Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1
Για την Ειρήνη εδώ: και εδώ: . Και σε αυτό εδώ το νήμα είναι άκυρη η κουβέντα γιατί δεν "φραπάς" μόνο στη Ειρήνη ;)
ΑΑΑΑΑΑ οκ την ξερω νομιζα λεγαμε για αλλη.....ευχαριστω πολυ παντως....
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Καλησπέρα αγωνισταί...
Θα ήθελα ν μ προτέινετε ένα μαζατσίδικο π ν αξίζει ετσί ώστε να περάσω και σε αυτό το επίπεδο..
Δεν έχω ξαναπάει εδώ στην Ελλάδα σε κάτι παρόμοιο...
Γι'αυτό και θα ήθελα τα λεφτά μ να πιάσουν τόπο..
οτι κριτικές έχω διαβάσει έχω δει θετικά, αλλα και αρνητικά σχόλια για τις κοπέλες..
έτσι θα ήθελα ενας έμπειρος πολεμιστής να με καθοδηγήσει..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

P_G88

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Αυτή η Φωτεινή πού είναι; Έχει κανείς διεύθυνση / website / τηλέφωνο;
Από μασάζ τι λέει;  :erection:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τύποι, ξέρουμε αν με παραπάνω αντιτιμο γίνεται κατι στην αλυσίδα lamassage ή σε ανφιστοιχα χιπστερομασατζιδικα; είτε ναι εοτε όχι, ξέρουμε αν εχει καμια ωραια γυναίκα μασέρ εκει και αν επιλέγουμε εμείς μασέρ, μην σκάσει κανας βαγγελας
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Τύποι, ξέρουμε αν με παραπάνω αντιτιμο γίνεται κατι στην αλυσίδα lamassage ή σε ανφιστοιχα χιπστερομασατζιδικα; είτε ναι εοτε όχι, ξέρουμε αν εχει καμια ωραια γυναίκα μασέρ εκει και αν επιλέγουμε εμείς μασέρ, μην σκάσει κανας βαγγελας



le massage , τουλάχιστον στου Μαρουσίου που έχω πάει, όχι δεν έπαιξε κάτι, ούτε υπήρξε καμμιά τέτοια υπόνοια.
Λογικό, άλλωστε, με 10 ευρώ για σχεδόν μια ώρα, είναι αδύνατο να γίνει κάτι παραπάνω.

Το ίδιο στο salon de massage Κηφισιά που έχω πάει μια φορα.
Αν και εκεί , σε κάποια φάση, την ψιλοάκουσα με το μασσαζ που μου έκανε η τύπισσα (όχι όμως ιδιαιτερα εμφανήσιμη) ,  αλλά και εκεί δε δείχνει και πρακτικά να μπορεί να γίνει κάτι (είναι δωματιάκια σαν παραβάν το ένα δίπλα στο άλλο, οπου αν γινόταν κάτι θα ακουγόταν σίγουρα στο δίπλα δωματιάκι).
Άλλωστε και εκεί είναι 15 ευρώ για  45 λέπτα ή  μια ώρα κάπου εκεί.

Πάντως αν ενδιαφέρεσαι αποκελιστικά για μασάζ για χαλάρωση είναι καλό.
(ή ίσως και για κάποιον που δεν έχει καθόλου σχέση με το αντικείμενο, είναι μια καλή πρώτη επαφή τέτοια μαγαζιά - με 10 ή 15 ευρώ - πριν περάσει στο επόμενο βήμα, που φυσικά θα στοιχίζει περισσότερο  από οικονομική άποψη)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
πρόσφατη επίσκεψη στο παραπάνω: εύκολη τηλεφωνική επικοινωνία για αυθημερόν ραντεβού.
στην υποδοχή ευπαρουσίαστη ξανθιά θεραπεύτρια με κοτσιδάκια όπου και με οδήγησε στο δωμάτιο μέτριας κατάστασης αλλά με ντουζέρια.  Θεραπεύτρια Λία γύρω στα 40 έντονα βαμμένη ξανθιά με ζουλού μαλλιά 1.70 περίπου με συμπαθητικά χαρακτηριστικά και ντυμένη σαν "αστακός" .Μασάζ χαλαρωτικό με φραπέ άνω του μέσου όρου διάρκειας 25΄. είχα επιλέξει πρόγραμμα 30 ΄ και για το υπόλοιπο χρόνου προσφέρεται να τον συμπληρώσει. σε τυχαία ανίχνευση πάνω από το δερμάτινο παντελόνι υπάρχει κορσές έως το στήθος και το στήθος καλύπτεται με σουτιέν τύπου ενισχυμένου "προφυλακτήρα" . κόστος 30 € με χορήγηση απόδειξης.
Η φωτογραφία του google για το κατάστημα κάτω του θεραπευτηρίου  είναι παλαιά . στο ισόγειο για την διευκόλυνση να το βρεί κανείς λειτουργεί σουβλατζίδικο ( η περιοχή σε μεγάλο βαθμό στερείται οδο ονομασιών / αρίθμησης κτιρίων και εκτελούνται ευρείας κλίμακας έργα )
Ωραια ενημερωση kebap, το συγκεκριμένο δηλαδή είναι CFNM φάση. Γίνεται σαλονάρισμα και διαλέγεις, ή πασάρει το κατάστημα όποια είναι διαθέσιμη; Πάντως για να ανιχνεύσεις την πανοπλία κάτω από τα ρούχα, σε άφηνε να την αγγίζεις, δεν τραβιότανε
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
664
Πόντοι
81
Η συγκεκριμένη κοπελα δεν αξιζει... εγω πηγα φορτομενος με καυλες και μολις μου τον επαιξε λιγο εχυσα.. 15 λεπτα καναμε μασαζ και εφυγε!!!! Δυσανασχετουσε οταν επιασα λιγο κωλο και γενικα το εκανε με πολυ ξινιλα! Παλια ηταν η Φρωσο (;) που εκανε πολυ καλο ταντρα! Τωρα δεν αξιζει
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Η συγκεκριμένη κοπελα δεν αξιζει... εγω πηγα φορτομενος με καυλες και μολις μου τον επαιξε λιγο εχυσα.. 15 λεπτα καναμε μασαζ και εφυγε!!!! Δυσανασχετουσε οταν επιασα λιγο κωλο και γενικα το εκανε με πολυ ξινιλα! Παλια ηταν η Φρωσο (;) που εκανε πολυ καλο ταντρα! Τωρα δεν αξιζει

Πολύ ωραίο το φραπεδάκι από Φρόσω. Αργό και βασανιστικό.. Ξέρουμε αν παίζει κάπου τώρα?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Ωραια ενημερωση kebap, το συγκεκριμένο δηλαδή είναι CFNM φάση. Γίνεται σαλονάρισμα και διαλέγεις, ή πασάρει το κατάστημα όποια είναι διαθέσιμη; Πάντως για να ανιχνεύσεις την πανοπλία κάτω από τα ρούχα, σε άφηνε να την αγγίζεις, δεν τραβιότανε
όχι δεν έγινε σαλονάρισμα, ούτε καν έθιξα το είδος της θεραπείας που ήθελα (τόσο στο τηλέφωνο όσο και στην προσέλευση) προχώρησαν κατευθείαν..και η θεραπεύτρια ήρθε κατευθείαν.... τώρα όσον αφορά την ανίχνευση το έκανα με τυχαίες κινήσεις και τραβιότανε αλλά δεν έλεγε τίποτε... άλλωστε ήταν σαν να ακουμπάς σε μεταλλική πανοπλία... λόγω κόστους δεν έκλαψα τα χρήματά μου...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Η συγκεκριμένη κοπελα δεν αξιζει... εγω πηγα φορτομενος με καυλες και μολις μου τον επαιξε λιγο εχυσα.. 15 λεπτα καναμε μασαζ και εφυγε!!!! Δυσανασχετουσε οταν επιασα λιγο κωλο και γενικα το εκανε με πολυ ξινιλα! Παλια ηταν η Φρωσο (;) που εκανε πολυ καλο ταντρα! Τωρα δεν αξιζει
...ναι το τάντρα παλαιά το διαφήμιζαν ...αλλά να ήξεραν και τι θεραπεία ήταν.... πάλι φραπέ πρόσφεραν...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Ενδιαφέρον φαίνεται και σε καλή τιμή, με μόνο αρνητικό ότι όπως κατάλαβα η τύπισα ήταν ντυμένη σαν αστακός.
θα ήταν καλή φάση να ήταν μισόγυμνη έστω και να αφήνει να χουφτώνεις έστω κανα μπουτάκι πάνω στη φάση του φραπέ.  Ένα τέτοιο σκηνικό θα ήταν το ιδανικό! Με τιμή 30, κάθε βδομάδα εκεί θα ήμουνα!!!    
Μήπως να το κοιτάξουν;;
...δίκιο έχεις....
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
, ούτε καν έθιξα το είδος της θεραπείας που ήθελα (τόσο στο τηλέφωνο όσο και στην προσέλευση) προχώρησαν κατευθείαν..
Δηλαδή ρε παίχτη, στο τηλ δεν τους είπες ότι θέλεις "passion" μασάζ?
Τους είπες απλά ότι θες την τάδε ώρα 30 λεπτά μασάζ και η φραπεδιά ήρθε από μόνη της?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δηλαδή ρε παίχτη, στο τηλ δεν τους είπες ότι θέλεις "passion" μασάζ?
Τους είπες απλά ότι θες την τάδε ώρα 30 λεπτά μασάζ και η φραπεδιά ήρθε από μόνη της?
..δεν είπα θέλω την "τάδε" γιατί δεν ήξερα την θεραπεύτρια ούτε το είδος του μασαζ ...είπα απλά ότι θέλω μασάζ μισής ώρας...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Τόπιασα, το "τάδε" πήγαινε στην ώρα του ραντεβού και όχι στη θεραπεύτρια
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
διαβάζοντας τα ανωτέρω...παραθέτω και εδώ μια μικρή κριτική που είχα ανεβάσει πρόσφατα σε άλλη σχετική κατηγορία!(μασατζίδικα που δεν γαμάς!)

λοιπόν..*****..επίσκεψη πριν μερικές βδομάδες..για passion 30'/30€..η κυρία Έλλη μας,ξανθιά,κουκλάρα,με πολύ καλό χαλαρωτικό μασαζ σε όλο το σώμα..πρώτα μπρούμυτα και μετά ανάσκελα..και εξίσου καλή..καυλωτική ''χειροκίνητη'' περιποίηση..ένα καλό,απολαυστικό,καυλωτικό μισάωρο..δεν τόλμησα κάποιο χούφτωμα,δεν έχω ιδέα αν παίζει..ντουζ πριν και μετα..μια χαρά..ελπίζω να διαφώτισα αρκετούς..(απλά για μένα η αίσθηση μετά είναι κάπως περίεργη μιας και δεν έχει πραγματοποιηθεί σεξ,έστω στοματικό!)...θα ξαναπάω! Dancing Penis Take This Heavy Metal Big
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
απλά να προσθέσω πως -για μένα-μόνο για μισάωρο αξίζει...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Και γω όφειλα να γράψω αυτά που έγραψα(σχεδόν)..
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Τα'παμε, αλλά όσον αφορά το ...
εχω απο τις πιο δυνατες στυσεις που καποιες φορες πρεπει να ακοιγεται στο χωρο αναμονης το βογγητο μ οταν χυνω.
...σιγά το επίτευγμα ρε μεγάλε κι εγώ τα ίδια έπαθα όταν μου ξέφυγε μια ΚΛΑΝΙΤΣΑ  :tooth:
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Τα'παμε, αλλά όσον αφορά το ......σιγά το επίτευγμα ρε μεγάλε κι εγώ τα ίδια έπαθα όταν μου ξέφυγε μια ΚΛΑΝΙΤΣΑ  :tooth:

δεν περιγράφω επιτεύγματα φιλε...περιγράφω τις υπηρεσίες , το κλίμα κ καταστάσεις.  εσύ επιδεικνύεσαι οτι κλανεις στις φραπέδιερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom