Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.002
Κριτικές
4
Like
7.496
Πόντοι
2.306
Έλα ντε;Αφού είπαν κάτι τέτοιο δεν θα γίνει...Βέβαια πριν δύο χρόνια αυτά...
Βρε όλα γίνονται... Κάποτε πάσοκ ΝΔ ΚΚΕ κάτσαν μαζί και έφαγαν... Απλά τώρα κάποιες συμμαχίες δεν βγαίνουν με τίποτε. νδ πάσοκ είναι ο πιο πιθανός συνδυασμός.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
η ελενη κανει πολυ καλο body to body στο nuru θελεις φουσκωτο στρωμα και καυτο gel δεν εχω δει να εχει στο μπακνανα
Αν δεν έχεις κάνει nuru massage με την Έλενα φίλε ,προγραμμάτισε και κάνε το ...θα εκπλαγείς με την συνεδρία !
Φουσκωτό δείχνει στα βίντεο ,αλλά γίνεται και σε άλλα στρώματα που η Έλενα ξέρει να εκμεταλλεύεται και να αποδίδει
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Αν δεν έχεις κάνει nuru massage με την Έλενα φίλε ,προγραμμάτισε και κάνε το ...θα εκπλαγείς με την συνεδρία !
Φουσκωτό δείχνει στα βίντεο ,αλλά γίνεται και σε άλλα στρώματα που η Έλενα ξέρει να εκμεταλλεύεται και να αποδίδει
την πηρα σε διωρο προγραμμα η γυναικα ειναι καυτρα μου τα εκανε ολα μονο αναλ δεν εκανε ....και το καλυτερο μου εβαλε σοκολατα ...φοβερη η τυπισσα και καλο παιδι
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
την πηρα σε διωρο προγραμμα η γυναικα ειναι καυτρα μου τα εκανε ολα μονο αναλ δεν εκανε ....και το καλυτερο μου εβαλε σοκολατα ...φοβερη η τυπισσα και καλο παιδι
Νομίζω εδώ μπορεις να φύγεις απο το χώρο, δεν έχεις να δεις τίποτα άλλο...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
εχω καιρο να δω καπου post για Μαρνης 28. Εχει επισκεφθει κανενας προσφατα?
 

voul3

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
δεν έχω ξαναπάει σε μασατζιδιο... ποιο έχετε να προτείνετε ?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
7
Like
2.912
Πόντοι
736
Καλημέρα. Υπάρχει πληροφόρηση για το ρόστερ της Εθνάρχου Μακαρίου; Έχω πολύ καιρό να πάω και δεν γνωρίζω αν υπάρχουν αξιόλογες κοπέλες.
Ευχαριστώ
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Καλημέρα. Υπάρχει πληροφόρηση για το ρόστερ της Εθνάρχου Μακαρίου; Έχω πολύ καιρό να πάω και δεν γνωρίζω αν υπάρχουν αξιόλογες κοπέλες.
Ευχαριστώ
Σε χθεσινή επίσκεψη,ήταν Ρούλα,Λίζα,Αθηνά,Άντζελα.
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Η Λίζα.
Και οι υπόλοιπες καλές είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Η Λίζα.
Και οι υπόλοιπες καλές είναι.
Όταν λές καλή??? μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες??? συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο, τιπς για τη συγκεκριμένη, πως είναι πρόσωπο, σώμα κλπ....
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Όταν λές καλή??? μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες??? συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο, τιπς για τη συγκεκριμένη, πως είναι πρόσωπο, σώμα κλπ....
Δλδ θα την ξανασυναντούσες αυτή τη Λίζα;
Στο μασάζ νορμάλ πράγματα,στο δεύτερο πιάτο πιο ικανοποιητικά πράγματα.
Καλό στοματικό,αχλαδωτή κωλάρα να την έχεις στα 4 και 2άρια βυζάκια για γλείψιμο.

Την έχω συναντήσει αρκετές φορές και θα συνεχίσω να την συναντάω
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Στο μασάζ νορμάλ πράγματα,στο δεύτερο πιάτο πιο ικανοποιητικά πράγματα.
Καλό στοματικό,αχλαδωτή κωλάρα να την έχεις στα 4 και 2άρια βυζάκια για γλείψιμο.

Την έχω συναντήσει αρκετές φορές και θα συνεχίσω να την συναντάω
Σωστός, πάντα τέτοια, ευχαριστώ!
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
512
Κριτικές
24
Like
1.653
Πόντοι
1.076
Σε χθεσινή επίσκεψη,ήταν Ρούλα,Λίζα,Αθηνά,Άντζελα.
Ρε φιλε υπηρχε μία στην Εθναρχου, που δεν θυμαμαι το ονομα της. Ελληνιδα - δηλαδη μαλλον Αλβανιδα - η οποια ηταν μελαχρινη κοντουλα και εκανε φοβερο προγραμμα. Απ οσο θυμαμαι, στο αλλο site με τις βαρδιες, ειχε φωτογραφιες απο κάτι πατουσες μονο. Θυμασαι όνομα? Ξερουμε κατι γι αυτην?
Επίσης, μπορούμε πλεον σε καποιο site να δουμε προγραμμα και φωτο για το συγκεκριμένο μαγαζι?
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Ρε φιλε υπηρχε μία στην Εθναρχου, που δεν θυμαμαι το ονομα της. Ελληνιδα - δηλαδη μαλλον Αλβανιδα - η οποια ηταν μελαχρινη κοντουλα και εκανε φοβερο προγραμμα. Απ οσο θυμαμαι, στο αλλο site με τις βαρδιες, ειχε φωτογραφιες απο κάτι πατουσες μονο. Θυμασαι όνομα? Ξερουμε κατι γι αυτην?
Επίσης, μπορούμε πλεον σε καποιο site να δουμε προγραμμα και φωτο για το συγκεκριμένο μαγαζι?
Πρέπει να λες τη Ρεμπέκκα/Ρίτα.
Για αυτή έχει ειπωθεί οτι σταμάτησε.
Όσο για το πρόγραμμα και τις φώτο,αθενσ σεξ στουντιο.κομ (με αγγλικούς χαρακτήρες και χωρίς κενά).
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
167
Like
153
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά
Πρωτάρης εδώ σχετικά με μασατζιδικα θα ήθελα την συμβουλή σας σχετικά με το ποιο μασατζιδικο να επιλέξω για 1η φορά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Xrhp96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom