμη
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
έχουμε κονέ για την κόρη? γιατί αν είναι σαν την Γιάννα όταν την πρωτογνώρισα πριν από 13 χρόνια στο Φωκαίας 27...
τότε θα είναι Δυναμίτης...
Αν μοιάζει εμφανισιακά στη μάνα θα είναι ένας αιθέρας με καταξανθα μαλλιά και μπλέ μάτια..... εγώ τη Γιάννα τη γνώρισα στα 30 φαντάζομαι πως θα ήταν όταν ήρθε στη χώρα μας όταν ήταν 20 ετών......
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Αν μοιάζει εμφανισιακά στη μάνα θα είναι ένας αιθέρας με καταξανθα μαλλιά και μπλέ μάτια..... εγώ τη Γιάννα τη γνώρισα στα 30 φαντάζομαι πως θα ήταν όταν ήρθε στη χώρα μας όταν ήταν 20 ετών......
κουκλάκι ήταν...
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
919
Κριτικές
5
Like
5.053
Πόντοι
726
Παιδιά καμία ενημέρωση/κριτική από το sensuality spa, ειδικά για κάτι Ταϊλανδές που έχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom