Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Λέω και εγώ  :)
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
παντως οταν ξεκινησα την πορεια μου στον χωρο το 1976, δεν φανταζομουνα ποτε οτι το μασαζ με μαλακια θα γινοτανε πιο ακριβο απο το γαμησι.
η γνωμη μου ειναι πως απο την στιγμη που πας σε μασαζ, πας για μασαζ.οταν πας σε στουντιο πας για να γαμησεις κ.τλ..τωρα αν πας σε μασαζ και σου φτιαξει και φραπε καλο ειναι αλλα κατι σου λειπει στο τελος.
ασε που αν δεν σου φτιαξει και φραπε τοτε καλυτερα να μην πηγαινες καθολου γιστι φευγειςκαι πας αμεσως η στην γκομενα σου η στην γυναικα σου η σε στουντιο
Συμπερασμα... μην δινεται τα λευτα σας περισσοτερο απο μια φορα σε καποιο μασαζ με την σκεψη οτι ισως αυτη την φορα τα καταφερετε για κατι που με τα ιδια και λιγοτερα λευτα το βρισκετε σιγουρα σε στουντιο η απλο οικο.
μην χαλατε την πιατσα και τις καλομαθενετε ολες.
ας ανοιξουν τοτε αλλα μασαζ που τα κανεις ολα χωρις πολλες <προσπαθειες>
αυτα...

και κατι αλλο.. λιγο ασχετο βεβαια..
κινεζες και γιαπωνεζες που που ψαχνω τοσο καιρο γιατι δεν βρισκω?
ξερει κανενας κανενα καμια ? με το αζημιωτο βεβαια...
στειλτε σας παρακαλω, στην αθηνα ειμαστε αποκλειεται να μην υπαρχει κατι.

Αν θυμαστε καμια σχετικη ζητηση που εγινε εδω η καπου αλλου προωθηστε με να ενημερωθω επι του παροντος.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
και κατι αλλο.. λιγο ασχετο βεβαια..
κινεζες και γιαπωνεζες που που ψαχνω τοσο καιρο γιατι δεν βρισκω?
ξερει κανενας κανενα καμια ? με το αζημιωτο βεβαια...
στειλτε σας παρακαλω, στην αθηνα ειμαστε αποκλειεται να μην υπαρχει κατι.
στις αγγελιες των Νεων εχει σχεδον παντα 1-2 καταχωρησεις για asian μασατζουδες που κανουν επισκεψεις κατ οικον. Τωρα τι θα σου ερθει σπιτι και τι υπηρεσιες θα προσφερει, αγνωστο...
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Τι εγινε παιδια εχει πεσει η ομαδα του φραπε ή μας επιασε η κριση?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
και κατι αλλο.. λιγο ασχετο βεβαια..
κινεζες και γιαπωνεζες που που ψαχνω τοσο καιρο γιατι δεν βρισκω?
ξερει κανενας κανενα καμια ? με το αζημιωτο βεβαια...
στειλτε σας παρακαλω, στην αθηνα ειμαστε αποκλειεται να μην υπαρχει κατι.

Αν θυμαστε καμια σχετικη ζητηση που εγινε εδω η καπου αλλου προωθηστε με να ενημερωθω επι του παροντος.

στο σ-12 πολλες φορες εχει. επίσης υπηρχε πριν 10-15 μερες και ενα 2διμο στην ζησιμοπουλου.
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καμμια προταση για φραπεδερι στην περιοχη Ψυχικου - Αμπελοκηπων? Ψαχνω κατι με καθαριοτητα και διακριτικοτητα. Ευχαριστω.
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καμμια προταση για φραπεδερι στην περιοχη Ψυχικου - Αμπελοκηπων? Ψαχνω κατι με καθαριοτητα και διακριτικοτητα. Ευχαριστω.
στο Ψυχικό είναι το μαγαζί της ξενοπούλου αλλά δεν ξέρω τι παίζει τελευταία, έχω να πάω κανένα 6μηνο. Ως τότε ήταν καλό για φραπεδομάγαζο. έχω όμως την εντύπωση ότι έχουν φύγει τα καλά τεμάχια και δεν έχουν γίνει νέες μεταγραφές..
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οπως τα λες δεν εχει μεινει τιποτα Ξενοπουλου. Ειχα βολευτει και τωρα δεν ξερω που να παω.
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Οπως τα λες δεν εχει μεινει τιποτα Ξενοπουλου. Ειχα βολευτει και τωρα δεν ξερω που να παω.
γιατί δεν ανεβαίνεις λίγο πιο ψηλά? θησέως στο Μαρούσι ή Δημητσάνας? Βέβαια για αυτά τα 2 έχω ακόμα πιο πολύ καιρό να πάω οπότε πρέπει να μας πουν άλλοι συνάδελφοι τι γίνεται τελευταία μια και εδώ και καιρό δεν έχει γραφτεί κάτι ιδιαίτερο.
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν εχει κ πολυ κινηση το θεμα φραπε. Ολοι ψαχνουν μπριζολα. Φαινεται οι καλες - καθαρες φραπεδιερες το εκοψαν.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Δεν εχει κ πολυ κινηση το θεμα φραπε. Ολοι ψαχνουν μπριζολα. Φαινεται οι καλες - καθαρες φραπεδιερες το εκοψαν.

δηλ.εννοείς ότι η νάνσυ ας πούμε έκοψε το σπόρ που επιδίδετο και ξεκίνησε την κρεοφαγία?
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη εννοω οτι τι θεμα μασαζ - φραπε ειναι σε δευτερη μοιρα. ολοι ψαχνουν να γαμ. αδηλωτες χωρις υγειονομικο ελεγχο. και οσες δεν γαμ. τις λενε και πατσαβουρες. εγω ειμαι σε αλλη φαση. γουσταρω να με τριβουν μουναρες και στο τελος νε μου τραβανε και μια εκτονωση για ψυχικη ηρεμια. αλλα δυσκολευομαι να βρω τετοια ιδρυματα. αυτο εννοω. την νανσυ δεν την γνωριζω. αν ειναι οπως τα λεω σε παρακαλω πες μου που θα την βρω. καλημερα.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
δηλαδη εννοω οτι τι θεμα μασαζ - φραπε ειναι σε δευτερη μοιρα. ολοι ψαχνουν να γαμ. αδηλωτες χωρις υγειονομικο ελεγχο. και οσες δεν γαμ. τις λενε και πατσαβουρες. εγω ειμαι σε αλλη φαση. γουσταρω να με τριβουν μουναρες και στο τελος νε μου τραβανε και μια εκτονωση για ψυχικη ηρεμια. αλλα δυσκολευομαι να βρω τετοια ιδρυματα. αυτο εννοω. την νανσυ δεν την γνωριζω. αν ειναι οπως τα λεω σε παρακαλω πες μου που θα την βρω. καλημερα.
σχετικα καλο μασαζ εχεισ στη σολωμου 33 αλλα δεν ειναι σιγουρα μουναρες....παλλια κατι γινοταν στην απολ. 1 συνταγμα αλλα παει και αυτο μπαζα τελειως..............το θεμα ειναι να κρατηθει και η ταριφα στα 60  ...στα β.π απο οσο ξερω ξεκιναει στα 80 παιζει και 100...π.χ ξενοπουλου μου ειπαν 90 και εχει και καποιο ρισκο..οποτε τι να κανεις...........πας σε ενα μασατζιδικο κανονικο και δεν κανεισ μαλακια στο τελος αλλα καλο μασαζ.και αν εχεισ ορεξη πας στα φουλ...βεβαια δεν εχω εντοπισει ουτε καποιο μασατζιδικο κανονικο με εππαγγελματιες,γι αυτο αν ξερει κανεισ τιποτα ασ στειλει και αυτα μασατζιδικα ειναι ρε παιδια στην τελικη!!!!!!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Στο Δερ. 14 μεχρι και πριν τα χριστούγεννα είχε και καλό μασάζ και σχετικά καλό φραπέ. Και το μέρος είναι πολύ καθαρό.

Τώρα για τα ΒΠ μάλλον είναι ακριβά.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Σχετκά καλό φραπέ προσφέρουν και ορισμένες κοπέλες στη Ματζαγριωτάκη 56 (Καλιθέα). Βέβαια εγώ όσες φορές είχα πάει εκεί ήθελα φουλ πρόγραμμα κάτι που δεν το έχω πετύχει (και ακόμα χειρότερα πάντα λένε "την άλλη φορά" ή "έχω περίοδο" -δηλ. κοροϊδεύουν στο θέμα του φουλ). Για το λόγο αυτό δεν πηγαίνω πλέον συχνά εκεί. Αλλά αν κάποιος θέλει απλά φραπέ νομίζω ότι το μέρος είναι ΟΚ.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Το θέμα είναι να έχεις και ένα αξιοπρεπές μασάζ και όχι μόνο τα υπόλοιπα.

Αχ που είναι οι παλιές καλές εποχές?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Δεν εχει κ πολυ κινηση το θεμα φραπε. Ολοι ψαχνουν μπριζολα. Φαινεται οι καλες - καθαρες φραπεδιερες το εκοψαν.
Φίλε μου και γω ως φραπεδομάχος ξεκίνησα, αλλά με τα μαύρα χάλια του χώρου κατέληξα κρεατοφάγος. Και εξηγούμαι.. Ποιο το νόημα του φραπέ (η πλέον χαμηλή υπηρεσία του χώρου) όταν το υπόλοιπο πακέτο δηλ, εμφάνιση κορασίδων-τιμή-ωραίο μασάζ δεν είναι ολοκληρωμένο? Αν πας για παράδειγμα Σ33 θα κάνεις ωραίο μασαζοφραπέ με γιαγιακες, στη Θησέως στο Μαρούσι θα δεις ωραία μουνάκια αλλά θα πληρώσεις μέχρι και τιμή μιας ώρας με call girl για να σου πάρουν το πολύ μια πίπα στο τέλος, στην Εύη στο Νέο Πανιώνιο ίσως περάσεις καλά μέχρι να γνωρίσεις το συνήθως ξεπέτα φραπέ της Εύης κ.ο.κ. Όταν λοιπόν με τα ίδια και λιγότερα λεφτά βρίσκεις ωραία γκομενάκια που μέχρι και κώλο θα σου δώσουν, φτάνεις στο αμήν και βάζεις τη ποιότητα του μασάζ στην άκρη.. Προσωπικά αν δεν φτιάξει ο χώρος θα συνεχίσω να  :knockinb: και  :fuck1: και στο τέλος  :zfuck:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Σχετκά καλό φραπέ προσφέρουν και ορισμένες κοπέλες στη Ματζαγριωτάκη 56 (Καλιθέα). Βέβαια εγώ όσες φορές είχα πάει εκεί ήθελα φουλ πρόγραμμα κάτι που δεν το έχω πετύχει (και ακόμα χειρότερα πάντα λένε "την άλλη φορά" ή "έχω περίοδο" -δηλ. κοροϊδεύουν στο θέμα του φουλ). Για το λόγο αυτό δεν πηγαίνω πλέον συχνά εκεί. Αλλά αν κάποιος θέλει απλά φραπέ νομίζω ότι το μέρος είναι ΟΚ.

Αυτό είναι μπριζολερί.

Απλά, έχει κάποιες που είναι/το παίζουν "παρθένες".
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Αυτό είναι μπριζολερί.

Απλά, έχει κάποιες που είναι/το παίζουν "παρθένες".

Ισως να ήταν κάποτε. Οπως επίσης είναι αλήθεια ότι κατά καιρούς έγκριτοι συνάδελφοι έχουν αναφέρει ότι γευμάτισαν κανονικά. Σε μένα δεν έχει τύχει πάντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom