Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές, βρήκα στο ίντερνετ αυτή την αγγελία:
ΕΙΜΑΙ Ελληνίδα 22χρονη σε περιμένω στο χώρο μου για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας, με απόλυτη εχεμύθεια, τιμή 50€, περιοχή κέντρο

Πήρα που λέτε τηλέφωνο και ρωτάω πως και τι, μου λέει έλα από δω μωρό μου και θα τα βρούμε, πήγα λοιπόν, δεν μου είπε την ακριβή οδό από το τηλέφωνο, αλλά μόνο μία κεντρική Δυρραχίου. Έφτασα λοιπόν και την παίρνω τηλ, μου λέει οδό και αριθμό, ανεβαίνω και ήταν μία πιτσιρίκα με το όνομα Χρύσα, χαμογελαστή αρχικά και ενώ είχε πει τιμή 50 και ότι δεν κοιτάει το ρολόι, μου λέει 50 μόνο μασάζ και εκτόνωση, στοματικό 80 και ελεύθερο στοματικό 100. Για σεξ μου είπε αλλά δεν θυμάμαι τιμή γιατί συγχύστηκα, τεσπά της λέω, πάμε για μασάζ και εκτόνωση και βλέπουμε.Ζήτησε τα λεφτά μπροστά, τα έδωσα. Με πηγαίνει σε ένα παιδικό δωμάτιο, με παιδικό κρεβατάκι και παιχνίδια, (αυτό ή καμουφλάζ είναι ή χρησιμοποιεί το σπίτι κάποιας οικογένειας) γδύνομαι και περιμένω. Έρχεται, αφού πρώτα είχε βγάλει μπλούζα (τόπλες) και με ένα τζιν σορτσάκι, μικρό βυζί. Με έτριψε για 10 λεπτά και μετά μου λέει γύρνα, χάλια μασάζ, αρχίζει να μου τον παίζει πολύ άτεχνα που πιο πολύ με ενοχλούσε παρά με ερέθιζε. Της λέω ας κάνουμε στοματικό με 80, μου λέει με πληρώνεις και κάνουμε, τελικά σπάστηκα τόσο πολύ που λέω, άστο, ας τελειώσω με εκτόνωση. Συνέχισε να μου το παίζει, αλλά ακόμα πιο άτεχνα. Κερασάκι στην τούρτα παιδιά, μου λέει: Δώσε μου τουλάχιστον 10 ευρώ για την εκτόνωση. Ρε παιδιά, ούτε 5 λεπτά μασάζ και αυτό της κακιάς ώρας, μετά παίξιμο της κακιάς ώρας. Μού λέει στο τέλος: Μωρό μου είσαι κουρασμένος και δεν μπορείς. Της λέω: Αφού δεν βοηθάς καθόλου, άσε που πήγα να πιάσω λίγο βυζί και μου λέει: Δεν μπορείς να τα κάνεις όλα με 50 ευρώ. Έφυγα και της είπα ότι ήταν χάλια και δεν ξαναπάω, ίσως ήταν και κάποιος άλλος μέσα στο σπίτι και άκουγε. Μακριά συναγωνιστές, ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα συναγωνιστές, βρήκα στο ίντερνετ αυτή την αγγελία:
ΕΙΜΑΙ Ελληνίδα 22χρονη σε περιμένω στο χώρο μου για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας, με απόλυτη εχεμύθεια, τιμή 50€, περιοχή κέντρο

τα ειχαμε ξαναπει για αυτην στο φορουμ. κριμα που δεν τα ειδες νωριτερα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.728
Πόντοι
41.447

σημερα στο Delight , Φραντζη 7, 2ος Όροφος

νεες παρουσιες σημερα στο μαγαζι!
Αργα το απογευμα λοιπον ειχαμε:
:sunglasses:

Ναταλι, μιλφ με κανονικο σωμα, Ανατολικης προελευσης με μακρυ μελαχρινο μαλλι , διεκρινα μεγαλο στηθος και σωμα με ωραιες καμπυλες
Γενικα εκφυλη παρουσια

Γιαννα. Ρψσιδα 30 ετων περιπου ψιλη ξανθια με σχετικα μεγαλο φυσικο στηθος και αυτη. Πολυ ενδιαφερον τεμαχιο!

οι Υπολοιπες:

Νικολ η Ρουμανα με το αδυνατο ομορφο κορμι
Μαργκω η νυμφομανα Ρωσιδα
Βικτωρια, Ρωσιδα 30 ετων περιπου με γλυκο προσωπο και κοντο καστανο μαλλι
Παολα, Η Πολωνεζα με το μακρυ μαλλι και τις απιστευτες φυσικες μεγαλες βυζαρες!
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες ειμαι απο θεσσαλονικη και θα κατεβω Αθηνα.Εχει να προτεινει κανεις μασατζιδικο με πολλες παρουσιες κυριως Ουκρανια και τζακουζι?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Το μόνο που μου έρχεται στο νου είναι το μασατζιδικο επι της οδού Στουρνάρη 29 στο κέντρο της Αθήνας
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Καλησπερα συναγωνιστες ειμαι απο θεσσαλονικη και θα κατεβω Αθηνα.Εχει να προτεινει κανεις μασατζιδικο με πολλες παρουσιες κυριως Ουκρανια και τζακουζι?

Τζακουζι παιζει σε πολλα.Για ουκρανες ξεκινα τα τηλεφωνα.
 

ps4ks33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Στης Έλενας τζκούζι έχει σίγουρα και μεγάλο μάλιστα, ουκρανές θα σε γελάσω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Καλησπερα συναγωνιστες ειμαι απο θεσσαλονικη και θα κατεβω Αθηνα.Εχει να προτεινει κανεις μασατζιδικο με πολλες παρουσιες κυριως Ουκρανια και τζακουζι?

Κάποιες Ουκρανές υποτίθεται έχει το Musses στην Καλλιθέα και το Nirvana στη Συγγρού. Τζακούζι δεν νομίζω.
Στο Στουρνάρη 29 έχει τζακούζι, αρκετές παρουσίες αλλά για ουκρανές δεν κόβω το κεφάλι μου
Στο Συγγρού 40-42 έχει ουκρανές αλλά δεν ξέρω για τζακούζι.
Ξεκίνα από αυτά τα τρία που έχουν πολλές κοπέλες στο ρόστερ και όλο και κάποια θα σου αρέσει.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Κάποιες Ουκρανές υποτίθεται έχει το Musses στην Καλλιθέα και το Nirvana στη Συγγρού. Τζακούζι δεν νομίζω.
Στο Στουρνάρη 29 έχει τζακούζι, αρκετές παρουσίες αλλά για ουκρανές δεν κόβω το κεφάλι μου
Στο Συγγρού 40-42 έχει ουκρανές αλλά δεν ξέρω για τζακούζι.
Ξεκίνα από αυτά τα τρία που έχουν πολλές κοπέλες στο ρόστερ και όλο και κάποια θα σου αρέσει.

Εννοειται οτι θα μου αρεσουν μην σου πω και ολες..αν δεις τι εχει θεσσαλονικη θα καταλαβεις..
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Κάποιες Ουκρανές υποτίθεται έχει το Musses στην Καλλιθέα και το Nirvana στη Συγγρού. Τζακούζι δεν νομίζω.
Στο Στουρνάρη 29 έχει τζακούζι, αρκετές παρουσίες αλλά για ουκρανές δεν κόβω το κεφάλι μου
Στο Συγγρού 40-42 έχει ουκρανές αλλά δεν ξέρω για τζακούζι.
Ξεκίνα από αυτά τα τρία που έχουν πολλές κοπέλες στο ρόστερ και όλο και κάποια θα σου αρέσει.

Το μουσες εχει τζακουζι.νομιζω ειχε βαλει και φωτογραφια απο το δωματιο με τζακουζι με μια μουνα που δε δουλευε...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Το Καλλιρρόης 48 έχει τζακούζι αλλα δεν έχει Ουκρανες.
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Σωστα.βολευεσε με καμια μιλφ στο 48 σα τη ρουλα η καμια ρουμανα?η ντε και καλα ουκρανα;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
υπααρχει ιστοτοπος του συγγρου 40-42 ?καπου να δουμε τις κυριες ....?
 
  • Like
Αντιδράσεις: shell

badrobot

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Έχει περάσει κανείς πρόσφατα απο Εθνάρχου Μακαρίου να μας πει δυο λογάκια για το υπάρχων ρόστερ;
 

MakeItHappen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Κύριοι, μήπως μπορώ να σας συμβουλευτώ; Ψάχνω ένα καλό Nuru. Καμιά γνώμη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom