Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
126
Like
226
Πόντοι
21
'Όταν είχα πάει πρώτη φορά Galaxy με ρωτάει η Αριστούλα τι πρόγραμμα θα ήθελα. Της είπα ότι επειδή είμαι λίγο πιασμένος από τη δουλειά θέλω Deep tissue. Πολύ deep όμως. Κατάλαβα μου λέει και μου έκλεισε το μάτι. Απλά, λιτά κι απέριττα.
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
28
Like
74
Πόντοι
0
Έχει πολλά να επιλέξεις και σίγουρα πιο φθηνά. Εγώ συνήθως κάνω αυτό ή τζακουζι μασάζ με την κοπέλα . Έκλεισα ραντεβού χωρίς να επιλέξω με ποια . Δεν επιλέγεις εσύ δυστυχώς.
Τον φραπέ τον ζήτησες εσύ από πριν όταν έκλεισες το ραντεβού ή στην κοπέλα?
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
190
Κριτικές
6
Like
263
Πόντοι
21
απο μασαζ τιποτα απλα χαιδεμα αλλα προχωραει κανονικα σε φραπεδακι και ισως παραπανω...
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
126
Like
226
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ στο Galaxy παίζει καμιά που δεν την έχει εμφανίσει στο site? Πριν καιρό που είχα πάει είχε περισσότερες στο κατάστημα από αυτές που έδειχνε στο site
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
707
Πόντοι
81
Τον φραπέ τον ζήτησες εσύ από πριν όταν έκλεισες το ραντεβού ή στην κοπέλα?
Μόνο μέσα στο δωμάτιο αυτά , κατευθείαν στην κοπέλα . Έξω το ζητάς μόνο αν έχει τέτοιο πρόγραμμα που δεν έχουν τα μσσατζιδικα . Κατευθείαν μέσα και πάντα αφήνω να περάσει η ώρα ώστε να πάρω σίγουρα
 

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι στην ομάδα , θα βρίσκομαι στην Αθήνα για 2 ημέρες και θέλω να επιλέξω προσεκτικά το μασάζ μου, και τον φραπέ μου! Δίνω βάση στο μασάζ και έπειτα στον φραπέ, δεν ενδιαφέρομαι για κάτι έξτρα εκτός του φραπέ, έχω κάνει και παραδοσιακά thai με happy end στο εξωτερικό! Δεν με ενδιαφέρει το ποσό που θα δώσω αρκεί να είναι καλό το μασάζ με έναν απολαυστικό φραπέ! Έχω ψάξει αρκετά και έχω καταλήξει εκτός του γκαλαξι, στην gouva, στο mansion massage με το λιγκραμ πακέτο! Έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε;
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
97
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι στην ομάδα , θα βρίσκομαι στην Αθήνα για 2 ημέρες και θέλω να επιλέξω προσεκτικά το μασάζ μου, και τον φραπέ μου! Δίνω βάση στο μασάζ και έπειτα στον φραπέ, δεν ενδιαφέρομαι για κάτι έξτρα εκτός του φραπέ, έχω κάνει και παραδοσιακά thai με happy end στο εξωτερικό! Δεν με ενδιαφέρει το ποσό που θα δώσω αρκεί να είναι καλό το μασάζ με έναν απολαυστικό φραπέ! Έχω ψάξει αρκετά και έχω καταλήξει εκτός του γκαλαξι, στην gouva, στο mansion massage με το λιγκραμ πακέτο! Έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε;
Καλημερα φιλε μου. Για καλο μασαζ και φραπε και να θες να νιωσεις ομορφα παρε τηλεφωνο στο galaxy και μιλησε με την Aριστουλα. Πες της τι θες και θα σε καθοδηγήσει .........
 

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα φιλε μου. Για καλο μασαζ και φραπε και να θες να νιωσεις ομορφα παρε τηλεφωνο στο galaxy και μιλησε με την Aριστουλα. Πες της τι θες και θα σε καθοδηγήσει .........
Μπορώ να διαλέξω την κοπέλα την οποία θα κάνω μασάζ, και επίσης η Έλενα τι λέει;
 

fstelios81

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Στα ΔΕΝ όντως! Το δοκίμασα και εγώ πήγα αυτες τις μέρες μιας και το διάβασα εδώ και μένω σχετικά κοντά.
Πολύ καλό μασάζ χωρίς εσώρουχο με αρκετό μασάζ στον κωλο και στα μπούτια με ζεστό λάδι, αλλά παρόλο που μου είχε γίνει τέντα και η πετσέτα ήταν έτοιμη να πέσει μόνη της δεν έγινε καμία κίνηση για φραπεδιά ούτε καν για έξτρα.
Οπότε όντως τα 50€ πολλά... Καλύτερα να δώσω 20€ στο king massage που κάνουν και ακόμα καλύτερο μασάζ!
χωρίς εσώρουχο και στο king massage?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.164
Πόντοι
4.365
Στα ΔΕΝ όντως! Το δοκίμασα και εγώ πήγα αυτες τις μέρες μιας και το διάβασα εδώ και μένω σχετικά κοντά.
Πολύ καλό μασάζ χωρίς εσώρουχο με αρκετό μασάζ στον κωλο και στα μπούτια με ζεστό λάδι, αλλά παρόλο που μου είχε γίνει τέντα και η πετσέτα ήταν έτοιμη να πέσει μόνη της δεν έγινε καμία κίνηση για φραπεδιά ούτε καν για έξτρα.
Οπότε όντως τα 50€ πολλά... Καλύτερα να δώσω 20€ στο king massage που κάνουν και ακόμα καλύτερο μασάζ!

Μεγάλη ήττα.. κάτι παρόμοιο είχα πάθει από μία που έκανε παλιά αρχαίο ελληνικό μασάζ του Ιπποκράτη ή κάτι τέτοιες παπαριές.. μασαζ σε προσαγωγους, κωλο και τυχαία αρχιδοπεράσματα.. γυρνάω τέντα και έριξε πάνω δεύτερη πετσέτα θυμάμαι...
 

pastelios

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
324
Πόντοι
21
ξερει κανενας τι παιζει με μια ναταλια απο μαρνης?? λενε καλα λογια...η ειναι μουφα??
 

doomnight99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
106
Κριτικές
7
Like
524
Πόντοι
301
Μεγάλη ήττα.. κάτι παρόμοιο είχα πάθει από μία που έκανε παλιά αρχαίο ελληνικό μασάζ του Ιπποκράτη ή κάτι τέτοιες παπαριές.. μασαζ σε προσαγωγους, κωλο και τυχαία αρχιδοπεράσματα.. γυρνάω τέντα και έριξε πάνω δεύτερη πετσέτα θυμάμαι...
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ξενερα
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Like
253
Πόντοι
21
Λοιπόν μασαζοκράτορες. Θέλω πρόταση μαγαζιών που να παίζει μασάζ και φραπές. Τιμές και πως γίνετε η φάση. Δώστε και καμιά σελίδα να δω τις γκόμενες. Ιδανικά θα ήθελα μία έμπειρα μιλφ - τζίλφ με μεγάλα βυζιά. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας εύχομαι πάντα κουνημένους καφέδες.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
707
Πόντοι
81
Λοιπόν μασαζοκράτορες. Θέλω πρόταση μαγαζιών που να παίζει μασάζ και φραπές. Τιμές και πως γίνετε η φάση. Δώστε και καμιά σελίδα να δω τις γκόμενες. Ιδανικά θα ήθελα μία έμπειρα μιλφ - τζίλφ με μεγάλα βυζιά. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας εύχομαι πάντα κουνημένους καφέδες.
Εν Αθήναις, galaxy , moments, Medusa , Λένορμαν. Υπάρχουν και άλλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: truker

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
28
Like
74
Πόντοι
0
Παλαιό Φάληρο. Είχα κάνει με Ratu μέτριο μασάζ
 

Antonis01

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες στο mansion massage ποιο πρόγραμμα προτείνετε και το φορας κατά την διάρκεια του μασάζ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom