Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
138
Πόντοι
0
Μάθαμε τίποτα; Μην πάμε σήμερα γυμνοί στα αγγούρια
Πολύ φοβάμαι ότι ίσως πρόκειται για το μασατζίδικο της Άννας στην Εθ. Μακαρίου στη Δάφνη μιάς και σε παραπλήσιο site δεν έχει αναρτήσει πρόγραμμα σήμερα. Το άλλο εικάζω ότι είναι το πρώην Μούσσες που έγινε στούντιο στην Αγ. Πάντων στην Καλλιθέα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αρα απο 8 στο κάθε ένα? Πού είναι αυτά τα μαγαζιά??? 4-5 έχει στο καθένα και στα στούντιο απο 2 με 3 το πολύ! Κανείς δεν έχει πάει σε αυτά δηλαδή από εδώ να μας ενημερώσει ότι υπάρχουν? Μόνο Λαγουμιτζή ξέρω ότι υπάρχουν τόσες πολλές και γράψαν ότι είναι και αλβανίδες οι περισσότερες. Πήγε κανείς εκεί σήμερα? Ας μας πει!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Καλημέρα, πέρασμα γρήγορο από Κ38 με πολύ καλές θα έλεγα εντυπώσεις τόσο από την όμορφη κοπέλα στην υποδοχή ( που δυστυχώς δεν μπαίνει στο δωμάτιο όπως παλαιότερα).
Δοκιμάστηκε ένα νταρντανικο άλογο ουκρανικό με τατουαζ όμορφα.
Μόνο μείον ίσως τα λιγο ταλαιπωρημένα - πεσμένα βυζάκια της. Αν τα φτιάξει λίγο , όλη μέρα εκει θα είμαι!!
Το άλογο δεν είχε όνομα?
Κάτι άλλο ειδες όταν πηγες?
Και αν ναι πως ήταν?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Λαδομαγαζο να δίνουν κωλαράκι; το σίγουρο είναι ότι σε όλα δίνουν αρκεί να θες να πάρεις, και φυσικά να μπορείς...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Κομφούκιος βούδας ο άπιστος πιστός το έχει πει 5 χιλιετίες προ Χριστού, σε ρυχοχσρτο Ιαπωνίας το είχε γράψει με μελάνι σούπας...!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Πολύ φοβάμαι ότι ίσως πρόκειται για το μασατζίδικο της Άννας στην Εθ. Μακαρίου στη Δάφνη μιάς και σε παραπλήσιο site δεν έχει αναρτήσει πρόγραμμα σήμερα. Το άλλο εικάζω ότι είναι το πρώην Μούσσες που έγινε στούντιο στην Αγ. Πάντων στην Καλλιθέα
Εθναρχου Μακαριου μοιάζει για Δάφνη (μια χαρα προγραμμα δημοσιεύει σε δυο sites) εχει και δυο studio και νέο κόσμο το slver αλλα εδώ πρέπει να έπεσε πολυ καρφί αν είναι....
Βέβαια και το Μπακνανα εκεί είναι.....
Μούσες για Καλλιθέα, υπαρχει και το άλλο στην πλατεία Σαπφούς 101 και διαφορα αλλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

όχι όχι
ήταν συγκρατημένος ρομαντισμός
Πας να το σώσεις....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Εθναρχου Μακαριου μοιάζει για Δάφνη (μια χαρα προγραμμα δημοσιεύει σε δυο sites) εχει και δυο studio και νέο κόσμο το slver αλλα εδώ πρέπει να έπεσε πολυ καρφί αν είναι....
Βέβαια και το Μπακνανα εκεί είναι.....
Μούσες για Καλλιθέα, υπαρχει και το άλλο στην πλατεία Σαπφούς 101 και διαφορα αλλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πας να το σώσεις....
Σίλβερ και Μπακνανά δεν είχαν πεσιμο
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
ναι αλλά δυό τρεις μέρες τω΄ρα δεν έχει εμφανιστεί στο ρόστερ...
τι της έκανες ρε κόρακα?
Μαδαει τη μαργαρίτα!!
Ο ένας δίνει φιλια, ο άλλος ψάχνει κωλο.....που θα παει η κοπελα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
ναι αλλά δυό τρεις μέρες τω΄ρα δεν έχει εμφανιστεί στο ρόστερ...
τι της έκανες ρε κόρακα?
Έχω πάνω από δίμηνο να πάω. Δεν φταίω εγώ. Κανένας καυλιάρης θα την ξεπουπούλιασε
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα,χρονια μπουρδιελαρης (με ελαχιστη βεβαια προσφορα στο σαιτ)οφειλω να ομολογησω.
Εκανα και εγω προσφατα την αναβαθμιση μου και πηγα πρωτη φορα σε μασαζ,και τελικα αξιζε μεχρι τελευταιο ευρω.
Δυο αδυναμιες εχω εαν μπορειτε να βοηθησετε,κοντοπουτανα μαξ 1.60 και βυζαρουδες
Ενημερωνομαι καθημερινα αλλα δεν εχω καταληξει καπου
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Αν θυμαστε την Ευη απο Παλαιολογου, Νεα Σμυρνη, την γνωστη περιεργη, μηπως γνωρίζετε αν και σε ποιο μαγαζι δουλευει? Θελω να της στειλλω εναν απο τη δουλεια που ειναι μεγαλο αρχιδι και τον αντιπαθουν ολοι και θελει να ξεκινησει να πηγαινει σε μαγαζια για μασαζ. Ειπα να τον στειλλω στην Ευη να τον στρωσει.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Παιδες καλησπερα,χρονια μπουρδιελαρης (με ελαχιστη βεβαια προσφορα στο σαιτ)οφειλω να ομολογησω.
Εκανα και εγω προσφατα την αναβαθμιση μου και πηγα πρωτη φορα σε μασαζ,και τελικα αξιζε μεχρι τελευταιο ευρω.
Δυο αδυναμιες εχω εαν μπορειτε να βοηθησετε,κοντοπουτανα μαξ 1.60 και βυζαρουδες
Ενημερωνομαι καθημερινα αλλα δεν εχω καταληξει καπου
Ρωτας να μαθεις βεβαια,αλλα και συ δεν λες που πηγες ,με ποια λεπτομερεις συνευρεσης....τιποτα.
Αλληλεγγυη μονο απο μια πλευρα δεν γινεται.
 

takis84

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
kalhspera palikaria kana metamesonyxtio ladomagazo paizei? kseroume tipota?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom