Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
79
Like
242
Πόντοι
20
Εν τω μεταξύ στο Galaxy παίζει καμιά που δεν την έχει εμφανίσει στο site? Πριν καιρό που είχα πάει είχε περισσότερες στο κατάστημα από αυτές που έδειχνε στο site
Άσε φίλε,από ρόστερ, ομορφιά κλπ,πολύ χαμηλό το επίπεδο....
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Στο εν Αθήναις αξίζουν οι λαδοκορες από εμφάνιση?
Για τόσα γιούρια....
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
238
Like
982
Πόντοι
81
στο king massage στο περιστερι, τελικα παιζει φραπε ή μονο μασαζ?
ρε σεις το king massage ειναι στα δεν ,αλυσιδα μασαζ οπως το le massage,μασαζ με εσωρουχο και πετσετα δηλαδη !!! λαθεμενη αντιληψη της απαντησης λοιπον
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
126
Like
226
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη Galaxy.
Πρόγραμμα μίας ώρας με την Τζένη. Καλούτσικο μασάζ και τελείωμα με αρκετά καλή φραπεδιά. Έβγαζε μια καύλα το Τζενάκι.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
94
Πόντοι
1
Η Τζένη είναι μια χοντρούλα με τεράστια βυζιά;
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
841
Like
1.229
Πόντοι
206
Έβγαζε μια καύλα το Τζενάκι.


Το θέμα δεν είναι να βγάζει καβλα αλλά να αρμεγει τη μαλαπερδα σαν έμπειρη βοσκοπούλα. Μπαριστες είναι όλες και ένα φραπέ ξέρουν να το φτιαχνουν
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στο vip beauty massage στην Καραϊσκάκη στα γραφεία του Λεβέντη. Είσοδος χωρίς ραντεβού, 2 κοπέλες μέσα μια η Maya από το Μπουτάν και μια Ασιάτισσα πάλι είτε Φιλιππινέζα είτε Ταϋλάνδεζα, δεν μπόρεσα να το διευκρινίσω. Σε ερώτηση μου για τα πρόγραμματα μου είπαν χύμα για happy ending στα 50€ για 45’. Διάλεξα τη Maya, ενώ η ίδια προσπαθούσε να μου πασάρει την αδιάφορη Ασιάτισσα. Maya 35 χρόνων δήλωσε μέτρια αγγλικά, ελάχιστα ελληνικά, ομορφούλα, μασάζ μέτριο πρός δυνατό με κάποια ύπουλα περασματακια και στη μισή ώρα γύρισμα από την καλή. Φραπές οκ, όχι με ιδιαίτερη ποικιλία, τελείωμα, ντουζ και στα 40’ αποχωρούσα ήδη. Σε κουβέντα μας με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και της ειπα ναι, ενώ δεν είχα ξαναπάει. Με ρώτησε τι είχα πληρώσει και της είπα 30 με φραπέ όπως είχα διαβάσει απο συναγωνιστή εδώ μέσα. Μου λέει με τίποτα δεν παίζει και μου είπε πως κανονικά είναι 60€ με φραπέ.
Δεν διευκρίνισε, αφού άναφεραμε την Ελένη που πλέον δεν εργάζεται μου είπε πως αυτή έπαιζε και καλαμάκι ίσως και μπριζόλα. Τα αγγλικά της όχι τόσο καλά, όποτε δεν έβγαλα άκρη. Συμπερασματικά δεν ξέρω αν θα ξαναπαω, ανάμεικτα συναισθήματα.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
122
Like
253
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη Galaxy.
Πρόγραμμα μίας ώρας με την Τζένη. Καλούτσικο μασάζ και τελείωμα με αρκετά καλή φραπεδιά. Έβγαζε μια καύλα το Τζενάκι.
Στις φωτό είδα έχει βυζάκι. Βγάζει τίποτα ή μόνο στον παίζει;
 

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να επισκεφθώ το grace αλλά να πάρω σίγουρα φραπέ! Γνωρίζουμε αν προχωράνε όλες οι κοπέλες, κόστος, και κυρίως μια γνώμη!
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
126
Like
226
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να επισκεφθώ το grace αλλά να πάρω σίγουρα φραπέ! Γνωρίζουμε αν προχωράνε όλες οι κοπέλες, κόστος, και κυρίως μια γνώμη!
Ποιες κοπέλες? Απ' όσο θυμάμαι μόνη της είναι.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
και εγω ετσι ξερω
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
H Ελένη από vip beauty massage είναι εδώ.
Πήρα τηλ και το σήκωσε τηλεφωνήτρια. 50€ τα 30’ , 80€ τα 60’ . Χρειάζεται κάνα 2 μέρες πριν ραντεβού γιατί έχει πολύ κίνηση. Στα προγράμματα μέχρι και μπριζόλα με ή χωρίς μασάζ σε δικό της χώρο. Συγγνώμη αλλά ο πούτσος μου δεν μπορεί να περιμένει τόσο. Τα κασκαντεριλικια γίνονται στο άρπα κόλα.
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
85
Like
210
Πόντοι
20
Πήρα τηλ και το σήκωσε τηλεφωνήτρια. 50€ τα 30’ , 80€ τα 60’ . Χρειάζεται κάνα 2 μέρες πριν ραντεβού γιατί έχει πολύ κίνηση. Στα προγράμματα μέχρι και μπριζόλα με ή χωρίς μασάζ σε δικό της χώρο. Συγγνώμη αλλά ο πούτσος μου δεν μπορεί να περιμένει τόσο. Τα κασκαντεριλικια γίνονται στο άρπα κόλα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει περισσότερο από το 20ρικο που χρέωνε στα μπουρδέλα που έχει δουλέψει.
Το μασάζ κλπ τα ακούω βερεσε
Ειδικά όταν ξαναδουλέψει μονή της πιο παλιά χρέωνε 50 στην αρχή την ώρα κ μετά 70 max
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
880
Πόντοι
86
Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει περισσότερο από το 20ρικο που χρέωνε στα μπουρδέλα που έχει δουλέψει.
Το μασάζ κλπ τα ακούω βερεσε
Ειδικά όταν ξαναδουλέψει μονή της πιο παλιά χρέωνε 50 στην αρχή την ώρα κ μετά 70 max
τίποτα περισσότερο δεν κάνει.
μπορεί να κάνει και λιγότερο.
αλλά όσο το τηλέφωνο χτυπάει ,
όλο και πιο πολύ,
η τιμούλα δεν πέφτει.
 

dtres32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να επισκεφθώ το grace αλλά να πάρω σίγουρα φραπέ! Γνωρίζουμε αν προχωράνε όλες οι κοπέλες, κόστος, και κυρίως μια γνώμη!
Η grace προσπαθεί να κόψει τον φραπέ οπότε ειδικά σε νέους πελάτες δεν θα είναι δεκτική
 

Katapeltis7

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
31
Like
1.238
Πόντοι
2.390
Mansion massage είναι καφέ; Προσφέρει φραπέ με γάλα; Ξέρουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom