Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Johnie109

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια μπορεί να μου στείλει κάποιος σε dm το τηλ της Φρόσως από το ***** ?

Ευχαριστώ
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι του φραπε !!!! Ειμαι λατρης του μασαζ-φραπε. Παντα ομως σε λογικα πλαισια. Οχι αυτα που διαβαζω εδω σε κατι συναγωνιστες που δινουν 100 αρες και για εναν φραπε.... Υστερα απο προτροπη συναδερφου στο γραφειο μου και αυτα που διαβασα και εδω αποφασισα να παω στο Galaxy . Νομιζω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη. Ο χωρος πολυ ζεστος ,πεντακαθαρος, και στην υποδοχη η Αριστουλα με το χαμογελο της.Aπο το τηλεφωνο που μιλησα μαζι της ηταν ευγενική, πρόθυμη , ακριβής και εξυπηρετική στο να μου εξηγήσει τις υπηρεσίες τους. Αφου ειπα τι ηθελα διαλεξα την Τζενη . Ελληνιδα . 32-35 .Με οδηγησαν στο δωματιο . Αφου εκανα το ντους μου ( και πριν και μετα ) την ωρα μου σκουπιζομουν μπηκε και η Τζενη στο δωματιο. Ξαπλωσα μπρουμυτα χωρις εσωρουχο . Μου ειπε η κοπελα δεν εχω προβλημα.Θελω εσυ να νιωθεις ανετος και μου χαμογελασε πονηρα .Κουβεντουλα παραλληλα με το μασαζακι που μου εκανε. Πολυ ομορφα ενιωθα οσο περναγε η ωρα μαζι της. Γυρισα μετα απο κανα 20 λεπτο. Δεν το κρυβω οτι το κατω κεφαλι ειχε παρει εντολες !!!! Το ειδε η Τζενη και μου ειπε θα σε χαλαρωσω σε ολα τα σημεια .Το χερι μου δειλα δειλα πηρε θαρρος και αρχισα τα χαιδεματα και εγω χωρις καμια αντισταση απο την κοπελα. Μου εκανε εναν αισθησιακο και καταπληκτικο φραπε !!!! Δεν μου αρεσει να λεω υπερβολες αλλα περασα πολυ ομορφα. Να κι ένας χωρος που δεν μετανοιωσα τα χρήματα που έδωσα. Αυτό που λένε Value for money!!!!!! Εδωσα 40 ευρω συν 10 στην κοπελα απο μονος μου χωρις να μου ζητησει . GALAXY θα ξαναερθω σύντομ
Μπορείς να μας περιγράψεις την κοπέλα ; Ρούχα έβγαλε ;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.621
Like
8.273
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα αλάνια μπορεί να μου στείλει κάποιος σε dm το τηλ της Φρόσως από το ***** ?

Ευχαριστώ
Ενα μήνυμα μετά από δύο χρόνια στο σάιτ και ζητάς να σου δώσουμε πληροφορίες....

Αντε, επειδή(ς) είμαι στις καλές μου θα το στο δώσω... το κινητό της είναι 69** 7****0
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
351
Like
1.738
Πόντοι
201
0 στα 2 ωραίος.

Τα δύο πρώτα δε γινόταν να τα κάνεις λάθος.
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
95
Πόντοι
0
Μπορείς να μας περιγράψεις την κοπέλα ; Ρούχα έβγαλε ;
Καλο σωματακι. Φιλε πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι. δεν ζητησα να βγαλει ρουχα. παντως χαιδεψα ανετα . Παντως απο οτι μπορεσα να καταλαβω μου αφησε υποσχεσεις για την επομενη φορα. Θα δουμε. Θα σε ενημερωσω . Θα ξαναπαω συντομα
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
15
Like
60
Πόντοι
0
Καλο σωματακι. Φιλε πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι. δεν ζητησα να βγαλει ρουχα. παντως χαιδεψα ανετα . Παντως απο οτι μπορεσα να καταλαβω μου αφησε υποσχεσεις για την επομενη φορα. Θα δουμε. Θα σε ενημερωσω . Θα ξαναπαω συντομα
Συνεννοηθηκες από το τηλέφωνο για το τι ήθελες ή από κοντά?
Επίσης έκλεισες ραντεβού?
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
95
Πόντοι
0
Συνεννοηθηκες από το τηλέφωνο για το τι ήθελες ή από κοντά?
Επίσης έκλεισες ραντεβού?
Πηρα τηλεφωνο. Εκλεισα ραντεβου. Οταν πηγα εκει μιλησα με την Αριστουλα ( υπευθυνη ) απο κοντα και ειπα τι θελω να κανω σε αυτην .
 

menoly5

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
15
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες ψάχνω να βρω petite γυναίκες από studio massage μπορεί να με διευκολύνει κάποιος;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.621
Like
8.273
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα μάγκες ψάχνω να βρω petite γυναίκες από studio massage μπορεί να με διευκολύνει κάποιος;


Εχεις 23 χρονων γυναίκα και ψαχνεις να ξεκαυλώσεις στα μασατζίδικα;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
Εχεις 23 χρονων γυναίκα και ψαχνεις να ξεκαυλώσεις στα μασατζίδικα;
Το σχέση έχει το ένα με το άλλο??? Καταρχάς η γυναίκα γνωρίζει την τέχνη της μαλαξης?? Πολύ αμφιβάλω, πόσο μάλλον της αισθησιακής. Γι αυτό κ απευθυνόμαστε σε μια ειδικό για τη δουλειά αυτή.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.621
Like
8.273
Πόντοι
1.056
Το σχέση έχει το ένα με το άλλο??? Καταρχάς η γυναίκα γνωρίζει την τέχνη της μαλαξης?? Πολύ αμφιβάλω, πόσο μάλλον της αισθησιακής. Γι αυτό κ απευθυνόμαστε σε μια ειδικό για τη δουλειά αυτή.
Πλάκα κάνεις;;... παντρευεται κανεις σημερα μια γυναίκα αν δεν είναι τουλάχιστον καλή στο ερωτικό κομμάτι;

23 χρονων κορίτσι ...βραζει το αίμα... οι καύλες ειναι στο φουλ... εκτος αν γράφει παπάτζες ο τύπος...

Αν τώρα θέλει μονο χειρομάλαξη σωστή ( που δεν την κατέχουν όλες την τέχνη), χωρίς έξτρα τότε ψάχνει σε λάθος μέρος. Πρέπει να απευθυνθεί σε επαγγελματία και όχι σε σαιτ με μασαζοπουτάνες
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
Πλάκα κάνεις;;... παντρευεται κανεις σημερα μια γυναίκα αν δεν είναι τουλάχιστον καλή στο ερωτικό κομμάτι;

23 χρονων κορίτσι ...βραζει το αίμα... οι καύλες ειναι στο φουλ... εκτος αν γράφει παπάτζες ο τύπος...

Αν τώρα θέλει μονο χειρομάλαξη σωστή ( που δεν την κατέχουν όλες την τέχνη), χωρίς έξτρα τότε ψάχνει σε λάθος μέρος. Πρέπει να απευθυνθεί σε επαγγελματία και όχι σε σαιτ με μασαζοπουτάνες
Διαφωνούμε κάθετα σε όλα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
Σε αυτο θα συμφωνήσω απόλυτα :sunglasses::wink:
Ντάξει γενικά είναι λογικό κ αναμενόμενο να λειτουργούμε πολύ διαφορετικά οι άνθρωποι. Πχ εγώ το καλύτερο μουνί να έχω κ να γαμάω, οπωσδήποτε θα αναζητήσω κ κάτι άλλο. Δεν αντέχω με ένα μόνο μουνί.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Like
255
Πόντοι
21
Ντάξει γενικά είναι λογικό κ αναμενόμενο να λειτουργούμε πολύ διαφορετικά οι άνθρωποι. Πχ εγώ το καλύτερο μουνί να έχω κ να γαμάω, οπωσδήποτε θα αναζητήσω κ κάτι άλλο. Δεν αντέχω με ένα μόνο μουνί.
Ειναι στην φυση μας.Κανουμε τα παντα για να κατακτησουμε μια γυναικα και μολις το καταφερουμε μετα απο λιγο καιρο ψαχνουμε την επομενη.
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
125
Like
186
Πόντοι
1
Γράψε αναλυτικότερα την εμπειρία σου φιλαράκι! Ευχαριστώ
Έχει βραζιλιάνικο στυλ ευγενική με χαμόγελο κ πεντακάθαρο χώρο κ το μπάνιο άστραφτε!!!
Έχει περιφέρεια αλλά δεν εινσι άσχημη στο πρόσωπο με χαμόγελο συνεχώς
Έχει ένα στρώμα στο δάπεδο κ όχι κρεβάτι μασαζ
Έκανε ένα όμορφο μασαζ σε όλο το πίσω μέρος μου από πάνω έως κατω
Μετά με γύρισε μπροστά από πάνω έως κατω μου έκανε εσωτερικά κ έντονα γύρω από τα αρχιδια κ στην κλείδωση με έντονη πίεση στον προστάτη μετά με χάιδευε στο πουτσο με έντονη πίεση κατι που ήταν ωραίο κ όταν ερχόταν η διέγερση σταμάταγε κ απλά μου τον έσφιγγε η καβλα ήταν απίθανη
ταυτόχρονα καθοταν στο γόνατο μου κ απλά την πίεζα στο μουνι κ τριβόταν ελάχιστα κ προσπαθούσε να συγκρατηθεί κ να μη το δείξει
Κ ηρθε το αποκορύφωμα
Μετά το τέλος μου έστειλε μνμ πως πέρασα απάντησα πως ηταν καταπληκτικά απλά την επόμενη την θέλω γυμνή μου είπε αυτό δεν μπορεί να γίνει κ της λέω τουλάχιστον από τη μέση κ πάνω κ συμφώνησε
Πιστεύω ότι αν γίνουν δυο τρεις συνεδρίες κ γνωριστεί μπορεί κ να κάτσει
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
Έχει βραζιλιάνικο στυλ ευγενική με χαμόγελο κ πεντακάθαρο χώρο κ το μπάνιο άστραφτε!!!
Έχει περιφέρεια αλλά δεν εινσι άσχημη στο πρόσωπο με χαμόγελο συνεχώς
Έχει ένα στρώμα στο δάπεδο κ όχι κρεβάτι μασαζ
Έκανε ένα όμορφο μασαζ σε όλο το πίσω μέρος μου από πάνω έως κατω
Μετά με γύρισε μπροστά από πάνω έως κατω μου έκανε εσωτερικά κ έντονα γύρω από τα αρχιδια κ στην κλείδωση με έντονη πίεση στον προστάτη μετά με χάιδευε στο πουτσο με έντονη πίεση κατι που ήταν ωραίο κ όταν ερχόταν η διέγερση σταμάταγε κ απλά μου τον έσφιγγε η καβλα ήταν απίθανη
ταυτόχρονα καθοταν στο γόνατο μου κ απλά την πίεζα στο μουνι κ τριβόταν ελάχιστα κ προσπαθούσε να συγκρατηθεί κ να μη το δείξει
Κ ηρθε το αποκορύφωμα
Μετά το τέλος μου έστειλε μνμ πως πέρασα απάντησα πως ηταν καταπληκτικά απλά την επόμενη την θέλω γυμνή μου είπε αυτό δεν μπορεί να γίνει κ της λέω τουλάχιστον από τη μέση κ πάνω κ συμφώνησε
Πιστεύω ότι αν γίνουν δυο τρεις συνεδρίες κ γνωριστεί μπορεί κ να κάτσει

Συνάδελφε για ποια μιλάμε?
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
95
Πόντοι
0
Paty massage
Ταντρα κ νουρου στον αλιμο
καλησπερα. φιλε μου πολλα λεφτα για αυτα που προσφερει η συγκεκριμενη. 100 ευρω για φραπε χωρις να βγαλει ρουχα??? οχι . ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ. Ασε που εχει μια περιφερια σαν τον περιφεριακο του Αλιμου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom