Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
παιδες καλημερα, εχω καιρο να μπω στο συγκεκριμενο forum! θελω να κανω μια ερωτηση και χρειαζομαι την βοηθεια σας. μηπως ξερετε που δουλευει κοπελα ρουμανικης προελευσεως που την λενε φλωρα,εργαζόταν προ εξαμήνου στο choko spa και τωρα έχω χασει τα ιχνη της. κοπελα που δουλευει στο choko μου ειπε καπου στο κολωνακι χωρις να μου πει σε ποιο ακριβως. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!!!!!!!!!!!

στο choko spa ετρωγες μπριζόλα φιλε??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
δεν ειχα φαει μπριζολα, ειμουνα στο ψησιμο αλλα τελειωσαν τα καρβουνα!!! για αυτο την αναζητω....

ΟΧΙ άλλο κάρβουνο!!!!
το συγκεκριμένο μαγαζί μάλλον ανήκει στην κατηγορία αυτών που ναι μεν μπριζολιάζονται, αλλά μέχρι να γίνει αύτο έχεις ξοδέψει μια περιουσία...αυτό έχω καταλάβει απο τη μια φορά που πήγα...και δεν έκατσα!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Από περιέργεια, στο μαγαζί της Ν. Σμύρνης (κοντά στη πλατεία) έχουν προχωρήσει στα προγραμματα ή εξακολουθεί μετά το πέρας του μασαζ να έρχεται η (δεν θυμάμαι όνομα γμτ) και να την παίζει ξεροσφύρι?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΟΧΙ άλλο κάρβουνο!!!!
το συγκεκριμένο μαγαζί μάλλον ανήκει στην κατηγορία αυτών που ναι μεν μπριζολιάζονται, αλλά μέχρι να γίνει αύτο έχεις ξοδέψει μια περιουσία...αυτό έχω καταλάβει απο τη μια φορά που πήγα...και δεν έκατσα!
δεν με νοιαζει το συγκεκριμενο μαγαζι (αν και εχω παει 5 φορες με τη συγκεκριμενη προ εξαμήνου λογω του οτι μενω κοντα) με ενδιαφερει η συγκεκριμενη.....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
η ίδια είναι. εγώ την εχω πάρει 2 φορές οταν δπουλευε στο 25.
στο 59 δεν την έχω πάρει

Θα συμφςνήσω με τον Zero ... κι εγώ 2 φορές που την είχα πάρει στο 25 ήταν στα γούστα μου .. καλή συμμετοχή, σχετικά καλο μάσσαζ, γλυκιά γενικά ... τώρα βέβαια απόψεις έιναι αυτές ... και επίσης δεν ξέρω τι κάνει στο 59 .. αυτά.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Μια βοηθεια συναγωνιστες

Η Μαρινα στην Κηφισιας 12
ενα και το αυτο με Αντζελα(κοκινωπη)απο Κουμανουδη και τωρα, που και που ,στην Κηφισιας 12???
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Την πρωτοπηρα διπλο με την Καρινα , ενω επρεπε να τραβηξη το παιχνιδι
το φρεναρε
Επειδη μ'αρεσουν τα καλα μιλφ(που χαθηκες Κορινα?) και σκεφθηκα οτι μπορει να την πειραζε
η συγκριση με το λουλουδι, την δοκιμασα και μονη της
Το αυτο αποτελεσμα.

Η Κορίνα (η πιτσιρίκα στην 3ης Σεπτ. 59 4ος που είναι τώρα με την Νάντια εννοώ) πως τα πήγε στο διπλό? Είμαι μεγάλος φαν της αλλά ποτέ δεν την έχω πάρει διπλό γιατί οι υπόλοιπες εκεί μέσα δεν μου αρέσουν. Πάντως όταν είναι μόνη της είναι η νούμερο ένα επιλογή μου. Και στην συμπεριφορά της τέλεια. Δεν ξέρω τι έγινε με τον φίλο που έγραψε ότι ήταν λίγο ψυχρή. Ισως να είχε κάποιο πρόβλημα αυτές τις μέρες. Ισως να είναι έτσι τώρα αν δεν σε ξέρει καλά (αν και δεν ήταν έτσι όταν πρωτοπήγα)
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Η Κορίνα (η πιτσιρίκα στην 3ης Σεπτ. 59 4ος που είναι τώρα με την Νάντια εννοώ) πως τα πήγε στο διπλό? Είμαι μεγάλος φαν της αλλά ποτέ δεν την έχω πάρει διπλό γιατί οι υπόλοιπες εκεί μέσα δεν μου αρέσουν. Πάντως όταν είναι μόνη της είναι η νούμερο ένα επιλογή μου. Και στην συμπεριφορά της τέλεια. Δεν ξέρω τι έγινε με τον φίλο που έγραψε ότι ήταν λίγο ψυχρή. Ισως να είχε κάποιο πρόβλημα αυτές τις μέρες. Ισως να είναι έτσι τώρα αν δεν σε ξέρει καλά (αν και δεν ήταν έτσι όταν πρωτοπήγα)
ΠΡΟΣΟΧΗ
Την πρωτοπηρα
αναφερεται στην σεριφισα του ιδρυματος και οχι στην Καρινα(οχι Κορινα,
αυτη ηταν milf της Ιμβρου)
Στα διπλα οπως εχω ξαναγραψει εαν εστω η μια απο το διδυμο δεν τραβαει
-εν προκειμενω η Ναντια η σεριφησα- τι να σου κανει το μικρο!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
859
Κριτικές
40
Like
4.392
Πόντοι
6.555
Aνταποκριση απο καραισκου 88 πειραιας..5 τεμαχια βιβη μουναρος μελαχροινη ποδαρες αλλα κομοδινο, βικη ρωσοποντια ξανθια πρασινα ματακια εκπληκτικο μασαζ, μαρινα αδιαφορο, παμελα με βυζαρες ψυχροκατασταση,και αλλο ενα που δεν θυμαμαι...τελικα ανανεωση μηδεν και μια απο τα ιδια...και το αντιτιμο το ιδιο: 85 ευρα....δυσκολοι καιροι
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΟΧΗ
Την πρωτοπηρα
αναφερεται στην σεριφισα του ιδρυματος και οχι στην Καρινα(οχι Κορινα,
αυτη ηταν milf της Ιμβρου)
Στα διπλα οπως εχω ξαναγραψει εαν εστω η μια απο το διδυμο δεν τραβαει
-εν προκειμενω η Ναντια η σεριφησα- τι να σου κανει το μικρο!

Εμένα δεν με ενδιαφέρει η Νάντια. Το μικρό με ενδιαφέρει. Αν όχι με την Νάντια ίσως την δοκιμάσω με άλλη αν τραβάει
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Aνταποκριση απο καραισκου 88 πειραιας..5 τεμαχια βιβη μουναρος μελαχροινη ποδαρες αλλα κομοδινο,

ελα ρε!την ξαναπροσελαβε η αννουλα?μπα...ρε τι βγαζει το κερατσινι! :pipa2:
 

Επισκέπτης
το συγκεκριμένο μαγαζί μάλλον ανήκει στην κατηγορία αυτών που ναι μεν μπριζολιάζονται, αλλά μέχρι να γίνει αύτο έχεις ξοδέψει μια περιουσία...

Μήπως χρειάζεται λοιπόν νέο θέμα και μάλιστα "sticky"
"Μασατζίδικα που γαμάνε μόνο ΧΟΝΤΡΟ-ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ" ??????
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Μόλις άκουσα στην πρωϊνή εκπομπή του Αυτιά ότι "ανακαλύφτηκε από την αστυνομία παράνομος οίκος ανοχής στο Κολωνάκι", σε πολυκατοικία που υπήργαν δικηγορικά, βουλευτικά, φοροτεχνικά και άλλα γραφεία, που λειτουργούσε στο 2ο όροφο.
Συνελήφθησαν 6 γυναίκες (2-4 ελληνίδες/αλλοδαπές), ενώ η γειτονιά ήξερε τι γινόταν, γιατί τις έβλεπαν μα περιφέρονται έξω (για τσιγάρα και κολατσιό) με άσπρες μπλούζες.

Στο διαμέρισμα υποτίθεται ότι προσφερόταν "μασάζ", ενώ αστυνομικός μπήκε και ζήτησε (και του έδωσαν) και άλλα πράματα "έναντι αμοιβής"...

Ξέρουμε ποιό είναι το μασατζίδικο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Μόλις άκουσα στην πρωϊνή εκπομπή του Αυτιά ότι "ανακαλύφτηκε από την αστυνομία παράνομος οίκος ανοχής στο Κολωνάκι", σε πολυκατοικία που υπήργαν δικηγορικά, βουλευτικά, φοροτεχνικά και άλλα γραφεία, που λειτουργούσε στο 2ο όροφο.
Συνελήφθησαν 6 γυναίκες (2-4 ελληνίδες/αλλοδαπές), ενώ η γειτονιά ήξερε τι γινόταν, γιατί τις έβλεπαν μα περιφέρονται έξω (για τσιγάρα και κολατσιό) με άσπρες μπλούζες.

Στο διαμέρισμα υποτίθεται ότι προσφερόταν "μασάζ", ενώ αστυνομικός μπήκε και ζήτησε (και του έδωσαν) και άλλα πράματα "έναντι αμοιβής"...

Ξέρουμε ποιό είναι το μασατζίδικο?

απο όσο θυμάμαι στον 2ο όροφο είναι το μασατζίδικο στην οδό Δημοκρίτου 9...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
απο όσο θυμάμαι στον 2ο όροφο είναι το μασατζίδικο στην οδό Δημοκρίτου 9...

Όντως, αλλά αν ο δημοσιογράφος που έκανε το ρεπορταζ στεκόταν απ' έξω δεν πρέπει να ήταν στην Δημοκρίτου. Από όσο είδα στην τηλεόραση δεν εμοιαζε το φόντο για Σόλωνος ή Δημοκρίτου. Εκτός αν βρισκόταν σε άσχετο σημείο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
λετε να ηταν π. ιωακειμ?????????????? ε ρε γλεντια

όχι ρε σύ, αυτό είναι στον 1ο όροφο.
Το Μαντζάρου (επίσης Κολωνάκι) είναι ισόγειο, δεν θυμάμαι τίόροφο είναι τα 2 της θείας Ελένης (Οριμου...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom