Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
Μικρη εμπειρια απο paradise Spa..

Πηγα εκει λιγο αργοπορημένος.. η Κυρια της υποδοχής με περιμενε ομως οποτε ολα καλα..
Ηρθαν γυρω στις 6 κοπέλες.. αλλα επειδη εγω συγκρατώ μονο τις μπαμπατσικες συγκράτησα μονο δυο ονοματα. Νατασσα και Κλωντια.
Η πρωτη Ουκρανεζα η δευτερη Ρουμάνα (τουλαχιστον κατα δηλωση).
Ημουν μεταξυ των δυο, αλλα η δευτερη ηταν λιγο βιαστική στο πέρασμα της. Δεν καθόταν να τη δεις καλα.. ή βαριότανε ή δεν γούσταρε. Και οι δυο παντως ειναι γλυκές.
Τελικα αποφάσισα να παρω τη Νατασσα. Για να ειμαι ειλικρινης δεν το μετάνιωσα καθολου. Παρα πολυ καλη στο δωματιο. Σου έδινε την αισθηση οτι λειτουργούσε σαν γκομενα σου. Απο σωματότυπο εχει φοβερο κωλο. Ειναι λιγο γεμταουλης αλλα οχι αντιαισθητικά.
Σε γενικες γραμμες ειμαι happy.
 

LeLa(1)

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Πές μας για κανά κορίτσι...
Λοιπόν, θυμάμαι την Έλενα στο Μπακνανά, τη Λίζα στο Αχιλλέως, τη Δήμητρα στο DBA που έχω ξεχωρίσει. Ήταν και μία καλή στο Μεσογείων 179, μικρή , σώμα μοντέλο, αλλά δε θυμάμαι όνομα. Γενικά από λίγες κοπέλες έχω μείνει ενθουσιασμένος, γι'αυτό δεν τις θυμάμαι τις περισσότερες. Εάν βρω κάτι καλό, θα ενημερώσω.
 

LeLa(1)

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Συντροφε στην Ολοτροπικη τι παιζει; :think:
Καλησπέρα σύντροφε. Μια χαρά είναι το μαγαζάκι, λίγο απρόσωπο και τα κορίτσια πολύ χαλαρά, τύπου άλλη μια μέρα στη δουλειά... Ο χώρος καθαρός και αρκετές ελληνίδες, κορίτσια τύπου girl next door. Αυτά..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καλησπερα το μασατζιδικο στη λεκκα συνταγμα εκλεισε μεταφερθηκε γνωριζει κανεις;
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Λοιπόν, θυμάμαι την Έλενα στο Μπακνανά, τη Λίζα στο Αχιλλέως, τη Δήμητρα στο DBA που έχω ξεχωρίσει. Ήταν και μία καλή στο Μεσογείων 179, μικρή , σώμα μοντέλο, αλλά δε θυμάμαι όνομα. Γενικά από λίγες κοπέλες έχω μείνει ενθουσιασμένος, γι'αυτό δεν τις θυμάμαι τις περισσότερες. Εάν βρω κάτι καλό, θα ενημερώσω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
29683829_923588694516243_7081298412135726963_n.jpg
 

KwstasSkevos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα , ειμαι νεος στο χωρο , εχετε να μου προτεινετε κατι καλο στο κεντρο . Θελω κατι χαλαρωτικο , σε καθαρο χωρο και κυριως να κανουν καλο μασας , ευχαριστω !!!
 

panteliskomotini80

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Εμπειρια απο Μπακνανα

Χτύπησα κουδούνι νωρίς, περίπου 11:15.
Η Κυρια της υποδοχής με υποδέχθηκε πολύ ωραία.
Εκείνη τη στιγμη ήταν 2 κοπέλες εκεί, η Αλίνα και η Νατάσσα, οπότε πήρα την Αλίνα και πήγα για μπανάκι.
Πάρα πολύ ευχαριστημένος! Είχε όρεξη, κάναμε και μασαζάκι, ωραίο σεξ, το μόνο αρνητικό ήταν που δεν ήθελε να της πιάνω το μουνί της γιατί πονούσε...γενικά ήταν μάλλον ερεθισμένη από πριν εκεί.
Απο σωματότυπο είναι ακριβώς αυτός που μου αρέσει, αδύνατη με λίγο στήθος και τρομερά πόδια-κώλο. Κόστος 60€. Πέρασα μια χαρά.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
190
Like
230
Πόντοι
21
Σε ποιο καταστημα μπορει να χυσει καποιος 2 φορες εκτος απο το 40-42?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Τι γράφει το τι γραφει το κουδουνι και ποια αξιζει εκει μεσα;
το κουδούνι γράφει ΟΑΣΙΣ , πρώτος όροφος ! Στο συγκεκριμένο  κατάστημα εχεις πολλές επιλογές , κορίτσια για όλα τα γούστα  ! Μαρία , Βίκυ , Αλεξάνδρα , Βερόνικα , Ελένη , Μονικα , Άννα , Τζενη , Σονια  , Ροζα  , λείπει Λια και Ιζαμπέλα , και κάποια άλλη . Πήγαινε φίλε μου , εγγυημένα ότι θα περάσεις όμορφα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

Ωραίος χωρος,ανετος και καθαρός.Η υπεύθυνη πολύ φιλική και κατατοπιστική.Βεβαια,το ροστερ ειναι περιορισμένο,τωρα δε που εφυγε και η Αλινα οι επιλογες ειναι ελαχιστες.
Στην τελευταια μου επίσκεψη,ειδα καποια Μαριάννα,Ελληνιδα και αρκετά ενδιαφερουσα ως παρουσία.Δεν πέρασα μαζι της διοτι η υπεύθυνη με ενημερωσε οτι ειναι πολύ καλή στο μασαζ και στα υπόλοιπα,αλλά δεν κανει σεξ......ισως εκανα λαθος,γιατι καμμια φορά το "πακεττο" μπορει να ειναι καλό και χωρις σεξ....
Αν καποιος εχει εμπειρία με την συγκεκριμενη,ας ενημερώσει........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom