Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Lierac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Μιλάμε για την Μαργαρίτα στην Εθνάρχου Μακαρίου ?
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Χθεσινο περασμα απο Σολωμου 70  Iris Massage εχθες μεσημερι.

xθεσινο περασμα απο το καταστημα
Η Ναταλι αδυνατισμενη με το μακρυ μαλλι της σπαστο πλεον
Πολυ ομορφη και δυνατη μιλφ
Την γνωριζω χρονια, περασα στο δωματιο μαζι της , αψογη σε ολα.
Αργοτερα θα ανεβει κριτικη
Υπολοιπες κοπελες η Ρωσιδα μιλφαρα Ντιανα και η Ρουμανα πιτσιρικα Νικολ
Η Ρωσιδα Αναστασια επιστρεφει Απο αυριο Δευτερα
Υποδοχη απο την Λιζα, αψογη με κερασμενο ουισκακι

Πες ας οτι είναι η παλιά Ναταλί με την ωραία πιπα στο παλιό ζανοσπιτο!!!
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Άννα
 

Συνημμένα

  • IMG-9aa11d7cef390d3e2c62975a0b07a8fa-V.jpg
    IMG-9aa11d7cef390d3e2c62975a0b07a8fa-V.jpg
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 45

JL

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
254
Πόντοι
281
Παιδιά είχα πάει πριν από μερικά χρόνια σε ένα μασατζίδικο στην οδό Ραβινέ στο κολωνάκι. Το είχε μια Ντανιέλα.
σούπερ υπηρεσίες θυμάμαι έκανα απ τα καλύτερα γαμήσια στη ζωή μου μαζί με μασάζ και όλα.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα ή το έχετε ακούσει γενικά;
 

JL

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
254
Πόντοι
281
Σε ευχαριστώ πολύ Χόρχε.
Θα δοκιμάσω εκεί! Καλή συνέχεια.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επίσκεψη στο Συγγρού 40-42!
Πηγα πρωτα  στον 6ο οροφο οπου και παρεμεινα.....    :heavymetalbig:                  Παρελασαν οι εξης λαδοκορες...Αναμπελ η μαυρουλα του ιδρυματος...Κλαρα πιο ανανεωμενη και πιο τσαχπινα απο καθε αλλη φορα....Ρεγγινα,η εκφυλη ξανθια του οροφου....Λιζα η μικροκαμωμενη,μελαχρινη με το αριστο προγραμμα.Ντιανα η γνωστη σταθερη μιλφ.Βασιλικη η γνωστη "μεταγραφη" απο το Φρατζη 7!Και τελος "νεα" παρουσια οπου μετρα μολις δυο μερες....Η Σαρα,μελαχρινη ρωσσιδα με μακρια μαλλια, ωραιο σωμα με φυσικο στηθος,λευκη επιδερμιδα και ναζιαρικο προσωπο....Φορουσε την ασπρη ρομπα του "ομιλου",κοκκινες σεξυ γοβες,λευκο σετ εσωρουχων και ηταν ελαφρα μακιγιαρισμενη με κοκκινο χρωμα στα χειλη....Ασορτι με τις γοβες της....!!!Τιμηθηκε με πολυ καλες εντυπωσεις...!Μασαζ ηρεμο και χαλαρωτικο αλλωστε πρωτοεμφανιζομενη....Σεξ σε πολυ καλο επιπεδο με πολυ καλη συμμετοχη!Λεπτομερειες στην κριτικη!  :rockon:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Παιδιά Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να πάω σε μασατζιδικο αλλά επειδή δεν έχω ξαναπάει θα ήθελα την βοηθεια σας.Για την ακρίβεια τι πρεπε να κάνω? πρεπει να πάρω τηλ από πριν και να πω ότι εκτος από μασάζ θέλω και...? Να πάω στο μασατζιδικο και να συννενοηθω εκεί? Η μπαίνω απλός στο δωμάτιο, έρχεται η μασέρ και μετα αρχίζει από μόνη της το ματς?
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να πάω σε μασατζιδικο αλλά επειδή δεν έχω ξαναπάει θα ήθελα την βοηθεια σας.Για την ακρίβεια τι πρεπε να κάνω? πρεπει να πάρω τηλ από πριν και να πω ότι εκτος από μασάζ θέλω και...? Να πάω στο μασατζιδικο και να συννενοηθω εκεί? Η μπαίνω απλός στο δωμάτιο, έρχεται η μασέρ και μετα αρχίζει από μόνη της το ματς?
δεν χρειαζεται να κανεις κατι απο πριν αν πας στα γνωστα . απλως μπαινεις μεσα, η σεριφισσα σου δειχνει τα κοριτσια, σου λεει τα προγραμματα και τις τιμες, διαλεγεις κοριτσι και περνας στο δωματιο. απο κει και περα παιζεις μπαλλα οπως θες εσυ, ειτε ζητας πρωτα το μασσαζ και μετα τη μπριζολα , ειτε το αναποδο. αν εχεις σπεσιαλ γουστα τοτε καλυτερα να τα μιλησεις με το κοριτσι πριν αρχισει το ματς..
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
δεν χρειαζεται να κανεις κατι απο πριν αν πας στα γνωστα . απλως μπαινεις μεσα, η σεριφισσα σου δειχνει τα κοριτσια, σου λεει τα προγραμματα και τις τιμες, διαλεγεις κοριτσι και περνας στο δωματιο. απο κει και περα παιζεις μπαλλα οπως θες εσυ, ειτε ζητας πρωτα το μασσαζ και μετα τη μπριζολα , ειτε το αναποδο. αν εχεις σπεσιαλ γουστα τοτε καλυτερα να τα μιλησεις με το κοριτσι πριν αρχισει το ματς..
Ωραία μπορείς να μου πεις μερικά από τα γνωστά?
 

touna

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ψάχνω μασατζίδικα στα οποία να υπάρχει ποδολαγνεία στο πρόγραμμα. Γενικά δεν έχω εμπειρία από μασάζ.
Ποιά να προτιμήσω για σήμερα; Οι τιμές που κυμαίνονται;
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
δεν χρειαζεται να κανεις κατι απο πριν αν πας στα γνωστα . απλως μπαινεις μεσα, η σεριφισσα σου δειχνει τα κοριτσια, σου λεει τα προγραμματα και τις τιμες, διαλεγεις κοριτσι και περνας στο δωματιο. απο κει και περα παιζεις μπαλλα οπως θες εσυ, ειτε ζητας πρωτα το μασσαζ και μετα τη μπριζολα , ειτε το αναποδο. αν εχεις σπεσιαλ γουστα τοτε καλυτερα να τα μιλησεις με το κοριτσι πριν αρχισει το ματς..
Ευχαριστώ παιδιά για την βοήθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom